Recenzje FatCow: Czy FatCow Hosting jest naprawdę świetny dla początkujących?

Contents

Co to jest FatCow Hosting?

FatCow to dostawca usług hostingowych, który został założony w 1998 roku w Burlington w stanie Massachusetts. Firma oferuje jeden wspólny plan hostingowy sprzedawany na poziomie webmasterów, takich jak właściciele małych firm. FatCow został przejęty przez Endurance International Group w 2007 roku.


Jak dobry jest FatCow Hosting?

FatCow sprzedaje produkty początkującym właścicielom witryn i stanowi bardzo atrakcyjny argument dla ich firmy. Oferując tylko jeden plan integracji, eliminują stres związany z wyborem funkcji odpowiednich dla Ciebie. Dzięki bardzo przystępnej stawce wprowadzającej FatCow wydaje się być jedną z najlepszych cen dla początkujących dostawców hostingu na rynku. Ale chociaż FatCow oferuje odświeżającą prostotę i przejrzystość pod pewnymi względami, ich plany są pełne zwodniczych i zbędnych dodatków, słabej prędkości i czasu działania oraz wysokich wskaźników odnawiania.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje FatCow 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Ekologiczne rozwiązanie do hostingu
 2. Nieograniczone domeny
 3. Super dostępny dla początkujących webmasterów
 4. Darmowe zasoby reklamowe

Cons

 1. Brak VPS lub serwerów dedykowanych
 2. vDeck Zamiast cPanel
 3. Ograniczone certyfikaty SSL
 4. Wprowadzające w błąd wyprzedaże
 5. Poniżej średniej czasu sprawności i niskiej prędkości

Podsumowanie Z humorystyczną nazwą, niskimi cenami wprowadzającymi i przyjaznym formatem dla początkujących, FatCow może wydawać się naturalnym wyborem dla początkujących webmasterów. Dokładniejsze badanie ich usług i wydajności sugerowałoby jednak coś innego. Wsparcie3Speed2.5Features3Value3Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu FatCow

Jest kilka rzeczy, za które chętnie chwalimy hosting FatCow. Mianowicie oferują czyste i proste krótkoterminowe rozwiązanie do hostingu, które nie zniechęca niewtajemniczonych. Jednak naszym zdaniem FatCow jest kiepskim wyborem dla każdego, kto chce hostować stronę internetową po okresie wstępnej oferty cenowej. Poniżej średniej prędkości i czasu pracy, mylących upsellów i miernej obsługi klienta można wybaczyć za 4 USD miesięcznie. Ale kiedy stawki te wzrosną do prawie 13 USD miesięcznie po odnowieniu, problemy te są znacznie bardziej szkodliwe.

Najlepsze cechy hostingu FatCow

Tam, gdzie wyróżnia się FatCow, jest łatwy dostęp. Od kapryśnej nazwy i maskotki po pojedynczy wspólny plan hostingowy, który oferują, potrafią uspokoić wiele technicznych obaw, które początkujący webmaster może poczuć, wybierając hosting i plan hostingowy. Co więcej, nie można zaprzeczyć, że ich wstępna wycena to fantastyczna okazja. Oto, co robią dobrze i dlaczego mogą być warte rozważenia:

Jeden pojedynczy (przeważnie) All-Inclusive Shared Hosting Plan

Jeden uniwersalny plan dla początkujących oczywiście nie jest odpowiedni dla kogoś, kto buduje lub utrzymuje strony internetowe. Ale docelowi odbiorcy FatCow są niewtajemniczeni i świetnie sobie radzą, upraszczając swój produkt, aby był strawny dla początkujących. Oferują tylko jeden wspólny plan hostingowy, który obejmuje nieograniczoną liczbę domen, nieograniczoną liczbę adresów e-mail, nieograniczoną przestrzeń dyskową, dużą przepustowość, narzędzia do budowania witryn metodą „przeciągnij i upuść”, cyfrowe kredyty reklamowe oraz bezpłatną nazwę domeny na pierwszy rok. Proces zawężania dokładnie tego, czego potrzeba od dostawcy hostingu, może być strasznie onieśmielający i stresujący dla webmastera klasy podstawowej. Rozumiemy, że FatCow oferuje dużą przejrzystość i prostotę od samego początku.

Zablokuj świetną cenę wstępną na okres do trzech lat

Dla osób rejestrujących się w FatCow po raz pierwszy, ich stawka wprowadzająca wynosi zaledwie 49 USD rocznie, czyli około 4 USD / miesiąc. Biorąc pod uwagę, że ich pakiet jest dość konkurencyjny z darmową nazwą domeny (pierwszy rok) i dużą ilością miejsca na pocztę elektroniczną i pliki internetowe, jest to dość ogromna wartość. Co więcej, jeśli chcesz zapłacić z góry, możesz zablokować tę bardzo niską cenę przez okres do trzech lat.

Darmowe zasoby reklamowe

Podobnie jak w przypadku większości hostów internetowych należących do EIG, dołączenie do FatCow wiąże się z dużą ilością cyfrowych kredytów reklamowych. Obejmuje to 100 USD w kredytach Bing i AdWords, a także darmowy wpis na YellowPage.com. Jasne, YellowPage.com jest raczej przestarzały i skuteczność katalogów internetowych jest wątpliwa, ale wolny jest bezpłatny.

Zasilany energią wiatrową

Jeśli w ogóle jesteś wrażliwy na wrażliwość korporacyjną, fakt, że FatCow jest własnością EIG, może być dla ciebie nieco zniechęcający. To zrozumiałe, ale FatCow ma pewne cechy odkupieńcze i bardzo niekorporacyjne. Mają one zieloną pieczęć, która weryfikuje je jako w 100% zasilane energią wiatrową. Dokonują tego poprzez zrównoważenie zużycia energii we wszystkich swoich centrach danych, serwerach i biurach dzięki inwestycji w 200% w certyfikaty energii odnawialnej.

Wady hostingu FatCow

Pomimo ich przyjaznej dla początkujących struktury i marketingu, istnieje kilka czerwonych flag związanych z FatCow, które należy rozważyć przed zarejestrowaniem się w nich. Chociaż utrzymujemy, że ich usługi stanowią dobrą wartość dla wstępnej ceny, istnieje kilka powodów, dla których FatCow nie nadaje się do długoterminowego hostingu.

Skok odnowienia Spike 310%

Ceny wprowadzające FatCow to świetna okazja, a jeśli chcesz zapłacić z góry, możesz je zamknąć na okres do trzech lat. Jednak po tym okresie przygotuj się na poważny szok naklejki. Roczna cena FatCow skacze z 49 USD rocznie do 155 USD rocznie, przeskakując z budżetowej firmy hostingowej do jednej z droższych opcji na rynku za jednym zamachem strony kalendarza. Teraz z przyjemnością płacimy ceny premium za usługi premium. Jednak, jak pokaże reszta naszej recenzji, FatCow zdecydowanie nie kwalifikuje się jako premia.

Bardzo wolne czasy ładowania strony

Jak sugeruje ich nazwa, hosting FatCow nie jest szybki. W rzeczywistości czasy ładowania stron konsekwentnie osiągały wyniki znacznie poniżej średniej branżowej każdego miesiąca w ciągu ostatnich kilku lat. Tam, gdzie średni czas ładowania strony w branży wynosi około 700 ms, FatCow wynosi średnio ponad 1200 ms. Jest to bardzo powolne i może być ogromną szkodą dla Twojej witryny. Może to nie tylko zaszkodzić rankingom wyszukiwarek, ale może także znacznie zwiększyć współczynnik odrzuceń użytkowników. Przy tak opóźnionych serwerach jest mało prawdopodobne, abyś kiedykolwiek mógł skorzystać z dużej przepustowości, którą obiecują przy rejestracji.

Poniżej średniego czasu sprawności

Ogólnie rzecz biorąc, hosty internetowe należące do EIG nie mają najlepszych osiągnięć dzięki średnim czasom sprawności. iPage jest tego doskonałym przykładem, podczas gdy Web.com może być wyjątkiem. Chociaż FatCow nie ma najgorszej średniej dostępności, jaką kiedykolwiek spotkałem, jest poniżej średniej i jest to coś, co powinno dotyczyć każdego potencjalnego klienta. FatCow piszczy tylko o 99,9% czasu przestoju, o połowę mniej niż ten znak. Mówiąc inaczej, większość firm hostingowych oferuje 99,9% gwarancję czasu pracy bez przestojów, co oznacza, że ​​będą udzielać częściowych zwrotów kosztów za wszelkie przestoje poza limitem 15 godzin rocznie przestoju. FatCow nie daje takiej gwarancji, a ich historia nie jest zbytnio uspokajająca.

Brak VPS lub serwerów dedykowanych

FatCow oferuje tylko jeden rodzaj hostingu: hosting dzielony. Oczywiście zabiera to wiele paraliżu z analizy z początkowego procesu decyzyjnego, ale może to również zaszkodzić obecnym klientom, którzy odnotowują duży wzrost. Nie oferując serwerów dedykowanych ani linii VPS, alienują one całe zapotrzebowanie odbiorców na takie usługi lub może wymagać ich. Oznacza to, że jeśli jesteś w rządzie, służbie zdrowia lub w inny sposób przechowujesz poufne informacje, FatCow nie jest dla ciebie dobrą opcją.

Brak cPanel

FatCow używa niestandardowego panelu sterowania zamiast cPanel. Chociaż niekoniecznie jest to oszustwo, jest to odchylenie od standardu branżowego. Jest to coś do rozważenia, jeśli jesteś przyzwyczajony do cPanel, lub jeśli planujesz skorzystać z faktu, że zasoby zasobów związanych z cPanel obfitują w Internecie. Może to być również do rozważenia, jeśli planujesz opuścić FatCow w przyszłości; niektóre hosty będą przenosić tylko za pośrednictwem Twojej witryny z firmy hostingowej, która również korzysta z cPanel. Mała pomarańcza jest jednym z przykładów.

Słaba reputacja obsługi klienta

Obsługa klienta może być trudna do oceny, ale istnieją pewne kluczowe wskaźniki tego, jak poważnie firma traktuje priorytetowo dział obsługi klienta. Po pierwsze, jest to zwykle dobry znak, jeśli firma zainwestowała w stworzenie solidnej biblioteki zasobów samopomocy i przewodników rozwiązywania problemów. Chociaż FatCow zrobił to w pewnym stopniu, nie są one zbliżone do poziomu GoDaddy lub HostGator. Podręczniki użytkownika FatCow koncentrują się przede wszystkim na tworzeniu witryny, a nie na bardziej zaawansowanych tematach lub rozwiązywaniu problemów.

W przypadku problemów, których nie można rozwiązać za pomocą zasobów dla majsterkowiczów (których jest niezliczona ilość), FatCow oferuje również wsparcie telefoniczne, bilet e-mail i czat na żywo. Chociaż ten zakres opcji jest godny pochwały, czas realizacji wszystkich trzech kanałów jest krótszy niż szybki. Spodziewaj się czekać około 15 minut w oczekiwaniu lub w kolejce na wsparcie czatu i ponad jeden dzień na odpowiedź za pośrednictwem poczty e-mail. Co gorsza, wydaje się, że przedstawiciele obsługi klienta są szkoleni przede wszystkim jako handlowcy, a nie pracownicy pomocy technicznej. Oto niektóre z wyprzedaży, na które możesz spodziewać się spadku, jeśli zdecydujesz się zarejestrować w FatCow:

Zwodnicze i zbędne wyprzedaże

Gratulujemy FatCow za to, że pierwsze spojrzenie na ich usługi jest bardzo przejrzyste, ale to inna historia, sprawdź czas. Przygotuj się na bombardowanie małymi dodatkami sformułowanymi w strasznie mylącym języku. Uważaj, aby nie płacić za ich „hosting WordPress”, co jest strasznie tajemniczym sposobem powiedzenia, że ​​możesz zapłacić im za preinstalację miernych wtyczek, które w przeciwnym razie można znaleźć za darmo. Uważaj też, zanim kupisz Google Apps (wskazówka: Google oferuje je za darmo) lub automatyczne codzienne kopie zapasowe (wskazówka: jest to już zawarte w pakiecie). Dla tych, którzy wiedzą, jest to ogromny zwrot. Oferowanie tych dodatków jako „usług” zasadniczo polega na żerowaniu na początkujących, którzy nie wiedzą nic lepszego.

Dolna linia:

FatCow może być świetną opcją krótkoterminową dla kogoś, kto chce przetestować wiele rzeczy w różnych domenach, ale faktem jest, że ich usługi nie są strasznie niezawodne. Niski czas wczytywania strony i mierny czas przestoju mogą być do zaakceptowania z powodu niskiej ceny wstępnej, ale problemy te stają się poważnie szkodliwe z powodu ich współczynników odnawiania. Polecamy je, jeśli masz bardzo konkretne potrzeby krótkoterminowe z odpowiednim budżetem, ale nie jako długoterminowe rozwiązanie hostingowe.

Zobacz więcej funkcji

FatCow Hosting Pytania i odpowiedzi

FatCow Hosting: co musisz wiedzieć

FatCow Hosting ma humorystyczną nazwę, stronę internetową pełną kaprysów – i długą historię zadowolonych klientów. Spośród tych tysięcy firm hostingowych, kilka rzeczy wyróżnia firmę na tle innych. Przyjrzeliśmy się wartościom i produktom firmy i stwierdziliśmy, że oprócz nazwy i logo FatCow Hosting ma solidne plany, które uszczęśliwiły tych klientów.

Jak zaczął się FatCow Hosting?

Firma jest jedną z najstarszych firm hostingowych, a jej założycielka, Jackie Fewell, rozpoczęła działalność w 1997 r., A rozpoczęła działalność w 1998 r. Po zaledwie kilku krótkich latach firma doświadczyła ogromnego wzrostu, zwiększając przychody o około 25 procent każdego roku i zwiększając zysk marża od 4 do 11 procent.

Wzrost ten, w połączeniu z lojalnością bazy klientów i niezmiennie solidną ofertą produktów, zwrócił uwagę Endurance International Group, rozwijającej się spółki macierzystej ponad 75 różnych firm hostingowych. Fewell, która kierowała FatCow przez ponad siedem lat, pozostała wiceprezesem ds. Marketingu, kiedy EIG kupił FatCow w 2004 roku. Po rezygnacji pracowała jako doradca przed przejściem do innej branży.

Podobnie jak wiele innych firm zakupionych przez EIG, FatCow miał doskonałe recenzje klientów, które straciły część podniecenia po przejęciu. Nadal twierdzą, że dokładają starań, aby zapewnić klientom prawdziwą wartość biznesową, zapewniając im doskonałą obsługę klienta i zaspokajając ich potrzeby, stosując filozofię jednego planu i jednej ceny, z której nawet nowi użytkownicy hostingu mogą zacząć korzystać od razu.

Co wyróżnia FatCow?

FatCow Hosting rządzi się przysięgą HeiferCratic, która według nich jest poświęcona „wspieraniu i tworzeniu kreatywności”. Przysięga mówi, że chcą rozpoznać i pielęgnować pasje swoich klientów za pośrednictwem wybranych mediów, oferując całodobowe wsparcie, które pomoże klientom rozwiązać każdą sytuację z pozytywnym nastawieniem. Chcą zapewnić swoim klientom przyjemne i łatwe korzystanie z Internetu.

W tym celu FatCow postawił się na czystym, łatwym do zrozumienia i łatwym w obsłudze procesie rejestracji, kompleksowym wsparciu i opiece oraz integracji z wieloma różnymi usługodawcami. Niestety wielu klientów, którzy docenili to na początku, odkryło, że od momentu przejęcia FatCow nie spełnia swoich opublikowanych i promowanych oczekiwań.

Jakie wspólne plany hostingowe oferuje FatCow?

Oryginalny plan FatCow, o unikalnej nazwie Oryginalny plan FatCow, kosztuje użytkowników tylko 49 USD za pierwszy rok. Klienci otrzymują nieograniczone domeny, miejsce na dysku i przepustowość – ograniczone do „oodles”, co oznacza, że ​​dopóki przestrzegasz ich warunków usługi i nie wykraczasz poza zwykłe korzystanie z witryny o twoim rozmiarze, powinieneś być w porządku i nie podlega żadnym poważnym karom.

Ponadto FatCow zapewnia inne nieograniczone zasoby, takie jak użytkownicy FTP i podrzędni użytkownicy oraz skrzynki pocztowe POP. Otrzymasz również bezpłatną nazwę domeny, a także narzędzia do jej uruchomienia, takie jak kreator stron internetowych z bezpłatną subskrypcją Script Barn, zabezpieczenia SSL, integracje koszyków i 1 GB przestrzeni dyskowej w JustCloud.

Po pierwszym roku plan ma różne opcje przedłużania, od 14,95 USD miesięcznie na okres jednego, trzech lub 12 miesięcy, 13,95 USD miesięcznie na okres 24 miesięcy lub 12,95 USD miesięcznie na okres 36 miesięcy.

Czy FatCow oferuje jakiekolwiek dedykowane usługi serwerowe?

FatCow Hosting ma przesuwną skalę, która może zaspokoić potrzeby serwera dedykowanego na trzech różnych poziomach. Wszystkie plany pochodzą z cPanel, który jest standardem branżowym i jest świetną funkcją, bezpłatną nazwą domeny i CentOS 6.4 dla ich systemu operacyjnego.

Hosting dedykowany jest również objęty wsparciem 24/7 przez ekspertów, co oznacza, że ​​wraz z rozwojem witryny zyskujesz wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności oraz szybki czas reakcji użytkowników. Klienci, którzy wybierają serwery dedykowane, mają pełną kontrolę nad swoimi prywatnymi serwerami. Mogą tworzyć nieograniczoną liczbę domen i subdomen, kont POP3, baz danych MySQL i kont FTP, zawierają 13 różnych wstępnie zainstalowanych skryptów, zawierają dzienniki błędów i stron odsyłających, dostęp do nieprzetworzonych dzienników i AWstats.

 • Plan uruchomienia obejmuje 2 rdzenie na serwerze Intel XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ, z 4 GB pamięci RAM, 500 GB przestrzeni dyskowej, 5 TB przepustowości i trzema adresami IP, za początkową promocyjną stawkę 119,99 USD / miesiąc, która zostanie odnowiona po 149,99 USD / miesiąc.
 • Plan Professional obejmuje 4 rdzenie na serwerze Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 GHz z 8 GB pamięci RAM, 1000 GB pamięci, przepustowość 10 TB i cztery adresy IP. Plan ma wstępną zniżkę w wysokości 151,99 USD / miesiąc i odnawia się w wysokości 189,99 USD / miesiąc.
 • Plan Enterprise obejmuje 4 rdzenie z 16 GB pamięci RAM na serwerze Intel XEON E3-1230V2 3,7 GHZ z pamięcią 1000 GB, przepustowością 15 TB i pięcioma adresami IP za 191,99 USD / miesiąc (odnawia się za 239,99 USD / miesiąc).
Co jeśli chcę coś pomiędzy hostowaniem dzielonym a dedykowanym na FatCow Hosting?

Hosting VPS lub wirtualne serwery prywatne to półprywatne serwery, które mają mniej klientów niż serwer współdzielony, i zapewniają poziom kontroli zbliżony do hostingu dedykowanego, którego cena jest niższa niż prawdziwy dedykowany plan. Otrzymujesz wsparcie ekspertów 24 godziny na dobę i jest to świetny sposób na dostosowanie rozwijających się witryn za pomocą elastycznych zasobów.

Plany VPS FatCow Hosting obejmują cPanel wraz z opcjonalnym dostępem do konta root lub w pełni zarządzanym planem. Plany otrzymują również bezpłatną rejestrację domeny wraz ze skryptami i planami dzienników zawartymi w dedykowanych planach hostingowych. Plany te obejmują także nieograniczoną liczbę domen i poddomen, kont POP3, baz danych MySQL i kont FTP.

Istnieją trzy różne opcje planu, z których wszystkie obejmują CentOS 6.4.

 • Plan podstawowy zaczyna się od 19,99 USD / miesiąc w pierwszym okresie i odnawia się za 24,99 USD / miesiąc. Plan obejmuje 1 rdzeń CP i 1 GB RAM, z pamięcią 40 GB, przepustowością 1 TB i jednym adresem IP.
 • Biznesplan, który zaczyna się od 47,99 USD / miesiąc w pierwszym okresie i odnawia się za 59,99 USD / miesiąc, obejmuje 2 rdzeniowe procesory, 4 GB pamięci RAM, 90 GB pamięci, przepustowość 3 TB i dwa adresy IP.
 • Plan Optimum obejmuje 4-rdzeniowy procesor, 8 GB pamięci RAM, 120 GB pamięci, przepustowość 4 TB i dwa adresy IP za 79,99 USD / miesiąc w pierwszym okresie i 99,99 USD / miesiąc po odnowieniu.
Czy FatCow Hosting ma jakieś specjalne plany dotyczące WordPress?

Oferują dwa wspólne plany ukierunkowane na WordPress, z których oba mają dostosowany panel sterowania, wstępnie zainstalowane motywy i wtyczki, takie jak W3 Total Cache i Jetpack. Partnerstwo z SiteLock zwiększa twoje bezpieczeństwo i ochronę poprzez eliminację złośliwego oprogramowania podczas snu, a one optymalizują twój serwer, ograniczając liczbę klientów, zapewniając najwyższą prędkość i spójne czasy działania.

 • Podstawowy plan WP Starter obejmuje bezpłatną rejestrację domeny wraz z nieograniczonym miejscem na dysku i przepustowością za 3,75 USD miesięcznie za pierwszy okres usługi.
 • WP Essential, który w pierwszym okresie kosztuje 6,95 USD miesięcznie, zawiera większą opcję motywów i wtyczek, luksusowy pakiet zabezpieczeń, wsparcie ekspertów 24/7 oraz serwery oparte na SSD, które zwiększają Twoją szybkość. Ten plan obejmuje również bezpłatną rejestrację domeny.
Jaki jest czas pracy FatCow Hosting i czy jest gwarantowany?

Chociaż FatCow Hosting nie oferuje obecnie żadnych gwarancji dostępności, w przeszłości oferował 99,9 procent gwarancji dostępności, co oznaczało, że Twoja witryna będzie nieczynna przez mniej niż 45 minut każdego miesiąca. Klienci widzą dziś średnio 12-miesięczny czas pracy na poziomie 99,89 procent, co stanowi średnio około 47 i pół minuty przestojów każdego miesiąca. Jednak minęło kilka miesięcy, kiedy klienci mieli 99,99 procent czasu bezczynności – co daje im wyjątkowy czas bezczynności, co oznacza, że ​​każdego miesiąca było mniej niż pięć minut przestoju.

Średnia nie jest zła i jest zbliżona do tego, co oferują inni, a jeśli spędzisz miesiąc z dobrym czasem pracy, zyskasz większą korzyść. Niestety, wiele z tych innych firm gwarantuje ich dostępność, co często oznacza, że ​​dostaniesz kredyty za wszelkie przestoje, a to nie jest opcja z FatCow Hosting.

Czy są jakieś gwarancje z FatCow Hosting?

Z drugiej strony, FatCow Hosting oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy klientom, którzy nie są zadowoleni z planu hostingowego. Ich gwarancja jest podobna do większości innych, zauważając, że otrzymasz zwrot pieniędzy za usługi świadczone przez FatCow Hosting; opłaty zewnętrzne, w tym rejestracja nazwy domeny w wysokości 15 USD. Oznacza to jednak, że jeśli zdecydujesz się zmienić firmę, możesz zabrać ze sobą nazwę swojej domeny.

Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych firm, FatCow Hosting udostępnia tę gwarancję tylko klientom, którzy płacili kartami kredytowymi podczas rejestracji.

Jak mogę zacząć??

FatCow ma stosunkowo łatwy proces rejestracji, bez wielu dodatkowych popychaczy, aby dodać do swojej sprzedaży. W FatCow Hosting podoba nam się to, że ponieważ uwzględnili cPanel w większości swoich planów, mogą oferować bezpłatny transfer dla prawie wszystkich stron internetowych. Oznacza to, że gdy zdecydujesz się przejść na FatCow, ich technicy przeniosą twoją stronę na ich serwery i zapewnią, że wszystko było tak, jak to zaprojektowałeś przed uruchomieniem.

Czy FatCow Hosting oferuje ekologiczne rozwiązania?

Firma chce utrzymać zielone pastwiska – i wszystkich innych – dzięki ekologicznym opcjom. Ich biura i centra danych są całkowicie zasilane energią wiatrową, kompensując zużycie energii o 200 procent; za każdy KWH energii elektrycznej zużywanej przez FatCow firma kupuje dwa razy więcej certyfikatów energii odnawialnej na wytwarzanie energii wiatrowej. W rezultacie udało im się zatrzymać 999 ton metrycznych dwutlenku węgla z atmosfery każdego roku.

Gdzie są hostowane ich serwery??

Centra danych FatCow znajdują się w Bostonie, gdzie mają wiele petabajtów przestrzeni dyskowej rozłożonej na tysiące pamięci. Łącznie centra te zajmują ponad 2400 stóp kwadratowych powierzchni magazynowej. Za pośrednictwem połączonych serwerów pierwsza maszyna dostępna dla planów wspólnych będzie służyć klientom, którzy chcą uzyskać dostęp do strony internetowej klienta, co, jak mówią, zapewnia szybszy czas ładowania i krótsze przestoje.

Czy FatCow oferuje jakiekolwiek kopie zapasowe?

Firma ma podłączoną do sieci pamięć, która pozwala każdemu urządzeniu uzyskać dostęp do danych. Dzięki sieci klastrowej każda maszyna jest dopasowywana do identycznej maszyny, która przejmie kontrolę w przypadku awarii lub problemu z jednostką podstawową. Kopie zapasowe są tworzone na innym zestawie serwerów z lustrzaną kopią danych.

Warunki korzystania z usług firmy wyraźnie stwierdzają jednak, że klienci są odpowiedzialni za tworzenie kopii zapasowych swoich witryn internetowych, treści i wiadomości e-mail na komputerze lokalnym wraz z dodatkową kopią. FatCow ma tymczasowe kopie zapasowe dla klientów VPS, ale przechowuje je tylko przez krótki czas na wypadek awarii sprzętu; firma nie gwarantuje tych kopii zapasowych.

Jaka jest obsługa klienta FatCow?

Firma otrzymywała entuzjastyczne recenzje swoich usług, ale w ciągu ostatnich kilku lat klienci skarżyli się na długie kolejki do obsługi klienta, niespójność w przypadku planów obejmujących wsparcie ekspertów, nierozwiązane problemy i niewielką empatię dla klientów, którzy doświadczają takich problemów sytuacje.

Oferują więcej niż jeden sposób, aby się z nimi skontaktować, od e-maili lub formularzy, przez telefon i czat na żywo, i zauważają, że ich zespół wsparcia jest dostępny 24/7, aby pomóc. Ponadto mają obszerną bazę wiedzy i przewodniki użytkownika na często zadawane pytania.

Czy zalecamy FatCow?

W porównaniu do innych hostów, FatCow ma dokładny plan, który jest bardzo opłacalny na pierwszy rok. Ich plany dedykowane i VPS byłyby prawdopodobnie najlepsze dla tych, którzy mają pewne doświadczenie, ale plany wspólne i WordPress oferują obszerną listę funkcji i korzyści, które pomogą ulepszyć twoją stronę internetową i dać ci stronę internetową, której Twoja firma potrzebuje, aby się rozwijać.

Więcej na FatCow.com

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map