Recenzje hostingu Greengeeks Maj 2020: Czy Greengeeks jest tego wart?

Jak dobry jest Greengeeks Hosting?

Greengeeks koncentruje się na zapewnieniu niedrogiego hostingu z nastawieniem środowiskowym. Zapewniają wiele podstaw i działają dobrze z WordPress. Codzienne kopie zapasowe i pomoc w migracji witryny to duży plus. Niektóre wady obejmują wsparcie, które nie jest tak dobre, jak inni liderzy branży, oraz wiadomości e-mail kontrolowane poza cPanel. Spójrz poniżej, aby sprawdzić, czy są dla Ciebie odpowiednie.


Recenzje Greengeeks 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Budżetowa firma hostingowa
 2. Obsługa klienta 24/7
 3. Kopie zapasowe tworzone codziennie
 4. Nieograniczony hosting
 5. Swobodnie konfigurować i migrować
 6. Zaprojektowany dla WordPress

Cons

 1. Niektóre złe strony obsługi klienta
 2. Kilka ukrytych opłat za zwroty
 3. Opłata za kopie zapasowe, jeśli nie jest przygotowana
 4. Brak narzędzi do tworzenia witryn mobilnych
 5. Nie można zarządzać pocztą e-mail za pośrednictwem cPanel

Wsparcie3Speed3.5Features3Value3Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu Greengeeks

Czy potrafisz zgadnąć, z czego słynie Greengeeks? Słyną z wywierania wpływu na środowisko w branży hostingu. Od członkostwa w Agencji Ochrony Środowiska po wykorzystywanie energii wiatrowej na swoich serwerach, są one przyszłościową firmą dbającą o planetę.

Najlepsze cechy hostingu Greengeeks

Greengeeks to usługa hostingowa na poziomie budżetu. Oferują wszystko, co robią duzi chłopcy, ze zniżką. Ponadto robią to z myślą o środowisku.

Greengeeks obejmuje zieloną inicjatywę

Greengeeks reklamuje, że są one w 300 procentach zielone. Co to znaczy? Oznacza to, że za każdą zużywaną jednostkę energii kupią trzy razy tyle energii w energii wiatrowej. Cały pomysł polega na tym, że jeśli użyjesz Greengeeks, nie tylko będziesz miał mniejszy ślad węglowy, ale będziesz miał ujemny ślad węglowy. Innymi słowy, masz pozytywny wpływ na środowisko.

Kopie zapasowe tworzone codziennie

Nie każda firma hostingowa codziennie tworzy kopie zapasowe Twojej witryny. Greengeeks doskonale rozumie, jak ważne są dla Ciebie Twoje dane. Wkładają pieniądze tam, gdzie są ich usta i codziennie wykonują kopie zapasowe serwerów. Jeśli coś stanie się z twoimi danymi, stracisz tylko jeden dzień pracy nad nimi.

Nieograniczony hosting

Posiadanie nieograniczonej liczby domen to piękna funkcja dla firmy hostingowej. Oznacza to, że możesz mieć nieograniczoną liczbę zarejestrowanych domen na jednym koncie. Obejmuje to także nieskończoną liczbę subdomen i kont e-mail. Jeśli zajmujesz się przerzucaniem domen, Greengeeks jest doskonałym miejscem do ich parkowania.

Swobodnie konfigurować i migrować

Jedyną opłatą, którą musisz uiścić Greengeeks, są miesięczne opłaty za usługę. Nie będą naliczać opłat za skonfigurowanie witryny na swoich serwerach ani nie będą naliczać opłat za migrację do Greengeeks. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli chcesz przenieść dane z jednej domeny do drugiej. Pod tym względem migracja danych jest bezpłatna. Wszystko to jest wliczone w miesięczną opłatę.

Zaprojektowany dla WordPress

Greengeeks jest przeznaczony dla WordPress. Mają doskonały cPanel (bez kontroli e-mail, patrz poniżej) i umożliwiają instalację WordPress i dowolnych kompatybilnych wtyczek jednym kliknięciem. Jeśli miałbyś przejrzeć sekcję pomocy Greengeeks, znajdziesz całą sekcję poświęconą pomocy z WordPress. Ponadto, gdy korzystasz z WordPress z Greengeeks, Greengeeks zaoferuje ci darmową nazwę domeny.

Rozpoczną Cię

Greengeeks oferuje więcej niż tylko szablony do budowy witryny. Zapewniają usługę tworzenia stron internetowych za darmo. Korzystając z jednego ze swoich szablonów, Greengeeks stworzy witrynę z wszystkimi Twoimi informacjami, utworzy pięć adresów e-mail dołączonych do nazwy domeny i prześle ją do katalogów wyszukiwania Google, Yahoo i Bing.

Wiele skalowalnych opcji

Gdy będziesz gotowy, Greengeeks pozwoli Ci skalować swoją witrynę, oferując VPS lub opcje hostingu dedykowanych serwerów. Wszystkie standardowe gadżety są dostarczane z nim – w tym dedykowane certyfikaty SSL. Dedykowane certyfikaty SSL mają kluczowe znaczenie dla osób prowadzących witryny handlu elektronicznego, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo transakcji na stronie.

Wady hostingu Greengeeks

Dobra i zła obsługa klienta

Greengeeks oferuje całodobową obsługę klienta 24 godziny na dobę. Chociaż wsparcie telefoniczne nie trwa 24 godziny, wsparcie czatu na żywo jest takie. To dobra część ich zasad obsługi klienta. Nie byliśmy tak pewni, kiedy otrzymaliśmy wsparcie – mieliśmy wrażenie, że ich przedstawiciele obsługi klienta mogliby skorzystać z dodatkowych szkoleń.

Kilka ukrytych opłat za zwroty

Greengeeks oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nie mówią ci, że inne opłaty, takie jak rejestracja nazwy domeny, nie podlegają zwrotowi. Chociaż ta praktyka jest standardowa wśród wszystkich firm hostingowych, stwierdziliśmy, że ich opłaty rejestracyjne były nawet trzykrotnie wyższe niż na innych stronach internetowych lub jeśli sami zarejestrowaliśmy nazwę domeny. Innymi słowy, wydaje się, że Greengeeks osiąga zysk z rejestracji nazwy domeny i odmawia oferowania zwrotów pod pozorem nazywania jej nazwą domeny.

Brak narzędzi do tworzenia witryn mobilnych

Greengeeks nie zapewnia narzędzi pomocnych w tworzeniu witryn mobilnych. Każdy właściciel witryny wie, że musi mieć dwie wersje swoich witryn – jedną na komputery stacjonarne i laptopy, a drugą na urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety. Są jednak inne miejsca, do których możesz się zwrócić.

Nie można zarządzać pocztą e-mail za pośrednictwem cPanel

Wrzuciliśmy to tam, ponieważ każda inna firma hostingowa, która oferuje pocztę e-mail, ma możliwość zarządzania wymienionym adresem e-mail za pośrednictwem odpowiedniego cPanel. Greengeeks tego nie zapewnia. Posiadają narzędzia do zarządzania pocztą e-mail, ale nie są dostępne za pośrednictwem cPanel.

Dolna linia

Greengeeks to doskonała niedroga firma hostingowa z zielonym akcentem. Rozumieją, jak działa biznes w dzisiejszych czasach – że jest zarządzany przez Millenialsów. Tysiąclecia mają słabość do firm, które w pewnym stopniu ponoszą odpowiedzialność korporacyjną za troskę o planetę.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map