Recenzje 1 i 1: Czy Ionos Hosting jest lepszy w maju 2020 roku?

Recenzje 1 i 1: Czy Ionos Hosting jest lepszy w maju 2020 roku?

Recenzje 1 i 1: Czy Ionos Hosting jest lepszy w maju 2020 roku?

Contents

Co to jest 1&1 Ionos Hosting?

1&1 Ionos hosting to rebrandowana wersja 1and1 – niemieckiej firmy hostingowej i rejestratora domen. Zostały założone w 1988 roku i należą do najstarszych działających obecnie firm hostingowych.


Z centrami danych w całej Europie, a także w Lenexa, Kansas, USA, 1 i 1 jest jedną z największych na świecie firm hostingowych.

Pod koniec 2018 roku 1 i 1 zmieniły nazwę na 1&1 Ionos.

Ma więc nową nazwę – czy jest dobra?

Jak dobry jest hosting 1 i 1?

1and1 jest jedną z najbardziej znanych i najdłużej działających marek hostingowych. Są już od czasu, zanim Google istniał – stary.

Pamiętam, jak ich 6 stron reklam w czasopismach było umieszczonych w czasopismach biznesowych – i pamiętam, że wyglądają tak tandetnie, że nigdy ich nie dotknę.

Wydaje się, że dorosły i mogą być warte zastrzyku w 2019 r. I później.

Dumna strona główna pokazująca milion opcji.

Ale oprócz tego uznania, nie ma wiele do odróżnienia od setek innych konkurencyjnych cenowo i unikatowych hostów internetowych dostępnych obecnie na rynku. Chociaż istnieje kilka korzyści związanych z rejestracją w 1 i 1, wrażenia użytkownika są frustrujące, a ich niezawodność nie ma się czym chwalić.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje 1 i 1 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (5 głosów) Plusy

 1. Super tanie ceny wprowadzające
 2. Nieograniczone miejsce na dysku, strony internetowe i opcje przepustowości
 3. Narzędzie do odzyskiwania danych z poprzednich sześciu dni
 4. Zarządzaj domeną 1 i 1 i hostingiem na jednym koncie

Cons

 1. Brak obsługi czatu na żywo
 2. Mylący niestandardowy pulpit nawigacyjny bez cPanel
 3. Brak opcji sprzedawcy
 4. Czas działania i szybkość są mniej niż konkurencyjne

Podsumowanie Przy tak niskich cenach wstępnych (0,99 USD / miesiąc przez pierwszy rok) i nieograniczonej liczbie stron internetowych i przestrzeni internetowej, Hosting 1 i 1 może być dość kuszący. Ale z poważnymi niedociągnięciami w zakresie wydajności i doświadczenia użytkownika, prawdopodobnie nie będziesz zadowolony, gdy pierwszy rok się skończy, a ceny wzrosną do normalnych stawek. Obsługa3.5Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Nasz oficjalny przegląd hostingu 1 i 1

Istnieją zdecydowane zalety wyboru dużej i długiej korporacji jako hosta internetowego i na kilka sposobów 1&1 Ionos może mieć przewagę nad innymi wielkimi nazwiskami, takimi jak GoDaddy.

To powiedziawszy, większość dobrych rzeczy na temat hostingu 1 i 1 nie jest niczym niezwykłym. Niewiele oferuje, co czyni je wyjątkowymi lub liderami w każdej kategorii. Co więcej, okazało się, że wrażenia użytkownika są denerwujące na granicy, poza niższymi niż średnie prędkościami i wydajnością. Polecamy je, jeśli masz już domenę 1 i 1 lub jeśli priorytetowo traktujesz dodatki, takie jak kredyty AdWords, lub może potrzebujesz bardzo taniego hostować kilka witryn. W przeciwnym razie istnieją dziesiątki innych firm, które oferują naprawdę gwiezdne usługi bez tylu frustracji.

Najlepsze cechy hostingu 1 i 1

Możemy nawet posunąć się do stwierdzenia, że ​​wszystkie najlepsze funkcje 1 i 1 to tak naprawdę tylko obszary, w których są one wystarczające. Ale podział ich najbardziej podstawowego planu według funkcji może faktycznie wskazywać, że mają przewagę nad innymi dużymi markami, takimi jak GoDaddy i HostGator.

Oto standardy branżowe, które 1 i 1 spełniają bez żadnych problemów:

1) Super niskie ceny wstępne

1 i 1 oferuje prawdopodobnie najlepszą ofertę dla klientów pierwszego roku na rynku hostingu. Podczas gdy ich najbardziej podstawowy wspólny plan hostingu kosztuje nieco powyżej średniej 7,99 USD miesięcznie po pierwszym roku, pierwszy rok hostingu kosztuje tylko 0,99 USD miesięcznie. To nawet pokonuje ultra budżetowy host WebHostingPad (przynajmniej przez rok).

2) Nieograniczona przepustowość, strony internetowe i przestrzeń internetowa

Zwłaszcza biorąc pod uwagę specjalne ceny wprowadzające, obietnica tak wielu nieograniczonych możliwości jest niezwykle kusząca. Jednym z przypadków użycia, w którym absolutnie zalecamy 1 i 1, byłoby, gdybyś musiał hostować kilka różnych witryn przez krótki czas przy ograniczonym budżecie. Teoretycznie można to zrobić w hostingu 1 i 1 za mniej niż dolara miesięcznie. Ani GoDaddy, ani HostGator nie mogłyby tego zrobić dla Ciebie.

Oczywiście obietnica nieograniczonej przepustowości jest tak dobra, jak infrastruktura ją wspierająca. I będziemy mieli wiele więcej do powiedzenia na temat wydajności 1 i 1 w obszarach prędkości i czasu pracy nieco później. Aby zobaczyć kolejny nieograniczony plan z ceną zbliżoną do zwykłej ceny 1 i 1 (nie wprowadzającej), sprawdź DreamHost.

3) Domena jest darmowa, można nią zarządzać na jednym koncie

1 i 1 dodaje bezpłatną nazwę domeny przy każdym zakupionym pakiecie hostingowym. Ponadto 1 i 1 jest jednym z najczęściej używanych rejestratorów domen w Internecie. Jeśli kiedykolwiek wcześniej kupiłeś od nich nazwy domen, możesz bezproblemowo hostować te witryny bez tworzenia dodatkowego konta lub logowania.

4) Doskonałe pakiety premii biznesowych

Prawie każda firma hostingowa oferuje jakiś pakiet premii biznesowych. Pakiety oferowane przez hosting 1 i 1 konkurują z najlepszymi. Otrzymasz nie tylko bezpłatne kredyty na Google AdWords, Facebook, Bing i Yahoo, ale także otrzymasz certyfikat SSL za darmo. 1and1 oferuje ponad sto popularnych narzędzi do witryn, takich jak koszyki na zakupy, pokazy slajdów i narzędzia do tworzenia witryn, z których wszystkie wymagają jednego kliknięcia, aby zainstalować i są uwzględnione w Twoim planie. To jedna bardzo miła zaleta wchodzenia do łóżka z dużą korporacją – mają powiązania i mogą sobie pozwolić na przekazanie ci wielu gratisów.

5) 1 i 1 uczestniczy w działaniach na rzecz ekologicznego hostingu

Te funkcje niekoniecznie mają związek z twoim doświadczeniem z hostingiem 1 i 1, ale możesz spokojnie odpoczywać wiedząc, że współpracujesz z firmą, która ceni sobie jej wpływ na środowisko. Ich centra danych zostały zainstalowane przy użyciu odnawialnego źródła energii i praktykują całkowicie fakturowanie bez użycia papieru – funkcja, którą wielu ludzi lubi. Nie są HostPapa, ale możemy docenić ich ukłon w kierunku bardziej ekologicznych operacji biznesowych.

Stały się bardziej ekskluzywne niż ich tandetna przeszłość.

Wady hostingu 1 i 1

Ale dodatkowe korzyści świetna usługa hostingowa nie rób! Oto kilka poważnych problemów, które uniemożliwiają nam z całego serca polecanie hostingu 1 i 1.

1) Obsługa klienta jest szybka, ale niezbyt pomocna

1and1 oferuje wsparcie 24/7 przez telefon i e-mail, i w większości są bardzo szybcy. Problem polega na tym, że ich przedstawiciele nie mają ogromnej wiedzy technicznej, a to naprawdę pokazuje, kiedy dostaniesz ich przez telefon. Jeśli dysponujesz wystarczającymi środkami, aby je przejrzeć i odpowiednio opisać swój problem, zaoszczędzisz wiele czasu do przodu i do tyłu. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​większość klientów nie zna tajników hostingu lub dokładnie tego, co sprawia, że ​​ich witryna nie działa, po prostu wiedzą, że coś jest zepsute i musi zostać naprawione.

W dziale obsługi klienta 1 i 1 brakuje również funkcji wsparcia czatu na żywo. To trochę dziwne, że tak dużej firmie z tyloma zasobami brakuje tak wygodnej i powszechnie stosowanej metody wsparcia.

Ponieważ 1and1 istnieje już od tak dawna i obsługuje tak wielu klientów, sieć jest pełna strasznych recenzji na ich temat. Zdecydowana większość tych negatywnych opinii wskazuje, co nie dziwi, na dział obsługi klienta. Reputacja 1and1 naprawdę ich postępuje, a recenzje nie poprawiły się przez lata. To prowadzi nas do przekonania, że ​​obsługa klienta jest dla nich czymś, co należy przemyśleć.

2) Brak cPanel, a ich pulpit nawigacyjny jest mylący

1 i 1 rezygnuje ze standardu branżowego dla pulpitów zaplecza, cPanel. To niekoniecznie samo w sobie. Wiele godnych polecenia hostów, takich jak Flywheel i Dreamhost, korzysta z niestandardowego pulpitu nawigacyjnego. W końcu cPanel nie jest najbardziej dopracowaną aplikacją i nawigacja może być nieco łatwiejsza. Problem polega na tym, że niestandardowy pulpit nawigacyjny 1 i 1 jest w rzeczywistości mniej atrakcyjny i znacznie bardziej zagmatwany niż cPanel. Po pierwsze, najbardziej widocznym obszarem deski rozdzielczej jest menu wyprzedaży. Po drugie, żadna z podstawowych, najczęściej używanych funkcji (takich jak katalog plików lub instalacje WordPress) nie jest widoczna. Przynajmniej w przypadku cPanel jest on tak powszechnie używany, że dostępnych jest wiele zasobów online, które mogą pomóc w ustaleniu, co należy zrobić. Tak naprawdę nie dzieje się tak w przypadku 1 i 1 i dzwonienia do działu obsługi klienta w celu rozwiązania prostego problemu, takiego jak: „Jak dodać inną domenę do mojego konta?” to ogromna strata czasu i mnóstwo okazji do dalszej frustracji.

3) Imponujący czas działania & Prędkość

Wszelkie problemy z obsługą klienta i dezorientującym pulpitem można pominąć, jeśli 1 i 1 okazały się niezwykle niezawodne i szybkie. Ale w rzeczywistości są one po prostu przeciętne, być może nawet trochę poniżej średniej przez większość czasu. Czasy ładowania strony 1 i 1 mieszczą się w zakresie 700–800 ms, co stawia je po wolniejszej stronie krzywej dzwonowej. I chociaż są wierni swojej gwarancji dostępności przez 99,9% czasu, nie znajdują się w pobliżu bardzo niezawodnych hostów, takich jak Siteground lub A2 Hosting.

 

Dolna linia

Trudno odmówić nieograniczonym stronom internetowym i przepustowości za mniej niż dolara miesięcznie, ale 1 i 1 daje wiele innych powodów, aby odmówić. Możesz zarobić dużo pieniędzy za swoje pieniądze, jeśli masz już wiele domen z nimi, ale frustracje związane z ich szybkością, doświadczeniem użytkownika i obsługą klienta nadal będą się utrzymywać.

1&1 Ceny hostingu Ionos & Plany

Jakie masz opcje na 1&1 hosting Ionos?

Jest to mylące, ponieważ każdy host prezentuje to inaczej. Twoje potrzeby będą się różnić w zależności od typu witryny, którą budujesz.

Co kochamy w 1&1 Ionos to, że właściwie przedstawiają plany. Są proste i do rzeczy.

Tabela cen 1-i-1

Oto szybki podział opcji:

KluczowyBiznesEkspert
cennik4 USD / miesiąc8 USD / miesiąc14 USD / miesiąc
Darmowa domenataktaktak
Certyfikat SSLtaktaktak
Wsparcie 24/7taktaktak
Strony internetowe1Do 5Do 50
Przechowywanie10 GB100 GB500 GB
Bazy danych 10 (1 GB SSD)25 (1 GB SSD)50 (1 GB SSD)
Konta email1025500
Darmowa domenataktaktak
Wstępne wykonanie LvlPodstawowyLvl 1Lvl 3
Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem SiteLocktak
Sieć dostarczania treści (CDN)tak
Najlepszy dlaStarter StiesDuże projekty internetoweWiele dużych projektów internetowych

Nasza opinia eksperta? Plany są przyzwoite, ale jeśli korzystasz z konkretnej platformy, takiej jak WordPress, te plany hostingowe są dość proste i mogą nie mieć wszystkich wymaganych funkcji.

Ale jeśli chcesz podstawowego hostingu, skorzystaj z nich!

I wow, czy oni wchodzą w szczegóły, jeśli naprawdę tego chcesz, oto my przewijamy stronę:

Zwoje 1 i 1 ionos

Zobacz więcej funkcji

1&1 Hosting Q&Tak jak

1&1 to witryna hostingowa, która uwielbia pracować zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub bloga, być może szukałeś różnych dostępnych witryn hostingowych. To wymaga odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące 1&1, podając więcej informacji na temat decydowania o witrynie hostingowej.

Gdzie 1&1 mam biura?

1&1 znajduje się na całym świecie. Posiadają biura w Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Kanadzie, Włoszech, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Ich główna siedziba znajduje się w Chesterbrook, Pensylwania, w Stanach Zjednoczonych. Centrum danych znajduje się w Lenexa, KS, w zielonym obiekcie. Posiadają cały sprzęt, który pozwala użytkownikom mieć wszystko, czego potrzebują.

Co robi hosting Windows 1&1 oferta?

1&1 zapewnia hosting dla systemu Windows i Linux dla dowolnego użytkownika. Możesz użyć 1&1, aby pomóc ci określić, która aleja byłaby dla Ciebie lepsza. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z 1&1 za pomoc.

Czy istnieje gwarancja bezawaryjności??

1&1 zapewnia gwarancję dostępności. Gwarantują nieprzerwany czas pracy 99,99%. Jeśli spadnie poniżej procent czasu przestoju, możesz poprosić o kredyt za przestój. W zależności od czasu przestoju otrzymasz informację o tym czasie przestoju.

Czy na koncie można przechowywać wiele witryn i domen??

Tak, możesz. Nieograniczone strony internetowe są dostępne dla większości 1&1 plany, choć liczba baz danych może być ograniczona. Może to wpłynąć na liczbę witryn, które chcesz utworzyć. Plany WordPress mają więcej ograniczeń, a tańsze plany ograniczają klientów do 1 lub 5 witryn.

Jakie są opcje wsparcia?

1&1 oferuje różne środki wsparcia dla swoich klientów. Wsparcie techniczne 24/7 jest dostępne przez telefon, czaty na żywo i e-mail. Ich GoToAssist jest formą zdalnej pomocy. Wymaga oprogramowania do zainstalowania na komputerze, a także 1&1 mogę uzyskać dostęp do twojego komputera z ich obszaru.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy??

Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla tych, którzy chcą zaprzestać świadczenia usługi. Nie wszystkie usługi hostingowe w chmurze kwalifikują się do otrzymania gwarancji zwrotu pieniędzy, dlatego musisz skonsultować się z 1&1, jeśli chcesz przerwać świadczenie usługi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

Czy są dostępne instalatory za jednym kliknięciem?

Tak, są. Jeśli używasz Linuksa, ma Click&Build, pakiet instalacyjny jednym kliknięciem. Zawiera ponad 120 skryptów i aplikacji internetowych dla swoich klientów. Jeśli wybierzesz ten plan, jest on dostarczany z WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB i Moodle.

Będzie 1&1 dokonaj migracji istniejącej witryny?

Niestety 1&1 nie migruję istniejącej witryny za darmo. Możesz to zrobić samemu lub mieć 1&Zrobię to za opłatą. Sprzęt 1&1 korzystanie nie wiąże się z żadnymi kosztami, dlatego nie można migrować strony internetowej za darmo.

Jaka jest minimalna umowa na korzystanie 1&1?

Gdy szukasz opcji umowy, 1&1 obowiązuje minimalny okres jednego miesiąca w przypadku większości swoich planów. Jest idealny dla tych, którzy chcą się zmienić, jeśli nie lubią go używać. Jeśli nie użyjesz 1&1 przez pełne 30 dni, możesz kwalifikować się do otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy na swoje konto.

Jaki jest panel sterowania dostarczany z planem?

Po zarejestrowaniu się w planie za pomocą 1&1, będzie miał własny panel sterowania. CPanel jest dostępny, ale tylko w przypadku planów hostingu w chmurze. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, masz opcje Plesk dla opcji panelu sterowania. Możesz porozmawiać z przedstawicielem na wszelkie pytania.

Czy 1&1 nadaje się do witryny e-commerce?

Absolutnie. Mają plany hostingowe skierowane do stron e-commerce. Istnieją skrypty i aplikacje e-commerce. To część Click&Zbuduj pakiet 1&1 oferty. Jeśli potrzebujesz certyfikatu SSL, 1&1 dostarczy certyfikat do zakupu. Możesz używać otwartych aplikacji, takich jak Magento, PrestaShop, osCommerce lub Zen Cart dla swojej platformy e-commerce.

Jest 1&1 dobry do hostingu zdjęć i galerii?

Tak, oni są. Dla każdego planu oferowana jest niezmierzona przestrzeń dyskowa i przepustowość. Kliknij&Zbuduj pakiet instalacyjny jednym kliknięciem zawiera kilka rodzajów skryptów galerii zdjęć. Nie powinno to stanowić problemu, chyba że istnieją duże pliki, które należy pobrać. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące pakietu, możesz skontaktować się z 1&1 dla odpowiedzi.

Czy mogę uzyskać CDN przez 1&1?

Tak, możesz. CloudFlare jest bezpłatny w przypadku niektórych pakietów hostingowych, w tym hostingu WordPress. Mirage i Railgun są dołączone do pakietu, a jeśli chcesz otrzymać pakiet pro CDN, jest on dostępny.

Jakie pakiety są najlepsze dla 1&1 podstawowy hosting?

Istnieje wiele podstawowych pakietów hostingowych dostępnych z 1&1. Są przyjazne dla użytkownika i proste w konfiguracji idealnej strony internetowej. Pakiet podstawowy jest idealny dla twórców stron internetowych, którzy chcą zacząć od małej firmy do dobrze prosperującej firmy, zapewniając narzędzia do tworzenia prostych i funkcjonalnych stron internetowych opartych na HTML. 1&1 oferuje pakiet średniego poziomu, który jest bardziej wydajny, ma lepszą wydajność i maksymalną pamięć, pozwalając na profesjonalną obecność w Internecie. Pakiet premium oferowany przez 1&1 ma wyższą wydajność i pojemność oraz obejmuje nieograniczoną przestrzeń internetową i hostowanie wielu witryn jednocześnie. Obejmuje obsługę aplikacji Expert, która pozwala w pełni wykorzystać oprogramowanie programistyczne.

Będzie 1&1 zapewniam wsparcie programistyczne po uruchomieniu hostingu?

1&1 jest dedykowany do pracy ze swoimi klientami i mają wiele sposobów, aby pomóc Ci w rozwoju i rozwoju Twojej witryny. The 1&1 Kreator stron zapewnia możliwość stworzenia idealnej strony internetowej. Prosty i intuicyjny interfejs pomaga stworzyć oszałamiającą i funkcjonalną stronę internetową. Dostępne są profesjonalne szablony do wybierania i edycji dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. NetObjects Fusion pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę i kreatywność na swojej stronie internetowej. 1&1 pomoże Twojej witrynie przyciągnąć uwagę ludzi przez 1&1 narzędzie do newslettera, publikacje w mediach społecznościowych i 1&Narzędzie SEO 1 do przyciągania uwagi ludzi. Potężne narzędzia analityczne pozwalają zobaczyć, jak działa Twoja witryna i jak użytkownicy korzystają z niej.

Czy 1&1 zapewniam bezpłatny plan hostingowy?

Niestety 1&1 nie ma dostępnego darmowego planu hostingowego. Większość klientów, którzy chcą profesjonalnej strony internetowej działającej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i sprzętu 1&1 zastosowania są jednymi z najlepszych. Pakiety hostingowe zawierają unikalną domenę, dopasowane konta e-mail dla swoich klientów oraz obsługę różnych języków i baz danych, które są niedrogie. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny i może trwać kilka miesięcy. Jeśli zdecydujesz się na umowę, pierwsze kilka miesięcy jest bezpłatne, a płatności rozpoczną się bez żadnych ukrytych opłat. Jeśli zdecydujesz się nie podpisywać umowy, rozpocznie się zwykła cena, ale nadal otrzymasz pierwsze 30 dni za darmo. Jeśli chcesz anulować swój plan w ciągu pierwszych 30 dni, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jest to sposób na sprawdzenie, czy podoba Ci się ten pakiet, czy będzie on dla Ciebie odpowiedni.

Jakie środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone?

Bezpieczeństwo jest ważne dla każdego klienta oraz 1&1 dokłada starań, aby każda strona była chroniona. Wysokowydajne centrum danych ma najnowsze technologie. Mają łączność 300 Gbit / s (zewnętrznie) i wysoką niezawodność hostingu stron internetowych. Ulepszona ochrona SSL obejmuje zewnętrzną zaporę ogniową, która zapobiega atakom z zewnątrz. Odzyskiwanie przestrzeni internetowej zapewnia bezpieczeństwo cennym danym dla hostingu Linux. W przypadku ataku administratorzy mogą przywrócić dane z kopii zapasowych witryny do 6 dni. Można również przywracać poszczególne pliki w osobnych folderach. The 1&1 SiteLock przeprowadza comiesięczne skanowanie aplikacji, SQL, skanowanie iniekcyjne i skrypty między witrynami. Wszelkie luki są usuwane, zanim hakerzy będą mogli je wykorzystać. Jeśli pójdziesz z 1&1 pakiet SiteLock Premium, skanuje do 500 stron, zapewniając Twojej firmie spokój.

Jakie opcje są dostępne do rozszerzenia?

Za każdym razem, gdy chcesz rozwinąć swoją stronę, 1&1 ma dostępne elastyczne plany. Jeśli potrzebne są większe opcje pamięci i wydajności, wystarczy prosta aktualizacja. Serwery geograficznie nadmiarowe 1&1 zastosowania to najnowsza technologia i oprogramowanie. Funkcje dostępne za pośrednictwem 1&1 można uaktualnić w dowolnym momencie, w tym 1&1 SiteLock Basic i 1&1 CDN. SEO Pro, marketing w wyszukiwarkach i ListLocal są częścią podstawowych pakietów hostingowych. Możesz dodać dowolne dodatkowe funkcje, które mogą być potrzebne, pomagając w utrzymaniu niskich kosztów i minimalnej konserwacji. Aplikacje open source, takie jak WordPress, Joomla! a Drupal pozwala dodawać funkcje w przyszłości. Wymagają tylko kilku prostych kliknięć myszą, aby zainstalować.

Czym jest system wsparcia hostingu 1&1 oferty?

1&1 z przyjemnością obsługuje ponad 13 milionów klientów, a ich doświadczenie zapewnia dużą pomoc każdemu klientowi. Ich eksperci techniczni są dobrze przeszkoleni i oferują całodobową pomoc telefoniczną i e-mailową w zakresie wszelkiej potrzebnej pomocy. Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące ich produktów są udzielane bezzwłocznie, a Ty możesz znaleźć odpowiedni produkt na czas rozwoju firmy. 1&1 działa na rynku od 2001 roku i jest jednym z liderów hostingu witryn. Ich obsługa klienta została doceniona za organizację nagród, a opinie klientów polecają 1&1. Nawet jeśli pracujesz z hostingiem witryn internetowych, 1&1 może zapewnić Ci wszelką potrzebną pomoc. 1&1 jest tutaj, aby pomóc Ci ulepszyć witrynę i rozwinąć firmę do sukcesu.

Jak mogę się skontaktować z 1&1 za pomoc?

Możesz skontaktować się z 1 na kilka różnych sposobów&1 za każdą pomoc, której potrzebujesz. Wszelkie pytania lub trudności możesz skontaktować się bezpośrednio z ekspertami pod numerem 1-866-991-2631. Jeśli chodzi o pytania rozliczeniowe, możesz skontaktować się z 1-877-300-8316 w celu uzyskania pomocy. Wszelkie zamówienia hostingowe można zrobić online lub telefonicznie za pośrednictwem działu sprzedaży pod numerem 1-844-871-2631. Więcej na 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector