Огляди мережевих рішень травень 2020: Помер динозавр чи варто?

Огляди мережевих рішень травень 2020: Помер динозавр чи варто?

Огляди мережевих рішень травень 2020: Помер динозавр чи варто?

Наскільки хороший хостинг мережевих рішень?


Огляди мережевих рішень 2.2 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. Доступно багато хостинг-планів
 2. 99,99% гарантії часу

Мінуси

 1. Деякі найгірші відгуки коли-небудь
 2. Підтримка потреб у роботі
 3. Надмірні збори за скасування
 4. Непотрібні спроби продажів

Підтримка2Швидкість2Особливості2.5Залежність2Трансформація2.5

Наш Офіційний огляд мережевих рішень

Мережеві рішення займаються бізнесом з 1979 року. У один момент часу вони були одними з найкращих хостингових рішень. З часу їх придбання Web.com у 2011 році, схоже, вони пішли вниз.

Найкращі можливості хостингу мережевих рішень

На папері, хостинг мережевих рішень представляється життєздатним рішенням.

Багато хостингових планів

Завдяки мережевим рішенням ви можете платити за хостинг до 10 років наперед. Більша частина хостингу орієнтована на власників малого бізнесу. Network Solutions пропонує спеціалізований хостинг для WordPress, спільний хостинг, VPS-хостинг та хостинг SharePoint. Також доступні плани електронної комерції та розміщення веб-сайтів для мобільних веб-сайтів.

Сервери на базі Windows та Linux

Центр обробки даних Network Solutions має на базі замовника доступні сервери на базі Linux та Windows. Ні один не кращий за інший – це виходить із особистих уподобань. Деяким людям подобаються варіанти налаштування, доступні в Linux, а інші користуються сервісами на базі Windows.

Гарантія часу

Якщо ви вибрали Linux як варіант свого сервера, Network Solutions пропонує гарантію 99,99% тривалості роботи. Для серверів на базі Windows Network Solutions пропонує гарантію 99,9 відсотків часу безперервної роботи. Я заглибився трохи глибше і відкрив їхні умови надання послуг, щоб побачити, яка гарантія пропонується. На жаль, не було надано інформації про компенсацію, яку пропонували у зв’язку з цією гарантією.

Доступні спеціальні та розширені параметри

Мережеві рішення починаються як доступне рішення для ваших потреб у веб-хостингу, але, маючи всі наявні вдосконалені рішення, вони можуть стати дорогими досить швидко. Вони пропонують деякі унікальні пакети, такі як спеціальний маркетинговий пакет Facebook, і вони запропонують повністю створити ваш веб-сайт для вас. Мережеві рішення рясніють додатками, включаючи маркетингові пакети, де вони подають ваш сайт до місцевих реєстрів, а також пошукові системи Google, Yahoo та Bing, пакет магазинів, що дозволяє продавати речі на вашому сайті, і повний пакет електронної комерції. . Кожен з цих пакетів продається окремо.

Включено програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Кожен їх пакет хостингу включає доступ до програмного забезпечення для створення веб-сайтів. Ми були приємно здивовані його можливостями. Ви можете перетягувати форми, карти, посилання на соціальні медіа та інші елементи безпосередньо в веб-конструктор веб-сайтів. Ви навіть можете перетягувати код, як JavaScript у HTML. Інші компанії платять додатково за деякі з цих можливостей. Було приємно змінити темп, щоб з’ясувати, що ми можемо зробити більшість цього безкоштовно.

Недоліки хостингу мережевих рішень

Веб-хостинг – це серйозна справа. Куди б ви не подивилися, ви можете виявити, що Network Solutions – це слабка веб-хостинг-платформа.

Деякі найгірші відгуки коли-небудь

Цей неодмінно підійде до деревообробки. Мережеві рішення мають одні з найгірших відгуків, які я коли-небудь читав, коли йдеться про компанію веб-хостингу. Здається, що підтримка як жарт, вони змушують вас стрибати через обручі, щоб перенести домени від них, і вони ніколи не роблять так, як обіцяли. Люди втратили домени, стягують непомірну суму грошей, і це може зайняти кілька тижнів, а іноді й місяців, щоб отримати підтримку, лише щоб з’ясувати, що підтримка там не починалася з.

Підтримка потреб у роботі

Переглянувши сторінку підтримки мережевих рішень, ви знайдете понад 26 різних рішень підтримки. Половина з них – для продажу, половина – для підтримки. Ця сторінка є заплутаною, і вони можуть зайняти досить багато часу, щоб відповісти на ваше запитання. Деякі рішення підтримки навіть вимагають від вас електронною поштою. У багатьох рішеннях підтримки є кілька різних каналів, що просто додає плутанини. Мережеві рішення стверджують, що мають цілодобову підтримку, але багато рішень доступні лише у робочий час у США. Підтримка електронної пошти цілодобово не є точкою продажу. Ви можете в будь-який час надіслати електронною поштою будь-кого і не отримати відповідь до наступного робочого дня.

Надмірні збори за скасування

“Мережеві рішення” має деякі шалені збори за скасування. Чим довше ваш початковий контракт, тим більше повна плата. Протягом року вони стягуватимуть плату трохи менше 40 доларів за скасування. За 10-річний контракт вони стягуватимуть з вас стягнення до 180 доларів за скасування. Це не починає дряпати поверхню, коли йдеться про реакцію на ваші запити на скасування. Вони будуть бомбардувати вас спробами продажу та обіцянками нижчих платежів, якщо ви скасуєте запит на скасування, більшість з яких не отримають шану.

Непотрібні спроби продажів

Був час, коли можна зайти в ресторан швидкого харчування і отримати можливість вибору гамбургера, фрі та напою. Це було все меню. Часи змінилися. Мережеві рішення мають непотрібну кількість варіантів продажу. Насправді таке відчуття, як вони намагаються забивати вас нікелем та купою кожного кроку. Якщо ви хочете певної функції, це коштує додатково. Крім того, кожна продажа, яку вони роблять, ставиться на план підписки на автоматичне оновлення, не повідомляючи про це клієнту.

Нижня лінія

Я переглянув безліч веб-хостів. Я роблю це, бо маю досвід роботи з усіма цими господарями. Мережеві рішення – це одне рішення для веб-хостингу, проти якого я можу чесно рекомендувати В один момент часу вони мали монополію на реєстрацію веб-доменів і вважалися хорошим рішенням для ваших потреб у веб-хостингу. Тепер, навіть за допомогою Web.com, тривожно з’ясувати, скільки людей намагаються піти від мережевих рішень.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector