Огляди веб-сайтів травня 2020 року – ціни та плани на хостинг

Огляди веб-сайтів травня 2020 року – ціни та плани на хостинг

Огляди веб-сайтів травня 2020 року – ціни та плани на хостинг

Огляд веб-сайту – чи вони того варті?

Web.com – це публічна веб-хостингова компанія зі штаб-квартирою у Джексонвіллі, штат Флорида. Заснована в 1997 році, Web.com є одним з найбільш довготривалих та найвідоміших постачальників веб-хостингів на ринку. На кінець 2014 року вони мали понад 3,3 мільйона підписників. Компанія також володіє мережевими рішеннями та Register.com.


Наскільки добре Web.com?

Веб-сайт, можливо, був блейзером у дотком-бумі, але їхні послуги не можуть бути в курсі сучасного ринку, настільки насиченого інноваційними і конкурентоспроможними хостинг-компаніями. Web.com стягує надзвичайно високі ціни за дуже обмежені основні послуги. Звичайно, жоден веб-хост не є ідеальним, і відповідність будь-якої компанії залежить від вашого проекту. Але Web.com дає дуже мало причин рекомендувати їх. Незважаючи на те, що вони можуть узбережжя за визнанням свого імені та корпоративними можливостями, послуг Web.com серйозно бракує майже у кожному відділі.

Огляди веб-сайтів 2.2 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси

 1. Плани на базі Linux та Windows
 2. Відмінна Uptime
 3. Перетягування та конструктор сайтів

Мінуси

 1. Тільки для спільного хостингу
 2. Підвищення на кожному кроці
 3. Дуже високі збори – плани не всеохоплюючі
 4. Кілька скарг на краще бюро бізнесу
 5. Розчарування досвіду обслуговування клієнтів
 6. Оманливі вступні обіцянки та тарифи поновлення

SummaryIf Web.com привернув увагу через низькі вступні ціни, подбайте про те, щоб прочитати тонкий шрифт. Веб-сайт може мати деякі чудові функції, привабливі для тих, хто не знайомий з веб-хостингом, але є дуже мало, що вони пропонують, що робить їх хорошими інвестиціями на довгострокову перспективу. Підтримка2Швидкість2.5Особливості2.5Залежність2Трансформація2

Наш офіційний огляд веб-хостингу

Ви можете розпізнати Web.com з їх телевізійних рекламних роликів, в яких розміщені дуже технологічні власники малого бізнесу, або, можливо, з їх спонсорства PGA Tour. Як один із найбільших і найдовших веб-хостів, доступний Web.com має чудове визнання імен та кошти для широкої реклами. Але оскільки в останні роки індустрія веб-хостингу зростає як стрибками, так і веб-сайтам, веб-сайт не зміг іти в ногу з рівнем обслуговування своїх нових конкурентів..

Найкращі функції веб-хостингу

Web.com справді обіцяє деякі привабливі послуги, але зростаюча висота галузевих стандартів робить їх схожими порівняно елементарними. Ось кілька причин, чому хтось може захотіти підписатись на спільний план хостингу на веб-сайті:

Плани на базі Linux та Windows

Веб-сайт має плани хостингу на основі Linux та Windows. Вони не єдина компанія, яка пропонує такий вибір; Наприклад, GoDaddy також пропонує обидві платформи. Але цей вибір хостингу для ОС Linux та Windows стає все рідше і рідше, оскільки більшість компаній, що займаються веб-хостингом, вирішують запропонувати лише один.

Створіть для вас бізнес-сторінку Facebook

Web.com обіцяє створити бізнес-сторінку Facebook для нових клієнтів. Цей маркетинговий хід, очевидно, спрямований на старших, менш технічно схильних власників бізнесу. Але створення сторінки у Facebook – це, мабуть, одна з найпростіших речей, які хтось може зробити в Інтернеті. Особливо враховуючи це Найбільша демографічна ситуація у Facebook, що зростає, – це люди похилого віку, важко уявити, щоб хтось настільки підкреслив думку про створення сторінки у Facebook, що ця послуга була б такою привабливою. Можливо, це точка продажу для тих, хто вважає за краще відмовлятися від Інтернету всі разом, але для тих, хто має навіть найпростіші компетенції в Інтернеті, радимо взяти 10 хвилин для створення власної ділової сторінки Facebook.

Купівля та реєстрація доменних імен

Реєстрація на веб-сайті включає безкоштовну реєстрацію домену, яку вони роблять самі, а не діють через сторонній реєстратор. Але стежте за темпами оновлення. Незважаючи на те, що ваш перший рік є безкоштовним, веб-сайт стягує 37 доларів на рік за оновлення вашого домену, що вдвічі більше, ніж типовий галузевий стандарт. Наприклад, GoDaddy стягує $ 14,99 за оновлення домену після першого року. Такі послуги, як NameCheap, обійдуться ще дешевше. Хоча безкоштовний домен після реєстрації може бути привабливим, радимо придбати свій домен десь в іншому місці, якщо ви плануєте використовувати Web.com в якості постачальника веб-хостингу. Це, звичайно, якщо тільки ви не маєте наміру володіти URL-адресою протягом року.

Низьке вступне ціноутворення

Веб-сайт пропонує кілька серйозно низьких вступних ставок для нових клієнтів. Їхній пакет програм для створення веб-сайтів становить лише 1,95 долара за перший місяць. Тонким шрифтом, однак, абсолютно потрібно займатися. Це лише перший місяць, після якого ставки зростають понад 1000% до 22 доларів на місяць. Це також стає все дорожчим і дорожчим, якщо ви додасте додаткові елементи, такі як сертифікати SSL, звіт про ключові показники тощо.

Відмінна Uptime

До цього моменту ми можемо кваліфікувати кожного спеціаліста, пов’язаного з Web.com. Але справа в тому, що вони дійсно мають прекрасний час роботи. На 99,99% за останнє десятиліття, їхній рекорд тут не забувається.

Недоліки хостингу Web.com

Web.com має досить жахливу репутацію як серед веб-професіоналів, так і серед пересічних клієнтів. Настільки жахливо насправді, що змушує задуматися, як вони можуть бути однією з найбільших і найдовших компаній у бізнесі. Ось деякі з основних причин, чому ви повинні шукати послуги веб-хостингу в інших місцях:

Структура ціноутворення є дорогою та оманливою

Як уже згадувалося раніше, на веб-сайті Google є кілька заманливих вступних варіантів ціноутворення, які, ймовірно, сподобаються майстрам веб-майстра вперше. Але на відміну від більшості інших провайдерів веб-хостингу, Web.com не структурує свої послуги, як пакунки. Страшно важко оцінити, скільки коштуватимуть їх послуги, не фактично розміщуючи предмети у кошику для покупок. Крім того, незрозуміло, за який тип зберігання та обмеження трафіку ви платите, оскільки це не чітко розбито ніде на їхньому сайті. (Щоб побачити компанію, яка чудово справляється з цим, перегляньте A2 хостинг)

Багато речей, які є стандартними як частина фіксованої ціни з іншими компаніями, коштують додатково з веб-сайтом. Інструменти для створення сайтів, сертифікати SSL, моніторинг показників … все це коштує додатково, крім вже високих $ 22 / місяць, які вони беруть за свій найрекомендований план. Оформлення замовлення – це єдиний раз, коли ви побачите покроковий розподіл справжньої вартості та отриманих послуг.

Ви можете розраховувати, що на кожному кроці з веб-сайтом зіткнуться з розпродажами, всі вони вміщені в оманливій та оманливій мові. Вони рекомендують платити додатково, щоб ваш сайт був оптимізований для мобільних пристроїв; забудьте, що існує безліч безкоштовних шаблонів WordPress, які включають це. Ви також можете доплатити, щоб вони піклувались про вашу “Інтернет-маркетингову потребу”, де вони фактично просто подаватимуть ваш сайт у каталоги, такі як YellowPages.com. Вони також рекомендують доплачувати за безпеку; це щось, що повністю відсутнє в їх хостинг-планах для початку?

Копайте їх веб-сайт, і ви можете натрапити на “Плани хостингу”, а не на “Веб-сайти”. Ці хостингові плани є більш доступними за ціною, поновлюючись на рівні 12,95 дол. США / місяць на їхньому основному плані. Але при подальшому дослідженні ви зрозумієте, що це фактично ті самі продукти (веб-хостинг, домен та інструменти для створення веб-сайтів), але з різними назвами та різними цінами. Мова їх сайту дуже відрізняється від більшості хостинг-компаній. Це призводить до того, що вони можуть підозрювати, що, можливо, вони ухиляються від використання таких слів, як “хостинг” на користь слів, таких як “дизайн веб-сайтів”, щоб заманити людей, які повністю зелені в Інтернеті..

Дуже велика кількість скарг на краще бюро бізнесу

Станом на листопад 2016 року на веб-сайті Web.com було подано 567 скарг клієнтів проти них Краще бізнес-бюро. Це лише скарги, подані протягом останніх трьох років. Більшість стосується неправомірних платежів та невідповідностей платежів, багато стосується також невиконаних угод про рівень обслуговування. Навіть для такої великої компанії ця кількість є справді приголомшливою і має бути червоним прапором для всіх, хто має намір вести бізнес з ними.

Тільки для спільного хостингу

Web.com не пропонує VPS або спеціальний план хостингу. Вони пропонують лише три різні плани – усі вони на спільних серверах. Це є показником того, що Web.com не створений для клієнтів, які прагнуть масштабуватись і задовольняють їх виключно для початківців веб-майстрів. Кожен, хто планує включити електронну комерцію на свій веб-сайт, повинен шукати в іншому місці.

Не вистачає служб підтримки клієнтів з тоннами продажів

Web.com спрямовує майже всі послуги з обслуговування клієнтів до своїх телефонних центрів. Їм не вистачає функцій чату в прямому ефірі, які сьогодні пропонують більшість сучасних компаній Це не обов’язково є показником того, що не вистачає підтримки, але, на жаль, Web.com не викуповує себе. З одного боку, всім було б цікаво мати надійні ресурси для усунення несправностей, доступні в Інтернеті, як, наприклад, конкурент HostGator. Це також може заощадити багато часу, якби клієнти змогли подати квитки на підтримку самостійно (на даний момент це можна зробити лише у вихідний день за допомогою телефонної підтримки). Натомість єдиний спосіб отримати допомогу від Web.com – це зателефонувати. І коли ви телефонуєте, їхній персонал проходить навчання, бомбардуючи вас, коли вони вирішили вашу проблему.

Нижня лінія

Якщо ви витратили будь-який час на покупок для провайдерів веб-хостингу, достатньо одного погляду на головні сторінки Web.com, щоб дати зрозуміти, що їхня бізнес-модель якось відрізняється від норми. Помітно відсутні детальні описи різних рівнів їх обслуговування, обговорення дискового простору та трафіку на сайті чи будь-які згадки про безпеку. Здається, що веб-сайт орієнтований на клієнтів, які майже нічого не знають про створення веб-сайту та його роботу, а тому не знають нічого кращого, ніж платити дуже високу ціну за неймовірно нестабільні послуги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector