Recenzje InMotion: najlepsze na WordPress, VPS, biznesowe? Maj 2020 r

Recenzje InMotion: najlepsze na WordPress, VPS, biznesowe? Maj 2020 r

Recenzje InMotion: najlepsze na WordPress, VPS, biznesowe? Maj 2020 r

Contents

Co to jest InMotion Hosting?

InMotion to firma hostingowa z siedzibą w Los Angeles, która istnieje od 2001 roku. Obsługuje ponad 300 000 domen na całym świecie i posiada drugie centrum danych w Virginia Beach. Nieco wyższe rozwiązanie hostingowe, które mocno reklamuje swoje usługi wsparcia klienta i projektowania stron internetowych, klienci InMotion są często korporacyjnymi klientami, którzy skalują się do korzystania z VPS i dedykowanych usług serwerowych. Firma jest również właścicielem bardziej hostującego blogerów i małego biz-centrycznego hosta o nazwie WebHostingHub.


Jak dobre są plany InMotion?

InMotion wyróżnia się czterema głównymi kategoriami, których szukamy w dobrej firmie hostingowej: obsługą klienta, szybkością, bezpieczeństwem danych i czasem pracy. Są naprawdę niezawodne, dostępne i przywracają regularne kopie zapasowe twoich witryn bez dodatkowych opłat. Istnieje jednak kilka istotnych wad, takich jak powolny czas aktywacji i wprowadzające w błąd plany cenowe, które mogą wystarczyć, aby je ominąć.

Więcej na InMotionHosting.com Recenzje InMotion 3.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy

 1. Szybka prędkość & Niezawodny czas pracy
 2. Regularne kopie zapasowe danych & Darmowe przywraca
 3. Szybka prędkość transferu
 4. Łatwy WordPress & Integracja cPanel
 5. Obsługa na najwyższym poziomie

Cons

 1. Niejasne graniczne wartości graniczne użytkowania
 2. Ograniczony hosting domen
 3. Powolny okres aktywacji witryny
 4. Myląca struktura cen

SummaryInMotion ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli jesteś firmą zajmującą się handlem elektronicznym i szukasz niezawodności od swojego usługodawcy hostingowego. Działają solidnie pod względem szybkości, czasu pracy, wsparcia i bezpieczeństwa. Uważaj jednak na ograniczenia danych i brak przejrzystości cen. Przygotuj się również na konfigurację witryny. Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3

Nasz oficjalny przegląd hostingu InMotion

InMotion jest amerykańską firmą hostingową o prawdziwie bi-przybrzeżnym uroku, z centrami danych w Kalifornii i Wirginii. Firma InMotion, założona w 2001 roku, cieszy się długą tradycją, oferując opcje hostingowe dla firm różnej wielkości, a nawet oferując dostosowywalne i specjalnie dostosowane plany dla większych kont biznesowych..

Najlepsze cechy hostingu InMotion

Dzięki skromnej cenie początkowej i wielu funkcjom, które konkurują z innymi droższymi współdzielonymi usługami hostingu, InMotion ma wiele do zaoferowania użytkownikom biznesowym poszukującym niedrogiego i wydajnego hostingu. Oto niektóre z powodów, dla których zalecamy je:

Hosting danych SSD

Ogólnie rzecz biorąc, znaczna część świata technologii przenosi się na dyski twarde półprzewodnikowe ze starszych dysków twardych, a InMotion zaadaptował pełne możliwości SSD do hostingu danych. Zgodnie z twierdzeniami na ich stronie, hosting SSD zapewnia nawet 20-krotną prędkość transferu niż zwykły hosting HDD. I chociaż wykonanie izolowanego testu, który porównuje oba, jest prawie niemożliwe, ponieważ InMotion nie oferuje żadnego hostingu danych HDD w celach informacyjnych, można śmiało powiedzieć, że technologia SSD jest szybsza i jest to przyszłość przechowywania danych każde pole.

Łatwa integracja z WordPress

Dla wielu właścicieli małych firm, którzy chcą taniej zbudować w pełni działającą stronę internetową, WordPress stanowi doskonałą platformę o wszechstronnej funkcjonalności i prawie nieograniczonym potencjale projektowania stron internetowych. InMotion jest przeznaczony dla użytkowników WordPress, dzięki funkcji instalacji jednym kliknięciem, aby szybko i łatwo uruchomić witrynę WordPress na ich serwerach. Oprócz łatwej instalacji, InMotion posiada również ogromną liczbę samouczków WordPress na swojej stronie, aby pomóc właścicielom firm bez dużego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych w pełni wykorzystać platformę. Przedstawiciele działu obsługi klienta znają również tajniki WordPress, więc mogą nawet pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów, które nie są związane z hostingiem. To prowadzi nas do następnego punktu.

Obsługa klienta InMotion jest wyjątkowo niezawodna

InMotion zwraca uwagę na wsparcie swoich klientów i wsparcie techniczne na swojej stronie internetowej, twierdząc, że każdy z ich przedstawicieli wsparcia ma średnio 4-letnie doświadczenie w branży hostingu. Każdy z ich menedżerów ma również średnio 10-letnie doświadczenie w hostingu, co oznacza, że ​​kiedy zadzwonisz po pomoc, powinieneś znaleźć kogoś, kto wie, co robią na drugim końcu linii. Dodatkowo InMotion zapewnia rygorystyczne wewnętrzne programy szkoleniowe dla wszystkich swoich pracowników wsparcia, aby zagwarantować jakość wsparcia. Wszystko to składa się na szybki czas wsparcia i kompetentny zespół wsparcia, które są niezwykle przydatnymi funkcjami dla właścicieli firm. Ponadto można do nich dotrzeć za pośrednictwem wielu różnych mediów 24x7x365: wsparcie telefoniczne, czat na żywo, sprzedaż biletów e-mail i fora pomocy dla użytkowników (które są bardzo wyczerpujące). W tych obszarach brakuje kilku świetnych firm hostingowych z fantastycznym wsparciem. Na przykład Dreamhost nie ma linii wsparcia telefonicznego, a guru WordPress w Flywheel pracują tylko w regularnych godzinach pracy.

Doskonała wydajność działania i ładowanie strony

Wszystkie zabawne funkcje i pomocna obsługa nie mają tak naprawdę znaczenia, czy Twoja witryna indeksuje się, by się załadować, czy ciągle jest niedostępna. InMotion Hosting nie oszczędza w tych kluczowych obszarach, utrzymując doskonały rekord czasu działania wynoszącego 99,96% i szybkości ładowania stron, które są co najmniej o jedną trzecią szybsze niż średnia. Polecamy je na podstawie ich niezawodności.

Zautomatyzowane kopie zapasowe & Darmowe przywraca

Większość opcji hostingu współdzielonego wykonuje jakieś regularne kopie zapasowe, ale wiele z nich pobiera dodatkową opłatę za ich przywrócenie. Na przykład HostGator tworzy kopię zapasową witryny raz w tygodniu, ale wymaga zapłaty 19 USD za pobranie najnowszej kopii zapasowej. Dzięki InMotion możesz mieć spokój, wiedząc, że przywrócenie witryny nie kosztuje dodatkowo. Mały problem polega na tym, że nie wykonują kopii zapasowych plików większych niż 10 MB, więc musisz przechowywać filmy o wysokiej rozdzielczości w innym miejscu. Omówimy tę wadę, jeśli uznacie to za taką, w następnej sekcji.

Gratisy & Inne miłe akcenty

W InMotion jest też wiele drobiazgów, które mogą się podobać. Obejmują one bezpłatną wtyczkę Sucuri z planem hostingowym, która jest dość wspaniałą firmą zajmującą się bezpieczeństwem, która usuwa złośliwe oprogramowanie i skanuje w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach w Twojej witrynie. Integrują cPanel z pulpitem, więc nie musisz mieć wielu loginów. Skalowanie do VPS lub serwera dedykowanego jest raczej płynne. Dokładają wszelkich starań, aby zmniejszyć zużycie energii i są dumni z tego, że mogą ubiegać się o pierwsze zielone centrum danych w Los Angeles. Wrzucają darmową nazwę domeny z rejestracją. Połączenie tych miłych akcentów z najwyższą niezawodnością sprawia, że ​​łatwo je polecić.

Wady hostingu InMotion

Pomimo tych wszystkich niezawodnych funkcji, InMotion ma kilka wad, które wymagają uwagi. Nadal polecamy je wielu, ale niektóre z tych wad mogą mieć znaczenie dla niektórych.

Niejasne graniczne wartości graniczne użytkowania

InMotion oferuje swoim użytkownikom nieograniczoną przestrzeń dyskową i przydział przepustowości, ale z jednym ważnym zastrzeżeniem: każde użycie musi być zgodne z „normalnymi wzorcami użytkowania”. Surowo zabraniają jakichkolwiek działań, które prowadzą do „nadmiernego użytkowania”, ale nie wykonują bardzo dobrej pracy, określając, ile to nadmierne i regularne użycie oznacza w stosunku do ich serwerów. Niektórzy użytkownicy zostali odcięci od usług hostingowych z niewielkim wyjaśnieniem poza tym, że angażowali się w zachowania związane z „nadmiernym użytkowaniem”, ale bez ścisłej definicji tego, co może oznaczać, ciężko byłoby uniknąć potencjalnej utraty usługi.

W niektórych przypadkach limity użytkowania są bardzo wyraźnie określone, a także całkowicie uzasadnione. Na przykład kopia zapasowa obejmuje tylko pliki mniejsze niż 10 MB, a przywracanie jest bezpłatne, o ile nie przekroczysz 3 przywracań rocznie. Niestety, w przypadku przepustowości, trudno jest ocenić, co dokładnie stanowi nadmierne wykorzystanie.

Ograniczony hosting domen

Obecnie nieograniczony hosting domen na wspólnym koncie staje się coraz bardziej standardowy, ale InMotion wciąż nakłada surowe ograniczenia na liczbę domen, które każdy użytkownik może hostować. W podstawowym planie uruchamiania użytkownicy mogą hostować maksymalnie dwie nazwy domen. W przypadku najkorzystniejszego abonamentu Pro użytkownicy mogą hostować do 25 domen. Wielu użytkowników nie będzie miało żadnych problemów z tymi limitami, ponieważ właściciele małych firm zwykle i tak potrzebują tylko jednej lub dwóch nazw domen. Jednak fakt, że InMotion ma tak surowe ograniczenia dotyczące hostingu domen, gdy branża zmierza w kierunku bardziej nieograniczonych modeli, jest zdecydowaną wadą dla niektórych webmasterów.

Powolna aktywacja po wdrożeniu

Po zarejestrowaniu się w InMotion wymagają one weryfikacji telefonicznej, aw niektórych przypadkach dokumentu tożsamości ze zdjęciem, zanim Twoja witryna przejdzie do trybu online. Ten proces może czasem trwać ponad 48 godzin, szczególnie w przypadku klientów spoza USA. Chociaż nie potępiamy tej praktyki, ponieważ zapewnia ona dodatkową warstwę bezpieczeństwa, która jest całkowicie zrozumiała, a nawet godna pochwały, to opóźnienie może być przeszkodą dla tych, którzy muszą natychmiast połączyć się z Internetem.

Cenom InMotion brakuje przejrzystości, tylko roczne rozliczenia

Niska cena wprowadzająca w wysokości 5,99 USD miesięcznie reklamowana na stronie InMotion obowiązuje tylko wtedy, gdy płacisz z góry przez dwa lata. Nie jest to najgorsza okazja, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę, że DreamHost prosi o zapłatę z góry za trzy lata, aby uzyskać najlepszą ofertę, ale wciąż może wydawać się nieuczciwy. Ponadto, w przeciwieństwie do DreamHost, nie oferują one żadnego abonamentu miesięcznego. Wszystkie plany InMotion dotyczące hostingu dzielonego muszą być opłacane w całorocznych porcjach.

Dolna linia:

InMotion oferuje dopracowane i niezawodne usługi hostingowe, które mają pomóc firmom w rozwoju. Z łatwością polecilibyśmy je profesjonalistom, którzy chcą, aby wszystkie ich bazy miały duży potencjał skalowania. Dla blogerów szukających czegoś elastycznego na taniej, możesz być bardziej zadowolony z usługi takiej jak SiteGround lub siostrzana firma InMotion WebHostingHub.

Więcej na InMotionHosting.com

Pytania i odpowiedzi InMotion

Dzięki dzisiejszej technologii usługi hostingowe stają się coraz bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas gdy w dawnych czasach w Internecie musiałeś polegać na jednym lub dwóch głównych graczach, teraz możesz zarejestrować się w jednym z kilkudziesięciu różnych witryn hostingowych, z których każdy oferuje kuszące oferty i zachęty.

Ale skąd wiesz, który jest najlepszy? Nie możesz poświęcić całego czasu na testowanie każdego hosta w celu znalezienia takiego, który odpowiada Twoim potrzebom, ani nie możesz przeszukiwać Internetu w celu znalezienia wszystkich opinii klientów, aby uzyskać kompleksowy obraz danej witryny.

Na szczęście dlatego oferujemy pełne Q&Jeden z najwyżej ocenianych witryn hostingowych online. W tym przypadku mamy InMotion Hosting, który jest potęgą w tej branży i ma jeden z najbardziej szanowanych programów hostingowych, jakie można znaleźć wszędzie.

Ale nie wierz nam na słowo, sprawdź niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących InMotion, aby sprawdzić, czy ma wszystko, czego potrzebuje Ty lub Twoja firma. Jeśli chodzi o hosting online, zrobią to tylko najlepsi, więc koniecznie wejdź z otwartymi oczami.

Podsumowanie InMotion

Zanim zanurzymy się w naszym Q&Sesja, powinniśmy najpierw dać ci wgląd w firmę. InMotion został założony w 2001 roku, kiedy Internet był jeszcze w wieku dojrzewania. W tej konkretnej firmie hostingowej godne uwagi jest to, że jest ona własnością pracowników, a nie tradycyjną konfiguracją korporacyjną. InMotion ma dwie podstawowe lokalizacje; jeden w LA, a drugi w Virginia Beach w stanie Wirginia. Ponieważ mają dwie witryny, możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie najlepsza, w zależności od tego, gdzie są Twoi klienci. W ten sposób nie musisz się martwić znacznymi opóźnieniami z powodu przebywania w innej strefie czasowej.

Najważniejsze pytania dotyczące hostingu InMotion

Z jakiego systemu operacyjnego korzysta InMotion?

W przeciwieństwie do większości usług hostingowych, InMotion działa tylko w systemie Linux, co oznacza, że ​​jeśli Twoja firma używa komputera Mac lub Windows, nie możesz z nich korzystać.

Ile oferowanych planów hostingowych?

Podczas rejestracji w InMotion masz cztery różne opcje do wyboru.

Hosting biznesowy: jeśli chcesz mieć stabilną i niezawodną sieć dla swojej firmy, to jest to pakiet do zdobycia. Jest to trochę podstawowe, ale ma wszystkie funkcje potrzebne do utrzymania płynności działania firmy.

Hosting VPS: dla tych, którzy mają silniejszy biznes, który odnotowuje duży wzrost, lepszym rozwiązaniem będzie plan VPS. Ten plan zawiera o wiele więcej narzędzi do skalowania rozwiązań sieciowych, abyś nie doświadczył zbyt wiele na przeszkodzie.

Dedykowane serwery: jeśli masz dużą firmę internetową, która ma duży ruch, będziesz chciał skonfigurować serwer dedykowany, aby zapewnić klientom niezawodność i bezpieczne połączenia. InMotion ułatwia utrzymanie dużej obecności online.

Hosting dla sprzedawców: dla tych, którzy chcą założyć własną stronę hostingową, InMotion zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia i sprzedaży domen innym firmom, ułatwiając rozpoczęcie działalności.

Jaki jest procent czasu działania InMotion?

Według strony można oczekiwać gwarantowanej dostępności na poziomie 99,99%. Podczas testowania usług stwierdziliśmy, że było to dość dokładne. InMotion ma dedykowany personel, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby monitorować występujące problemy i naprawiać je w locie. W rezultacie otrzymujesz szybką, stabilną obsługę bez żadnych zakłóceń.

Jest całkowicie zbędny w InMotion?

Ilekroć mówisz o usługach hostingowych, nadmiar jest zawsze poważnym problemem. W końcu nie chcesz pozostawać w tyle, ponieważ w sieci występują problemy. Na szczęście InMotion jest fantastyczny w budowaniu systemów odpornych na awarie, aby utrzymać działanie witryn bez względu na wszystko. W rzeczywistości wszystkie ich serwery są tworzone co 36 godzin dla bezpieczeństwa.

Jakie wsparcie zapewnia InMotion?

Jednym z kluczowych obszarów, w których rozwija się InMotion, jest obsługa klienta. Mówiąc najprościej, jeśli masz problem, powinieneś być w stanie go rozwiązać w stosunkowo krótkim czasie, bez względu na to, jak duży lub mały jest problem. Oto kilka przykładów systemów wsparcia, których możesz oczekiwać w InMotion.

 • Poradniki: jeśli masz jakieś pytania lub chcesz rozwiązać problem z jakimkolwiek aspektem sieci, firma oferuje liczne szczegółowe samouczki, abyś Ty lub Twój zespół IT mogli zarządzać systemem bez konieczności dzwonienia do InMotion w przypadku każdego problemu.
 • Artykuły informacyjne: dla tych, którzy nie są tak sprawni technicznie, InMotion ma bibliotekę pouczających i pomocnych artykułów, które można przeglądać, aby znaleźć potrzebne informacje w prostym, łatwym do odczytania poście.
 • Dostęp bezpośredni: Jeśli masz awarię i potrzebujesz natychmiastowej pomocy, InMotion ma ogromny zespół wsparcia, z którym możesz się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo lub telefonu. Bez względu na to, gdzie jesteś i porę dnia, możesz znaleźć kogoś, kto pomoże ci szybko i bezproblemowo rozwiązać problem.
 • Media społecznościowe: innym sposobem skontaktowania się z InMotion w celu uzyskania wsparcia są media społecznościowe. Chociaż lepiej jest się z nimi skontaktować za pośrednictwem oficjalnych kanałów, nadal możesz zobaczyć, co mają do zaoferowania na Facebooku, Twitterze i Google+, jeśli chodzi o porady lub odpowiedzi na pytania.
Czy InMotion był kiedyś zhakowany?

Niestety w 2011 roku firma doświadczyła poważnego włamania, które dotknęło ponad 700 000 użytkowników. Na szczęście problem został złagodzony przez system bezpieczeństwa InMotion, a hack został naprawiony w ciągu kilku godzin. Od tego czasu nie stwierdzono zidentyfikowanych przypadków naruszenia bezpieczeństwa ich systemu.

Jaki rodzaj kontroli oferuje klientom InMotion?

Po zarejestrowaniu się w planie hostingowym możesz uzyskać dostęp do Panelu sterowania Cpanel 11. Stamtąd możesz skonfigurować konta e-mail, dane logowania i konfigurację FTP, konfigurację DNS, dzienników domen i dodatków, a także aplikacji i funkcji Google.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz zarządzać prawie wszystkim, czego potrzebujesz, za pomocą panelu sterowania Cpanel 11, dzięki czemu łatwiej jest zadbać o sieć biznesową i być na bieżąco z wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.

Czy InMotion oferuje ekskluzywne dodatki??

Na szczęście, gdy zapisujesz się na Business Hosting Plan, zyskujesz sporo dodatkowych funkcji i bonusów, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać swoją sieć. Przede wszystkim dostajesz sto dolarów w kredytach Google Adwords, a także siedemdziesiąt pięć dolarów kredytu na Bing i Yahoo! Wyszukiwania też.

Dodatkowo otrzymasz zastrzeżony system Fantastico, który pozwala eksperymentować z różnymi skryptami, aby zmaksymalizować swój potencjał. Wyróżnione skrypty to między innymi WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal. Możesz również uruchomić Magneto, jeśli kupisz serwer dedykowany lub plan hostingowy VPS.

Wreszcie masz również dostęp do narzędzia do tworzenia witryn InMotion, które może pomóc Ci stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową z szablonami, przyciskami i wszystkim, czego potrzebujesz, aby była wyjątkowa i niezapomniana dla Twoich klientów. Z łatwością możesz dołączyć do swojej witryny animacje Flash i rozwiązania handlu elektronicznego. Istnieje ponad pięćset różnych motywów i szablonów, których możesz użyć, aby Twoja witryna wyróżniała się z tłumu.

Jakie są zasady anulowania InMotion?

Technicznie rzecz biorąc, InMotion nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, co oznacza, że ​​jeśli się zarejestrujesz, będziesz musiał anulować subskrypcję, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi (w przeciwieństwie do odmowy pełnego członkostwa przed wygaśnięciem okresu próbnego).

Biorąc to pod uwagę, firma oferuje dziewięćdziesięciodniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli kupisz abonament biznesowy (minimum jeden do dwóch lat) lub wirtualny plan dedykowany (minimum sześć do dwunastu miesięcy). Inne pakiety mają również gwarancję zwrotu pieniędzy, ale będzie to trwało do trzydziestu dni.

Podobnie jak w przypadku innych witryn hostingowych, nie otrzymasz zwrotu opłaty za przetwarzanie domeny i możesz zostać obciążony dodatkową opłatą, jeśli wykorzystasz ponad 500 MB przepustowości przed anulowaniem.

Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że firma ma bardzo konkretną metodę anulowania usług. Oznacza to, że nie można po prostu złożyć wniosku z obsługą klienta. Zamiast tego musisz postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie anulowania, aby upewnić się, że twoje konto zostało prawidłowo zamknięte.

Czy są jakieś ukryte koszty lub opłaty?

Na szczęście InMotion ma reputację uczciwości, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że dodatkowe opłaty pojawią się w Twoim cyklu rozliczeniowym. Po wejściu w plan zapłacisz tę samą kwotę na zawsze (lub dopóki nie podniosą ceny).

Jeśli otrzymasz plan hostingowy, otrzymasz darmową domenę?

Jeśli zarejestrujesz się w InMotion i otrzymasz abonament roczny lub dwuletni, otrzymasz bezpłatną nazwę domeny na jeden rok.

Jakiego języka programowania używa program InMotion?

Serwery firmy używają najnowszych wersji MySQL, Apache i PHP. Ponadto mogą komunikować się z innymi programami, takimi jak Ruby, Perl5 i Python, między innymi. Niestety, jedynym językiem, którego nie mówią, jest Windows.

Czy InMotion oferuje plan partnerski?

Jeśli chcesz móc analizować i śledzić dane swojej witryny, możesz kupić plan partnerski za pośrednictwem firmy. Dla wygody możesz również dodać niestandardowe strony docelowe i prowizje do swojego planu.

Co oferuje InMotion w zakresie bezpieczeństwa?

Firma ma dedykowany zespół bezpieczeństwa, który monitoruje zagrożenia 24/7. Mają także zespół wsparcia, który zapewni, że twoje konto jest chronione przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem. Ponadto oferują certyfikaty SSL. Możesz uzyskać współdzielony SSL lub kupić własny, jeśli chcesz. Wreszcie zapewniają wsparcie techniczne, aby pomóc Ci upewnić się, że sieć jest tak bezpieczna, jak to możliwe.

Jakie rodzaje rozwiązań handlu elektronicznego są oferowane?

Istnieją dwie podstawowe opcje, które można wybrać dla witryn handlu elektronicznego. Pierwszym z nich jest PrestaShop Hosting, który oferuje mnóstwo narzędzi i funkcji umożliwiających dostosowanie zakupów do potrzeb Twojej firmy. Istnieje ponad 270 różnych funkcji, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swoją witrynę.

Po drugie, InMotion oferuje OpenCart Hosting, który jest idealny dla małych firm, które potrzebują czegoś prostego i łatwego w konfiguracji. OpenCart jest dołączany bezpłatnie do wszystkich udostępnianych planów hostingowych i można go zainstalować w jednym kroku dla Twojej wygody.

Czy InMotion oferuje jakiekolwiek edukacyjne plany hostingowe?

W rzeczywistości InMotion zapewnia usługę o nazwie Moodle, której można używać do konfigurowania zajęć online i zarządzania danymi i usługami edukacyjnymi. W tym jednym wszechstronnym programie możesz tworzyć kursy, planować wydarzenia, a nawet oceniać uczniów.

Jeśli mam już witrynę WordPress, czy mogę przenieść ją do InMotion?

Tak, firma ułatwia przesyłanie materiałów, które już skonfigurowałeś online. Najlepsze jest to, że jest to bardzo łatwe do zrobienia i jest bezpłatne do transferu, co oznacza, że ​​możesz skutecznie i bezproblemowo skonsolidować swoją obecność w Internecie.

Czy InMotion ma wiele opcji przechowywania?

Tak, to kolejny obszar, w którym wyróżnia się InMotion. Wszystkie ich plany hostingowe mają nieograniczoną przestrzeń dyskową, co oznacza, że ​​jeśli masz mnóstwo zdjęć, logo lub dokumentów dla swojej witryny, możesz je przesłać bez martwienia się o brak miejsca..

Jakie opcje płatności są dostępne?

InMotion jest niezwykle elastyczny, jeśli chodzi o płatności za abonament. Możesz użyć dowolnej głównej karty kredytowej, PayPal, a nawet czeków i przekazów pieniężnych. Bez względu na to, jak chcesz to skonfigurować, InMotion ułatwia zarządzanie kontem.

Czy InMotion ma jakieś ograniczenia dotyczące pamięci lub przepustowości?

Technicznie rzecz biorąc nie. Jeśli chodzi o prowadzenie działalności gospodarczej, masz nieograniczone miejsce na dane i przepustowość, ale jeśli przekroczysz kwotę uznawaną za „normalną”, możesz zostać obciążony dodatkową opłatą. Jeśli martwisz się przejściem, możesz skontaktować się z obsługą klienta i sprawdzić, czy zbliża się dodatkowa opłata. Przeważnie jednak nie chcą, abyś nadużywał systemu, przesyłając mnóstwo plików i danych, które nie są związane z prowadzeniem firmy.

Więcej na InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector