Recenzje Domain.com Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest hosting Domain.com?

Domain.com, jeden z największych na świecie dostawców nazw domen i hostingu witryn, oferuje szeroki zakres planów, w tym hosting VPS, ale specjalizuje się w niedrogim udostępnianiu hostowanym. Wady tego programu nie obejmują gwarancji nieprzerwanej pracy, a dzięki jego głównie podstawowym funkcjom dodatkowe koszty będą cię kosztować więcej.


Zobacz oficjalną stronę Domain.com Recenzje 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (13 głosów) Plusy

 1. Szybki czas ładowania
 2. Responsywna obsługa klienta
 3. Łatwa konfiguracja strony internetowej
 4. Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem
 5. Pomocna obsługa klienta

Cons

 1. Zamiast abonamentów miesięcznych jest to abonament roczny
 2. Dodatki będą cię kosztować więcej
 3. Brak gwarancji bezawaryjności

Podsumowanie Domena.com jest bardzo podobna do wielu innych tanich hostowanych marek hostingu i nie oferuje wielu funkcji umożliwiających odróżnienie go od innych. Może to być jednak odpowiednia niedroga opcja dla osób szukających podstawowej usługi hostingu witryn internetowych, która ułatwia konfigurację witryny. Wsparcie2.5Speed3Features3Value2.5Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu Domain.com

Jeśli szukasz podstawowego miejsca do hostingu, Domain.com może zapewnić ci pamięć, e-mail i inne narzędzia, które zapewnią ci podstawy, ale brakuje niektórych funkcji i opcji cenowych oferowanych przez konkurentów. Są w tej samej rodzinie co Bluehost i HostGator, część Endurance International Group. 

Najlepsze cechy hostingu Domain.com

Domain.com oferuje funkcje w niskiej cenie, które pozwolą Ci zacząć od hosta podstawowego. Tak naprawdę nie mają nic, co by się wyróżniało … oprócz posiadania Domain.com.

1. Usługi domenowe

Usługi domenowe oferowane przez Domain.com są jednymi z najlepszych dostępnych. Nie tylko dostajesz nazwę swojej domeny, ale masz wiele funkcji uzupełniających Twoją witrynę. Funkcje takie jak blokada transferu, przekazywanie adresów URL, przekazywanie wiadomości e-mail i zarządzanie DNS mają kluczowe znaczenie dla usprawnienia działania witryny. Wiele innych usług hostingowych wymaga płacenia za dodatki do Twojej witryny, które mogą się sumować, szczególnie jeśli planujesz zostać w firmie hostingowej przez długi czas. Dysponowanie wszystkimi dodatkami może sprawić, że witryna będzie działać wydajniej i poprawić rozwój.

2. Łatwa konfiguracja strony internetowej

Domain.com zapewnia wiele narzędzi do budowy witryny, w tym wysoko ocenianego Weebly. Weebly korzysta z funkcji „przeciągnij i upuść”, która pozwala zbudować atrakcyjną witrynę, która może zawierać formularze kontaktowe, linki w mediach społecznościowych i inne w krótkim czasie. Domain.com pozwala także na skonfigurowanie wraz z nimi strony internetowej opartej na WordPress. Jest to łatwy proces, a po zainstalowaniu możesz tworzyć posty i instalować wtyczki jak zwykle. Domena.com jest zoptymalizowana pod kątem zwiększenia wydajności WordPress i umożliwia automatyczne aktualizacje oprogramowania i wtyczek. Będziesz mógł także założyć konto e-mail w ciągu kilku minut, po prostu odwiedzając obszar poczty i tworząc nazwę użytkownika i hasło.

3. Ceny

Ceny ich planów są przystępne i zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby witryna działała sprawnie. O ile nie planujesz od razu założyć profesjonalnej witryny, nie będziesz musiał wydawać zbyt dużo pieniędzy, aby wszystko uruchomić. Za cenę 9,99 USD rocznie osoba może założyć własną stronę internetową. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć od małego i zmienić swój plan, gdy Twoja firma zacznie się rozwijać. Nie znajdziesz zbyt wielu firm oferujących domeny internetowe za mniej niż dolara miesięcznie. Jest to dobre dla tych, którzy dopiero zaczynają, dopóki nie będą gotowi uaktualnić swoich planów.

4. Domeny premium

Ponieważ wiele domen zostało już używanych lub jest już używanych, uzyskanie domeny premium jest idealnym sposobem na wyróżnienie witryny. com pozwala użytkownikom znaleźć nazwę domeny premium, która wyróżnia się z tłumu. Nie musi to być skomplikowane, ale mogą pomóc Ci znaleźć nazwę domeny premium, która zwiększy ruch w Twojej witrynie. Po znalezieniu nazwy domeny premium możesz ją od razu zarejestrować, co jest idealne dla osób, które chcą uruchomić swoją witrynę internetową. Używanie nazwy domeny premium ma kluczowe znaczenie dla przyciągania ludzi, a unikalna nazwa jest idealna dla małych firm.

5. Usługi marketingowe

Kiedy mała firma dopiero zaczyna działalność, uzyskanie ruchu może być trudne. com zapewnia doskonałe usługi marketingowe, aby pomóc Twojej firmie w rozwoju. Oferują usługi marketingowe premium, w tym pełne projektowanie usług oraz usługi marketingowe i projektowe. Współpracują z Google Apps, optymalizacją wyszukiwarek, przetwarzaniem kart kredytowych i marketingiem w wyszukiwarkach. Jest to idealne narzędzie dla tych, którzy mają problemy z marketingiem swojej witryny. Korzystanie z tych narzędzi może pomóc stronie przeskoczyć na szczyt wyszukiwarki Google, umożliwiając odwiedzanie witryny większej liczbie osób.

6. Usługi e-mail

Domain.com współpracuje z Google w celu poprawy usług e-mail za pośrednictwem Gmaila. Domain.com poda Ci niestandardowy adres e-mail dla Twojej witryny i pozwoli ci używać swojej marki jako adresu e-mail. Możesz współpracować z Gmailem i Dyskiem Google, aby ułatwić Ci wszystko. Możesz stworzyć zespół i komunikować się z nim, i nie musisz wkładać zbyt wiele pracy. Musisz się zalogować, ale gdy się zalogujesz, wszystko zostanie skonfigurowane i będzie gotowe do pracy. Możesz uzyskać dostęp do poczty e-mail z dowolnego urządzenia, umożliwiając szybki kontakt z każdym. Cena zaczyna się od 4,17 USD miesięcznie, dzięki czemu jest przystępna dla każdego, kto chce uaktualnić swój system e-mail.

7. Funkcje bezpieczeństwa

Pakiety hostingowe Domain.com zawierają wiele funkcji bezpieczeństwa. Otrzymasz katalog chroniony hasłem i obsługę SSL. Certyfikat SSL chroni cenne informacje, takie jak transakcje kartą kredytową i rejestracje.

8. Pomocna obsługa klienta

Domain.com ma wsparcie telefoniczne dostępne 24/7. Oferują również system sprzedaży biletów na prośby o wsparcie. Pilne wnioski należy składać telefonicznie, a na zgłoszenia biletowe należy zazwyczaj odpowiadać w ciągu 24 godzin. Będziesz miał dostęp do bazy wiedzy, która obejmuje wszystkie podstawy hostingu kont, hasła i dostęp. Istnieje również instrukcja obsługi i szereg samouczków. Personel obsługi klienta jest przyjazny, łatwy do zrozumienia i dość kompetentny.

Wady Hostingu Domain.com

Mimo że Domain.com oferuje proste tworzenie witryn i pomocny zespół wsparcia, usługa ma kilka wad.

1. Licytacja nazw domen

Świat technologii jest konkurencyjny i zrozumiałe jest, że Domain.com nie może wydawać nazw domen z lewej i prawej strony. Musisz się wstępnie zarejestrować, aby mieć szansę na uzyskanie nazwy domeny. Okres wczesnego dostępu jest dobry, aby uzyskać szybki start, ale kosztuje dodatkowo. Jedyną dobrą rzeczą w nieotrzymaniu żądanej domeny jest to, że otrzymasz zwrot pieniędzy wpłaconych na rejestrację. Chociaż nie jest to idealny system, dobrze byłoby wiedzieć, jakie są Twoje szanse na uzyskanie nazwy domeny.

2. Problem szybszego czasu reakcji

Problemy mogą pojawić się w dowolnym momencie i dobrze wiedzieć, że można je szybko rozwiązać. Podczas gdy Domain.com odbiera połączenia w dowolnym momencie, mogą zacząć się rozluźniać z pewnymi palącymi problemami. Niezależnie od tego, czy jest to brak wiedzy o produktach, czy długi czas na odpowiedź na zapytanie, niektóre problemy powinny zostać szybko rozwiązane. Takie rzeczy jak zamykanie nazw domen nie powinny się zdarzyć, ale czasami przewody się krzyżują. Zdarza się, ale nie powinno zająć tygodnia, aby rozwiązać prosty problem resetowania haseł. Być może lepszy system biletowy lub szkolenie może być pomocne.

3. Gorszy panel administracyjny

Wygląda na to, że ich panel administracyjny ma kilka lat opóźnień w aktualizacjach, a jego ulepszenie stanowiłoby długą drogę do uczynienia go bardziej wydajną witryną hostingową. Załadowanie stron zajmuje trochę czasu, co może być frustrujące dla wszystkich odwiedzających witrynę. Mimo że oferują wiele nazw domen, mogą ulepszyć panel administracyjny, aby hosting był jeszcze łatwiejszy dla klientów. Chociaż może to działać dla niektórych osób, inni, którzy generują duży ruch, nie mogą sobie pozwolić na czekanie, aż ludzie usiądą i załadują stronę.

4. Brak prywatności

Gdy ujawnione zostaną twoje prywatne informacje, może to prowadzić do wielu problemów. To nie tylko kilka drobiazgów o twoich danych osobowych, które są ujawnione, ale zamiast tego, to prawie wszystko. Jeśli nie musiałbyś płacić im dodatkowo za ukrywanie swoich danych osobowych, byłoby to idealne rozwiązanie. Niestety, chyba że zapłacisz za to, by ukryli twoje informacje, utkniesz. Może to prowadzić do wielu problemów w dalszej kolejności, więc lepiej zapłacić je i ukryć swoje dane osobowe przed publicznością. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepsze niż to, by wszyscy mogli dowiedzieć się o Tobie informacji.

5. Brak planów miesięcznych

Domain.com nie oferuje opcji udostępniania hostingu z miesiąca na miesiąc. Musisz wybrać abonament roczny, a nie ma żadnych ofert, aby zaoszczędzić pieniądze, rejestrując się w abonamencie długoterminowym. Na przykład zapłacisz tyle samo, jeśli zarejestrujesz się na rok lub trzy lata. Może to stanowić problem dla osób, które wolą nie podejmować rocznych zobowiązań lub wolą rozdzielać swoje płatności w ciągu roku.

6. Dodatki będą cię kosztować więcej

Chociaż podstawowy plan jest niedrogi, nie oferuje wielu funkcji. Gdy otrzymasz od hosta to, czego potrzebujesz, możesz w końcu zapłacić więcej niż za inną usługę. Domain.com pobiera opłatę za przeniesienie domeny, jeśli chcesz przenieść na adres URL, a wiele innych usług hostingowych tego nie robi. Jeśli potrzebujesz więcej niż 100 adresów e-mail, musisz uaktualnić do wyższego planu. Podstawowy handel elektroniczny ma ograniczenia dotyczące stron i produktów i brakuje innych funkcji, takich jak podgląd stron przed ich opublikowaniem. Aby usunąć te ograniczenia, musisz zapłacić za uaktualnioną wersję.

7. Brak gwarancji bezawaryjności

Domain.com nie publikuje gwarancji dostępności ani nie podaje żadnych danych na temat historii dostępności ani wydajności na swojej stronie internetowej. Chociaż oświadczają, że wykonują kopie zapasowe, nie wyjaśniają, kiedy są wykonywane kopie zapasowe ani czy są one dostępne dla klientów. Domain.com twierdzi, że ma funkcję poziomu 1, która oferuje redundancję i monitorowanie 24/7. Jednak wiele opinii użytkowników mówi o słabym czasie pracy, podczas gdy inne opinie nie mają z nimi problemu, więc nie daje potencjalnym użytkownikom jasnego obrazu czasu pracy.

Dolna linia:

Dla tych, którzy szukają usługi od małej do średniej, która oferuje większość funkcji potrzebnych do hostowania witryny internetowej po niskich kosztach, warto zajrzeć na Domain.com. Ponieważ ich głównym celem są wspólne plany hostingowe, hosting, ceny i wsparcie są na średnim poziomie i pomogą podstawowym użytkownikom uruchomić witrynę w ciągu kilku minut. Chociaż uzyskasz dobre wsparcie w przypadku ogólnych pytań i mniej zaawansowanych problemów, bardziej zaawansowani użytkownicy mogą nie uzyskać wszystkiego, czego chcą w Domain.com, ponieważ zwykle oferują tylko podstawy.

Zobacz więcej funkcji

Często zadawane pytania dotyczące Domain.com

Wprowadzenie

Domain.com to witryna hostingowa, która ma wiele planów. Został oceniony jako jeden z najlepszych dostępnych serwisów hostingowych i łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu klientów go odwiedza. Jeśli zastanawiałeś się nad uzyskaniem usługi hostingowej, ale jeszcze jej nie znalazłeś, możesz rozważyć skorzystanie z Domain.com.

Ta recenzja przyjrzy się firmie, jakie usługi oferuje i co jej klienci mówią o nich. Po przeczytaniu tej recenzji powinieneś zrozumieć, co czyni Domain.com jedną z najlepszych dostępnych witryn hostingowych.

Co to jest Domain.com?

Od 2000 r. Domain.com pomaga swoim klientom osiągnąć cele online i jest jednym z liderów w dziedzinie rejestracji domen i hostingu internetowego. Ich innowacyjne produkty i usługi mają doskonałą wartość i starają się, aby ich klienci byli zadowoleni. Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów po wysokiej jakości dla swoich klientów i są dumni z tej zdolności.

Specjalizują się w przystępnych nazwach domen, hostingu, VPS, e-mailu, certyfikatach SSL, projektowaniu stron internetowych i usługach marketingu online. Ich bezpłatne usługi obejmują przekazywanie adresów URL, przekazywanie wiadomości e-mail, blokadę transferu i narzędzia Total DNS Management. Te produkty stawiają klienta w fotelu kierowcy na swojej stronie internetowej.

Domain.com odnotował ogromny rozwój w ostatnich latach i nie jest tajemnicą, co czyni je jedną z najlepszych dostępnych witryn hostingowych. Mają doskonałe utrzymanie klientów, co pomogło ludziom dołączyć do Domain.com w celu zaspokojenia potrzeb hostingu.

Co sprawia, że ​​Domain.com jest doskonała?

Domain.com nie tylko zapewnia plany hostingowe dla wszystkich, ale ich dodatki są uwzględnione w większości planów. Takie elementy, jak blokada transferu, przekazywanie adresów URL, przekazywanie wiadomości e-mail i zarządzanie DNS są uwzględnione w większości ich planów. Ich plany zaczynają się już od 9,99 USD i obejmują wszystko wymienione powyżej.

Ich plany cenowe różnią się w zależności od nazwy domeny. Ceny ustalone na 9,99 USD obejmują nazwy domen w końcówce .biz, .com i .me. Jeśli szukasz profesjonalnego adresu URL, dostępne są pliki .aero, .coop, .jobs, .museum i .tv, a ceny tych planów wynoszą od 29,99 do 269,99 USD. Podczas gdy profesjonalne plany są droższe, zapewniają wszystkie usługi potrzebne do tego, aby ich strona internetowa odniosła sukces.

Wstępne podsumowanie

Jeśli zakładasz firmę lub chcesz się rozwinąć, Domain.com oferuje wiele planów, które pomogą Ci rozwinąć sieć. Nawet jeśli tworzysz prywatną witrynę internetową, zapewniają one wszystkie narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. Wdrożyli nowe fazy TLD, dzięki czemu są one lepsze dla osób dopiero rozpoczynających działalność internetową.

Mimo że jest jeszcze wiele do zrobienia, Domain.com wydaje się być jedną z najlepszych dostępnych witryn hostingowych. Dostajesz wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby rozpocząć, a ich plany zawierają wiele dodatków, które inne witryny hostingowe pobiorą za włączenie ich do Twojego planu. Jeśli zastanawiasz się nad usługą hostingową, Domain.com jest jedną z najlepszych firm do współpracy.

Co ludzie mówią o Domain.com

Wiele osób mówiło o Domain.com i zawsze warto sprawdzić, co mówią masy. W tej części zaczniemy od dobrych rzeczy, które mówią ludzie, i zagłębimy się w niepochlebne recenzje.

Dobry

„Jest to jedna z najłatwiejszych usług domenowych, z jakich kiedykolwiek korzystałem. Jest to prosta usługa, która zapewnia narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. Sprawia, że ​​inne usługi hostingowe wyglądają na zagracone i niezorganizowane. Mogę używać tego samego loginu domeny do wszystkiego, czego potrzebuję na swojej stronie internetowej. ”

„Odkąd zacząłem korzystać z Domain.com, zauważyłem, jak łatwo jest korzystać z tych funkcji. Pełne WordPress, niestandardowe e-maile i inne funkcje tworzenia stron internetowych są do Twojej dyspozycji. Ich czas reakcji na wiadomości e-mail oraz rozwiązywanie problemów są szybkie i łatwe do wykrycia. Chociaż nie jestem fanem ukrywania danych osobowych poprzez uiszczenie dodatkowej opłaty, wyróżniają się w innych obszarach. ”

„To jedna z najlepszych firm hostingowych. Szybkość serwerów jest niesamowita, strony szybko się ładują, a wsparcie techniczne jest kompetentne i pomocne. Ich wspaniałych cen nie da się przebić i wiedzą, jak dbać o swoich klientów. Zawsze polecam Domain.com moim znajomym i współpracownikom na podstawie ich cen i obsługi klienta. ”

„Ich funkcje są podobne do innych witryn hostingowych, ale wiedzą, jak utrzymać wszystko w działaniu. Nawet jeśli masz wiele domen, mogą one utrzymywać wszystko w działaniu. Jedną z moich ulubionych rzeczy w Domain.com jest to, że chętnie ci pomogą, bez względu na to, która jest godzina. Jest to dla mnie niezwykle ważne i podoba mi się fakt, że mogę do nich zadzwonić w dowolnym momencie i niezwłocznie rozwiązać wszelkie problemy ”.

„Chociaż Domain.com nie ma wszystkich funkcji, które mają inne witryny hostingowe, wciąż jest jedną z najlepszych dostępnych witryn hostingowych. Możesz wypróbować wszystkie funkcje, które zapewniają, aby zmaksymalizować potencjał swojej witryny. Domain.com ma wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę. Nie musisz marnować czasu na inne witryny hostingowe, gdy Domain.com zrobi wszystko, a potem jeszcze trochę ”.

Źli

„Panel administracyjny pozostawia wiele do życzenia i może poważnie skorzystać z aktualizacji. Ich przestarzały panel administracyjny długo się ładuje, a strona czasami się zamyka bez żadnych prowokacji. Chociaż wyróżniają się w nazwach domen, jeśli szukasz hostingu, możesz pójść w innym kierunku. Powinieneś rozważyć uzyskanie od nich domeny, a następnie skorzystanie z innej usługi hostingowej. ”

„Nie przepadam za ich obsługą klienta, a ich rejestrator domen wymaga dużo pracy. Gdy prześlesz proste pytanie, odpowiedź może chwilę potrwać. Nawet jeśli łączysz się z inną osobą, może ona nie wiedzieć, o czym mówisz, i może minąć trochę czasu, zanim wyjdziesz z telefonu. Poleciłbym skorzystanie z innej usługi, która ma większą wiedzę na temat ich produktów i tego, jak dobrze mogą ci pomóc. ”

„Podjąłem decyzję o uzyskaniu nazwy domeny przez Domain.com. Kiedy znalazłem taki, który mi się podobał, włożyłem go do koszyka, a kiedy poszedłem dokonać zakupu, pojawił się błąd. Zostałem zablokowany na dwa dni i próbowałem różnych sposobów, aby się z kimś skontaktować. Wysłałem e-mail, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Nazajutrz zadzwoniłem i czekałem, aż sprawdzą moją pocztę, ale bez odpowiedzi. W końcu skontaktowałem się z kimś, kto zresetował moje hasło i mogłem wrócić do mojej witryny. Nie poleciłbym tej witryny hostingowej tym, którzy potrzebują dobrej obsługi klienta ”.

„Kiedy poprzedni właściciele sprzedali swoją firmę Domain.com, musiałem zweryfikować własność mojej własnej domeny. Skontaktowałem się z nimi, aby poinformować ich, że będę poza miastem bez dostępu do Internetu i zapewniłem, że moja domena nie zostanie zawieszona. Usunęli informacje z rejestru DNS, co nie rozwiązuje problemów poprawnie. Zainstalowanie go zajęło kilka godzin. To był taki proces, że nie mogłem dłużej korzystać z ich usług ”.

Ostateczny werdykt

Chociaż Domain.com ma kilka osób narzekających na swoje usługi i obsługę klienta, mają osoby, które absolutnie uwielbiają tę usługę. Po wysłuchaniu, co ludzie mają do powiedzenia na ich temat, zapoznaniu się z ich produktami i sprawdzeniu, co robią dobrze i nad czym mogą pracować, powinno pomóc Ci ustalić, czy Domain.com jest dla Ciebie odpowiedni.

Jak mogę odnowić moje domeny??

Gdy będziesz gotowy do odnowienia domen, możesz przejść przez Domain.com. Wybierz domeny, które chcesz odnowić, i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Zostaną opublikowane stawki za odnowienie domeny, dzięki czemu możesz wybrać swój plan. To dobry czas na aktualizację, jeśli jesteś gotowy. Dostęp do opcji można uzyskać z panelu sterowania.

Co dzieje się z domenami, które nie zostały odnowione?

Jeśli nie chcesz stracić nazw domen, musisz podjąć pewne kroki w celu zabezpieczenia domen, które chcesz zachować. Otrzymasz przypomnienia na 30 dni przed wygaśnięciem, a jeśli płatność nie zostanie dokonana, domena wygaśnie. Zostanie dezaktywowany i zastąpiony innymi wygasłymi domenami, wraz z usługami objętymi planem. 30 po wygaśnięciu nazwa domeny przejdzie do domeny publicznej, gdzie ktoś inny może kupić. Jeśli upłynie 45 dni bez roszczenia, wszelkie opłaty mogą zostać naliczone za odnowienie nazwy domeny. W końcu, jeśli nikt tego nie twierdzi, nazwa domeny wróci do domeny publicznej na sprzedaż.

Co to znaczy, że domena jest objęta „Odkupieniem?”

Gdy nazwa domeny jest wysyłana do umorzenia, może zostać zakupiona przez inną stronę. Możesz jednak wymienić domenę na maksymalnie 30 dni. Musisz zalogować się na swoje konto i złożyć zgłoszenie do systemu wsparcia. Opłaty za wykup wynoszą 99,99 USD i należy również uiścić normalną opłatę za przedłużenie. Po zakończeniu okresu wykupu istnieje pięciodniowy cykl usuwania, który pozwoli każdemu zarejestrować się i otrzymać nazwę domeny.

Co się stanie, jeśli wystąpią błędy w informacjach o moim koncie??

Jeśli zauważysz jakieś błędy na swoim koncie, możesz je zmienić. Możesz poprawić niepoprawne pola poprzez „Zmień informacje o koncie” i wprowadzić odpowiednie informacje. Aby zmienić adres e-mail, przejdź do „Zmień adresy e-mail” i odpowiednio go zmień. Możesz mieć pewne problemy, jeśli masz więcej niż jedną domenę. Możesz zmienić każdą z nich, aby pomóc dokończyć zaktualizowane zmiany.

Co to jest „automatyczne odnawianie” i czy mogę to zmienić?

Gdy nazwa jest nowo rejestrowana, wprowadzane są środki bezpieczeństwa w celu automatycznego odnowienia. Zapobiega przedawnieniu płatności, powodując utratę nazwy domeny. Będziesz mieć pełną kontrolę dzięki systemowi automatycznego odnawiania, a opłata zostanie naliczona 15 dni przed datą wygaśnięcia. Jeśli płatność nie zostanie zrealizowana, druga próba zostanie podjęta pięć dni przed datą wygaśnięcia. Każde obciążenie jest naliczane na karcie kredytowej, która jest zapisana podczas rejestracji. Możesz zmienić informacje o karcie, jeśli wygasły, poprzez opcję „zaktualizuj informacje o karcie kredytowej” pod ekranem logowania. Możesz ustawić automatyczne odnawianie nazwy domeny, aby nie stracić jej na stronie informacji o koncie.

Co się stanie, jeśli automatyczne odnawianie się nie powiedzie?

Najbardziej prawdopodobnym powodem niepowodzenia automatycznego odnawiania jest to, że zapisana karta kredytowa jest nieprawidłowa. Możesz rozwiązać ten problem, aktualizując informacje o karcie kredytowej za pomocą informacji o koncie. Jeśli jest on krótszy niż 15-dniowy okres ważności, może być konieczne odnowienie nazwy domeny.

Dlaczego otrzymuję powiadomienia o odnowieniu domen pod różnymi adresami e-mail?

Najprostszym wyjaśnieniem jest to, że każda domena ma inny adres e-mail dla każdej nazwy domeny. Możesz skonsolidować wszystkie nazwy domen w jeden adres e-mail, musisz upewnić się, że informacje są takie same dla każdej nazwy domeny. Możesz zalogować się na swoje konto i postępować zgodnie ze wskazówkami dla każdej posiadanej domeny. Możesz zmienić adres e-mail, aby był wysyłany tylko do tego, z którego najczęściej korzystasz. Możesz zmodyfikować swoje adresy e-mail i uczynić je wygodniejszym. Więcej na Domain.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map