Recenzje Mochahost, maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Recenzje Mochahost, maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Recenzje Mochahost, maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest Mochahost Hosting?

Chociaż Mochahost ma swoich fanów – i krytyków – istnieją już od lat i mają wielu klientów.


Czy są odpowiednie dla Ciebie??

Dzięki najniższym cenom (już od 1,95 USD), 100% gwarancji czasu sprawności i gwarancji prędkości, Mochahost jest warte sprawdzenia, czy znajduje się na twojej liście.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje Mochahost 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (8 głosów) Plusy

 1. Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku
 2. Łatwy kreator stron internetowych
 3. 180-dniowa gwarancja bez ryzyka
 4. Dożywotnia gwarancja rabatu
 5. Gwarancja 100 procent czasu bezawaryjności
 6. Dożywotnia darmowa nazwa domeny

Cons

 1. Reklama jest trochę niejasna
 2. Mniej opcji hostingu niż większość
 3. Brak zintegrowanej opcji tworzenia kopii zapasowych
 4. Panele kontrolne Koszt dodatkowy
 5. Wsparcie zagraniczne
 6. Kilka złych recenzji

Wsparcie2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu Mochahost

Mochahost to dostawca usług hostingowych, który został założony w 2002 roku. Dzięki temu firma działa od ponad 14 lat. Z pozoru Mochahost jest solidnym graczem i konkurentem w branży hostingu. Jest jednak kilka osób, które mogą powiedzieć inaczej. Jak widać w poniższych opiniach użytkowników, nie mają za bardzo miłości.

Polecamy SiteGround jako podobną alternatywę z niesamowitym wsparciem i niskimi kosztami.

Najlepsze cechy Mochahost Hosting

Bez wątpienia Mochahost udostępnia kilka funkcji, które są całkowicie wyjątkowe. Sama funkcja nie jest wyjątkowa, ale sposób, w jaki ją oferują.

1. Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku

Mochahost oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku we wszystkich swoich planach hostingowych. Chociaż nie jest to całkowicie wyjątkowe, zawsze miło jest to zobaczyć, ponieważ wielu dostawców hostingu nie oferuje nieograniczonej przepustowości i miejsca na dysku. Niektórzy są winni nałożenia limitów na te dwa wskaźniki. Nie musisz się tym martwić, że użytkownicy nigdy nie otrzymają błędu „przekroczono przepustowość”.

2. Łatwy kreator stron internetowych

Również standardowa funkcja, możliwość łatwego tworzenia stron internetowych przy użyciu oprogramowania WYSIWYG, jest również plusem – nie każdy dostawca hostingu oferuje to. WYSIWYG to skrót od „What You See Is What You Get”. Innymi słowy, nie masz nawet żadnych umiejętności programistycznych, aby zbudować swoją witrynę. Jest to edytor wizualny, a twoja strona internetowa zostanie zbudowana i ułożona tak, jak widzisz na ekranie, jak ją przebudowuje – całe kodowanie jest za Ciebie.

3. 180-dniowa gwarancja bez ryzyka

Jest to zdecydowanie funkcja, która wzbudziła moje zainteresowanie. Nie każdy dostawca hostingu oferuje pełną sześciomiesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy. Czytając dalej warunki usługi, oznacza to, że możesz zrezygnować w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, ale nie otrzymasz pełnego zwrotu w wysokości 100 procent. Zamiast tego otrzymasz proporcjonalny zwrot pieniędzy. Po sześciu miesiącach nie będziesz uprawniony do zwrotu pieniędzy za to wszystko. Z pewnością należy o tym pamiętać.

4. Dożywotnia gwarancja rabatu

To wyjątkowa funkcja. Oznacza to, że twoja cena nigdy się nie zmieni. Jeśli zarejestrujesz się po obniżonej stawce, zawsze będziesz miał taką stawkę – nigdy nie podniosą na ciebie swoich cen. W tej chwili oznacza to, że możesz zapisać się na ich najtańszy plan za mniej niż 2 USD miesięcznie. Jeśli miałbyś zachować Mochahost jako swojego dostawcę usług hostingowych, oznaczałoby to, że nigdy nie zapłaciłbyś więcej niż dwa dolary miesięcznie – nigdy.

5. 100-procentowa gwarancja bezawaryjności

Jest to również unikalne w przyszłości. Każdy inny dostawca hostingu, którego kiedykolwiek widziałem, ma najwyżej 99,9 procent gwarancji nieprzerwanej pracy. Mochahost oferuje 100-procentową gwarancję czasu działania. W ramach tej gwarancji zrekompensują ci darmowy hosting, jeśli kiedykolwiek znajdziesz swoją stronę. Co ciekawe, nie mają strony statusu serwera, która poinformuje Cię, czy występują problemy techniczne, czy nie. Tak czy inaczej, jest to funkcja niespotykana nigdzie indziej.

6. Dożywotnia darmowa nazwa domeny

Rejestracja nazwy domeny kosztuje około 15 USD rocznie. Jednak dzięki Mochahost otrzymujesz dożywotnią bezpłatną nazwę domeny. Innymi słowy, nie tylko dostajesz darmową nazwę domeny, aby zacząć, ale Mochahost oferuje opłatę za hosting nazwy domeny rok po roku.

Minusy hostingu Mochahost

Choć Mochahost może brzmieć kusząco, jest kilka rzeczy, w których ich brak.

1. Reklama jest nieco niejasna

Jak wspomniano w powyższej 180-dniowej gwarancji bez ryzyka, musiałem zagłębić się w warunki usługi, aby dowiedzieć się, co dokładnie oznacza „bez ryzyka”.

Tak, jeśli nie podoba ci się ta usługa w ciągu 180 dni, możesz odzyskać swoje pieniądze – chociaż jest to proporcjonalna opłata.

Jeśli chcesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, możesz go uzyskać, ale tylko w ciągu 30 dni – i musisz wybrać tę opcję.

Wydawało się, że ich reklamy były niejasne lub wprowadzające w błąd, biorąc pod uwagę, że jest to funkcja, której nie ma większość dostawców usług hostingowych.

2. Mniej opcji hostingu niż większość

Nie byłem pewien, czy mam to uznać za profesjonalistę czy oszusta. Mimo że mają mniej opcji hostingu niż większość, co jeśli jest wystarczające dla większości. Mają sześć opcji systemu Linux i sześć opcji systemu Windows – w większości może to zaspokoić potrzeby ludzi.

3. Brak opcji zintegrowanej kopii zapasowej

To również wymagało dodatkowych badań. Mochahost nie tworzy kopii zapasowych swoich danych, ale nie do użytku klienta. Używaj go tylko w nagłych wypadkach.

Innymi słowy, gdybyś miał z nimi hostować, musiałbyś wymyślić własne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych.

W 2019 roku nie jest to wystarczająco dobre.

4. Panel sterowania Koszt dodatkowy

Ten czuł się tak, jakby Mochahost próbował cię zepsuć. Mają najwyższy dostępny wybór, jeśli chodzi o wybór panelu sterowania, ale nie są one bezpłatne.

Użytkownicy systemu Linux mają więcej opcji niż użytkownicy systemu Windows, ponieważ mogą wybierać spośród cPanel, Easy Web Panel, WHM i Plesk.

Użytkownicy systemu Windows utknęli w panelu witryny i panelu Plesk, pamiętając, że Plesk kosztuje więcej.

5. Wsparcie zagraniczne

Nie podobało mi się to, że większość ich wsparcia znajduje się w Belgii. Chociaż mają wiedzę, powinni mieć siedzibę w USA – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ich centrum danych znajduje się w Chicago w Stanach Zjednoczonych.

6. Kilka złych recenzji

Przeczytałem kilka złych recenzji dotyczących Mochahost online. Gdyby to była tylko jedna lub dwie recenzje, z łatwością mogłabym to przedstawić niezadowolonemu pracownikowi lub coś w tym rodzaju.

Jednak gdy widzisz kilka złych recenzji w kilku różnych witrynach, zaczynasz się zastanawiać, co się dzieje za kulisami.

Dolna linia

Z pozoru Mochahost wydaje się być solidnym dostawcą usług internetowych. Kiedy jednak zanurzysz się i zostaniesz klientem, historia wydaje się zmieniać. Nasze wrażenia wydają się różnić od recenzji – nie było tak źle. Oczywiście robiliśmy to tylko w celu przeglądu, ale mieliśmy doświadczenie klienta. Podobał nam się fakt, że usługa była dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i wydawały się być szybsze niż niektóre z twierdzonych recenzji.

To prawie sprawia, że ​​myślę, że w pewnym momencie nie byli tak dobrzy, ale wygląda na to, że wyczyścili swój akt, co jest czymś, co warto zobaczyć.

Zobacz więcej funkcji

Więcej na Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector