Recenzje JustHost, maj 2020: Ceny, plany, czas działania i statystyki

Contents

Co to jest JustHost?

JustHost to dostawca hostingu, który oferuje usługi hostingu współdzielonego oparte na systemie Linux. JustHost został założony w 2002 roku w Glendale w Kalifornii, a został przejęty przez Endurance International Group w 2012 roku.


Jak dobry jest JustHost Hosting?

JustHost oferuje stosunkowo standardowe współdzielone pakiety hostingowe w dość konkurencyjnej cenie. Niewiele odróżnia ich od innych firm przejętych przez EIG, lecz wykazują wiele charakterystycznych oznak tego przejęcia. Chociaż mogą Cię kusić atrakcyjne wstępne ceny i funkcje rejestracji, faktyczna świadczona usługa jest w najlepszym razie mierna. JustHost znacznie wyprzedza swoich konkurentów pod względem szybkości, czasu pracy i obsługi klienta. Zobacz oficjalną stronę

Just Host Hosting Review: Warto spróbować?

Just Host – może używasz ich znajomy, więc pomyślałeś, że warto spróbować.

Lub prowadzisz z nimi hosting, odkąd zaczęli w 2002 roku i zastanawiasz się, czy nadal są dobre.

Jeśli rozglądasz się po Internecie, recenzje Just Host nie są zbyt przyjemne.

Przekażemy Ci naszą opinię i pozwolimy Ci podjąć decyzję.

Wydaje się, że tylko hostowane pakiety hosta stanowią silny argument dla Twojej firmy: konkurencyjna cena, jasna i niedroga droga do zwiększenia, dużo miejsca do przechowywania i kilka innych korzyści do uruchomienia.

Jakość świadczonych usług jest jednak słaba. Przy niskiej prędkości ładowania strony, poniżej przeciętnego czasu przestoju i frustrujących praktykach obsługi klienta, zalecamy przekazanie usługi Just Host. Za mniej więcej tę samą cenę możesz uzyskać podobne pakiety z lepszą obsługą dzięki SiteGround lub Bluehost (inna marka EIG).

Najlepsze cechy Just Hosting

Dla pewności Just Host oferuje atrakcyjne funkcje, dzięki którym warto je rozważyć. Oto kilka powodów, dla których mogą zwrócić twoją uwagę.

1) Konkurencyjne pakiety pod względem przestrzeni

Dzięki najprostszemu planowi Just Host oferuje 100 MB pamięci, 100 adresów e-mail, kopie zapasowe oraz bezpłatną nazwę domeny i nieograniczony miesięczny transfer danych. Jest to dość konkurencyjny pakiet w cenie podstawowej 3,50 USD / miesiąc. Istnieje również jasna droga do zwiększenia skali dzięki Just Hosting, ponieważ nieograniczone domeny mogą być hostowane razem z nimi za dodatkowe 1,50 USD / miesiąc. Łatwo zobaczyć, jak ktoś może być zainteresowany Just Hostem na podstawie ceny za oferowaną powierzchnię.

2) Natychmiastowa rejestracja

Natychmiastowy przełom dla wielu klientów, zwłaszcza międzynarodowych, jest procesem długotrwałym rejestracji. Niektórzy gospodarze wymagają weryfikacji tożsamości, a wielu wymaga, aby do nich zadzwonić w godzinach pracy w celu dokończenia weryfikacji. Dla osób mieszkających poza Stanami, a nawet w innej strefie czasowej, poruszanie się po godzinach w centrum obsługi telefonicznej to kolejny problem, z którego wszyscy wiemy, że branża powinna już odrosnąć. Aby zasilić Just Host, natychmiast zapewniają serwerowi rezerwację. Proces rejestracji jest prosty, a witryna będzie gotowa do uruchomienia natychmiast po rejestracji.

3) Darmowa nazwa domeny

Lubimy bezpłatną nazwę domeny tak samo jak wszyscy. I oczywiście, jeśli prowadzisz z nimi hosting tylko przez rok, oszczędza to 10 USD.

Ale to nie jest coś, co przypieczętuje umowę, tylko coś miłego do posiadania

4) 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Lubimy to i jest to znak świetnego gospodarza. Jeśli zechcą ci dać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni, są warte twojego czasu. Są gotowi poświęcić czas i pieniądze, aby cię uszczęśliwić, więc jest to wyraźny plus, którego nie zrobiłby tandetny gospodarz

5) Wspierany przez dużą firmę

To jest zarówno profesjonalista, jak i oszustwo. Zostały kupione przez EIG w 2012 roku, co jest dobre ze względów bezpieczeństwa. Wiesz, że nie pozwolą, aby wszystko stopiło się na ziemię i nie sprzedało twojej karty kredytowej hakerom. W najgorszym przypadku przeprowadzą Cię do Bluehost. Minusem jest to, że są dużą korporacją. Możesz uzyskać długie czasy oczekiwania, słabe wsparcie i ogólne nudne funkcje dużej firmy.

6) Integracja aplikacji i gratisy

Jeśli jest coś, co można powiedzieć na temat wyboru firmowego hosta internetowego, oznacza to, że istnieją określone korzyści w postaci łatwej integracji z innymi korporacjami, takimi jak Google. Just Host współpracuje bezproblemowo ze wszystkimi standardowymi dodatkami Google, a także ze 100 innymi platformami typu open source. Just Host wrzuci także kredyty reklamowe Google i Bing, co jest miłym dodatkiem dla nowej witryny internetowej, która chce eksperymentować z AdWords i SEO.

 

Wady Just Hosting

Chociaż z pewnością jest kilka rzeczy, w których Just Host wykonuje niezłą robotę, nasza pozycja jest taka, że ​​jest wiele miejsc, w których są one niewystarczające. Jeśli szybkość, czas pracy i obsługa klienta są dla Ciebie ważne, a dla większości ludzi, powinieneś dać Just Hostowi przepustkę. Oto więcej na temat tych niedociągnięć, a także niektórych innych problemów, które podejmujemy w związku z ich usługami:

1) Poniżej średniej branżowej w okresie bezawaryjnym

Średni czas bezawaryjnej pracy Hosta w latach 2015-2016 wyniósł 99,89%. Dla laika może to wydawać się całkiem dobrą średnią. Ale jeśli wykonasz matematykę, przekłada się to na prawie 100 godzin przestojów rocznie. Co więcej, jest to znaczący krok w tyle za średnią w branży wynoszącą 99,96% czasu sprawności. Jeśli Twoja witryna jest zarabiana, każda godzina przestoju kosztuje Twoje pieniądze – jest to kwestia, którą należy dokładnie rozważyć przed wybraniem Just Host jako dostawcy hostingu.

2) Poniżej średniej branżowej prędkości

Czasy ładowania strony są niezwykle ważne zarówno dla rankingów wyszukiwarek, jak i dla ogólnego doświadczenia użytkownika. Użytkownicy nie tylko odrzucają Twoją witrynę, jeśli jej ładowanie trwa zbyt długo, ale Google zepchnie Twoją witrynę w dół w wynikach wyszukiwania, jeśli uzna, że ​​witryna jest zbyt wolna. Dlatego nie bez znaczenia jest to, że średni czas ładowania strony Just Host jest o 30-40% wolniejszy niż średnia w branży. Przy szybkości ładowania strony około 950 ms znacznie wyprzedzają inne hosty o podobnej cenie. Hosting A2, najszybszy host, który sprawdziliśmy do tej pory, ładuje strony w 210ms. Inna firma należąca do EIG o podobnym koszcie, A Small Orange, ładuje strony w około 520ms.

3) Powolna obsługa klienta z upsellami do rozruchu

Szybki przegląd opinii klientów na temat obsługi klienta Just Host mówi wiele. Jak to często bywa w przypadku firm EIG, skargi związane z obsługą klienta zaczynają gwałtownie rosnąć natychmiast po przejęciu. Just Host nie jest wyjątkiem. Możesz się spodziewać 10-20 minut, aby połączyć się z obsługą klienta, przez telefon lub czat. Gdy to zrobisz, ich przedstawiciele nie będą w stanie cię spotkać tam, gdzie jesteś; często będziesz otrzymywać linki do ich stron z często zadawanymi pytaniami lub rekomendacje dotyczące podstawowego rozwiązywania problemów, które już wypróbowałeś. Ponadto na każdym kroku napotkasz wyprzedaże. Chociaż wyprzedaże nie są najgorszą rzeczą, jaką firma może zrobić swoim klientom, ta praktyka jest wyjątkowo frustrująca, gdy próbujesz rozwiązać problem.

4) Kopie zapasowe serwera nie są gwarantowane

Just Host wymienia cotygodniowe kopie zapasowe serwerów jako jedną z oferowanych przez nich usług, co również robi ich wielu konkurentów, jeśli nie częściej. Przeczytaj jednak drobny druk, a zobaczysz, że te kopie zapasowe nie są gwarantowane. Niezbyt uspokajające, prawda? Oczywiście nie można całkowicie ufać bezpieczeństwu danych w Just Host, więc jeśli wybierzesz je jako usługodawcę, upewnij się, że wykonujesz ręczne kopie zapasowe.

5) Brak VPS

Wielu dostawców hostingu oferuje opcję VPS jako uaktualnienie ze wspólnego planu hostingowego. Skrót od Virtual Private Server, oznacza, że ​​wynajmujesz wydzieloną część przestrzeni z serwera. Just Host nie ma tej opcji. Ponadto Just Host nie oferuje opcji hostingu w chmurze. Podczas gdy ich wspólne plany hostingowe skalują się w przewidywalny i użyteczny sposób, Just Host nie jest firmą, która wybierze, czy planujesz skalować swoją firmę za pomocą VPS.

6) Brak wiadomości e-mail Catchall

Jedną z kluczowych funkcji, której brakuje Just Host, jest funkcja e-mail catchall. Mimo że Just Host oferuje nieograniczoną liczbę domen, ten ogólny e-mail może sprawić, że przegapisz niektóre ważne e-maile.

Dolna linia:

Ta cena 3,45 USD miesięcznie, która przyciągnęła Cię do Just Hosta, wiąże się z dużym haczykiem: tę cenę otrzymasz tylko wtedy, gdy chcesz kupić ich usługi przez 3 lata. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gwarancja zwrotu pieniędzy jest dostępna tylko przez pierwsze 30 dni pracy, czyli bardzo dużą część pieniędzy, które musisz zapłacić z góry. Chociaż wielu chętnie zapłaciłoby z góry za odpowiednią usługę, biorąc pod uwagę wszystkie te kwestie, Just Host nie stanowi najbardziej przekonującego argumentu, dlaczego należy się do nich przywiązać przez tak długi okres czasu. Jeśli zamierzasz wybrać hosta będącego własnością korporacyjną, zalecamy GoDaddy lub HostGator, gdzie modele biznesowe są bardziej dojrzałe.

Zobacz więcej funkcji Recenzje JustHost 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Szybki montaż
 2. Wyczyść ścieżkę do skalowania za pomocą hostingu współdzielonego
 3. Konkurencyjne oferty kosmiczne
 4. Darmowa domena

Cons

 1. Brak VPS
 2. Brak adresu e-mail Catchall
 3. Kopie zapasowe nie są gwarantowane
 4. Obsługa klienta to Lackluster
 5. Poniżej średniej prędkości i czasu pracy

Wsparcie2Speed2Features3Value4Transparency2.5

Pytania i odpowiedzi JustHost

Przy tak wielu dostępnych opcjach hostingu, skąd wiesz, która usługa jest odpowiednia dla Twojej witryny lub witryn biznesowych? Wiemy, że może to być trudna decyzja, dlatego przeprowadzamy większość badań dla Ciebie. Czy zastanawiałeś się nad użyciem JustHost dla twoich potrzeb hostingowych? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule zaczniemy od obszernych sekcji Często zadawane pytania (FAQ), które zawierają informacje na temat najczęstszych problemów, z którymi borykają się ludzie. Następnie wyjaśnimy, dlaczego warto wybrać JustHost może być dla ciebie dobrym wyborem. Zacznijmy:

Czy JustHost oferuje hosting Linuxa lub Windowsa?

Ich usługami hostingowymi są tylko Linux i nie obejmują hostingu Windows.

Czy JustHost spróbuje podnieść moją miesięczną cenę, gdy przyjdzie czas na przedłużenie umowy?

Po podpisaniu pierwszych warunków usługi otrzymasz zniżkę. Następnie za każdym razem, gdy odnawiasz abonament, naliczana jest opłata według planu taryfowego.

Czy plany JustHost obejmują bezpłatną domenę?

Tak, wszystkie plany JustHost obejmują jedną bezpłatną rejestrację nazwy domeny. Jeśli masz wspólny plan, jest on bezpłatny tylko przez jeden rok.

Jeśli mam jakieś przestoje, JustHost zapewni mi zwrot pieniędzy?

Nie. Usługi sieciowe JustHost nie mają gwarancji dostępności, więc nie dostaniesz nic za przestoje.

Czy JustHost ma gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tak, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z usługi w ciągu 30 dni, możesz uzyskać pełny zwrot kosztów swojego planu. Po upływie 30 dni zwroty są proporcjonalne do części niewykorzystanej usługi miesięcznej. W przypadku odstąpienia od umowy mogą zostać naliczone opłaty za nazwy domen.

Czy JustHost oferuje plany hostingowe Virtual Private Server (VPS)?

Tak, absolutnie tak. Oferują cztery różne opcje hostingu VPS, dzięki czemu możesz wybrać ten, którego potrzebujesz.

Czy obsługa klienta JustHost ma numer telefonu, pod którym mogę się z nimi skontaktować??

Tak, ich obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo i telefonu przez całą dobę.

Jakie języki programowania obsługuje JustHost?

JustHost obsługuje wszystkie języki działające na serwerach Linux, w tym PHP, Python, Perl i Ruby on Rails.

Czy są jakieś opcje sprzedawcy, jeśli wybiorę JustHost?

Nie, nie oferują żadnych planów dla sprzedawców.

Czy JustHost pomoże mi przenieść moją istniejącą stronę na ich serwery?

Nie, nie będą. JustHost nie oferuje żadnego rodzaju usług transferu stron internetowych.

Czy mogę mieć jednocześnie więcej niż jedną stronę internetową na swoim koncie??

Oczywiście każdy plan JustHost zawiera nieograniczoną liczbę nazw domen, dzięki czemu możesz mieć tyle witryn, ile chcesz.

Czy do planu JustHost dołączono oprogramowanie panelu sterowania??

Tak, dostajesz oprogramowanie cPanel do każdego planu hostingowego.

Jakie metody płatności akceptuje JustHost, aby dokonywać płatności miesięcznych lub rocznych?

Akceptują czek, przekaz pieniężny, Discover, American Express, Visa, MasterCard i PayPal dla wszelkich regularnych płatności za usługę.

Czy mogę skonfigurować moje konto hostingowe do dokonywania miesięcznych płatności??

Tak, możesz zapłacić za swoje usługi hostingowe w dowolnym wybranym przez ciebie cyklu rozliczeniowym: tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się anulować, zwrot będzie proporcjonalny do pozostałego okresu cyklu rozliczeniowego.

Czy JustHost oferuje wszelkiego rodzaju usługi tworzenia kopii zapasowych?

Nie. Chociaż mogą zdecydować o utworzeniu kopii zapasowej witryn według własnego uznania, nie gwarantują żadnej usługi tworzenia kopii zapasowych. Jesteś odpowiedzialny za własne kopie zapasowe poza witryną.

Czy uczniowie, szkoły lub organizacje non-profit otrzymują zniżkę za korzystanie z usług JustHost?

Studenci uczestniczących uniwersytetów mogą kwalifikować się do zniżki na korzystanie z JustHost w swoich usługach hostingowych.

Który plan JustHost jest najlepszy do przesyłania strumieniowego wideo?

Wszystkie plany JustHost są równie dobre w strumieniowaniu wysokiej jakości audio i wideo.

Gdzie znajduje się usługa hostingowa JustHost?

JustHost ma centrum danych w Chicago w stanie Illinois, w którym przez cały czas znajduje się ponad 2000 serwerów i czterech techników.

Czy JustHost ma blog i czy są na Twitterze??

Mają bloga, ale ostatni wpis był dawno temu. Ostatni wpis na Twitterze był jeszcze dalej niż post na blogu, więc nie są aktywni na żadnym z nich.

Czy mogę korzystać z WordPress w serwisie JustHost?

Oczywiście, że możesz. WordPress jest w pełni obsługiwany przy użyciu tej usługi hostingowej.

Dlaczego warto wybrać JustHost
 • Rejestrując się w usługach JustHost, otrzymujesz jedną bezpłatną rejestrację nazwy domeny. Lub, jeśli zdecydujesz, możesz zamiast tego przenieść nazwę domeny.
 • Na serwerze możesz hostować dowolną liczbę domen. Rejestrując się w JustHost, zyskujesz możliwość zarządzania wszystkimi stronami internetowymi z jednego panelu sterowania. Miej tyle witryn, ile potrzebujesz, ponieważ nie ma limitu.
 • Masz świetny czas pracy. Chociaż czas pracy nie jest gwarantowany w JustHost, działają one w celu zapewnienia niezawodnej i bezpiecznej platformy hostingowej. Wszystkie ich serwery są wyposażone w technologię czterordzeniowych procesorów, a generatory zapewniają rezerwowe zasilanie. Centrum danych jest cały czas monitorowane, więc wszelkie problemy można rozwiązać niemal natychmiast.
 • Obsługa klienta, która jest zawsze dostępna. Dzięki tej usłudze hostingowej możesz spodziewać się szybkiego i łatwego rozwiązania wszelkich problemów, ponieważ zawsze mają do dyspozycji techników. Możesz się z nimi skontaktować za pomocą trzech prostych metod: e-mail, czat i telefon. Wszystkie trzy kanały mogą być używane 24/7 dla Twojej wygody.
 • Jest niedrogi i nieograniczony. Ponieważ czas przestoju nie jest gwarantowany w JustHost, mogą zaoferować lepszą cenę niż niektóre bardziej znane usługi hostingowe. To, co ci tu oferują, to usługa o wysokiej wartości z nieograniczoną ilością wszystkiego. Nieograniczony hosting domen, nieograniczona liczba kont e-mail, nieograniczone transfery stron internetowych i nieograniczona przestrzeń dyskowa. Dostajesz więcej i płacisz mniej, ale możesz doświadczyć przestojów.
 • Możesz zintegrować z panelem sterowania. Dostajesz oprogramowanie cPanel z umową JustHost, która pozwala Ci skonfigurować witryny tak, jak chcesz i promować je znacznie efektywniej. Możesz korzystać z narzędzi reklamowych, instalować aplikacje, a nawet używać szablonów, aby uczynić cię znacznie lepszym menedżerem strony.
 • To proste. W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, JustHost stara się, aby wszystko było tak proste, jak to możliwe, aby nie było zamieszania. Od rejestracji po korzystanie z oprogramowania panelu sterowania, wszystko jest skonfigurowane tak, aby było łatwo. Cały ich proces ma na celu ułatwić ci życie, a nie bardziej skomplikować.
 • Dostajesz cPanel. To oprogramowanie interfejsu panelu sterowania jest z jakiegoś powodu laureatem nagrody. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu możesz zarządzać każdym aspektem konta hostingowego, umożliwiając konfigurowanie wiadomości e-mail, nazw domen, korzystanie z informacji z bazy danych i dostęp do statystyk dla wszystkich witryn. cPanel zamienia cię w hosta, a nie klienta.
 • Darmowe skrypty. Po zarejestrowaniu się w JustHost otrzymujesz całą bibliotekę skryptów i jest ona całkowicie darmowa. Za pomocą SimpleScripts można zainstalować dowolny z wiodących skryptów, w tym Joomla, osCommerce, phpBB i popularny WordPress. To dobre narzędzie i świetna wartość.
 • Mają gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się wypróbować JustHost, ryzyko jest naprawdę niewielkie. Każdy z ich planów hostingowych obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc dopóki anulujesz przed upływem pierwszych 30 dni, otrzymasz pełną cenę zakupu. Jeśli zlikwidujesz konto po upływie 30 dni, otrzymasz proporcjonalny zwrot w zależności od tego, ile czasu pozostało do Twojej umowy. Wszystkie zwroty wykluczają wszelkie opłaty rejestracyjne i konfiguracyjne, ale możesz zachować nazwy domen, które mogłeś zarejestrować podczas korzystania z JustHost. Wypróbowanie usług JustHost jest bardzo niewielkie, ale wiele wspaniałych nagród.
Końcowe przemyślenia

Jeśli szukasz taniej opcji hostingu, zdecydowanie powinieneś się dobrze przyjrzeć JustHost.  Ta firma hostingowa ma dość podstawowe usługi, ale spełniają one potrzeby większości przeciętnych użytkowników.

Obsługa klienta jest całkiem dobra, ale problemem jest niedostępność hostingu Windows.

Wszystko jest tutaj podstawowe, więc zaawansowani użytkownicy muszą robić zakupy, a klienci biznesowi chcieliby uniknąć tej usługi, ponieważ nie gwarantują bezawaryjności. Podczas czytania recenzji klientów online zauważyliśmy, że prawie wszystkie były wyjątkowo negatywne, zauważając poważne problemy, poważne przestoje i problemy z obsługą klienta.

Tak wiele złych recenzji wskazuje na poważne problemy, dlatego zalecamy ostrożność przy wyborze tej usługi. Dla przeciętnych użytkowników, którzy chcą taniej umowy i robią zakupy po cenie, JustHost może być idealną usługą hostingową dla Ciebie. W przypadku witryn biznesowych i e-commerce jest to zdecydowanie nie.

Więcej na JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map