Огляди медіа-храму травень 2020 р. – вартий вашого часу?

Огляди медіа-храму травень 2020 р. – вартий вашого часу?

Огляди медіа-храму травень 2020 р. – вартий вашого часу?

Contents

Наскільки хороший хостинг медіа-храмів?


Дивіться Огляди офіційних медіа-храмів на сайті 3.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси

 1. Гарантія часу
 2. Гарантія повернення грошей
 3. Гнучкість електронної пошти

Мінуси

 1. Ні хостингу на базі Windows
 2. Відсутність інструментів для створення веб-сайтів
 3. Питання часу відповіді

Підтримка4Speed4Features4Value3.5Transparency3.5

Наш офіційний огляд хостингу MediaTemple

Хостинг MediaTemple існує з 1998 року. Відтоді вони заробили понад 125 000 клієнтів і розмістили понад 1,5 мільйона веб-сайтів, включаючи деякі компанії bigwig, такі як Starbucks та Toyota.

Вони трохи дорожчі, ніж деякі веб-хостингові компанії там, але для багатьох людей вони коштують грошей. Найпопулярніший варіант, який люди зазвичай використовують, коли справа доходить до веб-хостингу, – це варіант спільного хостингу. MediaTemple пропонує лише один варіант спільного хостингу, починаючи з 20 доларів на місяць. Однак якщо ви виберете річний план, розраховуйте платити лише 16,57 доларів на місяць.

Найкращі характеристики хостингу MediaTemple

1) Гарантія часу

Гарантія часу на MediaTemple перевершує всі очікування. Вони гарантують, що ваш веб-сайт складе 99,9999 відсотків часу. Якщо ваш веб-сайт колись не працює – з будь-якої причини – вони пропонують знижку на вашу щомісячну плату. На кожні 20 хвилин, коли ваш веб-сайт знижений, вони пропонують 20-відсоткову знижку. В її основі це компанія, яка бере на себе відповідальність за свої дії. Вони обіцяють, що якщо вони не зможуть підтримувати ваш веб-сайт, вони отримають вам компенсацію. Компанії мають погану звичку робити помилки і не володіти ними. Усі роблять помилки – навіть компанії. Цей тип корпоративної відповідальності – це не те, що запропонує вам хтось.

2) Параметри підтримки

Вершиною будь-якої веб-хостингової компанії є підтримка. Більшість людей у ​​світі не є технічними вундеркіндами. Насправді більшість людей, які в кінцевому підсумку є клієнтами веб-хостингових компаній, є власниками бізнесу. Однак, компаніям потрібно їх підтримувати. Якщо вони цього не роблять, власники бізнесу зроблять те, що зробить будь-яка бізнес-людина – вони перейдуть до того, хто надасть їм належну підтримку.

MediaTemple може похвалитися базою даних KB (база знань), зручною вікі-сервером і навіть каналами статусу живої системи. Їхній блог компанії оновлюється регулярно, а їхні служби підтримки працюють в США – з якими ви можете зв’язатись електронною поштою, телефоном та системою продажу квитків, обіцяючи відповісти протягом 24 годин..

3) Гнучкість електронної пошти

Електронна пошта швидко перевершує популярність пошти від равликів, і це дозволяє споживачам економити папір і зменшити їх вуглецевий слід. За допомогою медіа-храму ви маєте можливість створювати численні облікові записи електронної пошти, щоб найкраще керувати спілкуванням на своєму сайті. Кожен спільний план хостингу складається з електронних адрес Google Apps for Work та 1000 адрес.

4) Політика щодо скасування

MediaTemple пропонує стандартну гарантію повернення грошей на 30 днів для більшості своїх планів. Однак їхні виділені серверні плани пропонують лише семиденну гарантію повернення грошей. Ці види гарантій завжди є плюсом. Однак вони видаються обмеженими. 30-денна гарантія повернення грошей стосується лише плати за хостинг. Це не поширюється на інші послуги, такі як плата за реєстрацію доменних імен.

5) Ідеально підходить для перепродажу

MediaTemple пропонує партнерську програму. Це чудово для залучення нових клієнтів, але те, що робить MediaTemplegreat, це те, що вони пропонують вам можливість перепродавати хостинг. Іншими словами, якщо ви хочете перейти до справи хмарних обчислень, MediaTemple забезпечує спосіб. Найнижча ціна на їх спеціальні серверні плани починається від 2000 доларів на місяць. Однак, якби ви перепродавали більшу частину цього простору, ви могли б повернути свої гроші з прибутку. Перепродаж серверного простору відомий не тільки MediaTemple, але і ним виступає.

Недоліки хостингу MediaTemple

1) Швидкий час реагування

Недавно було проведено дослідження, в якому перераховано декілька речей, які можуть стати корисними для роботи з клієнтами – тривалий час відгуку опинився біля верхнього списку. Насправді, компанії, які звикли забирати занадто багато часу для реагування, часто втрачають клієнтів таким чином.

MediaTemple гарантує цілодобовий час відповіді на більшість запитів. Наш досвід говорить, що вони відгукнуться менше ніж за 12 годин. Для багатьох людей це ідеально. Однак MediaTemple ідеально підходить для великих компаній. Якби я був членом однієї з таких більш великих компаній, і мені була потрібна підтримка, я б очікувала, що підтримка буде набагато швидшою. Принаймні, якщо я сплачую преміальні ціни, я очікую підтримку премій.

2) Немає параметрів хостингу на основі Windows

MediaTemple пропонує лише варіанти хостингу на основі Linux. Для багатьох людей це гарна новина. Вони розглядають Linux як більш потужну операційну систему, яку можна налаштувати під їх потреби. Однак MediaTemple, здається, забула, що Microsoft все ще має 90 відсотків частки ринку операційних систем у Windows. Більшість людей все ще використовують Windows – незважаючи на скарги – і це було б чудово, якби MediaTemple запропонувала варіанти хостингу на основі Windows.

3) Стандартні халяви не є безкоштовними

Багато веб-хостингових компаній пропонують стандартний набір безкоштовних халяв. Сюди входить кошик для покупок, програмне забезпечення для блогу та, в деяких випадках, кредит Google AdSense. MediaTemple не пропонує жодну з них безкоштовно. Вони більш ніж сумісні з усім цим, але, як очікується, вони будуть. Багато з стандартних халяв – це “гачки”, щоб погойдувати клієнта в їхньому напрямку. Якщо MediaTemple почала пропонувати звичайні безкоштовні послуги, вони можуть відчути невеликий приріст у своїй клієнтській базі.

4) Потрібно більше інструментів для створення веб-сайтів

Важливо мати всі доступні інструменти для налаштування вашого веб-сайту, щоб зробити його унікальним. Деякі клієнти вважають, що ці засоби обмежені, якщо мова йде про Media Temple.

Деякі обмежені функції можуть дратувати
Клієнти скаржилися, що деякі обмежені функції, які автоматично застосовуються, більше викликають роздратування, ніж допомогу.

Нижня лінія:

Не для новачка. Якщо ви шукаєте просту веб-хостинг-компанію для особистого блогу, там є кращі. Однак якщо ви шукаєте потужний спеціалізований сервер із гарантованим режимом роботи, оскільки у вас є бізнес, MediaTemple має вашу спину.

Дивіться офіційний сайт

Медіа Храм Q&А

Якщо ви хочете знайти ідеального хоста для свого веб-сайту, то чітке визначення того, хто вам потрібні функції та переваги, отримуючи при цьому ціну, яку ви можете собі дозволити, може здатися непосильним завданням. З мільйонами, які можна вибрати з усього світу, існує нескінченна кількість варіантів. Хоча ми не можемо переглянути їх усіх, ми вирішили надати вам факти про найбільших гравців, таких як Media Temple, каліфорнійська компанія з багаторічною історією та хорошою репутацією.

Коли запустився Media Temple?

Demian Sellfors запустила Intergress Technologies в якості постачальника цифрового бізнесу в 1998 році, і наступного року компанія була зосереджена на наданні якісних послуг своїм клієнтам – включаючи Media Temple. У 1999 році компанії об’єдналися, зберігаючи назву Media Temple. Sellfors став генеральним директором, заснувавши популярну компанію веб-хостингу. Компанія, розміщена в Лос-Анджелесі, швидко зростала, запускаючи кілька різних програм, які розширювали послугу та можливості, які вона надала.

У 2006 році Media Temple створив Grid, загальнодоступну хмарну службу, яка керує веб-сайтами на багатьох різних кластерних серверах замість одного сервера. У серпні 2013 року вони оновили цю функцію.

У червні 2013 року Media Temple запустила CloudTech, який надає клієнтам цілодобову послугу кваліфікованих інженерів, оновив свою віртуальну платформу для приватного сервера та почав пропонувати LiveChat для взаємодії з клієнтами в режимі реального часу. Компанія була обрана Wall Street Journal для аудиту урядового веб-сайту. Усі визнання та зростання, які зазнав Media Temple, призвели до його можливого придбання GoDaddy, однієї з найбільших компаній, що займаються веб-хостингом, у 2013 році.

Що означає Media Temple?

Media Temple стверджує, що, хоча вони зазнали великого зростання за останні 18 років, “одне ніколи не змінилося: [їх] прихильність до успіху [своїх] клієнтів”. Це, мовляв, є рушійною силою їхніх продуктів.

Це повинно мати певний вплив, оскільки зараз на них розміщено понад 1,5 мільйона веб-сайтів, які розповсюджуються у понад 100 різних країнах, і бачать понад 125 000 осіб та компаній, що використовують хостинг, WordPress, Cloud та інші сервери.

Компанія перераховує чотири ключі до їх успіху на своєму веб-сайті:

 • Сервіс
 • Продукція
 • Значення
 • Інновації

Media Temple пишається тим, що давати клієнтам більше за свої гроші, зазначаючи, що, хоча вони можуть коштувати «ще кілька доларів», витрачені гроші коштують цього для більш швидкого обладнання, розумнішого програмного забезпечення та якісної підтримки. Вони також працюють над інноваторами по всьому світу над створенням нових та захоплюючих продуктів та послуг, а також партнерства, як їхня робота над створенням Helix, першого приватного хмарного сервісу, що працює на OpenStack, з Dell та MorphLabs.

Чи пропонує Media Temple спільний хостинг?

Media Temple створив власну структуру спільного хостингу з випуском Grid у 2006 році. Унікальна кластерна архітектура була розроблена для того, щоб надати клієнтам більш надійні, швидші варіанти хостингу, які надавали інші в галузі. Певні функції є стандартними для кожного плану.

 • Зберігання SSD
 • Захист від DDoS та інших вторгнень
 • 30-денне резервне копіювання та відновлення файлів
 • 1000 скриньок електронної пошти
 • Керовані програми, такі як WordPress, Drupal або ZenCart
 • Зручна панель управління

Вони пропонують три окремі спільні плани хостингу; якщо ви сплачуєте щорічну вартість, ви отримуєте два безкоштовні місяці.

Особисті ($ 20 на місяць): 100 веб-сайтів зі 100 базами даних, 20 ГБ SSD-пам’яті, масштабованою пропускною здатністю 1 ТБ та 2000 GPU, або Grid Performance Unit, який вимірює кожен звернення чи запит, здійснені до сервісної мережі.

Про (30 дол. США на місяць): 500 веб-сайтів, 500 баз даних, 100 ГБ SSD-пам’яті, пропускна здатність 2 ТБ, 2000 GPU, глобальний CDN для одного сайту та виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення для одного сайту.

Агентство (120 доларів на місяць за перші три місяці; 150 доларів США / місяць регулярна ціна): 2500 веб-сайтів, 2500 баз даних, 500 ГБ SSD-пам’яті, пропускна здатність 5 ТБ та 4000 GPU. Ви також отримуєте глобальний CDN, виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення та брандмауер веб-додатків для п’яти сайтів, а також одну реєстрацію домену та сертифікат SSL для одного сайту.

Як структурується VPS-хостинг Media Temple?

Media Temple гарантує 99,999 відсотків часу роботи для хостингу VPS, а це означає, що ваш сайт буде менше ніж на хвилину щомісяця. Вони розміщуються на SSD-серверах, які показані як найшвидші варіанти, і дають клієнтам можливість вибору між керованими або самокерованими серверами.

Самостійне керування:

Кожен план включає повний доступ до SSH та доступу до коренів, миттєве забезпечення та вибір між такими операційними системами: ubuntu, debian, fedora та CentOS.

 • Самостійно керований VPS починається з 1 $ 30 на місяць для 2 Гб оперативної пам’яті, 20 ГБ пам’яті та 2 ТБ пропускної здатності..
 • Перейти до рівня 2 при $ 50 на місяць за 4 Гб оперативної пам’яті, 40 ГБ пам’яті та 3 ТБ пропускної здатності..

У планах ви отримуєте 20-відсоткову знижку на перші три місяці.

 • Рівень 3 коштує 80 доларів на місяць для перших трьох, перш ніж досягти звичайної ціни в 100 доларів на місяць. Ви отримуєте 8 ГБ оперативної пам’яті, 80 Гб пам’яті та 5 ТБ пропускної здатності.
 • Рівень 4 (200 доларів на місяць за перші три місяці та 250 доларів на місяць після цього): 16 Гб оперативної пам’яті, 160 Гб пам’яті та пропускна здатність 6 ТБ.
 • Рівень 5 ($ 400 / місяць перші три місяці; $ 500 / місяць після цього): 32 ГБ оперативної пам’яті, 250 ГБ пам’яті, пропускна здатність 7 ТБ.
 • Рівень 6 (800 / місяць перші три місяці; $ 1000 / місяць після цього): 64 ГБ оперативної пам’яті, 500 Гб пам’яті та пропускна здатність 8 ТБ.

Повністю керований VPS

З тією ж 99,999-відсотковою гарантією безперервного часу, Plesk Onyx або cPanel та панелі керування WHM 11.5, щоденними резервними копіями, міграцією та налаштуванням сайтів, а також безліччю різних функцій, VPS, що управляється, починається від $ 249 на місяць. Масштабована ціна дозволяє отримати від 2 до 128 ГБ пам’яті, 30 ГБ і 1 ТБ пам’яті, а також пропускну здатність між 2 і 10 ТБ..

Чи можу я отримати виділений хостинг від Media Temple?

Три різні програми, призначені для одиночного орендаря, включають різноманітні послуги, що дозволяють необмежений хостинг домену, 10 ТБ щомісячної пропускної спроможності, 128 ГБ DDR3, буферизована оперативна пам’ять, багатоядерні процесори Intel Xeon, 1 TB SSD-накопичувач, а також акумулятор та флеш- резервний кеш-запис. Програмне забезпечення попередньо встановлюється на всіх трьох планах, виходячи з потреб клієнтів.

 • Самостійне керування починається від 2000 доларів на місяць, з керуванням сервером командного рядка, повним кореневим доступом та відсутністю керованих послуг.
 • Керовані виділені сервери починаються від 2500 доларів на місяць. Ви можете отримати кореневий доступ на запит, зручну панель керування та керування такими напрямками: основна продуктивність, щоденне резервне копіювання, оновлення ОС та додатків, сканування безпеки та зловмисного програмного забезпечення та видалення, якщо потрібно
 • Повністю керовані виділені сервери коштували 2699 доларів на місяць. Управління системою та кореневий доступ керує системою SysAdmin, і ви отримуєте пріоритетні відповіді 24/7. Усі аспекти вашого хостингу повністю керуються Media Temple.
Є хмарний сервіс, пропонований Media Temple?

Будучи партнером Amazon WebService, Media Temple допоможе вам перемістити та створити свій веб-сайт, який повністю керуватимуть їх SysAdmin та DevOps. Плани починаються від $ 499 на місяць і включають підтримку сертифікованої 24/7 SysAdmin. Безкоштовна консультація допоможе їх представникам дізнатися більше про ваш проект та вибрати найкращий варіант для ваших потреб у хмарному хостингу.

Вони також пропонують спеціалізований хостинг WordPress на Amazon Cloud, з унікальною архітектурою, яка включає в себе кілька шарів надмірності, які забезпечують 100-відсотковий час роботи. Надлишки веб-серверів, баз даних та файлових серверів розповсюджуються у кількох центрах обробки даних. Масштабування відбувається за лічені хвилини, ваш сайт надзвичайно захищений, і ви постійно працюєте з однією людиною, щоб переконатися, що ваш сайт завжди такий, як ви хочете. Вони пропонують два окремі плани WordPress, кожен з яких має п’ять сайтів, масштабування на основі трафіку та різноманітні додаткові функції. Плани починаються від 2500 доларів щомісяця.

Які ще функції Media Temple пропонує своїм клієнтам?

Media Temple працює з різноманітними платформами, як Magento, для електронної комерції, а також понад 20 інших керованих додатків. Ви можете придбати сертифікати SSL для свого веб-сайту електронної комерції, якщо ви не купуєте один із спільних планів, що включає сертифікат..

Спільні плани включають CloudFlare, який увійшов до складу інфраструктури Grid. Швидкість та надійність CloudFlare, а також додатковий рівень захисту забезпечать безпеку вашого сайту.

Як підтримується клієнтська підтримка Media Temple?

Media Temple пишається своїм обслуговуванням клієнтів, і вони надзвичайно швидкі, обізнані та чуйні. Важливо пам’ятати, що підтримка веб-чату та телефону призначена лише для питань продажу. Технічна підтримка обмежується обміном повідомленнями через обліковий центр, але представники швидко відповідають ґрунтовними відповідями. Вони також пропонують обслуговування клієнтів у Twitter та електронній пошті..

Ви також можете використовувати їхню базу запитань та інформації, а також можете встановити SideKick, плагін WordPress, який надає різні варіанти отримання детальних порад для поширених питань.

За додаткову плату ви можете оновити підтримку, і ви будете працювати з сертифікованими інженерами.

Де є центри обробки даних Media Temple та наскільки вони захищені?

Media Temple має два високо захищені центри обробки даних. Перший, який було завершено у 2007 році, – це VA-IDC4, розташований у м. Ешберн, штат Вашингтон. Гнучка конструкція включає кращу потужність і потужність охолодження, і кожна з 20 комп’ютерних кімнат функціонує незалежно.

Другий, EL-IDC3, знаходиться в Ель-Сегундо, Каліфорнія. Він відповідає специфікаціям рівня IV, пропонує можливість зростання та забезпечує ще більш глибокий рівень безпеки.

Як проходить їхнє продовження?

Media Temple гарантує їх тривалість роботи на спеціалізованих серверах, і вони кладуть ваші гроші туди, де є рот. Вони надзвичайно стабільні, з дуже невеликим простоєм – хороший знак для вашого веб-сайту. Веб-сайти, що розміщуються на сітці, не мають однакової гарантії і мають більше часу простою. Вони все ще перевищують середній показник на 99,9 відсотка, але за 20 доларів на місяць можна очікувати кращого тривалості роботи.

Чи допоможуть їхні спеціалісти перенести мій веб-сайт?

Деякі сайти включають міграцію сайтів, але для тих, хто цього не робить, інженери CloudTech перемістять ваш веб-сайт за 150 доларів на сайт. Вони перемістять будь-який сайт, сумісний з їх продуктами, і повернуть ваші гроші, якщо вони не зможуть перемістити ваш сайт.

Чи мають вони хороші швидкості завантаження сторінки?

Media Temple зазначає, що Grid робить сайти в шість разів швидшими; багато нинішніх клієнтів не обов’язково погоджуються з такою швидкістю, але зауважують, що здебільшого їх сайти швидше, ніж у інших хостів.

Вони гарантують будь-які свої послуги?

Хоча є багато компаній-хостингів, які пропонують надзвичайно довгі гарантії повернення грошей, які іноді досягають 97 днів, Media Temple пропонує 30 днів, що є достатньо часу для того, щоб ви визначили, чи хостинг для вас.

Які недоліки у виборі медіа-храму?

Клієнт знайшов кілька мінусів для хостингу з Media Temple.

 • Вони не пропонують сервери на базі Windows
 • Хоча всі їхні плани дорожчі, ніж багато популярніших варіантів хостингу, ціни на їх VPS та спеціальні серверні плани мають значно більшу щомісячну вартість.
 • Більше інструментів для створення веб-сайтів були б дуже корисними для клієнтів, які не знайомі з веб-дизайном. Їх варіант Virb, який має додаткову ціну, дозволяє вам робити чіткі сайти, що реагують на мобільні пристрої. Знову ж таки, це коштує дорожче кожного місяця і не має популярних тем перетягування, які стають все популярнішими.
 • Багато їх варіантів ідеально підходять для тих, хто має досвід та знання веб-розробок; фізичні особи чи компанії без цього можуть виявити, що їм спочатку важче навчитися використовувати Media Temple.
Чому я повинен вибрати медіа-храм?

У Media Temple є широкий перелік варіантів хостингу, з багатьма різними можливостями для розширення масштабів ваших планів у міру необхідності. Вони забезпечують установку одним клацанням у кількох веб-додатках; У планах, розміщених на Grid, є обмежена кількість, але клієнти, що займаються хостингом, мають більше можливостей. Представники служби обслуговування клієнтів – досвідчені, професійні та ввічливі.

Media Temple – це компанія, що займається ідеями, для досвідчених розробників, які хочуть зробити новаторський, якісний хостинг і не переживають за бюджет. Для тих, хто не входить у розміщення хостингу або з обмеженим бюджетом, ціни в Media Temple можуть здаватися обмежуючими; здатність зростати та можливості кожного плану, однак, можуть зробити Media Temple хорошим першим вибором.

Детальніше на MediaTemple.net

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector