Recenzje HostPapa – Czy HostPapa Hosting jest odpowiedni dla Twojej witryny?

Contents

Co to jest HostPapa?

HostPapa to kanadyjski webhost założony w 2009 roku. HostPapa jest jednym z najtańszych ekologicznych webhostów na rynku, zasilającym swoje serwery, centra danych i biura w 100% energią odnawialną. Oprócz wspólnych planów hostingowych oferują również usługi VPS i usługi dla sprzedawców.


Jak dobry jest HostPapa Hosting?

Dla firmy hostingowej dbającej o środowisko HostPapa jest bardzo przystępny cenowo i oferuje wszystko, czego może potrzebować początkujący webmaster. HostPapa jest idealny dla klientów dbających o środowisko naturalne, którzy chcą stworzyć prostą stronę internetową i nie przewidują dużego ruchu lub możliwości e-mail. Ale szereg ukrytych opłat i ograniczeń może być frustrujący dla każdego webmastera, który planuje mieć więcej kontaktu ze swoją witryną. Chociaż oferują ulepszone plany, które mogą wykonać zadanie, ceny HostPapa nie są tanie, a podstawowy plan pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz oficjalną stronę HostPapa Recenzje 2.9 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (3) głosów) Plusy

 1. Gwarancja dostępności 99,99%
 2. Jeden z najtańszych dostępnych zielonych hostów
 3. Nieograniczone domeny
 4. Wsparcie w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim
 5. Darmowa rejestracja nazw domen z roczną subskrypcją

Cons

 1. Drogie opłaty za anulowanie
 2. Wolny serwer
 3. Wsparcie 24/7 nie jest prawdziwe 24/7
 4. Poważne ograniczenia dotyczące wiadomości e-mail
 5. Brak skalowalnych planów hostingowych

Wsparcie2.5Speed3Features3Value3.5Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd HostPapa

HostPapa jest zapakowana w międzynarodową i przyjazną dla środowiska retorykę, która jest niezaprzeczalnie atrakcyjna dla wielu klientów. Obejmują one wszystkie podstawy, z nieograniczoną przepustowością i gwarancją bezawaryjności oraz obsługą wielu języków do uruchomienia. Ale HostPapa poważnie brakuje skalowalności, jeśli chodzi o ich wspólne plany hostingowe, z wieloma ważnymi funkcjami i względami brakującymi w ich podstawowym planie lub dostępnymi tylko po uiszczeniu ukrytych opłat. Czytaj dalej, aby zdecydować, czy ich usługi są dla Ciebie odpowiednie.

Najlepsze cechy HostPapa Hosting

Wreszcie! Zielony webhost, który jest naprawdę niedrogi! Jeśli chcesz mieć spokój co do śladu węglowego swojej prostej strony, ceny HostPapa sprawiają, że jest to łatwy wybór. Najbardziej podstawowy plan HostPapa kosztuje zaledwie 6 USD miesięcznie, a konkurencyjny GreenGeeks kosztuje 10 USD. Inne firmy, takie jak A2 Hosting i Dreamhost, uczestniczą w programach kompensacji emisji dwutlenku węgla, ale HostPapa jest całkowicie zielony w bardzo przystępnej cenie.

W 100% zasilany z odnawialnych źródeł energii

Ostatnio więcej firm hostingowych zaczęło omawiać swoje wysiłki na rzecz promowania bardziej przyjaznej dla środowiska usługi, czy to poprzez umożliwienie swoim pracownikom pracy z domu, czy sprzedaży specjalnych planów dotyczących ekologicznego hostingu. Jednak HostPapa jest jedyną znaną nam firmą hostingową, która naprawdę integruje zrównoważony rozwój z misją firmy. Od laptopów pracowników po serwery, na których hostowana jest Twoja witryna – wszystko jest zasilane w 100% ze źródeł odnawialnych. Ponadto wszyscy ich klienci mogą wyświetlać na swoich witrynach odznaki zielonej energii. Te wysiłki są godne pochwały i oczywiście sprawiają, że doskonale pasują do każdej strony internetowej z nastawieniem na środowisko.

Gwarancja bezawaryjności

HostPapa oferuje 99,99 procent gwarancji bezawaryjności, a większość recenzji Hostpapa wskazuje, że jest to mniej więcej prawdziwa praktyka. Wydaje się jednak, że nie mają faktycznego procesu kompensowania swoich użytkowników, gdy czas pracy spadnie poniżej gwarantowanej stawki. Może być konieczne skontaktowanie się z działem obsługi klienta w celu zażądania zwrotu pieniędzy, jeśli wskaźnik czasu pracy spadnie poniżej gwarancji.

Nieograniczone domeny & Pasmo

Każdy wspólny plan hostingowy, który oferuje HostPapa, oferuje nieograniczoną przepustowość, co jest cudowną dodatkową zaletą, która zapewni ci spokój na wypadek, gdyby Twoja strona internetowa stała się wirusowa. Najtańszy plan oferuje tylko 2 domeny (wciąż lepszy niż wielu hostów z ograniczonym budżetem), ale ich ulepszone plany oferują nieograniczoną liczbę domen. Ponadto otrzymasz całkowicie bezpłatną nazwę domeny z roczną subskrypcją ich usług, świetny dodatek, który upraszcza proces uruchamiania witryny..

HostPapa WebMail obejmuje niezawodną ochronę przed spamem / wirusami

Najbardziej podstawowy plan HostPapa obejmuje 100 adresów e-mail, a uaktualnione plany obejmują nieograniczoną liczbę. Jest to mniej więcej standardowy wśród hostów internetowych, ale HostPapa wykonuje świetną robotę dzięki swoim funkcjom zabezpieczeń poczty e-mail, które są zawarte nawet w podstawowym planie. Niektórzy poważani konkurenci pod tym względem mają poważne braki (patrzymy na ciebie, HostGator!).

Obsługa HostPapa w wielu językach

HostPapa oferuje obsługę klienta w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. Ich strona internetowa może być również całkowicie przetłumaczona na język hiszpański. Być może nie ma to dla ciebie znaczenia, jeśli wszyscy Twoi pracownicy mówią płynnie po angielsku, ale ta funkcja może być dużym dobrodziejstwem dla każdej firmy z międzynarodową obecnością.

Skalowalny VPS & Opcje planu sprzedawcy

Dla osób, które chcą uaktualnić swoją stronę internetową i rozwinąć działalność, HostPapa oferuje trzy skalowalne plany VPS oparte na systemie Linux i Windows. Oferują również pięć różnych poziomów opcji kont sprzedawcy. Każdy plan pozwala na nieograniczoną liczbę domen, baz danych MySQL, 3 adresów IP i elastyczne ceny w zależności od potrzebnej ilości miejsca na dysku.

Wady HostPapa Hosting

Ceny HostPapa mogą być świetne dla takiej zielonej usługi, ale gdy porównasz ich ceny z funkcjami oferowanymi przez innych dostawców hostingu, są one niewystarczające w wielu obszarach. Ponadto webmasterzy powinni uważać na ukryte opłaty.

Drogie opłaty za anulowanie

HostPapa oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Istnieją jednak ukryte opłaty związane z tym zgodnie z ich Warunkami świadczenia usług. Wygląda na to, że zarabiają na bezpłatnej rejestracji nazwy domeny, jeśli anulujesz – będzie to kosztować 24,95 USD za rejestrację nazwy domeny oraz jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości 19,95 USD. Oznacza to, że jeśli zapłacisz za dwa lata z góry, co kosztuje 118 USD, od razu tracisz ponad 40 USD.

Obsługa HostPapa nie jest prawdziwa 24/7

HostPapa reklamuje wsparcie 24/7, ale nie jest to do końca prawda. Wsparcie jest 24 godziny w dni powszednie, ale w weekendy przedstawiciele działu obsługi klienta są dostępni tylko w godzinach 6: 00–19: 00 czasu EST. Ponadto czasami czekaliśmy ponad 10 minut na odpowiedź za pośrednictwem czatu na żywo. Przy takim czasie odpowiedzi równie dobrze mogliśmy właśnie wysłać wiadomość e-mail.

Integracja z HostPapa WordPress – brak zarządzanego WordPress

HostPapa integruje się z WordPress, Joomla i innymi popularnymi systemami zarządzania treścią. Nie oferują jednak żadnych zarządzanych planów WordPress. Należy o tym pamiętać, jeśli planujesz skalowanie.

Poważne ograniczenia adresu e-mail w planie podstawowym

Jasne, 100 adresów e-mail może być wystarczających dla małej firmy, ale wydaje się to pustą liczbą, gdy rzeczywista pojemność serwera e-mail jest tak niska. Klienci zgłosili przekroczenie limitu skrzynki pocztowej po wysłaniu zaledwie 300 wiadomości e-mail dziennie. Przy tak niskim limicie możesz pożegnać się z wszelkimi planami solidnej listy mailingowej. Możesz mieć 100 adresów e-mail dla swojej firmy, ale pracownicy musieliby ograniczyć komunikację do 3 wiadomości e-mail dziennie. Aby uniknąć tych limitów, musisz zapłacić za uaktualniony plan. Za mniej więcej tę samą cenę miesięcznie, Site5 oferuje naprawdę solidne funkcje e-mail, które są idealne do zarządzania listami mailingowymi.

Dolna linia

Z pozoru HostPapa wygląda atrakcyjnie jako firma hostingowa. Mają ocenę A + w BBB, poważnie podchodzą do odpowiedzialności korporacyjnej i mają ogólną reputację. Z całego serca polecamy HostPapa klientom dbającym o środowisko, którzy zamierzają stworzyć prostą stronę, która nie wymaga wielkiego zarządzania. Ale jeśli szukasz bardziej niezawodnych funkcji, istnieje wiele innych hostów, którzy mogą zaoferować więcej za tańsze.

Zobacz więcej funkcji

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress

HostPapa Hosting FAQ

Jaka jest gwarancja zwrotu pieniędzy HostPapa?

Możesz anulować swoje zamówienie w HostPapa w ciągu 30 dni od zakupu. Niektóre opłaty i rejestracje domen mogą nie zostać zwrócone ze względu na zasady. Jeśli nie podasz powiadomienia, które chcesz anulować, nie będziesz mieć możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy za zakupy.

Jak wygląda proces obsługi klienta w HostPapa?

HostPapa oferuje opcję czatu na żywo do obsługi klienta, która zazwyczaj jest najszybszym sposobem na dotarcie do kogoś. Możesz również wysłać wiadomość e-mail lub zadzwonić, aby pomóc w rozwiązaniu problemów z witryną. Po umieszczeniu biletu zobaczysz, gdzie jesteś w kolejce. Możesz wystawić swój bilet i będziesz mógł zobaczyć, kiedy Twój numer zbliża się przez stronę internetową. HostPapa oferuje wsparcie w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim. Chociaż oferują wsparcie 24/7, czasy reakcji są zwykle dłuższe poza godzinami pracy.

Czy HostPapa działa na urządzeniach mobilnych?

HostPapa oferuje aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android. Podczas korzystania z aplikacji nie musisz się logować za pośrednictwem witryny. Widok na urządzeniach jest nieco skrócony w stosunku do zwykłej strony internetowej, a jeśli potrzebujesz wybranych usług, musisz zalogować się na stronie. W przeciwnym razie możesz mieć możliwość korzystania z aplikacji w celu uzyskania podstawowego dostępu w podróży.

Gdzie znajdują się serwery HostPapa?

Główna siedziba HostPapa znajduje się w Toronto w Kanadzie. Mają najnowocześniejsze zabezpieczenia, aby chronić własność i doskonałe cyberbezpieczeństwo dla każdego klienta.

Jakie produkty oferuje HostPapa?

HostPapa ma plany hostingowe dla osób prywatnych i firm. Oferują różnorodne produkty i usługi, w tym: hosting stron internetowych, hosting sprzedawców, usługi witryn mobilnych, hosting i konstruktory Google Apps, zabezpieczenia i certyfikację Site Lock, CloudFlare oraz rozwiązania marketingu e-mailowego. Możesz dostosować swoje usługi do swoich potrzeb, aby skutecznie prowadzić swoją stronę internetową.

Jak mogę odnowić moją domenę?

Aby odnowić domenę, musisz zalogować się na swoje konto HostPapa. Możesz wybrać opcję „Domeny” z menu, a następnie wybrać te, które chcesz odnowić. Następnie wybierz zakładkę „Opcje odnowienia”, gdzie możesz kliknąć „Odnów teraz”, a następnie przesłać. Nastąpi przejście do strony, na której możesz potwierdzić swoje wybory, a następnie przetworzyć płatność.

Czy utracę domenę, jeśli jej nie odnowię??

Jeśli domena wygasa, zanim będzie można ją odnowić, masz kilka opcji. Masz pięciodniowe okno do odnowienia domeny po upływie daty wygaśnięcia, po czym wszelkie powiadomienia zostaną wstrzymane. Jeśli nie odnowisz swojej domeny, wygasa i jest uważana za opuszczoną. Masz co najmniej 31 dni po wygaśnięciu, aby spróbować odzyskać go z okresu przechowywania, ale może zostać zakupiony przez stronę trzecią, w której utracisz prawa do domeny. Jeśli jednak po 44 dniach nie zostanie zakupiony, wejdzie w 30-dniowy okres karencji, w którym można ponownie kupić domenę. Ta droga jest droższa, ale możesz ją odzyskać, jeśli jej nie odnowisz.

Co to znaczy, że moja domena jest w "Odkupienie"?

Okres wykupu może trwać 30 dni po początkowym okresie karencji odnowienia. Możesz ubiegać się o domenę i zawiera ona opłatę w wysokości 70 USD i normalną opłatę za przedłużenie. Ponieważ próba odzyskania domeny jest droższa, lepiej ją odnowić przed wygaśnięciem. Możesz ustawić automatyczne odnawianie, aby nigdy nie przegapić płatności.

Czy dla mojej domeny jest dostępna opcja automatycznego odnawiania??

Tak, jest to funkcja bezpieczeństwa, która jest domyślną opcją przy każdym zakupie domeny. Jeśli nie chcesz funkcji automatycznego odnawiania w swojej domenie, musisz ją zmienić ręcznie. Zapobiega przypadkowemu wygaśnięciu domen, dzięki czemu nie tracisz swojej witryny. 15 dni przed wygaśnięciem domeny automatycznie odnawiane są rozliczane na podstawie podanych przez Ciebie informacji połączonych.

12. Czy mogę dodać więcej procesora, pamięci RAM lub pamięci do mojego konta WordPress

Możesz to zrobić poprzez link „Dodaj zasoby” w zakładce „Dodatki” w panelu sterowania HostPapa. Niektóre produkty wymagają dodatkowej opłaty. Jeśli chcesz obniżyć wersję, możesz także wybrać tę trasę, zwłaszcza jeśli płacisz za produkty, których nie używasz.

Co oznacza OHWM?

OHWM to skrót od Optimized Hosting for WordPress. Jest to zarządzana usługa hostingowa WordPress za pośrednictwem HostPapa. Jest idealny do optymalizacji korzystania z WordPress i oferuje szybkie i bezpieczne produkty. To doskonały sposób na wykorzystanie WordPressa na dowolnej platformie blogowej.

Co to jest ManageWP?

ManageWP to program używany przez HostPapa, który pozwala użytkownikowi na dostęp do wielu stron WordPress. Dostęp do programu można uzyskać z Panelu sterowania lub ze strony ManageWP. Istnieje wiele narzędzi i funkcji, które zwiększą wygodę korzystania z WordPress i zwiększą ruch w Twojej witrynie.

Jeśli moja witryna ulegnie awarii, moje konto zostanie przeniesione na inny serwer?

Jeśli serwer jest wyłączony, HostPapa będzie pracował, aby przywrócić serwer do pracy tak szybko, jak to możliwe. Awarie serwerów są rzadkie, a przeniesienie witryny na inny serwer zajmuje w rzeczywistości więcej czasu niż w przypadku oczekiwania na przywrócenie serwera. Ponadto, jeśli serwer jest konserwowany, nie będzie możliwe uzyskanie dostępu do Twojej witryny w celu przeniesienia jej na inny serwer. Chociaż HostPapa przeprasza za niedogodności, nie byłoby łatwiej ani szybciej przenieść witrynę na inny serwer w odpowiednim czasie.

Kiedy aktualizacje są zwykle planowane?

Po zaplanowaniu aktualizacji HostPapa wyśle ​​powiadomienia pocztą elektroniczną do każdego klienta. Sytuacje awaryjne mogą wystąpić w ciągu dnia, co spowoduje wyłączenie serwerów. HostPapa będzie działać szybko i sprawnie, aby zapewnić prawidłowe utrzymanie serwerów. HostPapa bierze pod uwagę wielkość potencjalnego ruchu, aby upewnić się, że nie zahamuje maksymalnej liczby klientów na dowolnej stronie internetowej.

Co to jest drzewo odbudowy?

Drzewo odbudowy to udostępniony serwer hosta WWW, który zawiera miliony różnych plików. W przypadku dużego ruchu na serwerze współdzielonym może dojść do uszkodzenia witryny. Kontrola odbudowania drzewa lub systemów plików naprawia uszkodzenie, a proces ten może potrwać od jednej do czterech godzin. W niektórych przypadkach system może zająć do ośmiu.

Więcej na HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map