Register.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Register.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Register.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг на Register.com?


Реєстрація.com Відгуки 2.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси

 1. FTP-доступ
 2. Резервне копіювання сайту за останні 3 дні
 3. Цілодобова підтримка телефону та електронної пошти

Мінуси

 1. Надзвичайно дорого
 2. Вони беруть плату за свій інструмент створення сайтів
 3. Заплутані сторінки продажів
 4. Вони стягують додаткову плату за електронну пошту

Підтримка2Швидкість2.5Особливості2.5Валуа2 Транспрозрачність2.5

Наш Офіційний Register.com Хостинг Огляд

Register.com – одна з оригінальних компаній, що займаються реєстрацією доменних імен, яка досі працює. Вони розширили свою продуктову лінійку за допомогою веб-хостингу. Єдине, де вони, здається, сяють, – це зона їх підтримки.

Найкращі характеристики хостингу Register.com

Register.com пропонує три хостинг-пакети – всі вони мають чудову підтримку клієнтів. Їх найвищий рівень – пакет електронної комерції – підтримує обробку кредитних карт та функції кошика для покупок.

FTP-доступ

Дуже мало провайдерів хостингу вже не пропонують FTP-доступ. Хоча це більш технічне рішення, воно також забезпечує більшу ступінь гнучкості та налаштування. FTP – це Інтернет-стандарт, який розшифровується як протокол передачі файлів. Цей протокол дає вам можливість передавати файли будь-якого типу між вашим комп’ютером та їх сервером для повного налаштування.

Резервні копії сайту

Хоча це є стандартною функцією для деяких хостинг-провайдерів, схоже, вона відсутня у багатьох інших. З register.com не тільки буде створений резервний сайт, але вони нададуть вам доступ до функції, яку вони називають Відновлення файлів. Відновлення файлів дозволяє повернути версію вашого веб-сайту, щоб видалити будь-які помилки. Ми виявили це трохи недалекоглядно, що він зберігає лише ваші дані протягом останніх трьох днів, але те, що вони взагалі мали це, безумовно є плюсом.

Цілодобова підтримка телефону та електронної пошти

Тут світить register.com. Вони мають цілодобову підтримку через телефон та електронну пошту. Хоча вони не пропонують чат наживо, ми виявили, що ми отримували компетентного представника служби підтримки кожен раз, коли ми дзвонили – і ми дзвонили кілька разів на день. Це важливо через тенденцію в бізнесі, яка спонукає людей тривалий час утримуватися, щоб отримати активного агента підтримки.

Недоліки хостингу Register.com

На жаль, зареєструвати сайт register.com було більше не подобається, тоді це було до вподоби – рідкісне явище.

Надзвичайно дорого

Якщо ви розглядаєте той факт, що register.com був одним із оригінальних веб-реєстраторів, це стає незначним сюрпризом. На даний момент GoDaddy – найпоширеніший веб-реєстратор в мережі сьогодні. Багато інших хостинг-провайдерів використовують функцію реєстрації GoDaddy як власну. Однак Go Daddy за реєстрацію вашого доменного імені стягує лише $ 14,99. Register.com стягує 35 доларів на рік за точкову адресу – на 250 відсотків більше, ніж у найпопулярнішого реєстратора мережі.

Це надзвичайно важливо, враховуючи, що багато людей використовують провайдерів веб-хостингу для паркування доменів. Зростання реєстрації доменних імен на 250 відсотків зробить надзвичайно швидко, що зробить register.com одним з найгірших місць для реєстрації та паркування доменів.

Вони беруть плату за свій інструмент створення сайтів

Всі інші постачальники послуг хостингу, які надають інструменти для спрощення вашого досвіду веб-побудови, надають ці інструменти безкоштовно. Register.com стягує кошти за інструменти для створення своїх сайтів. Це майже не відчуває, ніби register.com намагається вас нікелювати і копійку – намагаючись отримати з вас кожну копійку. WordPress пропонує кращі інструменти для створення сайтів із шаблонами безкоштовно. Крім того, WordPress простіше у використанні, але register.com наполягає на тому, щоб стягнути плату за інструмент, який пропонує кожен інший хостинг-провайдер безкоштовно.

Заплутані сторінки продажів

Щоразу, коли ви побачите випередження, що говорить: “Ми створимо ваш веб-сайт безкоштовно”, це, безумовно, варто щось вивчити. Хто не хотів би скористатися такою послугою?

Проблема в цьому полягає в тому, що тонкий шрифт чітко скаже вам, що вони стягуватимуть з вас 94,95 долара США на місяць за цю послугу. Навіть найдорожчий варіант хостингу становить менше 30 доларів на місяць, так що це? Чи будуватимуть вони ваш веб-сайт безкоштовно чи стягуватимуть із вас близько 100 доларів на місяць?

Після розкопок в їхніх умовах обслуговування я виявив, що вони стягували 799 доларів за послугу зі створення сайтів, плюс 94,95 долара на місяць. Я не був впевнений, чи це мав бути навмисно обманним чи якщо вони означають, що вони не стягуватимуть вас з передплатою за $ 1139,40, що коштуватиме вам протягом наступних 12 місяців.

Вони стягують додаткову плату за електронну пошту

Це коли ми виявилися трохи смішними. Кожен інший постачальник хостингу включає хостинг електронної пошти як частину пакету хостингу веб-сайтів. Register.com має не лише ці дві функції окремо, але якщо ви хочете керувати своєю електронною поштою, ви повинні увійти на інший портал, використовуючи інший набір облікових даних для управління електронною поштою, тоді ви робите свій веб-сайт. Жоден із трьох пакетів хостингу не має однієї адреси електронної пошти.

Вони можуть спробувати зробити його доступним через доступ до порталу веб-пошти з 5 Мб пам’яті, який коштуватиме вам 9,99 доларів США на рік, але їх найдорожчий пакет з 10 поштовими скриньками та 100 МБ пам’яті коштуватиме до 99,99 доларів на рік. Електронна пошта – це не товар, який можна продавати таким чином – навіть Google пропонує електронну пошту, налаштовану домену, у 10 разів більше функцій за більш доступною ціною.

Нижня лінія

У кращому випадку register.com виловлює незнання людей. Їх веб-хостинг може бути надійним, і вони можуть мати зоряне обслуговування клієнтів, але вони заряджають занадто багато за свої послуги, і вони не доставляють ключових компонентів, таких як електронна пошта, які повинні бути включені до кожного пакету хостингу.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector