Recenzje WebHostingPad – Szukasz najtańszego hosta?

Recenzje WebHostingPad – Szukasz najtańszego hosta?

Recenzje WebHostingPad – Szukasz najtańszego hosta?

Contents

Co to jest WebHostingPad?

WebHostingPad został założony w 2005 roku i sprzedaje budżety dla webmasterów, takich jak start-upy lub właściciele małych firm, szukających ultra taniego dostawcy hostingu. WebHostingPad jest jednym z najtańszych hostów internetowych na rynku.


Jak dobry jest WebHostingPad Hosting?

Ceny WebHostingPad są szalenie niskie, a ich najbardziej podstawowy plan zaczyna się od mniej niż dwóch dolarów miesięcznie. A przy tak niskich cenach otrzymasz za co płacisz, jeśli chodzi o ich usługi. WebHostingPad zaspokaja Twoje podstawowe potrzeby, takie jak hosting WordPress, poczta e-mail i funkcje bezpieczeństwa. Ale byłbyś złudzeniem, gdybyś spodziewał się, że wykroczą one poza to, aby chronić twoje dane lub sprawią, że twoje doświadczenie będzie naprawdę wyjątkowe za tak niską cenę. Czy zapisanie się do WebHostingPad jest katastrofą, która się czeka, czy może jest to mądry krok dla webmastera z ograniczonym budżetem? Mówimy, że to trochę jedno i drugie.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje WebHostingPad 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Prawdopodobnie najtańszy hosting
 2. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 3. Historycznie lojalni klienci

Cons

 1. Znacznie poniżej średniego czasu pracy & Prędkość
 2. Tworzy tylko kopie zapasowe danych na ich temat "Dyskrecja"
 3. Brak zwrotu, jeśli anulujesz po 30-dniowym okresie zwrotu
 4. Obsługa klienta nie jest gwiezdna

Podsumowanie Dostajesz za co płacisz. Trudno narzekać, gdy wydajesz mniej niż 2 USD miesięcznie. Ale czy WebHostingPad to totalna okazja, czy może jest to ledwie zawoalowana katastrofa? Czytaj dalej, aby zdecydować, która może być dla Ciebie. Wsparcie2.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu WebHostingPad

Jeśli czytasz tę recenzję, prawdopodobnie pociąga Cię WebHostingPad z powodu niewiarygodnie niskich cen. Więc twoje pytanie jest prawdopodobnie, czy to jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Naszym zadaniem w tym przeglądzie WebHostingPad jest zarządzanie Twoimi oczekiwaniami.

Najlepsze cechy hostingu WebHostingPad

Istnieje naprawdę kilka interesujących powodów, aby zapisać się na WebHostingPad. Nie są najlepszym gospodarzem w żadnej kategorii funkcji, ale w tej cenie pakiet naprawdę nie jest zły. Uważaj niską cenę za nierozerwalnie związaną z każdym aspektem ich usługi, a możesz znaleźć miłe niespodzianki. Ale najpierw porozmawiajmy o cenach WebHostingPad…

Ceny WebHostingPad są bardzo przystępne

Wybacz nam, jeśli wydaje się, że w tym momencie bijemy martwego konia, ale WebHostingPad jest bardzo, bardzo tani. W WebHostingPad nie znajdziesz tańszej usługi hostingowej. W rzeczywistości są tak tanie, że reklamują się na stronie głównej, dlatego nie dostajesz tego, za co płacisz – dostajesz więcej niż to, za co płacisz. Przy zaledwie 1,99 USD miesięcznie za ich najbardziej podstawowy pakiet, zachęcamy Cię do znalezienia tańszej usługi hostingowej. Jesteśmy gotowi się założyć, że to właśnie niskie ceny sprawiły, że stałeś się WebHostingPad.

Historycznie lojalni klienci

WebHostingPad ma bardzo niski wskaźnik obrotów. Większość ich klientów jest z nimi od bardzo dawna. Może to być jeden z powodów, dla których są tak niedrogie – nie muszą cały czas zajmować się otwieraniem i zamykaniem kont. Otwierają więcej kont niż zamykają. Mają ponad 75 000 stałych klientów. To właściwie mówi całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że otworzyli swoje drzwi w 2005 roku. Są otwarci od 11 lat, co oznacza, że ​​jeśli mierzysz ich wzrost w tempie liniowym, zdobywają oni ponad 6000 klientów rocznie – co roku otworzyli.

Plany WebHostingPad obejmują cPanel

Ogromnym plusem jest fakt, że oferują one tę standardową w branży zdolność przy tak niskich kosztach. Posiadanie cPanel na wyciągnięcie ręki umożliwia szybkie, łatwe i znane przejście dla kogoś, kto chce obniżyć koszty ze swojego starszego, bardziej premium webhosta. cPanel jest niezawodny, ma możliwość zaoferowania instalacji jednym kliknięciem (z odpowiednimi skryptami) i bezproblemowo współpracuje z WordPress. Nawet niektóre bardzo drogie, zarządzane przez butiki hosty, takie jak Rackspace, nie oferują cPanel.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Zawsze miło jest widzieć firmę oferującą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Chociaż jest to standard, niektóre firmy tego nie oferują. Jeśli spojrzysz na ich bazę klientów – rosnącą bazę klientów – klienci, którzy żądają zwrotu pieniędzy, są prawdopodobnie nieliczni. Może dlatego, że za mniej niż dwa dolary miesięcznie, po co męczyć się anulowaniem?

Standard wojskowy w standardzie

Jest to frustrujący i oszukańczy stan rzeczy, który tak wiele firm hostingowych pobiera dodatkowe opłaty za zapewnienie podstawowego bezpieczeństwa danych. Zazwyczaj dotyczy to firm hostingowych z ograniczonym budżetem, ale nie WebHostingPad. Dzięki planom WordPress otrzymasz zautomatyzowany skaner złośliwego oprogramowania oraz kwarantannę i usuwanie złośliwego oprogramowania.

Wsparcie dla WebHostingPad nie jest w połowie złe!

Zaskoczyło nas, że obsługa WebHostingPad jest oferowana przez czat na żywo. Z jeszcze większą satysfakcją stwierdziliśmy, że odpowiedzieli na nasze pytania w niecałą minutę. I znów byliśmy zadowoleni, gdy otrzymane szybkie odpowiedzi były naprawdę bardzo pomocne. To powiedziawszy, w żaden sposób nie twierdzilibyśmy, że obsługa WebHostingPad jest doskonała, tylko średnia. Ich wsparcie jest zapewnione przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, ale znacznie trudniej jest je uzyskać poza godzinami pracy. A kiedy ich serwery się zepsują (zajmiemy się tym później), dotarcie do nich jest prawie niemożliwe. Na pewno nie są one SiteGround. Ale cena, obsługa WebHostingPad jest znacznie lepsza niż się spodziewaliśmy.

Minusy WebHostingPad Hosting

WebHostingPad ma pewne poważne frustracje, które pomimo poważnie niskich cen mogą być potencjalnym przełomem dla wielu potencjalnych użytkowników.

Niektóre z najwolniejszych czasów ładowania, jakie kiedykolwiek widzieliśmy

Strony hostowane na WebHostingPad ładują się średnio dwa razy dłużej niż na innych dostawcach hostingu. Jest to bardzo niepokojące, jeśli weźmie się pod uwagę, że prawie połowa internauci odskoczą ze strony, której ładowanie trwa dłużej niż dwie sekundy. Jeśli próbujesz zarabiać na swojej witrynie, hosting za pomocą WebHostingPad może radykalnie zakłócić twoje współczynniki konwersji. W takim przypadku zdecydowanie zalecamy skorzystanie z szybszego, bardziej premium hosta internetowego. Możesz zapłacić nieco więcej, ale więcej niż zrekompensujesz odwiedzającym witrynę, która się nie odrzuci. Aby uzyskać najlepszą prędkość na rynku hostingu, sprawdź A2 Hosting.

Czas bezczynności jest fatalny – Gwarancja bezczynności jest bezwartościowa

WebHostingPad obiecuje 99% gwarancji nieprzerwanej pracy. To brzmi jak solidna gwarancja, dopóki nie zrobisz matematyki i nie zdasz sobie sprawy, że 1% przestoju przekłada się na ponad 87 godzin przestoju każdego roku lub około 7 godzin każdego miesiąca. Co gorsza, WebHostingPad zrekompensuje Ci jedynie darmowy miesiąc świadczenia usług za każde 8 godzin przestoju przekraczających ich 99% gwarancję. Oznacza to, że Twoja witryna musiałaby być wyłączona przez 15 godzin w ciągu miesiąca, zanim otrzymasz zwrot pieniędzy. Liczba ta jest trudna do przełknięcia, jeśli weźmie się pod uwagę, że wielu innych dostawców budżetu często doświadcza jedynie około 8 godzin przestojów w ciągu całego roku.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja witryna była dostępna dla Ciebie, aby zarabiać pieniądze, jak w przypadku e-commerce, warto zapłacić za usługodawcę o lepszym czasie pracy. Jeszcze lepiej, wybierz taki, który zrekompensuje ci, gdy tylko spadną poniżej gwarancji, a nie 8 godzin przestoju później. Półtora dolara więcej miesięcznie może uzyskać 99,99% nieprzerwanego czasu pracy dzięki HostGator.

Domena „bezpłatna” zawiera wiele ostrzeżeń

Podobnie jak wielu dostawców hostingu, WebHostingPad poda bezpłatną nazwę domeny podczas rejestracji. Ale dołączono wiele ciągów, które prowadzą nas do odradzania korzystania z tej promocji. Po pierwsze, musisz użyć kodu kuponu, a ten kod unieważnia każdą inną promocję, którą możesz chcieć zastosować. Po drugie, nazwa domeny jest bezpłatna tylko przez rok. Po pierwszym roku pracy musisz uiścić powtarzającą się roczną opłatę za rejestrację w wysokości około 15 USD. Biorąc pod uwagę, że większość nazw domen można kupić tylko raz za mniej niż 15 USD, ta „bezpłatna” nazwa domeny wcale nie jest okazją. Jeśli chcesz korzystać z WebHostingPad, zalecamy użycie innego kuponu i kupienie nazwy domeny w innym miejscu. Zaoszczędzisz więcej pieniędzy na dłuższą metę.

Kopie zapasowe danych są wykonywane wyłącznie według ich uznania

Bezpłatne kopie zapasowe danych brzmią świetnie, prawda? Ale przeczytaj uważnie:

WebHostingPad, według naszego wyłącznego uznania, będzie wykonywać cotygodniowe kopie zapasowe kont klientów, do 1 GB plików witryny włącznie. Ta kopia zapasowa nie obejmuje adresów e-mail, kont e-mail, baz danych ani niczego innego niż pliki witryny. Każde konto większe niż 1 GB nie będzie uwzględnione w żadnej usłudze automatycznego tworzenia kopii zapasowych świadczonej przez WebHostingPad. W przypadku, gdy klient wymaga przywrócenia kopii zapasowej, WebHostingPad może naliczyć jednorazową opłatę za usługę przywracania kopii zapasowej w wysokości 39,95 USD.

Z prawnego punktu widzenia, na początku może nie być oczywiste, jak bardzo jest to zły interes. Ich „według własnego uznania” oznacza, że ​​nie można ręcznie wykonać kopii zapasowej witryny, jeśli, na przykład, przeprojektowujesz ją. Ponadto 1 GB plików jest niewielki i ogranicza się tylko do plików witryn internetowych, co oznacza, że ​​możesz utracić wszystkie wiadomości e-mail i informacje z bazy danych. Przekroczymy 1 GB plików, a twoja strona nigdy nie zostanie utworzona kopia zapasowa. I wreszcie, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować przywrócić kopię zapasową, będziesz musiał rozwidlić ponad 40 USD, a to nawet nie przywróci wiadomości e-mail.

Ten rodzaj bólu głowy wydaje się stosunkowo częsty wśród okazjonalnych gospodarzy. Konkurent GoDaddy, na przykład, jest podobnie tajemniczy ze względu na częstotliwość tworzenia kopii zapasowych, a także obciąży Cię wygórowanymi opłatami za przywrócenie witryny. Jeśli planujesz przechowywać wiele ważnych danych w swojej witrynie, przeprowadź badania przed wyborem hosta.

Ograniczające zasady przesyłania

WebHostingPad reklamuje bezpłatne transfery danych dla klientów, którzy chcą przenieść swoją stronę internetową do swoich usług. Ale tak naprawdę jest to bezpłatne tylko dla witryn z niezwykle małą ilością danych: 2 GB. I podobnie jak w przypadku kopii zapasowych, ten transfer nie będzie obejmował poczty e-mail, adresów FTP, subdomen ani żadnych dodatkowych domen, które możesz mieć.

Dolna linia

Wiele osób ma automatycznie skłonność do wyboru najtańszej dostępnej opcji. A jeśli niskie ceny są Twoim priorytetem w poszukiwaniu hosta, to WebHostingPad jest naprawdę całkiem dobrą wartością za tę niską cenę. Ale dla webmasterów, którzy priorytetem są szybkość, czas pracy lub kopie zapasowe, WebHostingPad spowoduje tylko frustrację. Płacenie nawet dolara więcej miesięcznie w innym miejscu uratuje tych ludzi tonę żalu.

Zobacz więcej funkcji

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress

Często zadawane pytania dotyczące WebHostingPad

Kiedy uruchomiono WebHostingPad i jakie są ich wartości?

WebHostingPad został założony w 2005 roku w Illinois przez liderów branży i weteranów, którzy chcieli zapewnić niezawodny i niedrogi hosting. Firma przywiązuje dużą wagę do zadowolenia klientów, oferując klientom dokładnie to, czego potrzebują, aby nie musieli płacić za usługi, których nie chcą. Posiadają kilka certyfikatów, weryfikacji i zatwierdzeń od najlepszych firm recenzujących w Internecie. WebHostingPad gwarantuje świetną obsługę w przystępnych cenach.

Jakie wspólne plany hostingowe oferuje WebHostingPad?

Wszystkie plany WebHostingPad obejmują następujące nieograniczone korzyści:

 • Przestrzeń hostingowa
 • Pasmo
 • Konta email
 • Konta FTP
 • Dodatek i subdomeny
 • Bazy danych MySQL

Oferują również swoim klientom bezpłatną rejestrację lub przeniesienie domeny, a także narzędzie do tworzenia witryn internetowych, cPanel. Otrzymasz również zaawansowany skan bezpieczeństwa i listę katalogów biznesowych.

Firma ma dwa różne wspólne plany, Power Plan i Power Plan Plus. Największą różnicą między nimi jest kilka dodatkowych funkcji w Power Plan Plus, które obejmują zaawansowany filtr antyspamowy, bezpłatny certyfikat SSL, dostęp SSH i zaawansowane statystyki internetowe.

Ceny zależą od długości twoich usług, jeden rok planu zasilania kosztuje 3,99 USD miesięcznie, a rok planu Power Plus kosztuje 6,99 USD miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować przez trzy do pięciu lat na poziomie planu zasilania, będziesz płacić 1,99 USD miesięcznie; koszt Power Plan Plus spada do najniższego poziomu 3,99 USD miesięcznie dla klientów, którzy zarejestrują się na cztery lub pięć lat pracy.

Czy WebHostingPad oferuje plany sprzedawcy lub VPS?

WebHostingPad ma sześć różnych planów dla osób zainteresowanych planem sprzedawcy / VPS. Ich wirtualne prywatne serwery są zasilane przez VPSDepot, który pozwala na taką samą funkcjonalność bez takich samych kosztów jak typowe serwery dedykowane.

Ich plan dla początkujących, który zaczyna się od 29,95 USD miesięcznie przez sześć miesięcy, zapewnia 20 GB miejsca na dysku, 100 GB przepustowości i 1 GB pamięci RAM. Klienci otrzymują jeden adres IP i procesor .5 CORE.

Trzeci poziom, plan premium, zapewnia 160 GB miejsca na dysku, przepustowość 1 TB i 4 GB pamięci RAM, za 49,95 USD / miesiąc za abonament sześciomiesięczny. Otrzymasz również trzy adresy IP i 2 procesory CORES.

Ich najwyższy poziom, plan zarządzany, kosztuje 99,95 USD miesięcznie przez sześć miesięcy pracy i daje trzy adresy IP, 3 procesory CORES i najwyższy poziom pamięci: 300 GB miejsca na dysku, przepustowość 3 TB i 8 GB pamięci RAM.

Pomiędzy nimi są plany, które pozwalają znaleźć potrzebne specyfikacje. Każde konto VPS zawiera wiele bezpłatnych funkcji, takich jak:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • Ustawiać
 • Migracja strony internetowej
 • Zapora ogniowa
 • Konto sprzedawcy

Wszystkie konta VPS oferują również nieograniczoną liczbę kont cPanel, domen i subdomen, kont e-mail i wysyłania, kont FTP i baz danych MySQL.

Czym jest hosting WordPress WebHostingPad?

Plany firmy WordPress obejmują bezpłatny transfer, automatyczne skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, a także nieograniczoną liczbę kont e-mail, zaparkowanych domen i przestrzeni dyskowej.

Plany WordPress zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom WordPress o wszystkich umiejętnościach, i obejmują różne ulepszenia szybkości, takie jak wydajność Cloud Linux, pamięć SSD i Global CDN. Podstawowy plan z cPanel zaprojektowanym wokół WordPress zaczyna się od 2,99 USD miesięcznie.

Podstawowy plan daje klientom pięć lokalizacji z 1x mocą obliczeniową.

Środkowy plan, WP Pro, który kosztuje 3,99 USD / miesiąc, ma 10 witryn, 2x moc obliczeniową, a także obejmuje bezpłatne automatyczne kopie zapasowe.

WP Premium, najwyższy plan hostingowy WordPress firmy WebHostingPad, oferuje bezpłatny certyfikat SSL, bezpłatne automatyczne kopie zapasowe i kopie zapasowe na żądanie, pomoc ekspertów WordPress oraz 25 witryn o 3-krotnej mocy obliczeniowej. Ten plan zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie.

Czy WebHostingPad ma gwarancję bezawaryjności?

WebHostingPad ma 99% gwarancji czasu działania, ale zrekompensuje klientom tylko każde 8 godzin przestoju przekraczających gwarantowaną stawkę.

Co oznacza dla mnie nieograniczone miejsce na dysku?

WebHostingPad oferuje wszystkim kontom hostingowym nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, ale zwiększa przestrzeń potrzebną w fazach. Każde konto zaczyna się od ograniczenia zarówno miejsca na dysku, jak i przepustowości, ale w miarę wzrostu liczby witryn wystarczy proste żądanie e-mail do WebHostingPad, aby rozwinąć oba elementy. Dzięki temu systemowi firma jest w stanie zoptymalizować działanie serwera, ponieważ wykorzystywane jest tylko potrzebne miejsce. W rezultacie obsługa klientów jest szybsza i bardziej wydajna.

Zanim firma zwiększy przepustowość lub miejsce na dysku, wymaga całkowitego wykorzystania obecnego przydziału, a właściciel witryny internetowej musi być zgodny z warunkami WebHostingPada.

W jaki sposób WebHostingPad pozostaje aktualny?

Firma udostępnia blog firmowy, który zawiera wiele różnych informacji, które klienci i użytkownicy mogą uznać za interesujące, od omawiania błędów i sposobów ich naprawy, sposobów zwiększania bezpieczeństwa oraz mówienia o zmianach i aktualizacjach firmy, w tym o różnych poziomach nagród i odpowiedzi do potrzeb klienta.

Przywództwo podjęło ostatnio kroki w celu rozwiązania największych problemów swoich klientów, ale nie tylko przeprowadzając ankietę, aby sprawdzić, ile menedżerowie kont weryfikacyjnych chcieliby na swoich kontach, ale także aktualizując system.

 • Zaktualizowany system rozliczeniowy: System został przeprojektowany w celu zwiększenia funkcjonalności i jeszcze łatwiejszego zarządzania rachunkowością hostowaną.
 • Kreator stron Weebly: WebHostingPad współpracuje z firmą Weebly, która umożliwi klientom dostęp do łatwego w użyciu systemu budynku.
 • Aktualizacje cPanel: Podczas gdy przełączanie bieżących motywów cPanel na motyw Papierowej Latarni jest warunkiem prawidłowego działania, pokazują one również klientom, w jaki sposób retro skórka sprawia, że ​​najnowszy interfejs cPanel bardziej przypomina interfejs x3.
 • Zaktualizowano serwery: Wszystkie serwery są aktualizowane do najnowszej stabilnej wersji CentOS, dużego przedsięwzięcia, które zapewni jeszcze lepsze wrażenia dla klientów.
W jaki sposób WebHostingPad utrzymuje swoje serwery?

Centrum danych N + 1 znajduje się w Chicago i oferuje całodobową ochronę na miejscu, a także systemy wentylacji HVAC. Tworzą kopie zapasowe centrum danych co tydzień, ale także oferują częstsze kopie zapasowe w oparciu o wybrany plan hostingowy. Cotygodniowa kopia zapasowa obejmuje konta i maksymalnie 1 GB plików witryn sieci Web i nie obejmuje adresów e-mail, kont poczty e-mail, baz danych ani plików witryn innych niż witryny. Konta większe niż 1 GB nie są uwzględniane w cotygodniowej kopii zapasowej, ale firma oferuje jednorazowe przywrócenie kopii zapasowej za opłatą. Oferują również usługę tworzenia kopii zapasowych na żądanie za dodatkową opłatą.

W przypadku przerwy w dostawie prądu WebHostingPad utrzymuje paliwo generatora, które utrzyma Twoje witryny w działaniu.

Jakie wsparcie oferuje WebHostingPad?

Program obsługi klienta 24/7 obejmuje następujące potrzeby serwisowe:

 • Usługi sieciowe, takie jak FTP, SSH, cPanel, e-mail, MySQL i php. Zapewnią normalne funkcjonowanie usług i sprawdzą, czy klienci uważają, że występuje problem.
 • Zarządzanie serwerami obejmie konserwację, bezpieczeństwo i konfigurację całego oprogramowania rezydującego na ich serwerach, w tym Apache, MySQL i php.
 • Konserwacja sprzętu z regularnym monitorowaniem i naprawami w razie potrzeby
 • Instalacja skryptu dla skryptów innych firm, która nie obejmuje pomocy technicznej, informacji o użytkowaniu, funkcjach, wtyczkach ani dostosowaniach.
 • Kopie zapasowe danych nie gwarantują dostępności utraconych danych z regularnych kopii zapasowych. Klienci powinni mieć pewność, że regularnie przechowują bieżące kopie zapasowe.
 • Podstawowa konfiguracja poczty e-mail i podstawowe połączenie FTP

Klienci są odpowiedzialni za znajomość podstaw Internetu, a także za rejestrację własnych nazw domen i działanie wszystkich skryptów i aplikacji.

Oferują wsparcie na czacie na żywo, e-mail i wsparcie telefoniczne, a także biuro pomocy, które pozwala przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej. Firma prowadzi bazę danych z pytaniami na wiele różnych tematów operacyjnych, a także odpowiada na komentarze na stronie na Facebooku i koncie na Twitterze.

Co jeśli WebHostingPad nie jest dla mnie?

Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy nowym klientom z trzydniowym wyprzedzeniem z minimalnym wyprzedzeniem przed anulowaniem.

Anulowanie VPS musi nastąpić w ciągu pięciu dni i obejmuje tylko pieniądze zapłacone za usługi hostingowe; inne usługi, takie jak licencje, narzędzia do tworzenia witryn lub adresy IP, nie są uwzględnione.

WebHostingPad jest idealną opcją dla klientów poszukujących taniej, czystej usługi dla hostingu współdzielonego i VPS. W idealnym przypadku klienci będą mieli praktyczną znajomość Internetu i podstaw obsługi komputera, ale obsługa klienta firmy może pomóc w wielu typowych sytuacjach

Więcej na WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector