Pagely Reviews Maj 2020: Lepszy niż WP Engine i SiteGround?

Jak dobry jest Pagely Hosting?

Pogodne recenzje 3.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy


 1. Obsługiwane przez Amazon
 2. Możliwość dostosowania planu
 3. Pagely obietnica – 100 procent bezawaryjności
 4. Automatyczne codzienne kopie zapasowe
 5. Wsparcie WordPress
 6. Nieograniczone wyświetlenia strony / odwiedzający

Cons

 1. Brak obsługi czatu na żywo
 2. Brak cPanel
 3. Brak okresu próbnego lub gwarancji zwrotu pieniędzy
 4. Brak możliwości zakupu domeny

Wsparcie3Speed4Features3.5Value3.5Transparency3

Nasz oficjalny przegląd hostingu pagely

Pagely jest platformą Software-As-A-Service. W Pagely jest wiele do polubienia. Jedyny problem, jaki widzę w Pagely, to to, że są one bardzo specyficzne dla niszy. Jeśli wpadasz w ich niszę, to nie jest tak naprawdę problem.

Najlepsze cechy Pagely Hosting

Nazywanie Pagely usługą hostingową jest niesprawiedliwe. Nawet się tak nie nazywają. Nazywają siebie zarządzaną usługą WordPress.

Obsługiwane przez Amazon

Wszyscy wiedzą o Amazon. W rzeczywistości nie ma żadnego wyjaśnienia. Widząc, jak Amazon jest hostowany przez Pagely, klienci mogą oczekiwać od Pagely tego samego zdania, jak gdyby Amazon był ich gospodarzem.

Możliwość dostosowania planu

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Pagely ma tylko trzy plany. To nieprawda. Mają kilka innych planów prowadzących do jednego, w którym można mieć cztery wirtualne prywatne serwery. W Pagely naprawdę fajne jest to, że nie musisz wybierać jednego z ich predefiniowanych planów. Mają funkcję, dzięki której możesz całkowicie dostosować swój własny plan.

Pagely obietnica – 100 procent bezawaryjności

Pagely obiecuje 100 procent nieprzerwanej pracy. W przypadku jakichkolwiek przestojów, jakie kiedykolwiek wystąpiły, oferują kredyt hostingowy. Widząc, jak są hostowane przez Amazon, nie widziałem, aby ktoś narzekał na przestoje lub konieczność uzyskania kredytu z powodu przestoju.

Automatyczne kopie zapasowe

Pagely codziennie wykona kopię zapasową witryny. Dzięki doskonałemu bezpieczeństwu sieci, faktowi, że obsługują one jedne z największych przedsiębiorstw na świecie i są hostowane na serwerach Amazon, klienci mogą mieć pewność, że ich dane nigdy nie zostaną utracone.

Wsparcie WordPress

Ten jest oczywisty. Ponieważ Pagely jest bardziej usługą zarządzania WordPress niż usługą hostingową, Pagely zna WordPress. Mają cały zespół oddanych ekspertów gotowych i chętnych do pomocy w rozwiązywaniu jakichkolwiek problemów z WordPress. Dla wielu osób oznacza to jedynie rozpoczęcie pracy.

Nieograniczone wyświetlenia strony / odwiedzający

Niektóre firmy hostingowe ograniczą Cię do liczby odsłon lub odwiedzających miesięcznie. To nie wszystko – jest nawet kilka firm zarządzających WordPress, które zrobią to samo. Ogólnie rzecz biorąc, odkryliśmy, że Pagely nie nakłada ograniczeń na wyświetlenia stron ani odwiedzających. Mówią tak: tak, dlaczego ktoś miałby za to płacić?

Wady Pagely Hosting

Brakuje Pagely w kilku obszarach. Mogą mieć najwyższy poziom hostingu i niesamowitej prędkości, ale mogą sobie również pozwolić na lepszą grę.

Brakuje pagely wsparcia

Ludziom nie podoba się fakt, że Pagely nie oferuje wsparcia na czacie na żywo. To nie do końca prawda. Pagely oferuje obsługę czatu na żywo – ale tylko wtedy, gdy chcesz zapłacić co najmniej 400 USD miesięcznie za abonament VPS. Nie oferują wsparcia telefonicznego – wyraźnie oczekują, że ludzie sami rozwiążą problem, zanim skontaktują się z obsługą klienta. Mają całodobowy system wsparcia sprzedaży biletów i twierdzą, że odpowiadają na każde zapytanie w ciągu dwóch godzin. Jeśli jednak masz abonament VPS, dostępny jest czat na żywo. Pagely traci na tym wiarygodność – rozumiem, że niektórzy ludzie mogą płacić więcej, ale co sprawia, że ​​ich biznes jest ważniejszy niż mój? Jeśli Pagely może sobie pozwolić na oferowanie usług wsparcia na czacie na żywo niektórym dużym graczom, wówczas mogą sobie pozwolić na oferowanie usług wsparcia na czacie na żywo również małym firmom.

Brak cPanel

Ten nie jest zaskoczeniem. Ponieważ Pagely nie jest firmą hostingową per se, nie ma powodu, aby oferować cPanel. Oferują jednak własny panel administracyjny, który pomaga w wykonywaniu jednej czynności – zarządzaniu WordPress. Z tego panelu możesz zalogować się i zarządzać swoją witryną WordPress z ich platformy.

Brak okresu próbnego lub gwarancji zwrotu pieniędzy

Trudno jest ustalić, czy Pagely jest dla Ciebie odpowiedni, jeśli nie oferuje okresu próbnego ani gwarancji zwrotu pieniędzy. Oczekują płatności z góry w pierwszym dniu. Dają ci możliwość rozmowy z zespołem sprzedaży, ale zespół sprzedaży ma jeden cel na myśli – zmusić cię do zakupu planu. Najlepszy zespół sprzedaży na świecie nie byłby w stanie ustalić, czy Pagely jest dla mnie odpowiedni. Zapewnia to pewne rozłączenie, które może wyłączyć ludzi.

Brak możliwości zakupu domeny

Nie jest to również niespodzianką. Jako usługa zarządzania WordPress oczekują, że masz już domenę. Innymi słowy, nie jest to nowi właściciele firm, którzy tylko próbują zmoczyć stopy. Pagely jest dla doświadczonych profesjonalistów, którzy wiedzą, czego chcą i wiedzą, co robią.

Dolna linia

Pagely to fantastyczna usługa – jeśli mogą zapewnić to, czego szukasz. Są bardzo niszowe i nie oferują wielu gratisów, których można oczekiwać od innych usług hostingowych, takich jak kredyty reklamowe lub narzędzia do budowania stron internetowych. Jeśli masz witrynę internetową uruchomioną, przejdzie ona do Pagely dla Ciebie – ale niekoniecznie za darmo. Jeśli kupisz jeden z ich biznesplanów, zrobią to za darmo. W przeciwnym razie będą pobierać opłatę w wysokości 100 USD za witrynę, aby przenieść ją na Pagely.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map