Register.com Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Jak dobry jest Register.com Hosting?


Register.com Recenzje 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy

 1. Dostęp FTP
 2. Kopie zapasowe witryny z ostatnich 3 dni
 3. Wsparcie telefoniczne i e-mailowe 24/7

Cons

 1. Bardzo drogie
 2. Pobierają opłaty za narzędzie do budowania witryny
 3. Mylące strony sprzedaży
 4. Pobierają dodatkową opłatę za e-mail

Wsparcie2Speed2.5Features2.5Value2Transparency2.5

Nasza oficjalna recenzja hostingu Register.com

Register.com jest dziś jedną z oryginalnych firm zajmujących się rejestracją nazw domen. Rozszerzyli swoją linię produktów o hosting. Jedynym obszarem, w którym wydają się świecić, jest obszar obsługi klienta.

Najlepsze cechy hostingu Register.com

Register.com oferuje trzy pakiety hostingowe – wszystkie z doskonałą obsługą klienta. Ich najwyższy poziom – pakiet e-commerce – obsługuje przetwarzanie kart kredytowych i funkcje koszyka.

Dostęp FTP

Bardzo niewielu dostawców hostingu oferuje już dostęp FTP. Chociaż jest to rozwiązanie bardziej techniczne, pozwala również na większą elastyczność i dostosowanie. FTP to internetowy standard oznaczający protokół przesyłania plików. Ten protokół daje swobodę przesyłania plików dowolnego typu tam iz powrotem między komputerem a ich serwerem w celu pełnego dostosowania.

Kopie zapasowe witryny

Chociaż jest to standardowa funkcja niektórych dostawców hostingu, wydaje się, że brakuje jej wielu innych. Dzięki register.com nie tylko twoja kopia zapasowa będzie twoja, ale dadzą ci dostęp do funkcji, którą nazywają File Restore. Funkcja przywracania plików pozwala przywrócić wersję witryny, aby usunąć ewentualne błędy. Stwierdziliśmy, że jest to krótkowzroczne, ponieważ przechowuje dane tylko przez ostatnie trzy dni, ale fakt, że mieli je w ogóle, jest zdecydowanie plusem.

Wsparcie telefoniczne i e-mailowe 24/7

Tutaj świeci register.com. Mają wsparcie 24/7 przez cały rok przez telefon i e-mail. Chociaż nie oferują czatu na żywo, okazało się, że za każdym razem, gdy dzwonimy, mamy kompetentnego przedstawiciela pomocy technicznej i dzwonimy kilka razy dziennie. Jest to znaczące ze względu na trend w biznesie, który zmusza ludzi do długiego czasu oczekiwania na dotarcie do agenta wsparcia na żywo.

Wady Hosting Register.com

Niestety, na register.com można było nie lubić więcej, niż podobało się – rzadkie zdarzenie.

Bardzo drogie

Jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że register.com był jednym z oryginalnych rejestratorów internetowych, to jest to niewielka niespodzianka. W tej chwili GoDaddy jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym rejestratorem internetowym w sieci. Wielu innych dostawców hostingu korzysta z funkcji rejestracji GoDaddy jako własnej. Jednak Go Daddy pobiera tylko 14,99 USD za rejestrację nazwy domeny. Register.com pobiera 35 USD rocznie za adres internetowy, co stanowi wzrost o 250 procent w stosunku do najpopularniejszego rejestratora w sieci.

Jest to niezwykle istotne, biorąc pod uwagę, że wiele osób korzysta z usług hostingowych do parkowania domen. 250-procentowy wzrost rejestracji nazw domen zsumuje się niezwykle szybko, dzięki czemu register.com będzie jednym z najgorszych miejsc do rejestrowania i parkowania domen.

Pobierają opłaty za narzędzie do budowania witryny

Każdy inny dostawca hostingu, który udostępnia narzędzia upraszczające tworzenie stron WWW, udostępnia te narzędzia za darmo. Register.com pobiera opłaty za narzędzia do tworzenia witryn. Wydaje się, że register.com próbuje cię zepsuć i zepsuć – próbując wyciągnąć z ciebie każdy grosz. WordPress oferuje lepsze narzędzia do budowania strony z szablonami za darmo. Ponadto WordPress jest łatwiejszy w użyciu, a register.com nalega na naliczenie opłaty za narzędzie, które każdy inny dostawca hostingu oferuje za darmo.

Mylące strony sprzedaży

Ilekroć zobaczysz informację, że „Zbudujemy twoją witrynę za darmo”, z pewnością warto się temu przyjrzeć. Kto nie chciałby skorzystać z takiej usługi?

Problem polega na tym, że drobny druk wyraźnie informuje, że będzie pobierał za tę usługę 94,95 USD miesięcznie. Nawet najdroższa opcja hostingu kosztuje mniej niż 30 USD miesięcznie, więc co to jest? Czy zbudują Twoją witrynę za darmo, czy pobiorą za nią prawie 100 USD miesięcznie??

Po zapoznaniu się z warunkami korzystania z usługi stwierdziłem, że za usługę budowy witryny naliczyli 799 USD plus 94,95 USD miesięcznie. Nie byłem pewien, czy miało to być celowo podstępne, czy też oznaczało, że nie obciążą Cię opłatą za 1139,40 USD, która będzie cię kosztować przez następne 12 miesięcy.

Pobierają dodatkową opłatę za e-mail

To, kiedy stwierdziliśmy, że jest trochę śmieszne. Każdy inny dostawca hostingu obejmuje hosting poczty e-mail jako część pakietu hostingowego witryny. Register.com nie tylko ma te dwie funkcje osobno, ale jeśli chcesz zarządzać pocztą e-mail, musisz zalogować się do innego portalu przy użyciu innego zestawu poświadczeń do zarządzania pocztą e-mail, a następnie zrobić swoją stronę internetową. Żaden z trzech pakietów hostingowych nie ma jednego adresu e-mail.

Mogą starać się, aby był to przystępny cenowo dostęp do portalu poczty internetowej z 5 MB przestrzeni dyskowej kosztuje 9,99 USD rocznie, ale ich najdroższa paczka z 10 skrzynkami pocztowymi i 100 MB przestrzeni dyskowej kosztuje do 99,99 USD rocznie. E-mail nie jest towarem sprzedawanym w ten sposób – nawet Google oferuje pocztę e-mail dostosowaną do domeny z 10-krotnie większą liczbą funkcji w bardziej przystępnej cenie.

Dolna linia

W najlepszym razie register.com żeruje na ignorancji ludzi. Ich hosting może być niezawodny i mogą mieć znakomitą obsługę klienta, ale pobierają zbyt wiele za swoje usługi i nie dostarczają kluczowych komponentów – takich jak e-mail – które powinny być dołączone do każdego pakietu hostingowego.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map