Recenzje rozwiązań sieciowych Maj 2020: Umierający dinozaur czy warto?

Jak dobry jest hosting rozwiązań sieciowych?


Przegląd rozwiązań sieciowych 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (3) głosów) Plusy

 1. Dostępnych jest wiele planów hostingowych
 2. Gwarancja dostępności 99,99%

Cons

 1. Niektóre z najgorszych recenzji w historii
 2. Wsparcie wymaga pracy
 3. Wygórowane opłaty za anulowanie
 4. Niepotrzebne próby sprzedaży

Wsparcie2Speed2Features2.5Value2Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu rozwiązań sieciowych

Rozwiązania sieciowe działają na rynku od 1979 roku. W pewnym momencie były jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań hostingowych. Od czasu ich przejęcia przez Web.com w 2011 roku wygląda na to, że spadły.

Najlepsze cechy hostingu rozwiązań sieciowych

Na papierze hosting rozwiązań sieciowych wydaje się realnym rozwiązaniem.

Wiele planów hostingowych

Dzięki rozwiązaniom sieciowym możesz płacić za hosting nawet z 10-letnim wyprzedzeniem. Większość hostingu jest skierowana do właścicieli małych firm. Network Solutions oferuje dedykowany hosting WordPress, hosting współdzielony, hosting VPS i hosting SharePoint. Dostępne są również plany handlu elektronicznego i hostingu witryn mobilnych.

Serwery z systemem Windows i Linux

Centrum danych Network Solutions ma serwery oparte na systemie Linux i Windows dostępne do wyboru przez klienta. Żadne z nich nie jest lepsze od drugiego – zależy od osobistych preferencji. Niektóre osoby korzystają z opcji dostosowywania dostępnych w systemie Linux, a inne znają serwery z systemem Windows.

Gwarancja bezawaryjności

Jeśli wybierzesz Linux jako opcję serwera, Network Solutions oferuje 99,99 procent gwarancji czasu działania. W przypadku serwerów z systemem Windows Network Solutions oferuje 99,9 procent gwarancji bezawaryjności. Kopałem trochę głębiej i otworzyłem ich warunki świadczenia usługi, aby zobaczyć, jaką gwarancję oferuje. Niestety nie dostarczono żadnych informacji na temat rekompensaty oferowanej w związku z tą gwarancją.

Dostępne opcje niestandardowe i zaawansowane

Rozwiązania sieciowe zaczynają się jako niedrogie rozwiązanie dla twoich potrzeb hostingowych, ale dzięki wszystkim dostępnym zaawansowanym rozwiązaniom mogą szybko stać się drogie. Oferują one kilka wyjątkowych pakietów, takich jak specjalny pakiet marketingowy na Facebooku i zaoferują całkowite zbudowanie witryny dla Ciebie. Network Solutions obfituje w dodatki, w tym pakiety marketingowe, w których przesyłają Twoją witrynę do rejestrów lokalnych, a także wyszukiwarki Google, Yahoo i Bing, pakiet sklepowy, który umożliwia sprzedaż rzeczy w Twojej witrynie, oraz pełny pakiet e-commerce . Każdy z tych pakietów jest sprzedawany osobno.

Dołączone oprogramowanie do tworzenia stron internetowych

Każdy z ich pakietów hostingowych obejmuje dostęp do oprogramowania do tworzenia stron internetowych. Byliśmy mile zaskoczeni jego możliwościami. Możesz przeciągać i upuszczać formularze, mapy, łącza w mediach społecznościowych i inne elementy bezpośrednio w internetowym narzędziu do tworzenia witryn. Możesz nawet przeciągać i upuszczać kod, taki jak JavaScript w HTML. Inne firmy naliczają dodatkowe opłaty za niektóre z tych funkcji. To była miła zmiana tempa, aby dowiedzieć się, że większość tego moglibyśmy zrobić za darmo.

Wady hostingu rozwiązań sieciowych

Hosting to poważna sprawa. Gdziekolwiek spojrzysz, może się okazać, że Network Solutions jest platformą hostingową słabej sieci.

Niektóre z najgorszych recenzji w historii

Ten z pewnością przyjedzie do stolarki. Network Solutions ma jedne z najgorszych recenzji, jakie kiedykolwiek czytałem, jeśli chodzi o firmę hostingową. Wygląda na to, że wsparcie to żart, zmuszają cię do przeskakiwania przez obręcze w celu przeniesienia domen z dala od nich i nigdy nie postępują zgodnie z obietnicą. Ludzie stracili domeny, są obciążani wygórowanymi kwotami, a uzyskanie wsparcia może zająć kilka tygodni, a czasem miesięcy, ale okazuje się, że nie było wsparcia.

Wsparcie wymaga pracy

Patrząc na stronę pomocy rozwiązań sieciowych, znajdziesz ponad 26 różnych rozwiązań pomocy technicznej. Połowa z nich przeznaczona jest na sprzedaż, a połowa na wsparcie. Ta strona jest myląca i może minąć trochę czasu, zanim odpowiedzą na twoje pytanie. Niektóre rozwiązania wsparcia wymagają nawet wysłania ich pocztą e-mail. Wiele rozwiązań wspierających ma kilka różnych kanałów, co tylko zwiększa zamieszanie. Network Solutions twierdzi, że ma wsparcie 24/7, ale wiele rozwiązań jest dostępnych tylko w godzinach pracy w USA. Posiadanie całodobowej pomocy przez e-mail nie jest dokładnie zaletą. Możesz wysłać wiadomość e-mail do dowolnej osoby w dowolnym momencie i nie otrzymywać odpowiedzi do następnego dnia roboczego.

Wygórowane opłaty za anulowanie

Rozwiązania sieciowe zawierają niektóre skandaliczne opłaty za anulowanie. Im dłuższy jest początkowy kontrakt, tym większa pełna opłata. Przez rok będą pobierać opłatę nieco poniżej 40 USD za anulowanie. W przypadku umowy na 10 lat naliczą one do 180 USD za anulowanie. To nie zaczyna drapać powierzchni, jeśli chodzi o reakcję na prośby o anulowanie. Będą cię bombardować próbami sprzedaży i obietnicami niższych opłat, jeśli anulujesz prośbę o anulowanie, z których większość nie zostanie uhonorowana.

Niepotrzebne próby sprzedaży

Był czas, kiedy można było wejść do restauracji typu fast food i dostać opcję hamburgera, frytek i drinka. To było całe menu. Czasy się zmieniły. Network Solutions ma niepotrzebną ilość opcji sprzedaży. Naprawdę wydaje się, że starają się niklu i zepsuć cię na każdym kroku. Jeśli potrzebujesz konkretnej funkcji, kosztuje ona dodatkowo. Ponadto każda dokonana przez nich sprzedaż objęta jest planem subskrypcji automatycznego odnawiania bez uprzedniego informowania klienta.

Dolna linia

Sprawdziłem wiele hostów internetowych. Robię to, ponieważ mam doświadczenie ze wszystkimi tymi hostami. Rozwiązania sieciowe to jedno rozwiązanie hostingowe, któremu mogę szczerze polecić. W pewnym momencie mieli monopol na rejestrację domen internetowych i był postrzegany jako dobre rozwiązanie dla twoich potrzeb hostingowych. Teraz, nawet przy wsparciu Web.com, alarmujące jest to, ile osób próbuje uciec od rozwiązań sieciowych.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map