Recenzje Web.com Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Recenzje Web.com Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Recenzje Web.com Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Przegląd Web.com – czy warto??

Web.com to publiczna firma hostingowa z siedzibą w Jacksonville na Florydzie. Założony w 1997 r. Web.com jest jednym z najdłużej działających i najbardziej rozpoznawalnych dostawców hostingu na rynku. Na koniec 2014 r. Mieli ponad 3,3 miliona subskrybentów. Firma jest także właścicielem Network Solutions i Register.com.


Jak dobra jest Web.com?

Web.com mógł być pionierem w boomie dotcomów, ale ich usługi nie nadążają za dzisiejszym rynkiem, który jest tak nasycony innowacyjnymi i konkurencyjnymi cenowo firmami hostingowymi. Web.com pobiera wyjątkowo wysokie ceny za bardzo ograniczone, podstawowe usługi. Z pewnością żaden hosting nie jest idealny, a dopasowanie każdej firmy zależy od twojego projektu. Ale Web.com podaje bardzo niewiele powodów, aby je polecać. Choć mogą polegać na rozpoznawaniu swoich nazwisk i potędze korporacyjnej, usług Web.com poważnie brakuje w prawie każdym dziale.

Recenzje Web.com 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy

 1. Plany oparte na systemie Linux i Windows
 2. Doskonały czas pracy
 3. Przeciągnij i upuść Site-Builder

Cons

 1. Tylko hosting współdzielony
 2. Upsells na każdym kroku
 3. Bardzo wysokie opłaty – plany nie są kompleksowe
 4. Kilka skarg do Better Business Bureau
 5. Frustrujące doświadczenie w obsłudze klienta
 6. Wprowadzające w błąd obietnice wstępne i stawki za odnowienie

Podsumowanie Jeśli Web.com zwróciło Twoją uwagę z powodu niskich cen wstępnych, należy przeczytać drobny druk. Witryna Web.com może mieć pewne atrakcyjne funkcje, które są atrakcyjne dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać z hostingu, ale niewiele oferuje, co czyni je dobrą inwestycją na dłuższą metę. Wsparcie2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2

Nasz oficjalny przegląd hostingu Web.com

Możesz rozpoznać Web.com po reklamach telewizyjnych z udziałem właścicieli małych firm, którzy nie znają się na technologii, a może po sponsorowaniu PGA Tour. Jako jeden z największych i najdłużej działających hostów internetowych, Web.com ma doskonałą rozpoznawalność nazw i środki na szeroką reklamę. Ale ponieważ branża hostingowa w ostatnich latach wzrosła, Web.com nie nadąża za poziomem usług swoich nowych konkurentów.

Najlepsze funkcje Web.com Hosting

Web.com obiecuje atrakcyjne usługi, ale rosnąca wysokość standardów branżowych sprawia, że ​​wyglądają one bardzo prosto w porównaniu. Oto kilka powodów, dla których ktoś może chcieć zapisać się na wspólny plan hostingowy w Web.com:

Zarówno plany oparte na systemie Linux, jak i Windows

Web.com ma plany hostingowe oparte zarówno na systemie Linux, jak i Windows. Nie są jedyną firmą, która oferuje ten wybór; Na przykład GoDaddy oferuje również obie platformy. Ale wybór hostingu opartego na systemie Linux i Windows staje się coraz rzadszy, ponieważ większość firm hostingowych wybiera tylko jedną.

Zbuduję dla Ciebie stronę biznesową na Facebooku

Web.com obiecuje zbudować stronę biznesową Facebooka dla nowych klientów. Ten chwyt marketingowy jest oczywiście skierowany do starszych, mniej technicznie nastawionych właścicieli firm. Ale utworzenie strony na Facebooku jest prawdopodobnie jedną z najłatwiejszych rzeczy, które każdy może zrobić w Internecie. Zwłaszcza, że ​​to Największą rosnącą grupą demograficzną Facebooka są obecnie osoby starsze, trudno sobie wyobrazić, aby ktoś był tak zestresowany myślą o utworzeniu strony na Facebooku, że ta usługa byłaby tak atrakcyjna. Być może jest to punkt sprzedaży dla tych, którzy wolą unikać Internetu razem, ale dla tych, którzy mają nawet najbardziej podstawowe kompetencje w Internecie, zalecamy poświęcenie 10 minut na stworzenie własnej strony biznesowej na Facebooku..

Zakup i rejestracja nazw domen

Rejestracja w Web.com obejmuje bezpłatną rejestrację domeny, którą robią sami, zamiast działać za pośrednictwem zewnętrznego rejestratora. Ale uważaj na współczynnik odnowienia. Podczas gdy pierwszy rok jest bezpłatny, usługa Web.com pobiera opłatę w wysokości 37 USD rocznie za odnowienie domeny, co jest ponad dwukrotnie wyższe niż typowy standard branżowy. Na przykład GoDaddy pobiera opłatę w wysokości 14,99 USD za odnowienie domeny po pierwszym roku. Usługi takie jak NameCheap będą kosztować jeszcze mniej. Chociaż bezpłatna domena po rejestracji może być kusząca, zalecamy kupienie domeny w innym miejscu, jeśli zamierzasz korzystać z Web.com jako usługodawcy hostingowego. Oczywiście, chyba że zamierzasz posiadać URL tylko przez rok.

Niskie ceny wstępne

Web.com oferuje bardzo niskie stawki wstępne dla nowych klientów. Ich pakiet Kreatora stron internetowych kosztuje zaledwie 1,95 USD za pierwszy miesiąc. Drobny druk musi jednak zostać rozwiązany. Jest to tylko pierwszy miesiąc, po którym stawki rosną o ponad 1000% do 22 USD miesięcznie. To staje się również coraz droższe, jeśli dodasz dodatki, takie jak certyfikaty SSL, raportowanie kluczowych wskaźników itp.

Doskonały czas pracy

Do tego momentu mogliśmy zakwalifikować każdego profesjonalistę powiązanego z Web.com. Ale faktem jest, że mają naprawdę doskonały czas pracy. Przy 99,99% w ostatnim dziesięcioleciu, ich rekord tutaj jest nieukończony.

Wady hostingu Web.com

Web.com ma dość okropną reputację zarówno wśród profesjonalistów internetowych, jak i przeciętnych klientów. Tak straszne, że zastanawiasz się, jak mogą być jedną z największych i najdłużej działających firm w branży. Oto niektóre z głównych powodów, dla których powinieneś szukać usług hostingowych w innym miejscu:

Struktura cen jest zarówno droga, jak i myląca

Jak wspomniano wcześniej, Web.com ma kilka kuszących wstępnych opcji cenowych, które mogą spodobać się początkującym webmasterom. Ale w przeciwieństwie do większości innych dostawców hostingu, Web.com nie tworzy struktury swoich usług jak pakiety. Bardzo trudno jest oszacować, ile będą kosztować ich usługi bez faktycznego umieszczania produktów w koszyku. Co więcej, nie jest jasne, za jaki rodzaj przestrzeni dyskowej i ograniczenia ruchu płacisz, ponieważ nie jest to wyraźnie podzielone w dowolnym miejscu na ich stronie. (Aby zobaczyć firmę, która świetnie sobie z tym radzi, sprawdź A2 Hosting)

Wiele rzeczy, które są standardem w ramach stałej ceny w innych firmach, kosztuje dodatkowo w Web.com. Narzędzia do budowania witryny, certyfikaty SSL, monitorowanie metryk… wszystko to dodatkowo kosztuje, oprócz już wysokich 22 USD / miesiąc, które pobierają za najbardziej zalecany plan. Kasa to jedyny raz, kiedy zobaczysz podział rzeczywistych kosztów i usług, które otrzymujesz.

Możesz spodziewać się sprzedaży dodatkowej na każdym kroku z Web.com, z których wszystkie są ułożone w mylącym i mylącym języku. Zalecają dodatkowe opłaty za zoptymalizowanie witryny pod kątem urządzeń mobilnych; zapomnij, że istnieją niezliczone darmowe szablony WordPress, które to obejmują. Możesz również dopłacić, aby zadbali o twoją „potrzebę marketingu internetowego”, w wyniku czego w rzeczywistości po prostu prześlą twoją stronę do katalogów takich jak YellowPages.com. Zalecają także płacenie dodatkowo za bezpieczeństwo; jest to coś, czego całkowicie nie ma w planach hostingowych na początek?

Przekop się na ich stronie internetowej, a zamiast „stron internetowych” możesz natknąć się na „Plany hostingowe”. Te plany hostingowe są tańsze, a ich najbardziej podstawowy plan wynosi 12,95 USD miesięcznie. Ale po dalszym dochodzeniu dowiesz się, że są to zasadniczo te same produkty (hosting, domena i narzędzia do tworzenia stron internetowych), ale o różnych nazwach i różnych cenach. Język ich witryny różni się bardzo od większości firm hostingowych. Prowadzi to do podejrzeń, że być może unikają użycia słów takich jak „hosting” na rzecz słów takich jak „projektowanie stron internetowych”, aby zwabić ludzi, którzy są całkowicie zieleni w sieci.

Bardzo duża liczba skarg do Better Business Bureau

Od listopada 2016 r. Do Web.com wpłynęło 567 skarg od klientów Biuro lepszego Biznesu. Są to tylko skargi złożone w ciągu ostatnich trzech lat. Większość dotyczy niewłaściwych opłat i niespójności w rozliczeniach, a wiele z nich dotyczy również niespełnionych umów o gwarantowanym poziomie usług. Nawet w przypadku tak dużej firmy liczba ta jest naprawdę oszałamiająca i powinna być czerwoną flagą dla każdego, kto rozważa nawiązanie z nimi współpracy.

Tylko hosting współdzielony

Web.com nie oferuje VPS ani dedykowanego planu hostingowego. Oferują tylko trzy różne plany – wszystkie na wspólnych serwerach. Jest to wskaźnik, że Web.com nie jest zbudowany dla klientów chcących skalować i przeznaczony jest wyłącznie dla początkujących webmasterów. Każdy, kto planuje wprowadzić handel elektroniczny do swojej witryny, powinien szukać gdzie indziej.

Brak usług obsługi klienta z mnóstwem upsells

Web.com kieruje prawie wszystkie swoje usługi wsparcia klienta do swoich centrów telefonicznych. Brakuje im funkcji czatu na żywo, które oferuje większość współczesnych firm. Niekoniecznie jest to wskaźnikiem braku wsparcia, ale niestety Web.com nie realizuje się. Po pierwsze, w najlepszym interesie wszystkich byłoby, aby solidne zasoby dotyczące rozwiązywania problemów były łatwo dostępne online, takie jak konkurencyjny HostGator. Mogłoby to również zaoszczędzić dużo czasu, gdyby klienci mogli samodzielnie składać zgłoszenia do pomocy technicznej (obecnie można to zrobić tylko na zapleczu za pośrednictwem pomocy telefonicznej). Zamiast tego jedynym sposobem na uzyskanie pomocy z witryny Web.com jest zadzwonienie. A kiedy zadzwonisz, ich personel pomocniczy jest szkolony, aby bombardować cię sprzedażą wyższą po rozwiązaniu problemu.

Dolna linia

Jeśli spędziłeś trochę czasu na zakupach dla dostawców hostingu, wystarczy jedno spojrzenie na strony główne Web.com, aby dać Ci wyobrażenie, że ich model biznesowy różni się w jakiś sposób od normy. Widocznie brakuje szczegółowych opisów różnych poziomów usług, dyskusji na temat przestrzeni dyskowej i ruchu w witrynie lub jakichkolwiek wzmianek o bezpieczeństwie. Wydaje się, że Web.com jest skierowany do klientów, którzy nie wiedzą prawie nic na temat uruchomienia strony internetowej i dlatego nie wiedzą nic lepszego niż płacenie bardzo wysokiej ceny za niewiarygodnie słabe usługi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector