One.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг на One.com?


Огляди One.com 3.2 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Вражаючий список особливостей
 2. Більше ніж доступне
 3. Відмінна Uptime
 4. Безкоштовний перший рік для базового пакету
 5. Цілорічна підтримка

Мінуси

 1. Пропонуйте лише спільний хостинг

Підтримка3Speed3.5Особливості3Value3.5Трусність3

Наш офіційний огляд хостингу One.com

One.com – один з провідних хостинг-провайдерів у Європі. Заснована в Данії в 2002 році, компанія One.com зросла до понад мільйона клієнтів і 149 країн.

Найкращі характеристики хостингу One.com

Погляньмо під капот, чи не так? Зрештою, вони виросли з нічого до понад 1 мільйона клієнтів за 15 років. Вони повинні робити щось правильно.

Вражаючий список особливостей

One.com пропонує деякі функції, які є конкурентоспроможними для інших хостинг-рішень, а також деякі унікальні функції. Вони пропонують унікальне рішення Bix для кожного хостинг-пакету. Рішення Bix надає вам синхронізацію в режимі реального часу, функції потокового передавання музики, функції спільного доступу до файлів та незмінно вражаючі функції мобільного доступу.

Просто той факт, що це в комплекті з кожним пакетом, вражає сам по собі. Однак, деякі більш конкурентоспроможні функції включають Google AdWords. Якщо ви витратите 25 доларів США та кредити Google AdWords, одна.com надасть вам додаткові 75 доларів кредитів.

Вони більш ніж доступні

One.com є надзвичайно доступним. Насправді я жодного разу не бачив такого дешевого. Це не означає, що вони теж дешеві, – це просто сказати, що вони не платять дуже багато.

Їх стартовий пакет починається від $ 25 на місяць. Тобто чверть долара – не друкарня.

Ідеально підходить для базових веб-сайтів, блогів та хостингу електронної пошти, ці $ 25 за місяць отримують 15 Гб пам’яті, єдину базу даних, один домен та можливості SSL – щось важливе для сайтів електронної комерції.

Навіть їх бізнес-пакет, який є одним з їх дорожчих пакетів, починається від 6 доларів на місяць. Я не можу придумати когось іншого, який пропонує понад 500 Гб пам’яті, вісім ядер процесора (для спільного хостинг-акаунта), кілька баз даних, декілька доменів, а також можливості SSL і SSH за цією ціною..

Відмінна Uptime

Для багатьох людей, перш ніж приймати рішення про хостинг-компанію, вони повинні знати про тривалість роботи. Занадто часто занадто багато компаній-хостингів винні в тому, що вони не забезпечують найкращий час роботи. Коли веб-сайт не працює – особливо веб-сайт електронної комерції – наявність веб-сайту, який не працює, коштуватиме людям грошей. Коли це коштує людям таких грошей, ти опиняєшся нещасними клієнтами – будь-яким способом вирізаєш. Набагато краще, щоб хтось стягував додаткову плату при перевищенні пропускної здатності, ніж закриття сайту. Однак One.com не закриє ваш сайт, оскільки він пропонує необмежену пропускну здатність.

One.com не рекламує свій час роботи. Копання знадобилося трохи, але я виявив, що замість гарантії продовження часу вони розміщували свою статистику роботи. За 979 днів вони пережили 99,99% тривалості роботи.

Безкоштовний перший рік для базового пакету

Тепер я вже розповів про доступність One.com. Однак одне, що я не згадував, це те, що якщо ви перейдете на базовий пакет, вони подарують вам перший рік безкоштовно. Це правильно – 0,00 доларів. Якщо вам колись потрібна була більша мотивація, щоб поїхати з хостинг-компанією, це все. Жодна інша хостинг-компанія не пропонує цього.

Цілорічна підтримка

Це важлива особливість ведення бізнесу на міжнародному рівні. Хоча багато компаній-хостингів пропонують цю цілодобову підтримку, багато з них цього не роблять. Насправді, деякі з них надають підтримку лише протягом власних місцевих банківських годин. Іншими словами, з 8:00 до 17:00. місцевий час – де б вони не знаходилися. Це неприпустимо для багатьох людей, які є міжнародними замовниками, яким потрібна підтримка. Якщо ваш веб-сайт не працює, і вам потрібна допомога, останнє, що ви хочете зробити, – це бути о 3 годині ранку лише тому, що вони відкриваються.

Єдиним недоліком цього є те, що це лише веб-чат, живий чат. Звичайно, для багатьох людей це не проблема – чат в прямому ефірі вважається бажаним протягом тривалого часу тримання телефону. Однак, надання підтримки по телефону може бути стримуючим фактором для деяких людей.

Недоліки хостингу One.com

Як приголомшливий хостинг One.com, ми виявили, що в деяких областях сильно не вистачає. Насправді багато з них є вимикачами угод.

Тільки для спільного хостингу

One.com пропонує лише спільний хостинг. Це означає, що ви не можете отримати спеціальні параметри сервера, параметри VPS-сервера або будь-які варіанти хмарного хостингу. Багато з цих функцій є критичними для тих, хто створює сайт електронної комерції та потребує розширення.

Якщо ви будуєте веб-сайт електронної комерції та плануєте розширюватись, ви можете шукати в іншому місці лише тому, що коли виникне потреба, ви змушені будете переключити хостинг-провайдерів. Однак якщо ви плануєте вести невеликий блог, це справді не проблема.

Нижня лінія

Про хостинг One.com насправді було не надто багато, щоб не подобатися. Я навіть не висвітлював деякі речі – на зразок того, як виглядав їх вражаючий список функцій (22 дивовижні функції та підрахунок – перевірте їх тут). Це просто безкоштовні функції, які є стандартними для кожного облікового запису. Загалом, One.com завоював би моє серце, якби не той факт, що вони не пропонують інших типів хостингу, крім спільного хостингу.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map