Recenzje Amazon Web Services Maj 2020 – Czy AWS jest najlepszy?

Jak dobry jest hosting usług internetowych Amazon?


Recenzje Amazon Web Services 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (8 głosów) Plusy

 1. Automatycznie skalowalne przechowywanie
 2. Zaoferuj model Pay-Per-Use w niskiej cenie
 3. Doskonałe opcje wsparcia
 4. Darmowy plan dla nowych użytkowników
 5. Duże pliki terabajtowe

Cons

 1. Standardowe pakiety nie są dostępne
 2. Ceny Zależy od lokalizacji
 3. Musisz oszacować i obliczyć wykorzystanie
 4. Wspierać trudniejszy kontakt

Wsparcie3Speed4.5Features4.5Value4.5Transparency3.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu usług internetowych Amazon

Amazon Web Services, zwane częściej „Amazon S3” jako „proste rozwiązanie do przechowywania”, jest raczej rozwiązaniem do przechowywania w chmurze, a następnie hostingiem. Chociaż nie mają typowych pakietów, które można zobaczyć u dostawców usług hostingowych, mają inne, czasem bardziej lukratywne, dostępne opcje.

Najlepsze funkcje Amazon Web Services

Amazon to duża firma. To, co zaczęło się jako prosta księgarnia internetowa, z powodzeniem przekształciło się w kolejną Wal-Mart online. Amazon prawdopodobnie sprzedaje każdy sprzedany produkt materialny. Oto najlepsze funkcje Amazon Web Services.

Automatycznie skalowalne przechowywanie

Amazon oferuje automatycznie skalowalną pamięć. Oznacza to, że bez względu na to, jak zajęta może być Twoja witryna lub ile potrzebujesz miejsca, Amazon automatycznie dostosowuje twoje konto do potrzeb. Oznacza to, że nigdy nie wystąpi błąd „przekroczono przepustowość”. Jest to jedna z unikalnych cech Amazon, ponieważ nie musisz martwić się o to, co może się stać z Twoimi danymi lub gośćmi, jeśli zwiększysz swoje użycie.

Płać za użycie; Niska cena

Amazon Web Services oferuje model płatności za użycie. Zapewnia to tańszy model, ponieważ płacisz tylko za to, czego używasz. Nie ma dostępnej stawki ryczałtowej ani modelu miesięcznego. Amazon Web Services wymaga, abyś umieszczał swoje dane w tak zwanych „wiadrach”. Jako użytkownik naliczana będzie opłata „za gigabajt” i „za żądanie” za przesyłanie danych do iz koszyka.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Amazon obciąża te żądania tysiącami. Nie są głodnymi potentatami szukającymi niklu i grosza na każdym kroku.

Doskonałe opcje wsparcia

Amazon podniósł poprzeczkę, jeśli chodzi o obsługę klienta. Jak zapewne wiesz, Amazon sprzedaje znacznie więcej niż tylko przestrzeń hostingową. Sprzedają prawie każdy możliwy do wyobrażenia fizyczny, namacalny produkt na świecie. Stworzyli model obsługi klienta, który inni próbują naśladować. Ich pracownicy są uprawnieni do obsługi szerokiej gamy żądań klientów, pozostawiając klientów zadowolonych bez biurokratycznej biurokracji. Istnieją cztery poziomy usług, do których można uzyskać dostęp za pomocą Amazon Web Services. Należą do nich Basic, Developer, Business i Enterprise. Podstawowa pomoc jest dostępna na wszystkich kontach. Na poziomie podstawowym otrzymujesz wsparcie 24/7 przez cały rok z dostępem do obsługi klienta, dostępem do forów, dostępem do pomocy technicznej w zakresie kontroli stanu zdrowia, centrum zasobów samopomocy i często zadawanych pytań dotyczących produktu..

Darmowy plan dla nowych użytkowników

Amazon oferuje bezpłatny plan dla nowych użytkowników z następującymi funkcjami:

 • 5 GB miejsca na dysku.
 • 20 000 żądań GET (patrz model „segmentowy” powyżej)
 • 2000 zgłoszeń PUT (patrz model „segmentowy” powyżej)
 • 15 GB transferu danych wychodzących na jeden rok.

Całkowicie darmowe i użyteczne konto jest rzadkością wśród dostawców hostingu stron internetowych.

Duże pliki terabajtowe

Naprawdę fajną funkcją Amazon Web Services jest fakt, że możesz przesyłać pliki o rozmiarze do 5 TB. Większość dysków twardych nawet nie zbliża się do tego rozmiaru – i obsługują wszelkiego rodzaju dane. Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem pliku o rozmiarze 5 TB lub większym. Być może jeśli utworzyłeś obraz dysku twardego o pojemności 5 TB, limit ten może zostać osiągnięty. Chodzi o to. Amazon Web Services obsłuży każdy plik, który do niego wrzucisz – nawet największe zdjęcia i filmy w najwyższej rozdzielczości.

Wady Amazon Web Services

Porównywanie usług internetowych Amazon z innymi dostawcami hostingu jest niesprawiedliwe. Nie są typową firmą hostingową.

Standardowe pakiety nie są dostępne

Porównywanie Amazon Web Services z innymi większością dostawców usług hostingowych jest jak porównywanie jabłek z pomarańczami. Gdy hostujesz swoją witrynę za pomocą usług Amazon Web Services, możesz uruchamiać skrypty po stronie klienta, ale skrypty po stronie serwera są niedostępne. Obsługują tylko statyczne strony internetowe. Jeśli zamierzasz prowadzić jakąkolwiek witrynę handlu elektronicznego, Amazon Web Services nie będzie dla ciebie działać.

Ceny Zależy od lokalizacji

Amazon jest firmą globalną. Oczekuje się, że będą pobierać różne ceny w Australii niż w Stanach Zjednoczonych. Jednak w danym kraju spodziewałbym się, że ceny pozostaną spójne. Dzięki Amazon nie zawsze to dostaniesz. Na przykład, jeśli mieszkasz w regionie Północnej Wirginii w Stanach Zjednoczonych, możesz uzyskać bezpłatne usługi wychodzące do Amazon, ale nigdzie indziej.

Musisz oszacować i obliczyć wykorzystanie

Model pay-per-use ma wadę. Kiedy płacisz zryczałtowaną opłatę miesięcznie, wiesz, ile płacisz i za co płacisz. Kiedy masz model płatności za użytkowanie, musisz oszacować i obliczyć zużycie, aby móc odpowiednio budżetować.

Dolna linia

Amazon Web Services jest jednym z najlepszych lub najgorszych dostawców hostingu w zależności od tego, jak na to patrzysz. Nie są dobrym rozwiązaniem do prowadzenia witryn e-commerce. Jeśli jednak zamierzasz mieć statyczną stronę internetową wykorzystywaną głównie do przechowywania w chmurze, Amazon Web Services ma cię za sobą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map