Огляди веб-служб Amazon травень 2020 року – чи AWS найкращий?

Наскільки хороший хостинг веб-сервісів Amazon?


Огляди веб-служб Amazon 4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (8 голоси) Плюси

 1. Автоматично масштабоване зберігання
 2. Запропонуйте модель оплати за використання за низькою ціною
 3. Відмінні варіанти підтримки
 4. Безкоштовний план для нових користувачів
 5. Великі файли терабайт

Мінуси

 1. Стандартні пакети недоступні
 2. Ціни варіюються за місцем розташування
 3. Ви повинні оцінити та розрахувати своє використання
 4. Підтримка важче контактувати

Підтримка3Швидкість4.5Особливості4.5Залежність4.5Телевидність3.5

Наш офіційний огляд хостингу веб-служб Amazon

Веб-сервіси Amazon, які частіше називаються Amazon S3 для “простого рішення для зберігання”, – це більше рішення для зберігання хмарних даних, а потім хостинг. Хоча вони не мають типових пакетів, які можна побачити у хостинг-провайдерів, у них є інші, іноді більш вигідні, варіанти.

Кращі характеристики веб-сервісів Amazon

Amazon – велика компанія. Те, що почалося як проста онлайн-книгарня, успішно перетворилося на черговий Wal-Mart в Інтернеті. За будь-який відчутний товар, який продається, Amazon, ймовірно, продає його. Ось найкращі функції веб-служб Amazon.

Автоматично масштабоване зберігання

Amazon пропонує автоматично масштабоване сховище. Це означає, що незалежно від того, наскільки зайнятий ваш веб-сайт може зайнятись або скільки місця вам потрібно, Amazon автоматично налаштовує ваш обліковий запис, щоб відповідати. Це означає, що ви ніколи не отримаєте помилку “перевищення пропускної здатності”. Це одна з унікальних особливостей Amazon, оскільки вам не потрібно турбуватися про те, що може трапитися з вашими даними або вашими відвідувачами, якщо ваше використання зросте.

Оплата за користування; Низька вартість

Amazon Web Services пропонує модель оплати за використання. Це забезпечує більш низьку вартість, оскільки ви платите лише за те, що використовуєте. Немає доступної моделі з фіксованою ставкою або на місяць. Веб-сервіси Amazon вимагають, щоб ви вносили свої дані в те, що вони називають “відрами”. Як користувач, вам буде стягнуто плату за швидкістю “за гігабайт” та “за запитом” для передачі даних у та з кошика.

Хороша новина – Amazon стягує ці запити тисячами. Вони не є голодними зловмисниками, які прагнуть нікелювати і придушувати вас на кожному кроці.

Відмінні варіанти підтримки

Amazon підняв планку, коли йдеться про підтримку клієнтів. Як ви добре знаєте, Amazon продає набагато більше, ніж просто розміщення місця. Вони продають майже кожен фізичний, відчутний товар у світі. Вони створили модель обслуговування клієнтів, яку інші намагаються наслідувати. Їх співробітники мають право вирішувати найрізноманітніші запити клієнтів, залишаючи клієнтів щасливими без купу бюрократичної тяганини. Існує чотири рівні сервісу, до якого можна отримати доступ за допомогою веб-служб Amazon. До них належать Basic, Developer, Business та Enterprise. Базова підтримка включена у всі акаунти. На базовому рівні ви отримуєте цілодобову підтримку з доступом до обслуговування клієнтів, доступу до форумів, доступу до технічної підтримки для перевірок здоров’я, ресурсного центру самодопомоги та поширених запитань щодо продуктів. Звідти лише покращується..

Безкоштовний план для нових користувачів

Amazon пропонує безкоштовний план для нових користувачів з такими можливостями:

 • 5 Гб місця на диску.
 • 20 000 GET запитів (див. Модель “відро” вище)
 • 2000 запитів PUT (див. Модель “відро” вище)
 • 15 Гб вихідних передач даних за один рік.

Повністю безкоштовний і корисний обліковий запис – рідкість серед провайдерів веб-хостингу.

Великі файли терабайт

Дійсно приємною особливістю веб-сервісів Amazon є те, що ви можете переносити файли розміром до 5 ТБ. Більшість жорстких дисків навіть не наближаються до такого розміру – вони обробляють всілякі дані. Чесно кажучи, я ніколи не бачив файл розміром 5 ТБ або більше. Можливо, якщо ви створили зображення жорсткого диска 5 Тб, цей ліміт може бути досягнутий. Справа в цьому. Веб-сервіси Amazon оброблятимуть практично будь-який файл, який ви перекинете на нього – навіть найбільші фотографії та відео з найвищою роздільною здатністю.

Недоліки веб-служб Amazon

Порівнювати веб-сервіси Amazon з іншими хостинг-провайдерами нечесно. Вони не є вашою типовою компанією з веб-хостингу.

Стандартні пакети недоступні

Порівняння веб-сервісів Amazon з іншими більшість інших хостинг-провайдерів – це порівняння яблук з апельсинами. Коли ви розміщуєте свій веб-сайт за допомогою веб-служб Amazon, ви можете запускати сценарії на стороні клієнта, але сценарії на стороні сервера недоступні. Вони підтримують лише статичні веб-сайти. Якщо ви плануєте запускати будь-який веб-сайт електронної комерції, веб-сервіси Amazon не працюватимуть для вас.

Ціни варіюються за місцем розташування

Amazon – глобальна компанія. Цілком очікується, що в Австралії вони стягуватимуть різні ціни, ніж у США. Однак у межах країни я б очікував, що ціни залишаться незмінними. З Amazon ви цього не завжди отримаєте. Наприклад, якщо ви живете в регіоні Північна Вірджинія Сполучених Штатів, ви можете отримати безкоштовні послуги виїзду в Амазонку, але ніде більше.

Ви повинні оцінити та розрахувати своє використання

Модель оплати за використання має і зворотний бік. Коли ви сплачуєте фіксовану плату в місяць, ви знаєте, скільки ви платите і за що платите. Коли у вас працює модель оплати за використання, ви повинні оцінити та обчислити використання, щоб можна було правильно сплачувати бюджет.

Нижня лінія

Веб-сервіси Amazon – це один з найкращих або один із найгірших постачальників веб-хостингів, залежно від того, як ви на це дивитесь. Вони не є хорошим рішенням для запуску веб-сайтів електронної комерції. Однак якщо ви маєте намір мати статичний веб-сайт, який використовується в основному для зберігання у хмарі, Amazon Web Services має вашу спину.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map