Recenzje DreamHost – Tani Shared, WordPress Hosting? Maj 2020 r

Recenzje DreamHost – Tani Shared, WordPress Hosting? Maj 2020 r

Recenzje DreamHost – Tani Shared, WordPress Hosting? Maj 2020 r

DreamHost: szybko, tanio, dobrze?

DreamHost ma jedne z najlepszych średnich czasów bezawaryjności i szybkości ładowania strony z dowolnego hostingu współdzielonego na rynku.


Ponadto oferują nieograniczoną przepustowość, bezpłatne nazwy domen, bezpłatne certyfikaty SSL i wynagradzają spadki w czasie dostępności. Zapewniają one jedną z największych dostępnych umów o gwarantowanym poziomie usług.

Więc co jest haczykiem? Dreamhost jest droższy niż przeciętna firma udostępniająca hosting współdzielony i można naliczać opłaty tylko raz w roku. Koszt początkowy odwraca wielu ludzi.

Ale czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego naszym zdaniem warto.

Zobacz oficjalną stronę Przegląd redakcyjny DreamHost 3.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku
 2. Instalacja aplikacji jednym kliknięciem
 3. 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 4. Wiele opcji hostingu
 5. Gwarancja 100% bezawaryjności

Cons

 1. Obsługa hostingu współdzielonego Bardzo ograniczona
 2. Brak narzędzi do projektowania stron internetowych
 3. Droższy niż większość hostingu współdzielonego
 4. Tylko rozliczenia roczne

SummaryDreamHost może kosztować podwójnie lub więcej niż to, co zapłacisz za hosting dzielony w innym miejscu. Ale to nie znaczy, że są zawyżone! Dzięki nieograniczonej przepustowości, darmowym SSL, doskonałemu bezpieczeństwu oraz gwiezdnym prędkościom i czasowi działania wartość jest dość wysoka. Polecamy DreamHost dla zaawansowanych użytkowników hostingu, którzy wiedzą, że mogą uzyskać świetny zwrot za swoje pieniądze. Obsługa3.5Speed4Features4Value4Transparency4

Nasz wstępny przegląd DreamHost 

DreamHost, założony w 1997 roku przez studentów Harvey Mudd College, należy do weteranów amerykańskich firm hostingowych. Prywatna firma obsługuje 1,5 miliona witryn na całym świecie i ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii z biurami w Portland w stanie Oregon.

Chociaż DreamHost jest jedną z droższych dostępnych opcji hostingu współdzielonego, oferuje ogromną wartość.

Dzięki doskonałej prędkości, czasie pracy, funkcjom, wsparciu i nieograniczonej przepustowości zyskasz pieniądze. To powiedziawszy, ich niestandardowy pulpit nawigacyjny nie jest ulubionym dla wszystkich i nie są ani najtańszym ani najwyższej jakości hostem na rynku, ale mają świetną równowagę dla większości ludzi.

Najlepsze cechy planów DreamHost

DreamHost oferuje jeden z najlepszych dostępnych pakietów hostingowych. Są bardzo niezawodne, używają oprogramowania typu open source i zapewniają nieograniczoną przepustowość.

1. Nowości na 2019 r .: Plany DreamHost są bardzo tanie

Aktualizacja na rok 2019: DreamHost ma jedne z najtańszych i najtańszych planów we współdzielonym hostingu:

cena wywoławcza dreamhost

cena wywoławcza dreamhost DreamHost wspólne plany i ceny

Kiedyś, jeśli chcesz korzystać z DreamHost, musisz być przygotowany na wydawanie nieco więcej miesięcznie niż Twój średni plan.

Już nie.

DreamHost dopasował ceny dużych chłopców, takich jak BlueHost, HostGator i GoDaddy. I ciężko walczą.

Teraz nie możemy argumentować, że argumentując za czystą ceną, plan 1 USD na miesiąc GoDaddy jest cholernie tani, ale chcesz trzymać się hosta w perspektywie długoterminowej, a nie cen subprime, które zamieniają się w przynętę.

Zdecydowanie polecamy DreamHost, odręcznie, ludziom, którzy zastanawiali się nad przejściem na droższą opcję hostingu współdzielonego, ponieważ ich strona przerasta hosting w dolnej części piwnicy. Funkcje te dorównują wielu planom premium, za które inni dostawcy hostingu dzielonego pobierają dodatkowe opłaty. Ale jeśli chcesz po prostu prostej witryny w niskiej cenie i nie zamierzasz korzystać z dużej ilości miejsca na dysku lub przepustowości, prawdopodobnie lepiej jest wybrać tańszą opcję z wyraźnymi limitami.

To jest ta rzecz. Jeśli porównasz je do większej liczby hostów „premium”, takich jak WP Engine i Kinsta, szybko przekonasz się, że DreamHost jest wyjątkowo przystępny cenowo.

2. Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku

Wiele witryn twierdzi, że oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku.

Ale tak naprawdę mają na myśli to, że nie ustalają dla ciebie wyraźnego limitu; mogą w dowolnym momencie zdecydować, czy zajmujesz zbyt dużo miejsca.

Jeden zbyt wiele skoków ruchu i może się okazać, że Twoje konto zostało zawieszone z powodu nadużywania pojemności serwera współdzielonego. Lub firma hostingowa może pasywnie agresywnie nalegać na przejście na droższy plan hostingowy. Bluehost to dobry przykład firmy, która zirytowała wielu klientów za właśnie to.

DreamHost ma tylko jeden wspólny plan hostingowy i naprawdę oferują nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku.

Brak zawieszeń za nadużycia.

Żaden droższy plan nie zmusi cię do tego.

Jeśli planujesz stworzyć popularną witrynę, jest to ogromna kwota.

A sprzęt do obsługi dużego ruchu. Jeśli połączysz to z faktem, że zawsze możesz uaktualnić do serwera VPS lub serwera dedykowanego, wtedy niebo jest granicą.

3. Instalacja aplikacji jednym kliknięciem

DreamHost uruchamia ich skrypty w taki sposób, że można zainstalować WordPress – wraz z wieloma innymi aplikacjami – jednym kliknięciem myszy. Te inne aplikacje obejmują galerie zdjęć, oprogramowanie koszyka, aplikacje CMS i wiele innych.

Piękną rzeczą w skryptach jest to, że możesz używać skryptu innej osoby bez konieczności znajomości jakiegokolwiek kodu. Weź skrypty – wiele z nich jest darmowych – i zainstaluj je na swojej stronie za pomocą jednego kliknięcia. Jako webmaster, możesz cieszyć się z faktu, że możesz sprawić, że Twoja strona będzie wyglądać i czuć się tak, jak chcesz dzięki tej funkcji.

4. 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jest to faktycznie dłużej niż większość dostawców hostingu.

Standardem jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. DreamHost oferuje 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy – to nie jest coś?

97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy działa w ten sposób: jeśli w dowolnym momencie anulujesz w ciągu pierwszych 97 dni po rejestracji, zwrócą 100 procent zapłaconych pieniędzy.

Za każdym razem, gdy anulujesz po 97 dniach, zwrócą ci proporcjonalną kwotę. Jest to naprawdę hojne i wydaje się szczególnie ważne dla DreamHost, biorąc pod uwagę, że być może będziesz musiał zapłacić z góry przez co najmniej rok (ale o tym później).

Pokonali 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy InMotion Hosting i WebHostingHub o dodatkowy tydzień.

5. Gwarancja 100% bezawaryjności

Podczas gdy większość innych dostawców oferuje około 99% gwarancji dostępności, DreamHost oferuje gwarancję 100% dostępności. Jeśli z jakiegoś powodu Twoja strona nie działa, zasilą twoje konto jednym dniem darmowego hostingu za każdą godzinę, kiedy przestaje działać.

Ale szczęście dla ciebie (i działu rozliczeniowego DreamHost), nie spadają one zbyt często.

DreamHost w zeszłym roku osiągnął średnią 99,98% czasu sprawności.

Jedyną firmą hostingową, która radzi sobie lepiej niż to, jest Hosting A2, na poziomie 99,99%

6. Słodkie gratisy

Być może tak naprawdę nie można ich nazwać bezpłatnymi, ponieważ płacisz za abonament, ale podoba nam się, że DreamHost zawiera kilka dodatkowych funkcji w swoim standardowym wspólnym planie hostingowym, za które większość innych hostów pobiera dodatkowe opłaty.

Dostaniesz skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, certyfikat SSL, wiele domen, bezpłatną nazwę domeny, nieograniczoną liczbę adresów e-mail i możliwości oraz 100 USD kredytu Google AdWords na uruchomienie.

7. Darmowy hosting dla organizacji non-profit

Jest to unikalna funkcja dla firmy hostingowej. Jeśli przebywasz w Stanach Zjednoczonych i prowadzisz działalność non-profit, taką jak organizacja charytatywna lub kościół, DreamHost zorganizuje ją za darmo. Udostępniając odpowiednią dokumentację z IRS, a mianowicie wydany przez IRS list determinacyjny 501 (c) (3), DreamHost będzie z Tobą współpracować i zapewni ci bezpłatny hosting.

Wady DreamHost 

DreamHost ma jedne z najbardziej kompleksowych funkcji na rynku, ale jest kilka haczyków. Zastanów się dokładnie nad tymi punktami, zanim pociągniesz za spust.

1. Obsługa klienta DreamHost nie ma wsparcia telefonicznego

Jasne, ich system biletów e-mail jest naprawdę dobry i szybko pomagają przez wsparcie czatu. Ale czasami naprawdę chcesz po prostu porozmawiać z prawdziwą osobą z prawdziwym głosem. Jeśli jesteś typem, który lubi dzwonić do tego samego agenta za każdym razem, DreamHost nie jest dla Ciebie. SiteGround jest naszym dalekim liderem w dziale obsługi klienta (plus możesz do nich zadzwonić!).

Chcesz więcej świetnych hostów obsługi klienta? Sprawdź naszą listę najlepszych z najlepszych.

2. Tylko jeden wspólny plan hostingowy

W pewnym sensie jest to korzyść. Posiadanie tylko jednego planu eliminuje wiele paraliżu z analizy wyboru różnych poziomów wspólnych planów hostingu i powstrzymuje Cię od płacenia za funkcje, których nie potrzebujesz na wszelki wypadek. Jednak nie wszyscy są w stanie w pełni wykorzystać nieograniczoną przepustowość DreamHost i wiele funkcji. Witryna z tylko 100 odwiedzinami w miesiącu będzie płacić tyle samo, co witryna z 100 000 odwiedzin. Jasne, że ruchliwa strona internetowa ma świetną ofertę. Ale nie tak mały facet.

3. Uwielbiam cPanel? DreamHost nie.

DreamHost ma własny panel sterowania i nie używa typowego standardu przemysłowego cPanel. To nie tyle oszustwo, co kwestia preferencji. Deska rozdzielcza DreamHost jest znacznie nowocześniejsza niż cPanel, ale może również zastraszyć niewtajemniczonych. Czasami nauka nowego interfejsu może być po prostu irytująca, zwłaszcza jeśli codziennie kontaktujesz się z dziesiątkami różnych. Jeśli naprawdę czujesz się komfortowo z cPanel i nie chcesz czegoś nowego, DreamHost może Cię rozczarować.

Dolna linia

Jeśli wiesz, co robisz, DreamHost może być spełnieniem marzeń.

Nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczona przepustowość w połączeniu z dedykowanym serwerem oznacza, że ​​Twoja strona internetowa może się rozwijać od samego początku do prawdziwego hitu bez konieczności zmiany firmy hostingowej lub planów aktualizacji.

Uwielbiamy to, że DreamHost istnieje od 1996 roku, są niezależni i oferują świetne opcje dla początkujących. Jeśli decydujesz między DreamHost a innymi hostami na rynku masowym, skorzystaj z DreamHost.

Zobacz oficjalną stronę Więcej na DreamHost.com

Dreamhost Pytania i odpowiedzi

Pytanie 1
 • Nie mam nic przeciwko korzystaniu z systemu operacyjnego hostingu opartego na systemie Linux. Jaki system hostingowy oferuje Dreamhost?
 • Masz szczęście, ponieważ Dreamhost nie oferuje swoim klientom możliwości korzystania z systemu hostingowego opartego na systemie Windows. Klienci mają dostęp tylko do usług hostingowych opartych na systemie Linux. Dzięki temu systemowi otrzymujesz wiele dzwonków i gwizdków, które działają, aby zapewnić, że twoje nowe konto hostingowe zostanie uruchomione tak szybko, jak to możliwe.
Pytanie 2
 • Jak długo obowiązuje cena wstępna?
 • Cena wprowadzająca, którą płacisz Dreamhostowi przy zakładaniu nowego konta hostingowego, obowiązuje do końca bieżącego okresu odnowienia. W tym czasie cena, którą płacisz, rośnie z każdym rokiem, gdy pozostajesz klientem Dreamhost.
Pytanie 3
 • Czy będę mógł otrzymać serwer dedykowany i usługi zarządzane, gdy zdecyduję się zostać klientem Dreamhost?
 • Dreamhost oferuje szeroką gamę dedykowanych platform serwerowych, które są wystarczająco zróżnicowane, aby spełnić wszelkie potrzeby hostingowe, które masz na myśli. Firma hostingowa oferuje również zarządzane plany usług, które zapewniają bezproblemową obsługę hostingu.
Pytanie nr 4
 • Czy Dreamhost oferuje dowolne bezpłatne nazwy domen z planami hostingowymi??
 • Tak! Dreamhost zapewnia bezpłatne nazwy domen podczas rejestracji w jednym z ich wspólnych planów hostingowych. Do wyboru masz ponad 350 różnych rozszerzeń domen, co daje więcej możliwości tworzenia unikalnej nazwy internetowej, która wykracza poza tradycyjny .com lub .net, którą wszyscy powszechnie widzą online.
Pytanie nr 5
 • Czy mogę zarejestrować nazwę domeny w Dreamhost w momencie, gdy rejestruję się w jednym z ich planów hostingowych?
 • Tak! Dreamhost chętnie zapewnia swoim klientom, potencjalnym klientom i członkom społeczeństwa możliwość zakupu nazw domen w celu rejestracji. Podczas tworzenia planu hostingowego możesz wybrać opcję .com, .net., .Info i inne. Wszystkie rejestracje nazw domen są objęte ochroną prywatności domeny bez dodatkowych kosztów.
Pytanie nr 6
 • Jeśli nie jestem zadowolony z usługi hostingowej, którą otrzymuję po rejestracji w Dreamhost, czy jest szansa, że ​​odzyskam swoje pieniądze?
 • Tak! Dreamhost oferuje wszystkim swoim klientom 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli po tym czasie nie będziesz zadowolony z usług, które otrzymujesz, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Firma wysyła Ci pełną zapłaconą kwotę bez zadawania pytań. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za zakupy nazw domen lub inne produkty oferowane przez firmę hostingową.
Pytanie nr 7
 • Czy Dreamhost zapewnia mi opcję posiadania Virtual Private Server (VPS)?
 • Po skonfigurowaniu planu hostingowego w Dreamhost masz cztery osobne opcje VPS, które są dostępne na Twoim koncie. Każda opcja jest zasilana przez dysk SSD, który pozwala uzyskać wysoką wydajność przetwarzania procesora, konfiguracji dysku twardego, pamięci i przepustowości na koncie. Najnowsza technologia pozwala również uzyskać szybki serwer do odczytu i zapisu.
Pytanie nr 8
 • Jakie są moje dostępne opcje kontaktu z pomocą techniczną za każdym razem, gdy pojawi się problem z moim kontem hostingowym?
 • Masz trzy główne opcje do wyboru, kiedy potrzebujesz pomocy technicznej. Istnieje program wsparcia oddzwaniania, w którym nawiązujesz połączenie początkowe, zostawiasz komunikat opisujący problem, a pomoc techniczna zwraca połączenie. Masz również opcję wsparcia przez e-mail i opcję systemu biletów klienta online, w której wsparcie techniczne pomoże ci online.
Pytanie nr 9
 • Kiedy kontaktuję się z zespołem obsługi klienta Dreamhost, jakiego języka mogę się spodziewać po technikach?
 • Wszyscy technicy obsługi klienta i pomocy technicznej Dreamhost mówią po angielsku. Obejmuje to wszelkie wiadomości e-mail, odpowiedzi na zgłoszenia pomocy technicznej lub wszelkie inne formy ustnej i pisemnej komunikacji z firmą. Każdy z ich zespołów obsługi klienta i pomocy technicznej jest dostępny 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz także znaleźć wsparcie za pośrednictwem kanału społecznościowego Twitter.
Pytanie nr 10
 • Jak długo Dreamhost działa na rynku?
 • Firma otworzyła swoje podwoje w 1997 roku, kiedy czterech przyjaciół z college’u postanowiło wejść w świat biznesu online. Założyli firmę z pokoju w akademiku i starali się pomóc ludziom znaleźć miejsce w społeczności online. Szybko do dzisiaj, gdzie firma jest domem dla około 1,5 miliona różnych stron internetowych, które oferują blog, aplikacje, e-commerce i więcej w wirtualnym świecie. Obsługują obecnie około 400 000 klientów na całym świecie każdego dnia.
Pytanie nr 11
 • Gdzie Dreamhost utrzymuje swoje serwery centrum danych?
 • Dreamhost utrzymuje sieć serwerów centrów danych w zdalnej lokalizacji w Los Angeles w Kalifornii. Centra są kontrolowane pod kątem temperatury i zapewniają bezpieczeństwo przez całą dobę, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i danych innych klientów przez cały czas.
Pytanie nr 12
 • Czy będę mieć różne języki programowania do wyboru podczas korzystania z Dreamhost do moich usług hostingowych?
 • Tak! Dreamhost oferuje możliwość korzystania z jednego z kilku popularnych języków programowania podczas zakładania konta. Możesz wybrać język PHP, Perl, Ruby on Rails i język Ruby do swoich potrzeb programistycznych.
Pytanie nr 13
 • Czy będę mieć dostępne opcje sprzedawcy za pomocą Dreamhost?
 • Dreamhost ma cenny program dla sprzedawców, który z pewnością będziesz chciał wykorzystać podczas zakładania konta hostingowego. Każda z ich opcji dla sprzedawców daje szansę na uzyskanie dodatkowego dochodu dzięki różnym niestandardowym opcjom DIY.
Pytanie nr 14
 • Czy po utworzeniu konta w Dreamhost będę mieć możliwość uczestnictwa w programie partnerskim??
 • Absolutnie! Dreamhost z dumą oferuje zainteresowanym użytkownikom szansę na dodatkowe dochody z ich witryn internetowych znajdujących się w sieci serwerów Dreamhost. Możesz umieszczać linki tekstowe w całej witrynie i za każdym razem, gdy użytkownik kliknie ten link, zarabiasz pieniądze. Za każdym razem, gdy polecisz znajomemu lub członkowi rodziny Dreamhost, że potrzebujesz hostingu, otrzymasz 97 USD za każde nowe konto w firmie.
Pytanie nr 15
 • Co obejmuje rejestracja mojej domeny w Dreamhost?
 • Po zarejestrowaniu nowej nazwy domeny w Dreamhost poczujesz się jak w Boże Narodzenie. Oprócz ponad 350 rozszerzeń domen do wyboru masz również zarządzanie DNS, dzięki czemu możesz łatwo aktualizować serwery nazw i kierować użytkowników w odpowiednim kierunku. Będziesz miał możliwość dostosowania tych serwerów nazw do czegoś, co odzwierciedla Twoją osobowość lub nazwę firmy. Możesz przekazać tę nazwę domeny dowolnej innej firmie hostingowej, którą chcesz, i możesz zablokować swoją domenę jako ochronę przed oszustami lub hakerami w razie potrzeby.
Pytanie nr 16
 • Chciałbym używać WordPress na mojej stronie, którą chcę hostować na serwerze Dreamhost. Czy ta opcja jest dla mnie dostępna, czy muszę wybrać inną opcję?
 • Spodoba ci się możliwość hostingu, którą Dreamhost udostępnia tobie i innym użytkownikom, którzy chcą korzystać z narzędzi witryny WordPress. Aby utworzyć konto hostingowe WordPress, wystarczy zarejestrować wspólny plan hostingowy lub plan hostingowy DreamPress. Każdy plan ma możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanego personelu pomocy technicznej, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i może pomóc we wszelkich pojawiających się problemach. Otrzymujesz także automatyczne kopie zapasowe systemu i aktualizacje oraz dostęp do sieci hostingowej, która jest dostępna w 100 procentach czasu, kiedy potrzebujesz usługi. Podczas tworzenia konta WordPress możesz dodać dowolny motyw lub wtyczkę w ciągu kilku minut.
Pytanie nr 17
 • Chcę otworzyć konto hostingowe w Dreamhost, jednak obecnie mam witrynę internetową na innym serwerze hostingowym. Czy Dreamhost przeniesie informacje o moim starym koncie na swoje serwery, gdy otworzę nowe konto z nimi?
 • Niestety Dreamhost nie przechodzi przez migrację witryny z bieżącej lokalizacji hostingu. Oferują one jednak dostęp do przyjaznego i pomocnego zespołu pomocy technicznej, który pomoże ci przejść od starej lokalizacji hostingu do nowego miejsca na serwerach Dreamhost. Masz również dostęp do forów klientów, na których znajdziesz cenne informacje i wskazówki od innych użytkowników, którzy pomyślnie przenieśli swoje konta bez problemu. Dreamhost zapewnia dodatkową pomoc, tworząc bibliotekę plików pomocy do pobrania, które mogą pomóc w zadaniu przeniesienia również na twoją stronę.
Pytanie nr 18
 • Chcę prowadzić kilka stron internetowych dla moich różnych zainteresowań, osobistych zainteresowań i przedsięwzięć biznesowych. Czy jest to możliwe w przypadku jednego konta Dreamhost, czy będę musiał otworzyć kilka kont, aby pomieścić każdą nazwę domeny??
 • Dreamhost obsługuje rozległą sieć serwerów internetowych, które pozwalają firmie oferować klientom możliwość posiadania i obsługi dowolnej liczby nazw domen. Możesz łatwo mieć inną nazwę domeny dla każdego interesu, hobby lub przedsięwzięcia biznesowego, które przyjdzie ci na myśl. Każda nazwa domeny jest traktowana osobno, dzięki czemu kwalifikuje się do wielu korzyści związanych z nazwą domeny, które zapewnia Dreamhost. Będziesz miał możliwość wyboru spośród ponad 350 różnych rozszerzeń dla każdej nazwy domeny. Możesz dodać nazwy subdomen do każdej witryny bez dodatkowych kosztów, jeśli chcesz, a każda nazwa będzie miała ochronę prywatności, zapewniając wszystkie konta domeny tak bezpieczne, jak to możliwe przed zagrożeniami online.
Pytanie nr 19
 • Lubię używać oprogramowania Prestashop na swoich stronach, ponieważ jest łatwe w obsłudze i spełnia moje potrzeby związane z prowadzeniem witryny e-commerce, która generuje znaczny ruch. Czy będę mógł nadal korzystać z Prestashop, jeśli przestawię wszystko na konto Dreamhost?
 • Tak, będziesz mógł kontynuować korzystanie z Prestashop na nowo hostowanym koncie Dreamhost. Dreamhost ma możliwość obsługi tego typu oprogramowania i zapewnienia wszystkich niezbędnych narzędzi, które pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie witryny. Twoja witryna e-commerce będzie czerpać korzyści z dostępu do szybkiej infrastruktury przetwarzania. Spodoba Ci się możliwości systemu sieciowego i udostępniona platforma hostingu sieciowego, którą Dreamhost zapewnia dla twojego nowego konta.
Pytanie nr 20
 • Jednym z powodów, dla których szukam nowej firmy hostingowej, są opcje panelu sterowania. Moja obecna firma hostingowa nie oferuje przyjaznej dla użytkownika funkcji panelu sterowania i jest to bardzo frustrujące, gdy próbuję wprowadzić zmiany w mojej witrynie. Jaki typ panelu sterowania oferuje Dreamhost?
 • Zapewniamy, że nie będziesz mieć problemu z frustracją podczas korzystania z panelu sterowania, który Dreamhost udostępnia na Twoim koncie. Korzystając z systemu operacyjnego opartego na Linuksie, Dreamhost zapewnia centrum sterowania c-panel, z którego można łatwo zarządzać każdym aspektem konta hostingowego. Panel c zapewnia dostęp do wszystkich plików konta, informacji o bazie danych, instalacji oprogramowania i wszystkiego innego, czego potrzebujesz do skutecznego zarządzania kontem.
Pytanie nr 21
 • Mojemu obecnemu dostawcy hostingu brakuje w dziale narzędzi. Często spędzam godziny online na wyszukiwaniu wtyczek i innych odpowiednich opcji, które ułatwią obsługę mojej witryny. Jeśli przestawię się na Dreamhost, czego mogę się spodziewać, co pomoże trochę ułatwić moje życie hostingowe?
 • Niebo jest limitem pod względem tego, czego możesz oczekiwać od nowego konta hostingowego w Dreamhost. Będziesz mógł łatwo zarządzać swoim kontem za pomocą funkcjonalnego systemu sterowania c-panel, który służy jako centralne centrum wszystkich działań na twojej stronie internetowej i hostingu. Możesz zainstalować dowolną wtyczkę lub aplikację internetową jednym kliknięciem dzięki ich programowi instalacyjnemu „1 kliknięcie”. Istnieją najnowocześniejsze certyfikaty SSL, które uniemożliwiają hakerom i firmom spamującym dostęp do informacji o Twojej witrynie. Otrzymujesz dalszą ochronę przed ciągłymi skanowaniami złośliwego oprogramowania, które mają miejsce za kulisami. Gdy wszystko inne zawiedzie na twoim koncie, istnieje renomowany zespół obsługi klienta i wsparcia technicznego, który stoi 24/7, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Zobacz oficjalną stronę Więcej na DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector