Recenzje Media Temple maj 2020 – Worth Your While?

Recenzje Media Temple maj 2020 – Worth Your While?

Recenzje Media Temple maj 2020 – Worth Your While?

Jak dobry jest Media Temple Hosting?


Zobacz oficjalną stronę Media Temple Reviews 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy

 1. Gwarancja bezawaryjności
 2. Gwarancja zwrotu pieniędzy
 3. Elastyczność e-maili

Cons

 1. Brak hostingu opartego na systemie Windows
 2. Brak narzędzi do budowania stron internetowych
 3. Problem z czasem reakcji

Wsparcie4Speed4Features4Value3,5 Przejrzystość3,5

Nasza oficjalna recenzja Hosting MediaTemple

Hosting MediaTemple istnieje od 1998 roku. Od tego czasu zdobyli sobie ponad 125 000 klientów i hostowali ponad 1,5 miliona stron internetowych, w tym niektóre duże firmy, takie jak Starbucks i Toyota.

Są trochę droższe niż niektóre firmy hostingowe, ale dla wielu ludzi są warte swojej ceny. Najpopularniejszą opcją, którą ludzie wybierają, jeśli chodzi o hosting, jest hosting dzielony. MediaTemple oferuje tylko jedną opcję hostingu dzielonego od 20 USD miesięcznie. Jeśli jednak wybierzesz abonament roczny, spodziewaj się, że będziesz płacić tylko 16,57 USD miesięcznie.

Najlepsze cechy Hostingu MediaTemple

1) Gwarancja bezawaryjności

Gwarancja dostępności MediaTemple przekracza wszelkie oczekiwania. Gwarantują one wzrost Twojej witryny o 99,9999 procent czasu. Jeśli Twoja strona internetowa ulegnie awarii – z jakiegokolwiek powodu – oferują zniżkę na miesięczną opłatę. Za każde 20 minut, gdy Twoja strona nie działa, oferują 20% zniżki. U podstawy jest to firma przejmująca odpowiedzialność za swoje działania. Obiecują, że jeśli nie będą w stanie utrzymać Twojej witryny, zrekompensują ci to. Firmy mają zły nawyk popełniania błędów i nie przyznawania się do nich. Wszyscy popełniają błędy – nawet firmy. Ten rodzaj odpowiedzialności korporacyjnej nie jest czymś, co po prostu oferuje ktoś.

2) Opcje pomocy technicznej

Szczytem każdej firmy hostingowej jest wsparcie. Większość ludzi na świecie nie jest maniakiem technicznym. W rzeczywistości większość osób, które ostatecznie są klientami firm hostingowych, to właściciele firm. Biorąc to pod uwagę, firmy muszą je wspierać. Jeśli tego nie zrobią, właściciele firm zrobią to, co zrobi każda osoba nastawiona na biznes – przejdą do kogoś, kto zapewni im odpowiednie wsparcie.

MediaTemple może pochwalić się bazą danych KB (baza wiedzy), przyjazną dla użytkownika wiki, a nawet aktualnymi kanałami statusu systemu. Blog firmy jest regularnie aktualizowany, a ich zespoły wsparcia mają siedziby w USA – z którymi można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i systemu sprzedaży biletów, z obietnicą odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

3) Elastyczność poczty e-mail

E-mail szybko przewyższa popularność poczty ślimakowej i pozwala konsumentom zaoszczędzić papier i zmniejszyć ślad węglowy. Dzięki Media Temple masz możliwość tworzenia wielu kont e-mail, aby jak najlepiej zarządzać komunikacją w Twojej witrynie. Każdy wspólny plan hostingowy zawiera zarówno adresy e-mail Google Apps for Work, jak i 1000 adresów.

4) Zasady anulowania

MediaTemple oferuje standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku większości swoich planów. Jednak ich plany serwerów dedykowanych oferują jedynie siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Tego rodzaju gwarancje są zawsze plusem. Wydają się jednak ograniczone. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wyłącznie opłat za hosting. Nie dotyczy innych usług, takich jak opłaty za rejestrację nazw domen.

5) Idealny do odsprzedaży

MediaTemple oferuje program partnerski. To świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych klientów, ale to, co sprawia, że ​​MediaTemplegreat oferuje Ci możliwość odsprzedaży twojej przestrzeni hostingowej. Innymi słowy, jeśli chcesz przejść do branży przetwarzania w chmurze, MediaTemple zapewnia sposób. Najniższa cena na plany serwerów dedykowanych zaczyna się od około 2000 USD miesięcznie. Jeśli jednak chcesz odsprzedać większość tego miejsca, możesz zwrócić pieniądze z zyskiem. Odsprzedaż przestrzeni serwerowej jest nie tylko znana MediaTemple, ale jest przez nią zalecana.

Wady Hostingu MediaTemple

1) Szybki czas reakcji

Niedawno przeprowadzono badanie, w którym wymieniono kilka rzeczy, które mogą sprawić, że obsługa klienta będzie nędzna – długie czasy reakcji były na szczycie listy. W rzeczywistości firmy, które często reagują zbyt długo, często tracą klientów w ten sposób.

MediaTemple gwarantuje 24-godzinny czas odpowiedzi na większość zapytań. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​odpowiedzą w ciągu mniej niż 12 godzin. Dla wielu osób jest to idealne rozwiązanie. Jednak MediaTemple jest idealny dla większych firm. Gdybym był członkiem jednej z tych większych firm i potrzebowałem wsparcia, oczekiwałbym wsparcia znacznie szybciej. Przynajmniej jeśli płacę ceny premium, oczekuję wsparcia premium.

2) Brak opcji hostingu opartych na systemie Windows

MediaTemple oferuje tylko opcje hostingu oparte na systemie Linux. Dla wielu osób to dobra wiadomość. Widzą Linuksa jako potężniejszy system operacyjny, który można dostosować do ich potrzeb. Wydaje się jednak, że MediaTemple zapomniał, że Microsoft nadal posiada 90 procent udziału w rynku systemów operacyjnych w systemie Windows. Większość osób nadal korzysta z systemu Windows – pomimo skarg – i byłoby wspaniale, gdyby MediaTemple oferował opcje hostingu oparte na systemie Windows.

3) Standardowe gratisy nie są darmowe

Wiele firm hostingowych oferuje standardowy zestaw gratisów. Obejmuje to koszyk na zakupy, oprogramowanie blogów, a w niektórych przypadkach środki Google AdSense. MediaTemple nie oferuje żadnego z nich za darmo. Są bardziej niż kompatybilne z nimi wszystkimi – ale oczekuje się, że będą. Wiele standardowych gratisów to „haczyki”, które kołyszą klienta w ich kierunku. Jeśli MediaTemple zacznie oferować zwykłe gratisy, może doświadczyć niewielkiego wzrostu bazy klientów.

4) Potrzebuje więcej narzędzi do tworzenia stron internetowych

Bardzo ważne jest, aby mieć wszystkie narzędzia do dostosowania swojej witryny, aby była wyjątkowa. Niektórzy klienci uważają, że narzędzia te są ograniczone, jeśli chodzi o Media Temple.

Niektóre ograniczone funkcje mogą być irytujące
Klienci skarżyli się, że niektóre automatycznie stosowane ograniczenia są bardziej irytujące niż pomocą.

Dolna linia:

Nie dla nowicjusza. Jeśli szukasz prostej firmy hostingowej dla osobistego bloga, są lepsze. Jeśli jednak szukasz wydajnego serwera dedykowanego z gwarantowanym czasem działania, ponieważ masz firmę do prowadzenia, MediaTemple ma twoje plecy.

Zobacz oficjalną stronę

Media Temple Q&ZA

Jeśli szukasz idealnego hosta dla swojej witryny sieci Web, wskazanie tego z funkcjami i korzyściami, które chcesz, a jednocześnie uzyskanie ceny, na którą Cię stać, może wydawać się przytłaczającym zadaniem. Z milionami do wyboru na całym świecie, wydaje się, że istnieje nieskończona liczba opcji. Chociaż nie możemy ich wszystkich przejrzeć, postanowiliśmy przedstawić fakty dotyczące największych graczy, takich jak Media Temple, kalifornijska firma z długą historią i dobrą reputacją.

Kiedy rozpoczęła się Media Temple?

Demian Sellfors wprowadził Intergress Technologies jako dostawcę cyfrowego biznesu w 1998 roku, a przez następny rok firma koncentrowała się na zapewnianiu wysokiej jakości usług swoim klientom – w tym Media Temple. W 1999 roku firmy połączyły się, zachowując nazwę Media Temple. Sellfors został dyrektorem generalnym, tworząc popularną firmę hostingową. Firma z siedzibą w Los Angeles szybko się rozwijała, uruchamiając kilka różnych programów, które ulepszyły świadczoną przez nią usługę i funkcje.

W 2006 r. Media Temple utworzyło Grid, publiczną usługę opartą na chmurze, która zarządza witrynami sieciowymi na wielu różnych serwerach klastrowych, zamiast jednego serwera. W sierpniu 2013 r. Zaktualizowali tę funkcję.

W czerwcu 2013 r. Media Temple uruchomiło CloudTech, który zapewnia klientom najwyższej jakości, całodobową obsługę od wykwalifikowanych inżynierów, zaktualizował platformę wirtualnego hostingu prywatnych serwerów i zaczął oferować LiveChat do interakcji w czasie rzeczywistym z klientami. Firma została wybrana przez Wall Street Journal do kontroli rządowej witryny internetowej. Całe uznanie i rozwój Media Temple doprowadziły do ​​jego przejęcia przez GoDaddy, jedną z największych firm hostingowych w 2013 roku.

Co oznacza Media Temple?

Media Temple twierdzi, że chociaż w ciągu ostatnich 18 lat doświadczyli wielkiego wzrostu, „jedna rzecz nigdy się nie zmieniła: [ich] zaangażowanie w sukces [ich] klientów”. Mówią, że to siła napędowa ich produktów.

Musi to mieć pewien wpływ, ponieważ obecnie obsługują ponad 1,5 miliona witryn internetowych w ponad 100 różnych krajach, a ponad 125 000 osób i firm korzysta z hostingu, WordPress, chmury i innych serwerów.

Firma podaje cztery klucze do sukcesu na swojej stronie internetowej:

 • Usługa
 • Produkty
 • Wartość
 • Innowacja

Media Temple szczyci się tym, że oferuje klientom więcej za swoje pieniądze, zauważając, że chociaż mogą kosztować „kilka dodatkowych dolarów”, wydane pieniądze są warte tego, aby uzyskać szybszy sprzęt, inteligentniejsze oprogramowanie i wsparcie wysokiej jakości. Firma współpracuje również z innowatorami na całym świecie, aby tworzyć nowe i ekscytujące produkty i usługi, a także współpracują ze sobą, tworząc Helix, pierwszą prywatną usługę chmurową opartą na OpenStack z Dell i MorphLabs.

Czy Media Temple oferuje hosting współdzielony?

Media Temple stworzyło własną wspólną strukturę hostingu wraz z wydaniem Grid w 2006 roku. Unikalna architektura klastrowa została zaprojektowana, aby zapewnić klientom bardziej niezawodne, szybsze opcje hostingu, które zapewniają inni w branży. Niektóre funkcje są standardowe w każdym planie.

 • Pamięć SSD
 • Ochrona przed DDoS i innymi włamaniami
 • 30-dniowe tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików
 • 1000 skrzynek e-mail
 • Zarządzane aplikacje, takie jak WordPress, Drupal lub ZenCart
 • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania

Oferują trzy oddzielne plany wspólnego hostingu; jeśli zapłacisz roczny koszt, otrzymasz dwa bezpłatne miesiące.

Osobisty (20 USD / miesiąc): 100 witryn sieci Web ze 100 bazami danych, 20 GB miejsca na dysku SSD, skalowalną przepustowością 1 TB i GPU 2000 lub Grid Performance Unit, który mierzy każde trafienie lub żądanie wysłane do usługi Grid.

Zawodowiec (30 USD / miesiąc): 500 witryn internetowych, 500 baz danych, 100 GB miejsca na dysku SSD, skalowalna przepustowość 2 TB, 2000 GPU, globalny CDN dla jednej witryny oraz wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania dla jednej witryny.

Agencja (120 USD miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące; 150 USD miesięcznie cena regularna): 2500 stron internetowych, 2500 baz danych, 500 GB miejsca na dysku SSD, skalowalna przepustowość 5 TB i 4000 GPU. Otrzymasz również globalną sieć CDN, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania oraz zaporę sieciową dla pięciu witryn, wraz z jedną rejestracją domeny i certyfikatem SSL dla jednej witryny.

Jaka jest struktura hostingu VPS w Media Temple?

Media Temple gwarantuje 99,999 procent czasu bezawaryjnego hostingu VPS, co oznacza, że ​​Twoja witryna będzie nieczynna mniej niż minutę każdego miesiąca. Są one hostowane na serwerach SSD, które są najszybszymi opcjami i dają klientom elastyczność wyboru między serwerami zarządzanymi lub zarządzanymi samodzielnie.

Samozarządzające:

Każdy plan obejmuje pełny SSH i dostęp do konta root, natychmiastowe udostępnianie oraz wybór pomiędzy następującymi systemami operacyjnymi: ubuntu, debian, fedora i CentOS.

 • Samozarządzające VPS zaczyna się od poziomu 1 30 USD miesięcznie za 2 GB pamięci RAM, 20 GB przestrzeni dyskowej i 2 TB przepustowości.
 • Przejdź na poziom 2 za 50 USD miesięcznie za 4 GB pamięci RAM, 40 GB przestrzeni dyskowej i 3 TB przepustowości.

Najlepsze plany dają ci 20 procent zniżki przez pierwsze trzy miesiące.

 • Poziom 3 kosztuje 80 USD miesięcznie przez pierwsze trzy, zanim osiągnie normalną cenę 100 USD miesięcznie. Otrzymasz 8 GB pamięci RAM, 80 GB przestrzeni dyskowej i 5 TB przepustowości.
 • Poziom 4 (200 USD / miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, a następnie 250 USD / miesiąc): 16 GB pamięci RAM, 160 GB pamięci i przepustowość 6 TB.
 • Poziom 5 (400 USD / miesiąc przez pierwsze trzy miesiące; 500 USD / miesiąc później): 32 GB pamięci RAM, 250 GB pamięci, przepustowość 7 TB.
 • Poziom 6 (800 / miesiąc przez pierwsze trzy miesiące; 1000 USD / miesiąc później): 64 GB pamięci RAM, 500 GB pamięci i przepustowość 8 TB.

W pełni zarządzany VPS

Z taką samą gwarancją czasu pracy wynoszącą 99,999 procent, panelem sterowania Plesk Onyx lub cPanel i WHM 11.5, codziennymi kopiami zapasowymi, migracją i konfiguracją witryny oraz wieloma różnymi funkcjami, zarządzany VPS zaczyna się od 249 USD miesięcznie. Skalowalna wycena pozwala między 2 a 128 GB pamięci, 30 GB i 1 TB przestrzeni dyskowej oraz między 2 a 10 TB przepustowości.

Czy mogę otrzymać dedykowany hosting od Media Temple?

Trzy różne plany serwerów dedykowanych dla jednego dzierżawcy obejmują różnorodne usługi, umożliwiając nieograniczony hosting domen, miesięczną przepustowość 10 TB, 128 GB pamięci DDR3, buforowaną pamięć RAM, wielordzeniowe procesory Intel Xeon, pamięć masową SSD 1 TB oraz baterię i pamięć flash wspierana pamięć podręczna zapisu. Oprogramowanie jest wstępnie zainstalowane we wszystkich trzech planach w zależności od potrzeb klientów.

 • Samozarządzalne zaczyna się od 2000 $ / miesiąc, z zarządzaniem serwerem wiersza poleceń, pełnym dostępem do katalogu głównego i bez usług zarządzanych.
 • Zarządzane serwery dedykowane zaczynają się od 2500 USD miesięcznie. Możesz uzyskać dostęp do konta root na żądanie, przyjazny dla użytkownika panel sterowania i zarządzanie następującymi obszarami: podstawowa wydajność, codzienne kopie zapasowe, aktualizacje systemu operacyjnego i aplikacji, skanowanie w poszukiwaniu zabezpieczeń i złośliwego oprogramowania oraz usuwanie, jeśli to konieczne
 • W pełni zarządzane serwery dedykowane kosztują 2699 USD miesięcznie. Zarządzanie systemem i dostępem do konta root jest zarządzane przez SysAdmin, a odpowiedzi priorytetowe są dostępne 24/7. Wszystkie aspekty hostingu są całkowicie zarządzane przez Media Temple.
Czy w chmurze znajduje się usługa oferowana przez Media Temple?

Jako partner Amazon WebService, Media Temple pomoże Ci przenieść i zbudować twoją stronę internetową, która będzie w pełni zarządzana przez SysAdmin i DevOps. Plany zaczynają się od 499 USD miesięcznie i obejmują wsparcie 24/7 z certyfikatem SysAdmin. Bezpłatne konsultacje pomogą ich przedstawicielom dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie i wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb hostingu w chmurze.

Oferują także wyspecjalizowany hosting WordPress w usłudze Amazon Cloud, z unikalną architekturą zawierającą wiele warstw nadmiarowości, które zapewniają 100-procentowy czas bezawaryjnej pracy. Nadmiarowe serwery WWW, bazy danych i pliki są rozproszone w wielu centrach danych. Skalowanie odbywa się w kilka minut, Twoja witryna jest wyjątkowo bezpieczna, a Ty pracujesz z jedną osobą przez cały czas, aby upewnić się, że Twoja witryna zawsze jest taka, jak chcesz. Oferują dwa oddzielne plany WordPress, każdy z pięcioma witrynami, skalowaniem opartym na ruchu i szeregiem dodatkowych funkcji. Plany zaczynają się od 2500 $ każdego miesiąca.

Jakie inne funkcje oferuje Media Temple swojemu klientowi?

Media Temple współpracuje z różnymi platformami, takimi jak Magento, dla handlu elektronicznego, a także z ponad 20 innymi zarządzanymi aplikacjami. Możesz kupić certyfikaty SSL dla swojej witryny e-commerce, jeśli nie kupujesz jednego z planów wspólnych, które zawierają certyfikat.

Wspólne plany obejmują CloudFlare, który został włączony jako część infrastruktury Grid. Szybkość i niezawodność CloudFlare, wraz z dodatkowym poziomem ochrony, zapewnią bezpieczeństwo Twojej witryny.

Jaka jest obsługa klienta Media Temple?

Media Temple szczyci się obsługą klienta i są niezwykle szybkie, kompetentne i responsywne. Ważne jest, aby pamiętać, że czat i wsparcie telefoniczne służą wyłącznie do pytań sprzedażowych. Wsparcie techniczne ogranicza się do wysyłania wiadomości za pośrednictwem centrum konta, ale przedstawiciele szybko odpowiadają solidnymi odpowiedziami, oferują również obsługę klienta na Twitterze i e-mailu.

Możesz także użyć ich bazy danych pytań i informacji, a także zainstalować SideKick, wtyczkę WordPress, która daje różne opcje otrzymywania wskazówek dotyczących typowych pytań.

Za dodatkową opłatą możesz uaktualnić swoje wsparcie i będziesz współpracować z certyfikowanymi inżynierami.

Gdzie są centra danych Media Temple i jak bezpieczne są?

Media Temple ma dwa bardzo bezpieczne centra danych. Pierwszym, ukończonym w 2007 r., Jest VA-IDC4 z siedzibą w Ashburn w stanie Wirginia. Elastyczna konstrukcja obejmuje lepszą moc i chłodzenie, a każda z 20 sal komputerowych działa niezależnie.

Drugi, EL-IDC3, znajduje się w El Segundo, Kalifornia. Spełnia specyfikacje IV poziomu, oferuje przestrzeń do rozwoju i zapewnia jeszcze głębszy poziom bezpieczeństwa.

Jaki jest ich czas pracy??

Media Temple gwarantuje ich nieprzerwaną dostępność serwerów dedykowanych, a oni wkładają pieniądze tam, gdzie ich usta. Są niezwykle stabilne, z bardzo krótkim czasem przestoju – dobry znak dla Twojej witryny. Witryny hostowane w sieci nie mają takiej samej gwarancji i zwykle mają dłuższe przestoje. Nadal są powyżej 99,9 procent średniej, ale za 20 USD miesięcznie można oczekiwać lepszego czasu pracy.

Czy ich specjaliści pomogą mi przenieść moją stronę internetową??

Niektóre witryny zawierają migrację witryny, ale w przypadku tych, którzy tego nie robią, inżynierowie CloudTech przeniosą Twoją witrynę za 150 USD za witrynę. Przeniesią każdą witrynę zgodną z ich produktami i zwrócą pieniądze, jeśli nie będą w stanie przenieść Twojej witryny.

Czy mają dobre prędkości ładowania strony?

Media Temple zauważa, że ​​Siatka sprawia, że ​​strony są nawet sześciokrotnie szybsze; wielu obecnych klientów niekoniecznie zgadza się z tą prędkością, ale zauważ, że w większości ich witryny są szybsze niż w przypadku innych hostów.

Czy gwarantują którekolwiek z ich usług?

Chociaż istnieje wiele firm hostingowych, które oferują wyjątkowo długie gwarancje zwrotu pieniędzy, czasem sięgające 97 dni, Media Temple oferuje 30 dni, co jest wystarczającym czasem na ustalenie, czy host jest dla Ciebie.

Jakie są wady wyboru Media Temple?

Klient znalazł kilka wad hostingu w Media Temple.

 • Nie oferują serwerów z systemem Windows
 • Podczas gdy wszystkie ich plany są droższe niż wiele bardziej popularnych opcji hostingu, ceny VPS i planów serwerów dedykowanych mają znacznie wyższy miesięczny koszt.
 • Więcej narzędzi do tworzenia stron internetowych byłoby bardzo korzystne dla nowych klientów w projektowaniu stron internetowych. Ich opcja Virb, która wiąże się z dodatkowymi kosztami, umożliwia tworzenie ostrych witryn reagujących na urządzenia mobilne. Ponownie jednak kosztuje to co miesiąc więcej i nie ma popularnych motywów przeciągania i upuszczania, które stają się coraz bardziej popularne.
 • Wiele z tych opcji jest idealnym rozwiązaniem dla osób z doświadczeniem i wiedzą na temat tworzenia stron internetowych; osoby lub firmy bez tego mogą na początku mieć trudności z nauką korzystania z Media Temple.
Dlaczego powinienem wybrać Media Temple?

Media Temple ma obszerną listę opcji hostingu, z wieloma różnymi możliwościami skalowania twoich planów w razie potrzeby. Zapewniają instalację jednym kliknięciem w kilku aplikacjach internetowych; w planach hostowanych przez Grid jest ograniczona ilość, ale klienci hostingowi dedykowani mają większą opcję. Przedstawiciele działu obsługi klienta są doświadczeni, profesjonalni i uprzejmi.

Media Temple to firma hostingowa pomysłów dla doświadczonych programistów, którzy chcą przełomowego, wysokiej jakości hostingu i nie martwią się o budżet. Dla nowych użytkowników hostingu lub dysponujących ograniczonym budżetem ceny Media Temple mogą wydawać się restrykcyjne; jednak zdolność do rozwoju i możliwości każdego planu mogą sprawić, że Media Temple będzie dobrym pierwszym wyborem.

Więcej na MediaTemple.net

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector