Recenzje One.com Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest hosting One.com?


Recenzje One.com 3.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Imponująca lista funkcji
 2. Więcej niż w przystępnej cenie
 3. Doskonały czas pracy
 4. Darmowy pierwszy rok na pakiet podstawowy
 5. Całodobowe wsparcie 24/7

Cons

 1. Oferuj tylko hosting współdzielony

Wsparcie3Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Nasza oficjalna recenzja hostingu One.com

One.com jest jednym z wiodących dostawców hostingu w Europie. Założona w Danii w 2002 r. One.com wzrosła do ponad miliona klientów i 149 krajów.

Najlepsze cechy hostingu One.com

Spójrzmy pod maską, prawda? Przecież w ciągu 15 lat wzrosła z niczego do ponad 1 miliona klientów. Muszą robić coś dobrze.

Imponująca lista funkcji

One.com oferuje niektóre funkcje, które są konkurencyjne w stosunku do innych rozwiązań hostingowych oraz niektóre, które są unikalne. Oferują unikalne rozwiązanie Bix z każdym pakietem hostingowym. Rozwiązanie Bix zapewnia synchronizację w czasie rzeczywistym, funkcje strumieniowego przesyłania muzyki, funkcje udostępniania plików i zawsze imponujące funkcje dostępu mobilnego.

Sam fakt, że jest to standard w każdym pakiecie, sam w sobie robi wrażenie. Jednak niektóre z bardziej konkurencyjnych funkcji obejmują Google AdWords. Jeśli wydasz 25 USD i kredyty Google AdWords, one.com da ci dodatkowe 75 USD kredytów.

Są bardziej niż niedrogie

One.com jest imponująco przystępny cenowo. W rzeczywistości nigdy nie widziałem takiego taniego. Nie oznacza to również, że jest to tania usługa – to po prostu powiedzieć, że nie pobierają zbyt wiele.

Ich pakiet startowy zaczyna się od 0,25 USD miesięcznie. To jedna czwarta dolara – nie literówka.

Idealne do podstawowych stron internetowych, blogów i hostingu poczty e-mail. Za 0,25 USD miesięcznie otrzymasz 15 GB przestrzeni dyskowej, pojedynczą bazę danych, jedną domenę i funkcje SSL – coś kluczowego dla witryn e-commerce.

Nawet pakiet biznesowy, który jest jednym z ich droższych pakietów, zaczyna się od 6 USD miesięcznie. Nie mogę wymyślić nikogo innego, kto oferuje ponad 500 GB przestrzeni dyskowej, osiem rdzeni procesora (dla wspólnego konta hostingowego), wiele baz danych, wiele domen oraz funkcje SSL i SSH w tej cenie.

Doskonały czas pracy

Dla wielu osób, zanim zdecydują się na firmę hostingową, muszą wiedzieć o czasie pracy. Zbyt często zdecydowanie zbyt wiele firm hostingowych jest winnych nie zapewnienia najlepszego czasu pracy. Gdy witryna jest nieczynna – zwłaszcza witryna e-commerce – posiadanie witryny, która nie działa, będzie kosztować ludzi. Kiedy kosztuje to tak wiele ludzi, trafiasz do niezadowolonych klientów – w dowolny sposób. O wiele lepiej jest, aby ktoś pobierał dodatkową opłatę, gdy przepustowość zostanie przekroczona, niż w celu zamknięcia strony. Jednak One.com nie zamknie Twojej witryny, ponieważ oferuje nieograniczoną przepustowość.

One.com nie reklamuje swojej dostępności. Kopanie zajęło trochę czasu, ale znalazłem, że zamiast gwarancji dostępności, opublikowali swoje statystyki dostępności. W ciągu 979 dni mieli 99,99 procent czasu bezczynności.

Darmowy pierwszy rok na pakiet podstawowy

Teraz już opisałem, jak naprawdę One.com jest niedrogi. Jedną rzeczą, o której nie wspomniałem, jest to, że jeśli zdecydujesz się na pakiet podstawowy, otrzymasz pierwszy rok za darmo. Zgadza się – 0,00 $. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś więcej motywacji, aby pójść z firmą hostingową, to jest to. Żadna inna firma hostingowa nie oferuje tego.

Całodobowe wsparcie 24/7

Jest to krytyczna cecha dla prowadzenia działalności międzynarodowej. Podczas gdy wiele firm hostingowych oferuje tę całodobową pomoc przez cały rok, wiele z nich nie. W rzeczywistości niektóre z nich zapewniają wsparcie tylko w godzinach pracy lokalnego banku. Innymi słowy, od 8:00 do 17:00 czas lokalny – gdziekolwiek się znajdują. Jest to niedopuszczalne dla wielu osób będących międzynarodowymi klientami, którzy potrzebują wsparcia. Jeśli Twoja witryna jest wyłączona i potrzebujesz pomocy, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to być o trzeciej nad ranem tylko dlatego, że są otwarte.

Jedynym minusem jest to, że jest to internetowy czat na żywo. Oczywiście dla wielu osób to nie problem – czat na żywo jest preferowany w porównaniu z długim czasem oczekiwania przez telefon. Jednak nie oferowanie wsparcia przez telefon może zniechęcać niektórych ludzi.

Wady hostingu One.com

Choć hosting One.com jest niesamowity, w niektórych obszarach bardzo nam brakuje. W rzeczywistości wiele z nich łamie umowy.

Tylko hosting współdzielony

One.com oferuje tylko hosting dzielony. Oznacza to, że nie można uzyskać opcji serwera dedykowanego, opcji serwera VPS ani żadnych opcji hostingu w chmurze. Wiele z tych funkcji ma zasadnicze znaczenie dla każdego, kto buduje witrynę e-commerce i musi się rozwijać.

Jeśli budujesz witrynę e-commerce i planujesz ekspansję, możesz poszukać gdzie indziej, ponieważ gdy zajdzie taka potrzeba, będziesz zmuszony zmienić dostawcę usług hostingowych. Jeśli jednak planujesz prowadzić małego bloga, to naprawdę nie jest to problem.

Dolna linia

Naprawdę nie było za wiele, aby nie lubić hostingu One.com. Nie omawiałem nawet niektórych rzeczy – jak ich imponująca lista funkcji (22 niesamowite funkcje i ich liczba – sprawdź je tutaj). To tylko bezpłatne funkcje, które są standardem na każdym koncie. Podsumowując, One.com podbiłoby moje serce, gdyby nie fakt, że nie oferują innych rodzajów hostingu niż hosting dzielony.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map