Recenzje iPage Hosting: Dirt Cheap Hosting w cenie 1,99 USD / mc – maj 2020

Contents

iPage: tanie i brudne

W pewnym sensie uwielbiamy prostotę iPage.


Mam na myśli 1,99 USD miesięcznie za hosting?

To prawie za darmo.

zrzut ekranu taniego hostingu ipage

zrzut ekranu taniego hostingu ipage Mam na myśli, że to całkiem przystępne.

Nie możesz oczekiwać, że świat będzie tak tani, a jeśli tak, to daj spokój.

Założona w 1998 r. IPage jest firmą hostingową, która została przejęta przez Endurance International Group (EIG) w 2009 r. Siedziba firmy znajduje się w Burlington w stanie Massachusetts. (Nudne fakty, które możesz chcieć poznać).

Teraz ekscytujące rzeczy – czy warto?

Jak dobry jest hosting iPage?

iPage nie jest szczególnie szybki ani niezawodny, ich funkcje mogą być mylące, a ich obsługa klienta nie jest światowej klasy.

Ale powiedziawszy, są niesamowicie tanie. Przy cenie 1,99 USD miesięcznie za najbardziej podstawowy plan (przez pierwsze 12 miesięcy) trudno narzekać zbyt wiele na braki w świadczeniu usług. Prawie zawsze zalecamy płacenie nieco więcej za lepszy lepszy produkt, ale jeśli budżet jest bardzo napięty, iPage może być po prostu hostem, którego potrzebujesz. Po prostu bądź przygotowany na zarządzanie swoimi oczekiwaniami.

Zobacz oficjalną stronę

Nasz specjalistyczny przegląd hostingu iPage

Możliwe, że zostałeś włączony do iPage z powodu niesamowicie taniej ceny wstępnej w wysokości 1,99 USD / miesiąc za hosting dzielony.

Wow – to całkiem dziwne.

Za mniej niż jedną wysoką latte miesięcznie dostajesz serwer w połowie kraju, który będzie miał dla ciebie witrynę 24/7, obsługiwaną przez ekspertów.

Poważnie, to jakiś tani hosting.

Z pewnością bardzo niskie ceny są równie dobrym powodem do zakupu planu hostingowego.

To od Ciebie, jako konsumenta, zależy wartość produktu. I od nas zależy, czy pomożemy ci za i przeciw! Krótko mówiąc, uważamy, że iPage pozostawia wiele do życzenia pod względem szybkości, niezawodności i wsparcia. Ale dzięki wielu nieograniczonym funkcjom i narzędziom do tworzenia stron internetowych, które są idealne dla początkujących, tanie ceny wprowadzające mogą sprawić, że ten pakiet będzie dokładnie tym, czego szukasz.

Najlepsze cechy hostingu iPage

Istnieją pewne zalety hostingu z iPage poza super tanimi cenami wstępnymi, ale zacznijmy od tego.

1) Ceny iPage są głupie Tanie (z 3-letnim zobowiązaniem)

Podczas gdy większość standardowych planów hostingu dzielonego mieści się w przedziale 4-12 USD miesięcznie, rejestracja w iPage kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie przez pierwsze 3 lata hostingu. To stawia ich w tym samym przedziale cenowym co WebHostingPad (1,99 USD / miesiąc, nawet po pierwszych 12 miesiącach), chociaż z przyjemnością informujemy, że usługi iPage są bardziej niezawodne.

Ta wstępna oferta przyciąga mnóstwo klientów, ale ci klienci nie mogą być tak przejęci, gdy miną pierwsze 36 miesięcy. Essential Plan to ich jedyny wspólny plan hostingowy, który podnosi do 7,99 USD miesięcznie w 4. roku, co stawia ich wprost w średnim przedziale widma hostingu dzielonego.

Jeśli jednak testujesz projekty krótkoterminowe, iPage może być w rzeczywistości dobrym rozwiązaniem. Zanim upłynie pierwszy okres, będziesz miał dobry pomysł, czy jesteś wystarczająco szczęśliwy, aby kontynuować korzystanie z ich usług.

Ponadto iPage pozwala płacić co miesiąc, gdy zbyt wielu hostów reklamuje swoje ceny z miesiąca na miesiąc, ale prosi o płatność z góry za rok, dwa lata lub trzy lata. W porównaniu do płacenia rocznego z góry za 1 i 1 lub trzyletniego z góry za DreamHost, fakturowanie iPage z miesiąca na miesiąc jest niezwykle odświeżające dla fobów zobowiązań.

2) Nieograniczone domeny na jednym koncie

iPage pozwala mieć nieograniczoną liczbę domen zarejestrowanych na jednym koncie. Ponadto zapewniają one jedną bezpłatną domenę podczas rejestracji jako nowy użytkownik. Stamtąd możesz dodawać dowolną liczbę domen pod jednym dachem. Aby jeszcze bardziej rozwinąć tę funkcję, w każdej domenie możesz mieć tyle subdomen, ile chcesz.

Istnieje wiele osób zajmujących się przerzucaniem domen. Aby to zrobić, domeny należy kupić i zaparkować. iPage zna ten model biznesowy i pozwala zaparkować tyle domen, ile uznasz za stosowne.

A przy 1,99 USD miesięcznie, im więcej hostujesz domen, tym słodsza staje się oferta. Twój koszt na domenę może stać się prawie znikomy.

3) Opcje bezpieczeństwa iPage są stałe

Plan hostingowy Evey iPage jest wyposażony w oprogramowanie zabezpieczające SiteLock. SiteLock robi wszystko, czego potrzebujesz z podstawowej wtyczki bezpieczeństwa, w tym zapory ogniowe, skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, ochronę DDoS, a nawet będzie działać, aby usunąć Cię z czarnych list. Ponadto otrzymasz bezpłatne codzienne kopie zapasowe, które można przywracać bezpłatnie. To bardzo miły bonus, za który pobiera zbyt wiele firm. W przypadku innej firmy należącej do EIG, HostGator, kopie zapasowe są tworzone co tydzień i wymagają przywrócenia 15 USD.

4) Obsługiwane aplikacje innych firm + gratisy

iPage integruje się z mnóstwem znanych aplikacji innych firm w płynny sposób, co czyni je doskonałym wyborem dla początkujących. Możesz łatwo dołączyć aplikacje takie jak Google Analytics, Paypal i WordPress, a proces instalacji jest prosty. Prawdopodobnie nie jest to coś, co zachwyci doświadczonych programistów i webmasterów, którzy zarabiają na życie konfigurując te rzeczy, ale gratulujemy iPage za to, że proces ten nie jest zastraszający dla niewtajemniczonych.

Dodatkowo, rejestracja w iPage obejmuje wiele kredytów reklamowych dla Google, Yahoo i Bing; niezły profit, na pewno.

5) Przyjazne dla początkujących narzędzia do budowania witryn metodą przeciągnij i upuść

Plany hostingowe iPage obejmują narzędzie do tworzenia witryn Weebly, które jest bardzo łatwą i intuicyjną metodą przeciągania i upuszczania do tworzenia układu strony. Chociaż nie musisz znać CSS, aby pobrać darmowy motyw WordPress, wielu początkujących webmasterów wolałoby ręcznie wprowadzać zmiany w układzie swojej witryny. Włączenie Weebly do swojej platformy czyni iPage doskonałym wyborem dla webmasterów, którzy nie znają się na technologii, ale chcą zachować pewną kontrolę nad projektem swojej witryny..

Przerywamy ten komunikat zrzutem wszystkich funkcji.

Wady Hostingu iPage

Na większość tych wad trudno narzekać, jeśli rozważasz tylko wstępną wycenę. Ale jeśli planujesz pozostać w iPage przez ponad rok, zwróć szczególną uwagę na te problemy. Będą się utrzymywać nawet po wzroście twojego planu hostingowego o 600%.

1) Bardzo wolne czasy ładowania strony

Wyniki iPage w dolnej jednej trzeciej wszystkich hostów internetowych, które sprawdziliśmy, pod względem czasu ładowania strony, ze średnimi wynikami między 1100 a 1600 ms (w porównaniu do średniej branżowej 700ms). I to nie jest drobna sprawa. Ogromna liczba odwiedzających się odbije ze strony, jeśli nie ładuje się szybko, co jest kompletnym zabójcą, jeśli potrzebujesz, aby wydawać pieniądze na swojej stronie.

Należy wziąć to pod uwagę, jeśli rozważasz hosting swojej witryny za pomocą iPage. Jeśli naprawdę interesuje Cię wstępna wycena, zalecamy zamiast tego 1 i 1 Hosting, który ma jeszcze tańszy pakiet wstępu (0,99 USD / miesiąc) i czasy ładowania strony bliższe średniej. Jeśli jednak naprawdę zależy Ci na szybkości, zalecamy skorzystanie z DreamHost (którego miesięczne ceny są podobne do stawek za odnowienie iPage) lub A2 Hosting (najszybszy na rynku, z konkurencyjną ceną).

2) Poniżej średniej czasu sprawności

Oprócz niskiej prędkości ładowania, iPage jest jedną z mniej niezawodnych opcji dostępnych pod względem czasu sprawności. Podczas gdy standardem branżowym jest 99,99% czasu przestoju (co przekłada się na 8,76 godzin przestojów rocznie), iPage przestaje działać prawie trzy razy częściej niż większość innych hostów na rynku. To okropna wiadomość dla witryn eCommerce, a tak naprawdę dla każdej witryny, która zamienia odwiedzających w gotówkę.

Takie przestoje to czerwona flaga dla każdego hosta, który twierdzi, że oferuje nieograniczoną liczbę domen i przestrzeni dyskowej. Jeśli ich serwery nie są w stanie utrzymać się w niezawodny sposób, to nie ma możliwości, aby ich sprzęt był wystarczająco silny, abyś mógł kiedykolwiek skorzystać z „nieograniczonej” przestrzeni. Teoretycznie nigdy nie możesz się wycofać, ale tylko dlatego, że dostawa byłaby tak wolna, że ​​nigdy nie miałbyś szansy przekroczyć limitu.

3) Brak domen zarejestrowanych prywatnie

Zaskoczyło nas, że nie mogłeś prywatnie zarejestrować domen w hostingu iPage. To, co podwoiło naszą niespodziankę, to fakt, że tak wiele innych firm hostingowych oferuje taką możliwość. Bez możliwości prywatnej rejestracji domen nie można uniknąć wpisu w bazie danych WHOIS. Dzięki temu cała Twoja operacja jest znacznie bardziej podatna na spamerów lub inne niechciane podmioty, które mogą łatwo i łatwo uzyskać dane kontaktowe z bazy danych.

4) Doświadczenia obsługi klienta iPage Mnóstwo przerw

Chociaż z przyjemnością informujemy, że obsługa klienta iPage jest bardzo przyjazna i pomocna w naszych kontaktach z nimi, przygotuj się na zawieszenie. Zarówno na czacie online, jak i przez telefon, opóźnienia i przerwy w połączeniach są częste, a czasem proste pytania mogą zająć do 20 minut, aby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.

iPage obsługuje ponad milion witryn internetowych, a recenzje klientów są obfite. Podobnie jak w przypadku wielu firm przejętych przez EIG, po przejęciu występuje znaczny wzrost liczby skarg związanych z obsługą klienta. Postępuj zgodnie z tą wiedzą, jak chcesz.

5) Używa vDesk zamiast cPanel

Chociaż cPanel nie jest w żadnym razie idealny, jest z jakiegoś powodu standardem branżowym. Z mnóstwem zasobów online na temat tego, jak najlepiej je wykorzystać i bezproblemowymi transferami między hostami, którzy go używają, jest to łatwy wybór dla hostingu. Niestety, iPage używa zamiast tego vDesk jako deski rozdzielczej zaplecza. vDeck jest bardziej skomplikowany i mniej intuicyjny, a także ma mniej zasobów łatwo dostępnych online, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów. Biorąc pod uwagę kosztowne stawki opłat za odnowienie iPage, nieco denerwujące jest to, że cPanel nie jest standardem. Nawet bardzo tani WebHostingPad oferuje cPanel.

6) Naprawdę robią tylko hosting współdzielony

Spójrz, oferują one inne plany, takie jak hosting VPS, hosting dedykowany i hosting WordPress – ale tak naprawdę cała ich witryna skupia się na tym, aby uzyskać słodki tani plan 1,99 USD / mc.

Mała próba hostingu WordPress.

Jak widać powyżej, kiiiindddaa próbują oferować hosting WordPres.

Ale ich serce nie jest w to zamieszane.

Dolna linia:

iPage sprzedaje dla początkujących i naprawdę wykonuje świetną robotę, upewniając się, że początkujący webmasterzy mają wszystkie narzędzia potrzebne do uruchomienia działającej witryny internetowej.

A przy tak niskich cenach wstępnych nic dziwnego, że tak wielu ludzi chętnie wskakuje na swoje usługi. Ale na dłuższą metę wysokie stawki za odnowienie nie są warte poziomu oferowanych usług. Istnieją hosty z lepszą obsługą klienta, szybkością, czasem pracy i funkcjami za ułamek standardowej ceny miesięcznej iPage.

Pewnie, po rejestracji mogą nie być tak tanie, ale zdecydowanie zalecamy płacenie nieco więcej, aby uniknąć długotrwałych frustracji.

Nasza rekomendacja? Dzięki SiteGround nadal możesz uzyskać najniższe ceny za pierwsze 3 lata – i uzyskać wyjątkowo lepsze funkcje.

Zobacz oficjalną stronę iPage Recenzje 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Super tani hosting
 2. Nieograniczone domeny na jednym koncie
 3. Gratisy, takie jak nazwa domeny i kredyty AdWords

Cons

 1. Prywatnie zarejestruj problem z domenami
 2. Domena podatna na spamowanie
 3. Używa vDeck zamiast cPanel
 4. Długi czas ładowania strony, imponujący czas pracy

Wsparcie3Speed3Features3Value4.5Transparency4

Pytania dotyczące hostingu iPage & Odpowiedzi

Co to jest hosting iPage?

Hosting iPage jest dostawcą usług hostingowych, który zapewnia użytkownikom narzędzia potrzebne do stworzenia obecności online w ich firmie. Ma wiele solidnych i aktualnych funkcji, które pomagają w tworzeniu stron internetowych, umożliwiając liderom biznesowym lepszy marketing i rozwój ich firm w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Jakie są kluczowe funkcje iPage Hosting?

Hosting iPage ma wiele kluczowych funkcji, w tym

 • Bezpłatna domena „.com” dla witryny Twojej firmy
 • Całodobowa obsługa klienta i wsparcie techniczne
 • Nieograniczony ruch do Twojej witryny, e-maili i baz danych
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe
 • Integracja z WordPress
Ile osób korzysta z hostingu iPage?

Obecnie hosting iPage obsługuje ponad milion witryn internetowych dla osób i firm na całym świecie.

Jakie specjalne funkcje otrzymam podczas zakładania konta w hostingu iPage?

Utworzenie konta w serwisie iPage zapewni programistom, marketerom lub liderom biznesu wiele specjalnych korzyści, korzyści i przywilejów. Plany z hostingiem iPage zawierają pełny zestaw specjalnych funkcji, które mają nie tylko pomagać w tworzeniu stron internetowych, ale także wspierać rozwój firmy w cyfrowym otoczeniu biznesowym. Innymi słowy, konta i plany z hostingiem iPage będą zarówno budować, jak i sprzedawać strony internetowe firmy na różne sposoby i dla różnych rodzajów firm internetowych, takich jak zwiększanie kredytów w wyszukiwarkach i rankingów, które poprawią codzienne zwiększenie ruchu i pomagają – Firmy handlowe rozwijają się, budując dla nich bezpłatne sklepy internetowe.

Konto lub plan z hostingiem iPage obejmuje podstawowe funkcje, takie jak:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Skalowalna przepustowość
 • Dozwolona nieograniczona liczba nazw domen
 • Nieograniczone bazy danych MySQL
 • Bezpłatna domena od ponad roku (do 14,99 USD)

Inne zestawy funkcji specjalnych, które są dostarczane z kontem na iPage hosting, obejmują:

 • Narzędzia do projektowania i budowania
 • Do 6 stron w programie do tworzenia witryn Weebly Website Builder
 • Zoptymalizowany kreator witryn, który działa na urządzeniach mobilnych
 • Instalacja jednym kliknięciem dla WordPress
 • Setki motywów i szablonów do wyboru
 • Narzędzia i ustawienia hostingu
 • Menedżer plików
 • Menedżer FTP
 • Bezpieczny FTP
 • Niestandardowe strony błędów
 • Marketing strony internetowej
 • Oferta Google AdWords o wartości 100 USD (tylko w USA)
 • 100 USD doładowania na Bing
 • Bezpłatny wpis na YellowPages.com
 • Jeden bezpłatny numer telefonu (tylko w USA)
 • Dostęp do setek internetowych przewodników marketingowych
 • Sprzedaż internetowa
 • Współpracuje ze stronami e-commerce
 • Darmowy sklep internetowy dla detalistów
 • Łatwa instalacja jednym kliknięciem
 • Integracja z PayPal
 • Koszyk na zakupy AgoraCart
 • Zarządzanie pocztą e-mail: wysyłanie i odbieranie
 • Konfigurowalny adres e-mail dostarczany z domeną internetową
 • Sprawdź pocztę elektroniczną online lub za pomocą urządzeń mobilnych za pomocą poczty internetowej
 • Przekazywanie poczty e-mail
 • Światowej klasy i aktualna technologia
 • Ulepszony pakiet bezpieczeństwa o wartości do 100 USD
 • Panel sterowania vDeck
 • Monitorowanie sieci 24/7
 • Statystyki odwiedzin
 • Raportowanie ruchu w witrynie
 • Obsługa klienta i wsparcie techniczne
 • Centrum sprzedaży biletów i centrum pomocy online
 • Samouczki krok po kroku
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Wsparcie telefoniczne i czatowe 24/7
Jak szybko i łatwo jest zbudować stronę internetową na hostingu iPage?

Bardzo szybko i łatwo można zbudować stronę internetową na hostingu iPage. Programiści, marketerzy i liderzy biznesowi mogą szybko budować strony internetowe przy użyciu łatwych w użyciu programów do tworzenia i projektowania stron internetowych typu przeciągnij i upuść, takich jak Weebly Website Builder. Mogą również przyciągać więcej odwiedzających i zwiększać ruch na swojej stronie internetowej dzięki pełnemu i kompleksowemu pakietowi marketingowemu, a w pełni załadowany hosting oferuje nawet jedną bezpłatną rejestrację nazwy domeny, aby cały proces wyboru i budowy domeny był znacznie mniej skomplikowany i stresujący.

Ile kosztuje zarejestrowanie się w abonamencie lub koncie w hostingu iPage?

Rejestracja konta i planu w serwisie iPage jest zaskakująco przystępna, jeśli chodzi o plany i dostawców hostingu witryn internetowych. Zwykle hosting iPage jest objęty regularną miesięczną subskrypcją bezpłatną w wysokości 11,95 USD miesięcznie, ale od teraz hosting iPage oferuje rabat online w wysokości do 1,99 USD miesięcznie.

W jaki sposób zespoły obsługi klienta i wsparcia technicznego w hostingu iPage mogą pomóc mi w budowie mojej witryny lub w opracowaniu jej usług?

Hosting iPage jest wspierany przez specjalny i wielokrotnie nagradzany zespół wykwalifikowanych ekspertów w zakresie tworzenia stron internetowych i usług hostingowych, którzy mogą pomóc firmowym programistom, marketerom i liderom biznesu sprostać każdemu wyzwaniu, jeśli chodzi o budowanie, rozwijanie i projektowanie ich witryn internetowych oraz marketing i rozwój produktów, marek lub usług online. Zespoły obsługi klienta i pomocy technicznej hostingu iPage mogą pomagać użytkownikom we wszystkim, od zarządzania kontami i domenami po projektowanie stron internetowych, od dowiedzenia się, jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia marketingowe SEO, po marketing za pośrednictwem poczty e-mail i wiele więcej. Można je uzyskać pod numerem 877-472-4399.

Jestem właścicielem małej firmy. Czy hosting iPage może mi pomóc w rozwoju mojej małej firmy?

Hosting iPage może pomóc w rozwoju każdej firmy, zarówno dużej, jak i małej. Ale właściciele i menedżerowie małych firm otrzymują specjalne korzyści, ponieważ małe firmy potrzebują największej pomocy w rozwoju ich firmy. Hosting iPage rozumie, że dla właścicieli małych firm witryny internetowe są często pierwszym (i najbardziej kluczowym) środkiem do łączenia się z potencjalnymi klientami, a budowanie silnej obecności online to sposób, w jaki mogą przechodzić od małych do dużych, dlatego hosting iPage zapewnia aktualne i światowej klasy tworzenie treści oraz inne narzędzia do tworzenia stron internetowych i marketingu online dla właścicieli małych firm. Dzięki tym narzędziom do tworzenia treści hosting iPage pomoże właścicielom małych firm tworzyć jasne, skuteczne i zgodne z wizją, głosem, celami i misjami firmy, aby mogli skuteczniej budować silny i przekonujący biznes online, który przyciągnie potencjalni klienci, zwiększają ich łączność i ostatecznie pomagają im rozwijać się i promować swoją działalność online.

Co się stanie, jeśli zdecyduję się zlikwidować konto lub abonament za pomocą iPage hositng?

Jeśli zdecydujesz się na anulowanie konta lub abonamentu za pomocą hostingu iPage, ważne jest, aby pamiętać, że ceny wprowadzające, które są wymienione dla tych kont i abonamentów, dotyczą tylko pierwszego okresu korzystania z usługi i dlatego zostaną automatycznie odnowione niezależnie od regularna stawka wynosi. Jeśli osoba lub firma zarejestrowała bezpłatną domenę za pośrednictwem hostingu iPage i zdecyduje, że chce zlikwidować swoje konto, wówczas będzie musiała uiścić bezzwrotną opłatę za domenę w wysokości 15 USD, jeśli nadal chce utrzymać swoją domenę.

Czy hosting iPage oferuje usługi hostingowe oparte na systemie Windows i Linux?

Nie, hosting iPage oferuje wyłącznie usługi hostingowe oparte na systemie Linux.

Czy hosting iPage oferuje zarządzane lub dedykowane serwery hostingowe?

Hosting iPage zapewnia zarówno w pełni zarządzane, jak i dedykowane usługi hostingu serwerów WWW.

Jestem studentem lub prowadzę szkołę lub organizację non-profit. Czy hosting iPage oferuje mi specjalne zniżki lub inne usługi i abonamenty??

Nie, rabaty, promocje oraz inne funkcje i szczegóły planu subskrypcji są ogólne i uniwersalne. Będą takie same dla studentów, szkół i organizacji non-profit, jak dla doświadczonych liderów biznesu lub bardziej tradycyjnych komercyjnych firm i usług.

Ile adresów e-mail może obsługiwać hosting iPage?

Zgodnie z ogólnymi warunkami, hosting iPage pozwala na nieograniczoną liczbę adresów e-mail i kont, a także nieograniczone miejsce na ich w pełni zarządzanych i dedykowanych serwerach hostingowych, co oznacza, że ​​możesz hostować i zarządzać wieloma stronami internetowymi dla wielu firm na jednym serwerze lub z wieloma domeny (ponieważ domeny są również nieograniczone) bez konieczności martwienia się o miejsce do przechowywania lub adresy e-mail i konta, które możesz tworzyć, rozwijać i zarządzać za pośrednictwem hostingu iPage.

Czy hosting iPage oferuje miesięczne usługi lub tylko minimalną umowę?

Hosting iPage oferuje miesięczne abonamenty bez umów, w tym minimalne. Należy jednak pamiętać, że hosting iPage oferuje lepsze ceny za dłuższe warunki świadczenia usług.

Czy hosting iPage oferuje usługi Virtual Private Server lub VPS?

Tak, hosting iPage oferuje usługi Virtual Private Server lub VPS z szeroką gamą opcji, które zostały zbudowane i zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta, bez względu na to, jak wyjątkowe lub złożone.

Jakie języki oferuje obsługa klienta i wsparcie techniczne hostingu iPage oraz jakie języki programowania obsługują ich usługi?

Chociaż jest to dostawca usług hostingowych obsługujący witryny internetowe z całego świata, hosting iPage oferuje tylko język angielski, jeśli chodzi o obsługę klienta i wsparcie techniczne. Jeśli chodzi o języki programowania, platforma hostingowa iPage obsługuje zarówno PHP, jak i Perl.

Gdzie znajduje się główna siedziba iPage i gdzie znajdują się ich centra danych?

Chociaż jest to globalna platforma hostingowa, hosting iPage ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a jej siedziba główna znajduje się w Burlington w stanie Massachusetts. Ponadto ich najnowocześniejsze centra danych znajdują się i działają w Bostonie w stanie Massachusetts, niedaleko od miasta Burlington.

Czy hosting iPage ma dostępne dla nich opcje sprzedawcy??

W zależności od tego, czego konkretnie szukają klienci, hosting iPage oferuje szeroką gamę opcji dla sprzedawców programów hostingowych, które są dostępne dla wszystkich klientów, niezależnie od ich konkretnych planów subskrypcji oraz rodzaju i wielkości ich firmy.

Czy zespoły obsługi klienta i pomocy technicznej hostingu iPage będą w stanie pomóc mi w przeniesieniu istniejącej witryny lub nazwy domeny do ich usług?

Chociaż zespoły obsługi klienta i pomocy technicznej hostingu iPage są w stanie pomóc klientom w pełnym przeniesieniu dowolnych plików na potrzeby migracji własnej, nie będą one jednak w stanie w pełni pomóc im w całym procesie, ponieważ hosting iPage nie ma obecnie dostępnej i specjalistycznej strony internetowej oraz usługi migracji nazw domen. Jednak zespoły obsługi klienta i pomocy technicznej hostingu iPage będą w stanie zaoferować wsparcie, forum i bazę wiedzy wystarczającą do dalszej pomocy podczas samego procesu migracji.

Jakie programy obsługuje hosting iPage?

Domeny i serwery hostingu iPage obsługują WordPress i Joomla, chociaż w przypadku Joomla pliki będą musiały być migrowane osobiście i ręcznie (na szczęście pomoc można szybko i łatwo znaleźć za pośrednictwem zespołów obsługi klienta i pomocy technicznej, forów i dostępnych samouczków online). Hosting iPage nie obsługuje Magento, ale klienci mogą nadal instalować Magento, ponieważ wymagania wstępne instalacji Magento są dostępne na ich platformie. Hosting iPage jest również odpowiednim hostem dla witryn handlu elektronicznego, ponieważ oferują wiele funkcji specyficznych dla witryn handlu elektronicznego, takich jak SSL, koszyki i przetwarzanie płatności za pośrednictwem bezpiecznych witryn, takich jak PayPal.

Jakie opcje płatności oferuje iPage i jakie rodzaje płatności będą akceptowane?

Hosting iPage akceptuje główne karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Akceptują również płatności za pośrednictwem PayPal.

Czy hosting iPage jest bezpieczny? Jak bezpieczny jest hosting iPage?

Tak, hosting iPage jest bardzo bezpieczny i bezpieczny w użyciu. Hosting iPage oferuje funkcję „ulepszonego pakietu bezpieczeństwa” dla wszystkich swoich planów, produktów i usług. Bez względu na rodzaj konta lub planu subskrypcji klienci nigdy nie będą musieli martwić się o naruszenie domeny, włamanie się do witryn internetowych lub inne zagrożenia i naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego za pośrednictwem hostingu iPage.

Czy iPage będzie oferował pro-rate za przestoje i czy mają gwarancję dostępności?

Hosting iPage oferuje gwarancje zwrotu pieniędzy oparte na zadowoleniu klientów, ale nie ograniczają tego wyraźnie do czasu dostępności.

Jak hosting iPage wypada na tle innych platform i dostawców usług hostingowych?

W porównaniu z konkurentami dostawców platform hostingowych – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion hosting, DreamHost i A2 Hosting – hosting iPage jest bardzo dobry, ponieważ jest jednym z najlepiej ocenianych i najlepiej ocenianych dostawców platform hostingowych wśród klientów.

Czy na hostingu iPage można hostować witrynę z dużą ilością obrazów??

Tak, możliwe jest hostowanie bardzo wizualnej lub obfitującej w obrazy witryny za pośrednictwem hostingu iPage, dzięki jej nieograniczonej przepustowości i polityce miejsca na dysku. Zobacz oficjalną stronę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map