Pagely Огляди травень 2020: Краще, ніж WP Engine і SiteGround?

Наскільки хороший хостинг на сторінках?

Огляди сторінок 3.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси


 1. Працює на Амазонії
 2. Можливість налаштувати свій план
 3. Обіцянка сторінки – 100 відсотків часу
 4. Автоматичні щоденні резервні копії
 5. Підтримка WordPress
 6. Необмежений перегляд сторінки / відвідувачів

Мінуси

 1. Немає підтримки в прямому чаті
 2. Немає cPanel
 3. Без пробного періоду чи гарантії повернення грошей
 4. Неможливість придбання домену

Підтримка3Speed4Особливості3.5Value3.5Transparency3

Наш офіційний огляд хостингу

Pagely – це платформа Software-As-A-Service. Про Pagely є багато що подобається. Єдине питання, яке я бачу у Pagely, – це те, що вони є особливо нішевими. Якщо ви потрапите в їхню нішу, це насправді не проблема.

Найкращі особливості хостингу на сторінках

Не дуже чесно називати Pagely хостинг-послугою. Вони навіть цього не називають. Вони називають себе керованою службою WordPress.

Працює на Амазонії

Усі знають про Амазонку. Насправді це не дає ніяких пояснень. Бачачи, як Amazon влаштовує самий Pagely, клієнти можуть очікувати такого ж розуму від Pagely, як ніби Амазонка була їх господарем.

Можливість налаштувати свій план

На перший погляд може здатися, що у Pagely є лише три плани. Це не правда. У них є кілька інших планів, що ведуть до одного, де можна мати чотири віртуальних приватних сервера. Що насправді приємно в Pagely, це те, що вам не потрібно вибирати один із заздалегідь визначених планів. У них є функція, де ви можете повністю налаштувати власний план з ними.

Обіцянка сторінки – 100 відсотків часу

Pagely обіцяє 100-відсоткове тривалість роботи. На будь-який час простою, який ви коли-небудь відчували, вони пропонують хостинг кредит. Бачачи, як їх влаштовує Amazon, я не бачив, щоб хтось скаржився на час простою або мав отримати кредит через час простою..

Автоматичні резервні копії

Щодня Pagely виконуватиме резервну копію вашого веб-сайту. Завдяки чудовій безпеці мережі, тому, що вони розміщують деякі з найбільших підприємств планети та розміщуються на серверах Amazon, клієнти можуть насолоджуватися тим, що їхні дані ніколи не будуть втрачені.

Підтримка WordPress

Це само собою зрозуміло. Бачачи, як Pagely – це більше сервіс управління WordPress, а не хостинг, Pagely знає WordPress. У них є ціла команда завзятих експертів, які готові і готові допомогти вам у вирішенні будь-яких ваших питань WordPress. Для багатьох людей це просто означає почати роботу.

Необмежений перегляд сторінки / відвідувачів

Деякі хостинг-компанії обмежуватимуть кількість переглядів сторінок або відвідувачів на місяць. Це ще не все – є навіть деякі компанії з управління WordPress, які роблять те саме. В усьому світі ми виявили, що Pagely не ставить обмеження на кількість переглядів сторінок чи відвідувачів. Те, як вони це висловили, виглядає так – чому б хто платив за це?

Недоліки хостингу Pagely

Pagely не вистачає в кількох областях. Вони можуть мати найвищий хостинг і палаючі швидкості, але вони також можуть дозволити собі активізувати свою гру.

Підтримка Pagely відсутня

Людям не подобається той факт, що Pagely не пропонує підтримки в чаті. Що ж, це не зовсім так. Pagely пропонує підтримку чату в прямому ефірі – але лише якщо ви готові платити мінімум 400 доларів на місяць за план VPS. Вони не пропонують телефонну підтримку – вони очікують, що люди спочатку вирішать цю проблему, перш ніж зв’язатися із службою підтримки. Вони мають цілодобову систему підтримки квитків і стверджують, що вони відповідають на кожний запит протягом двох годин. Однак, якщо у вас є план VPS, доступний чат наживо. Pagely втрачає довіру до цього – я розумію, що деякі люди можуть платити більше, але що робить їхній бізнес важливішим, ніж мій? Якщо Pagely може дозволити собі пропонувати послуги підтримки в чаті для деяких великих гравців, то вони можуть дозволити пропонувати послуги підтримки в чаті для малого бізнесу..

Немає cPanel

Це не дивно. Розглядаючи, як Pagely сама по собі не є веб-хостинговою компанією, немає жодної причини, щоб вони пропонували cPanel. Однак вони пропонують власну адміністративну панель, яка допоможе вам зробити одне, що вони роблять – керувати WordPress. На цій панелі ви можете увійти та керувати своїм WordPress сайтом зі своєї платформи.

Без пробного періоду чи гарантії повернення грошей

Визначити, чи підходить Pagely для вас, може бути важко, якщо вони не пропонують пробний період або гарантію повернення грошей. Вони очікують оплати в перший день. Вони дають вам можливість поговорити з торговою командою, але у торгової команди є одна мета – змусити вас придбати план. Найкраща команда з продажу в світі не змогла б визначити, чи правильно для мене Pagely. Це забезпечує певний відключення, яке може відключити людей.

Неможливість придбання домену

Це також не стає сюрпризом. Як послуга управління WordPress, вони очікують, що у вас вже буде створений домен. Іншими словами, це не для власників нових підприємств, які просто намагаються змочити ноги. Pagely призначений для досвідчених фахівців, які знають, що хочуть, і знають, що роблять.

Нижня лінія

Pagely – це фантастична послуга – якщо вони можуть забезпечити те, що ви шукаєте. Вони дуже специфічні для ніші і не пропонують багатьох безкоштовних пропозицій, яких можна було б очікувати від інших служб хостингу, таких як рекламні кредити або інструменти для створення веб-сайтів. Якщо у вас є веб-сайт, який ви працюєте, він перейде на сторінку Pagely для вас – але не обов’язково безкоштовно. Якщо ви придбаєте один із їхніх бізнес-планів, вони будуть робити безкоштовно. В іншому випадку вони стягуватимуть 100 доларів за кожен веб-сайт, щоб передати його на сторінку Pagely.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map