Recenzje Resellerclub maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest Resellerclub Hosting?


Zobacz oficjalną recenzję Resellerclub 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (11 głosów) Plusy

 1. Wsparcie 24/7
 2. Wiele planów jest w ofercie
 3. 99,9% czasu przestoju hostingu
 4. Doskonała struktura cenowa
 5. Możesz wybrać lokalizację serwera

Cons

 1. Słabe recenzje hostingu
 2. Słaby czas reakcji wsparcia
 3. Wyższe ceny domen
 4. Problemy z aktualizacjami problemów krytycznych

Wsparcie2.5Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu Resellerclub

Nie każdy dostawca hostingu obsługuje specjalnie sprzedawców. Wielu webmasterów ma do czynienia z odsprzedażą przestrzeni hostingowej od dostawcy usług hostingowych, który oferuje bardzo mało sposobu odsprzedaży. Resellerclub to spełnienie marzeń webmasterów.

Najlepsze cechy hostingu Resellerclub

Jako dostawca usług hostingowych, który koncentruje się wyłącznie na odsprzedaży, oferuje więcej funkcji niż większość innych dostawców. Jedynymi innymi dostawcami, których widziałem, którzy mają więcej funkcji niż resellerclub, są dostawcy usług dla dużych przedsiębiorstw.

Doskonałe funkcje wsparcia

Jedyną funkcją wsparcia, której brakuje hostingu Resellerclub, jest bezpośredni numer telefonu. Oferują całodobowy system sprzedaży biletów, e-mail i czat na żywo. Czat na żywo jest zawsze mile widzianą funkcją, ponieważ wielu dostawców hostingu nie oferuje tego.

Więcej funkcji, niż można potrząsnąć kijem

Hosting Resellerclub jest skierowany do osób, które odsprzedają przestrzeń hostingową. Blogerzy i freelancerzy nie znajdą tutaj tego, czego szukają. Ponieważ jest przeznaczony dla webmasterów, znajdziesz funkcje, które są dla nich dostosowane – a nie przeciętny właściciel małej firmy, który chce hostować witrynę. Każdy z ich planów obsługuje MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla i SuperSite Storefront.

Plany, plany i więcej planów

Hosting dla sprzedawców oferuje wszystko, na co może oczekiwać webmaster. Oferują plany combo, serwery dedykowane, serwery zarządzane, hosting VPS, hosting współdzielony, certyfikaty comodo, zabezpieczenia SiteLock, tworzenie kopii zapasowych CodeGuard i wiele innych. To tylko na początek. Każdy z ich planów daje możliwość wyboru serwera Windows lub Linux. Mają cztery osobiste plany hostingowe, 10 planów VPS, dwa wspólne plany i cztery poziomy usług wraz ze swoimi planami sprzedaży.

Kompetentny zespół sprzedaży

Mają kompetentny zespół sprzedaży. Naprawdę podoba mi się to, kiedy z nimi rozmawiałem, nie czuli się zmuszeni do sprzedania mi czegoś, czego nie potrzebowałem. Dobrze znają swoje produkty i wiedzieli, kiedy produkt nie będzie dla mnie działał. Nie popchnęli problemu, co było miłe.

Zweryfikowano 99,9 procent czasu dostępności hostingu

Dane firm zewnętrznych weryfikują, że 99,9 procent czasu przestoju hosta. W 2010 roku wydawało się, że mieli problemy z bezczynnością, ale wydaje się, że od tamtej pory je rozwiązali. Każdy, kto chce sprawdzić, na ile wiarygodny może być dostawca usług hostingowych, może znaleźć właśnie to, czego szuka w hostingu Resellerclub.

Doskonała struktura cenowa

Nie zawsze możesz zadowolić wszystkich, jeśli chodzi o ceny. Jednak nigdy nie widziałem takiej struktury cen. Większość pakietów zawiera 30-procentową ofertę rabatową. Co więcej, wygląda na to, że naprawdę próbują zachęcić cię do wypróbowania przed zakupem. To sprawia, że ​​czuję się tak, jakby próbowali skłonić produkt do sprzedaży, a nie zawrzeć z tobą jakąś umowę.

Możesz wybrać lokalizację serwera

Ta funkcja jest wyjątkowa. Gdy się z nimi skonfigurujesz, zapytają Cię, gdzie chcesz hostować swoją witrynę. Mają serwery strategicznie rozmieszczone na całym świecie i możesz wybrać ten, który jest najbliżej Twojej lokalizacji domowej.

Minusy to hosting Resellerclub

Czasami niektóre rzeczy są po prostu zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Może tak być w przypadku hostingu Resellerclub.

Słabe recenzje hostingu

Gdziekolwiek jesteś online, hosting Resellerclub jest nękany złymi recenzjami. Ciekawe, że wiele z tych recenzji miało co najmniej 4 lata. Jednak to nie usprawiedliwia ich od niektórych nowszych. Trudno jest też przypisać to niezadowolonemu pracownikowi lub komuś, kto miał złe doświadczenia – jest ich zbyt wielu, by je policzyć.

Zły czas reakcji wsparcia

Może to iść w parze z kiepskimi recenzjami hostingu, ale jedną z debat, które można znaleźć na forach internetowych dotyczących hostingu Resellerclub, jest to, ile czasu zajęło pracownikom pomocy technicznej powrót do nich w ich sprawie. Wynoszą one od kilku dni do kilku tygodni. Dla mnie czekanie ponad kilku godzin, kiedy mam problem z moją witryną, jest niedopuszczalne.

Wyższe ceny domen

Mogą mieć doskonałe ceny, gdy sprzedają swoje plany, ale możesz sobie pozwolić na szukanie gdzie indziej, jeśli chodzi o rejestrację nazwy domeny. To prawie tak, jakby tutaj zarabiali pieniądze. Ma to sens, ponieważ są dostawcą odsprzedaży. Jeśli sprzedajesz przez większość czasu, o wiele wygodniej jest przejść przez lokalizację domu, aby szukać gdzie indziej, a następnie zaimportować.

Problemy z aktualizacjami krytycznych problemów

Jedną z głównych skarg, które znalazłem w Internecie, były problemy z aktualizacjami krytycznych problemów. Za każdym razem, gdy pojawia się krytyczna aktualizacja, ludzie skarżyli się, że mieli trudności z jej otrzymaniem lub otrzymywali błędy podczas próby pobrania lub instalacji.

Dolna linia

Wiele problemów, które znalazłem z hostingiem Resellerclub, pochodziło z ponad czterech lat temu. W ostatnich latach trudniej jest znaleźć z nimi problemy. Mają solidne przestoje, konfigurowalne plany i zapewniają wszystko, na co może oczekiwać webmaster.

Zobacz więcej funkcji Więcej na ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map