Реселлерклуб Відгуки травень 2020 – Ціни та плани хостингу

Реселлерклуб Відгуки травень 2020 – Ціни та плани хостингу

Реселлерклуб Відгуки травень 2020 – Ціни та плани хостингу

Наскільки хороший хостинг для посередницьких клубів?


Дивіться Огляди офіційних реселлерських сайтів 2.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (11 голоси) Плюси

 1. 24/7 Підтримка функції
 2. Пропонується багато варіантів планів
 3. 99,9% хостинг час
 4. Відмінна структура цін
 5. Ви можете вибрати місце свого сервера

Мінуси

 1. Погані відгуки про хостинг
 2. Поганий час реагування на підтримку
 3. Вищі ціни на домени
 4. Проблеми з оновленнями критичних питань

Підтримка2.5Швидкість2.5Особливості3.5Залежність2.5Телевидність2.5

Наш офіційний огляд хостингу посередників

Не кожен постачальник веб-хостингів обслуговує спеціально торгових посередників. Багатьом веб-майстрам доводиться мати справу з перепродажем хостингового простору від постачальника веб-хостингу, який пропонує дуже мало способів перепродажу. Resellerclub – це мрія веб-майстрів.

Найкращі функції хостингу Resellerclub

Як постачальник веб-хостингу, який зосереджується виключно на перепродажі, вони мають більше функцій, ніж більшість інших провайдерів. Єдині інші провайдери, яких я бачив, які мають більше функцій, ніж Resellerclub, – це ті, хто обслуговується великими підприємствами.

Відмінні функції підтримки

Про єдину функцію підтримки, якої не вистачає хостингу Resellerclub, – це прямий номер телефону. Вони пропонують цілодобову підтримку квитків, електронну пошту та веб-чат наживо. Живий веб-чат – це завжди бажана функція, оскільки багато постачальників веб-хостингів не пропонують цього.

Більше можливостей, ніж можна потиснути палицею

Хостинг Resellerclub призначений для людей, які перепродають хостинг. Блогери та фрілансери тут не знайдуть того, що шукають. Оскільки він призначений для веб-майстрів, ви знайдете функції, які їм задоволені – не ваш середній власник малого бізнесу, який прагне розмістити веб-сайт. Кожен із своїх планів підтримує MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla та SuperSite Storefront.

Плани, плани та інші плани

Хостинг для торговельних посередників пропонує майже все, на що може сподіватися веб-майстер. Вони пропонують комбіновані плани, виділені сервери, керовані сервери, VPS хостинг, спільний хостинг, сертифікати комодо, безпеку SiteLock, резервне копіювання CodeGuard та багато іншого. Це просто для початку. Кожен із їхніх планів дає вам можливість вибрати сервер Windows або Linux-сервер. Вони мають чотири особисті плани хостингу, 10 планів VPS, два спільні плани та чотири рівні обслуговування з перепродажними хостинг-планами.

Знаюча команда з продажу

У них є досвідчена команда з продажу. Мені дуже подобається, що коли я розмовляв з ними, вони не відчували поштовху продавати мені те, що мені не потрібно. Вони добре знають свою продукцію і знали, коли продукт не буде працювати для мене. Вони не піднімали питання, що було приємно.

Перевірено 99,9% хостингу

Дані сторонніх підтверджують, що з них спостерігається 99,9 відсотків часу хостингу. Ще в 2010 році з’ясувалося, що у них виникли проблеми з продовженням роботи, але, здається, з тих пір їх прасували. Для тих, хто хоче побачити, наскільки надійним може бути провайдер веб-хостингу, вони можуть знайти саме те, що шукають з хостингом Resellerclub.

Відмінна структура цін

Ви не завжди можете порадувати всіх, коли мова йде про ціни. Однак я ніколи не бачив такої структури ціноутворення. Більшість пакетів постачаються із 30-відсотковою знижкою. Крім того, виявляється, що вони дійсно намагаються змусити вас спробувати, перш ніж купувати. Від цього я відчуваю, ніби вони намагаються змусити товар продати себе, а не укладати вас у якийсь контракт.

Ви можете вибрати місце свого сервера

Ця особливість унікальна. Коли ви налаштуєтесь з ними, вони запитають вас, де ви хочете розмістити свій веб-сайт. У них є стратегічно розташовані сервери по всьому світу, і ви можете вибрати той, який найближчий до вашого домашнього розташування.

Далі – хостинг Resellerclub

Іноді деякі речі занадто гарні, щоб бути правдою. Це може бути справа з хостингом Resellerclub.

Погані відгуки про хостинг

Куди б ви не потрапили в Інтернет, хостинг Resellerclub зазнає поганих відгуків. Мені було цікаво, що дуже багато цих відгуків було принаймні 4 роки. Однак це не виправдовує їх від деяких останніх. Складно це також пояснити незадоволеному працівникові чи людині, яка мала поганий досвід – їх занадто багато, щоб рахувати.

Поганий час реакції підтримки

Це може йти рука об руку з їхніми поганими відгуками про хостинг, але одна з дискусій, яку ви можете знайти на інтернет-форумах щодо хостингу Resellerclub, – це те, скільки часу знадобилося для того, щоб персонал із службою підтримки повернувся з ними з їхнього питання. Вони варіюються від пари днів до пари тижнів. Для мене очікування більше пари годин, коли у мене є проблема зі своїм сайтом, є неприйнятним.

Вищі ціни на домен

Вони можуть мати відмінні ціни, коли вони продають свої плани, але ви можете дозволити собі шукати в іншому місці, коли справа стосується реєстрації вашого доменного імені. Це майже так, ніби саме тут вони заробляють свої гроші. Це має сенс, оскільки вони є постачальником перепродажу. Якщо ви перепродаєте більшу частину часу, набагато зручніше пройти через домашнє місце, ніж шукати в іншому місці, а потім імпортувати.

Проблеми з критичними оновленнями проблем

Однією з головних скарг, яку я виявив в Інтернеті, було те, що люди мають проблеми з критичними оновленнями проблем. Щоразу, коли виникає важливе оновлення проблеми, люди скаржилися, що їм важко їх отримувати або отримували помилки при спробі завантажити або встановити його.

Нижня лінія

Дуже багато проблем, які я виявив у хостингу Resellerclub, виникли понад чотири роки тому. Останніми роками важче знайти проблеми з ними. Вони мають надійний режим роботи, що настроюється, і надають все, на що може розраховувати веб-майстер.

Переглянути інші функції Детальніше про ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector