Site5 Відгуки – Чи хостинг Site5 підходить для вашого сайту?

Site5 Відгуки – Чи хостинг Site5 підходить для вашого сайту?

Site5 Відгуки – Чи хостинг Site5 підходить для вашого сайту?

Contents

Що таке хостинг на сайті5?

Заснована в 1999 році під час буму дот-ком і заснована в Далласі, штат Техас, Site5 – компанія, що розміщує веб-хостинг, під егідою групи Endurance International. EIG також належить Bluehost та HostGator серед інших. Site5 спеціалізується на бутиковому веб-хостинговому досвіді, орієнтованому на дизайнерів та розробників.


Наскільки хороший хостинг на сайті5?

Site5 – це преміальна хостингова компанія з гарантованою тривалістю роботи, швидкістю та технічною підтримкою. Що насправді відрізняє їх від своїх конкурентів – це те, що вони пропонують повністю безкоштовна 30-денна пробна версія. Це все надійні точки продажу, але в цілому Site5 не є надзвичайно інноваційним і коштує вище, ніж у більшості конкурентів. Деякі з їх переваг можуть зробити їх вартими, хоча в певних випадках, але здебільшого багато інших господарів роблять те саме чи краще для дешевших.

Див. Офіційний сайт сайту5 Відгуки 3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. Масштабовані плани
 2. Необмежена пропускна здатність та місце на диску
 3. Хост декількох веб-сайтів
 4. Сертифікати SSL стандартні
 5. Вибір декількох локальних серверів
 6. 30-денна безкоштовна пробна версія

Мінуси

 1. Немає твердотільного накопичувача
 2. Цінніше, ніж більшість
 3. Лише один домен на найдешевшому плані

ПідсумокНемає нічого, що Site5 робить, це обов’язково неправильно, ми просто очікуємо більше на преміальні ціни та маркетинг, орієнтований на розробників. Загалом, швидкість, тривалість роботи та підтримка – цілком адекватні. Але якщо можливості мульти-адміністратора або вибір декількох локацій є великими точками продажу для вас, Site5 може стати чудовим вибором. Ті, хто шукає бюджетних хостів або справді преміум-досвіду, повинні шукати в іншому місці. Підтримка3.5Speed3Особливості3Value3Transparency2.5

Наш офіційний огляд хостингу на сайті5

Маючи багато досвіду та багато титулованих обіцянок, спрямованих на дизайнерів та розробників, Site5 має багато привабливих функцій, які заробили їм надійну репутацію та базу клієнтури. Але чи дійсно хостинг на сайті Site5 враховує преміальні ціни, які вони стягують?

Найкращі характеристики хостингу Site5

Site5, безумовно, дає зрозуміти, що вони роблять. Порівнюйте їхню витончену домашню сторінку з мультяшними пристрастями HostGator або GoDaddy, і це, схоже, вибираєте більш складний варіант хостингу. І є чим подобатися!

Справжні розробники, багато досвіду

Якщо у вас є технічний досвід, Site5 використовує розмову для розробників, що може насправді відчути, що нарешті ви знайшли хостинг-провайдера, який розмовляє вашою мовою. Вони стверджують, що вони підтримують швидкість роботи свого сервера, оскільки вони ніколи не перевантажують своїх спільних серверів занадто великою кількістю даних клієнтів. Їхній обслуговуючий персонал повністю домашній, вільно володіє англійською мовою, і власне має власний технічний досвід. Їхні інженери побудували портал “Backstage Site5” на замовлення з урахуванням ваших потреб розвитку. Вони починаються з припущення, що ти теж знаєш, що ти робиш, і така довіра до тебе, як до клієнта, освіжає (за умови, звичайно, що ти насправді знаєш, що робиш).

Плани Site5 масштабовані

Плани Site5 стартують досить базовими, менше ніж на п’ять доларів на місяць. Після цього є кілька варіантів оновлення, що дозволяють виконувати ваш план так, як ви вважаєте за потрібне в міру зростання вашого веб-сайту. На поверхні у них три основні плани: починаючи з hostBasic від $ 4,95 на місяць, hostPro – $ 8,95 на місяць і, нарешті, рухаючись до блискавичної швидкості – $ 11,95 на місяць. Це лише для спільних планів хостингу. Ви можете перейти до хостингу реселерів, VPS-хостингу і навіть власний виділений сервер.

Необмежена пропускна здатність та місце на диску

Будь-який провайдер веб-хостингу, який може забезпечити необмежену пропускну здатність і дисковий простір, завжди варто переглянути друге. Занадто багато постачальників веб-хостингів, які намагаються встановити обмеження на кількість даних, які можна передати між вашими відвідувачами, вами та самим сайтом. Крім того, це завжди додатковий головний біль, коли ви спостерігаєте за кількістю дискового простору, яке ви пильно використовуєте. Більшість веб-сайтів не збираються використовувати 10 ТБ дискового простору, тому, маючи на увазі, що ви можете використовувати стільки, скільки вам потрібно, це завжди приємна функція мати свого провайдера хостингу. Необмежена смуга пропускання означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваші користувачі отримають помилку, що ви перевищили межу вашої пропускної здатності.

Site5 за лаштунками дозволяє дозволити багатокористувацькі можливості

Відмінна особливість плану hostPro Site5 полягає в тому, що вони дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів з одного облікового запису. Кожен із цих веб-сайтів матиме власну адміністраторну панель Site5 Backstage, яка дозволяє організувати цю інформацію. Ви не отримуєте це з планом hostBasic, який дозволяє лише один домен. Звичайно, це означає, що вам доведеться використовувати план hostPro або вище, але це відмінна функція, яка в основному дає вам можливості облікового запису реселера на частку ціни. Тільки цієї функції може бути достатньо для того, щоб спрямувати вас на Site5, якщо ця можливість є головною перевагою для вас.

Розмістіть свій сайт з підбору серверів у всьому світі

Маючи десяток серверів, розташованих на чотирьох різних континентах, поблизу основних метроплексів, Site5 надає вам додаткову перевагу в можливості вибору місця розміщення вашого сайту в усьому світі. Це може дати вам додаткову перевагу в SEO, якщо місцевий рейтинг є пріоритетним для вашого бізнесу.

Сертифікати SSL стандартні

Будь-який веб-майстер, який має веб-сайт електронної комерції, знає важливість сертифікатів SSL, а також наскільки це може дратувати, якщо ваш веб-хост пропонує безкоштовні можливості електронної комерції, але стягує плату за їх основну безпеку. Сертифікати SSL шифрують та захищають веб-транзакції, заробляючи довіру та гроші ваших клієнтів. Якщо ви плануєте включити електронну комерцію на свій сайт, вам потрібно буде отримати так чи інакше сертифікати SSL. Освіжаючий факт знати, що за допомогою Site5 вам не доведеться виділяти зайві гроші за це, якщо ви, можливо, не заплатили за це бюджет..

Інтеграція Word5 WordPress

Як і багато веб-хостингів, Site5 пропонує встановлення одним кліком для WordPress, масштабованих планів хостингу WordPress та обслуговування клієнтів, що добре розбирається у всіх та інших напрямках цієї популярної CMS. Однак вони не пропонують постановку WordPress, що є серйозним недоліком, враховуючи, наскільки важливим може бути цей інструмент для дизайнерів та розробників, самопроголошеної цільової демографічної програми Site5.

Повністю безкоштовна 30-денна пробна версія

Багато веб-хостингових компаній пропонують гарантію повернення грошей, але Site5 – це один з єдиних веб-хостів, який фактично дозволяє безкоштовно випробувати їхні послуги протягом повного місяця. Це в значній мірі єдиноріг у світі веб-хостингу.

Недоліки хостингу Site5

Більшість наших скарг на Site5 зводиться до ціни. Вони просто дорожчі, ніж інші хостингові компанії, які надають однаковий (а іноді і кращий) рівень обслуговування. Для преміум-хостингу, орієнтованого на розробників, ми очікуємо більш інноваційних інструментів.

Вони не виконують заборговані кошти

Одне – мати гарантію повернення грошей до певного моменту – галузевий стандарт – 30 днів. Site5 має 45-денну гарантію повернення грошей. Однак кожен інший хостинг-провайдер, якого я коли-небудь бачив, запропонує повернути заздалегідь відшкодування коштів після перевищення позначки, яка в цьому випадку становить 45 днів. Site5 не забезпечить повернення коштів. Якщо ви заплатили за хостинг на півроку, а ви скасуєте 46-й день, вони не повернуть вам гроші. Крім того, щоб отримати найкращу ціну в більшості планів, вам доведеться іноді заплатити за два роки послуги, що коштує. Це величезна кількість готівки, яку потрібно викласти вперед, тому обов’язково скористайтеся цією безкоштовною пробною версією, перш ніж купувати.

Вони не мають твердотільних накопичувачів

Ніякий SSD не означає, що весь ваш веб-сайт працює з старими механічними жорсткими дисками, які можуть сильно уповільнити ваш веб-сайт. Практично кожен інший постачальник веб-хостингів, вартий солі, пропонує твердотільні накопичувачі як стандартне обладнання. Звичайно, Site5 ніколи не перевантажує свої сервери занадто великою кількістю клієнтів. Але це може бути просто тому, що їх іржаве старе обладнання буквально не може це сприйняти.

Ціни на сайті5 досить здоровні за те, що ви отримуєте

Site5 чудово. Але ми не бачимо причин, за якими вони оцінюються такими, якими вони є. Приблизно за тією ж ціною A2 хостинг забезпечує швидкість та час роботи, що набагато перевершує Site5. Ще одна аналогічна ціна – SiteGround, який пропонує справді надзвичайну підтримку клієнтів, яка вимиває Site5 з води. Або, приблизно за половину ціни, HostGator має всі ті ж особливості Site5 плюс кілька доданих дзвіночків.

Нижня лінія

Site5 – це цілком адекватний господар з естетично приємним та кмітливим шпоном, який обов’язково сподобається дизайнерам та розробникам. У їхніх послугах є чудові переваги, які роблять їх чудовою ціною для веб-майстрів, які мають нішеві вимоги. Але якщо ви початківець веб-майстер, який шукає бюджетного господаря, немає ніяких причин брати участь у преміальній ціновій ціні за середні послуги. Дизайнери та розробники також повинні зробити значні дослідження перед тим, як вибрати сайт5. Існує безліч бутікових веб-хостів, які нададуть вам більше можливостей за ваші гроші.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

FAQ5 Хостинг

Скільки часу існує Site5? Яка місія компанії?

Під час бут-дот-ком двоє друзів створили хостинг-компанію, засновану на філософії, що хостинг повинен бути веселим, легким, надійним та доступним – перш за все, це не повинно бути боляче. Матт Лігтер та Род Армстронг почали Site5 у 1999 році, і, поки вони продавали компанію в 2008 році нинішнім власникам, вони продовжують тісно співпрацювати з компанією, працюючи над створенням більш детальних проектів.

Site5 надає високий пріоритет п’яти різних областях, до яких належать:

 • Немає перевантажених серверів: Філософія хостингу компанії ґрунтується на гарантованій продуктивності від своїх найвищих серверів.
 • Немає сторонньої підтримки: Усі технічні працівники та співробітники сервісу та підтримки є співробітниками Site5.
 • Жодних трюків: Site5 пишається чітким, зрозумілим для веб-хостингу та функціями, які вони пропонують.
 • Гарантія повернення грошей; Site5 пропонує 45-денну гарантію повернення грошей на 45 днів.
 • Внутрішні розробники та інженери: Так само як їхні технічні працівники – всі співробітники Site5, так і їх розробники та інженери, які працюють над покращенням послуг, які вони пропонують.
Які плани хостингу на сайті5?

Site5 пропонує широкий спектр хостингових планів та програм, до яких належать:

 • веб хостинг
 • Хмарний веб-хостинг
 • Хостинг реселлерів
 • Хостинг хмарних торгових посередників
 • Повністю керував VPS
 • Некерований VPS
 • Хмара VPS

Усі плани містять багато різних функцій, включаючи немережену пропускну здатність, немерегований простір на диску, безкоштовні міграції, резервні копії для відновлення після аварій та підтримку 24/7.

Де розташовані сервери Site5? Які місця я можу вибрати для хостингу свого сайту?

Сервери Site5 розташовані по всьому світу, що дозволяє клієнтам вибирати, де розміщуються їх сайти. Site5 володіє серверами в центральній, східній та західній частині США; Монреаль, Торонто та Ванкувер, Канада; і Жоао Пессаоа та Сан-Паулу, Бразилія, а також Амстердам, Бухарест, Париж, Сінгапур та Гонконг.

Які спільні плани хостингу пропонує Site5?

Site5 пропонує три різні рівні для веб-хостингових планів, усі вони включають немерований простір на диску та пропускну здатність, встановлення скрипта одним клацанням, а також безкоштовну міграцію та 45-денну гарантію повернення грошей.

Без розміру на Site5 означає, що не встановлено обмеження ні на об’єм дискового простору, ні на пропускну здатність користувачів у своїх облікових записах. Це було розроблено для того, щоб клієнтам було спокійно створювати потрібні їм веб-сайти, не турбуючись про досягнення чи перевищення своїх лімітів. Поки клієнти дотримуються умов надання послуг та політики використання ресурсів, вони залишаються в межах нормального використання; компанія каже, що .1 відсоток, що виходить за рамки звичайного використання, як правило, порушує умови та угоди.

Клієнти спільного веб-хостингу можуть вибирати одне з 13 різних місць для розташування своїх серверів, що ідеально, якщо врахувати географічне розташування більшості власних користувачів кожного клієнта. Однак для клієнтів, які вибирають сайт за межами Далласа, додаткові витрати становлять 1 долар щомісяця.

Кожен спільний план веб-хостингу також включає повну нічну резервну копію кожного файлу, і вони легко доступні за потреби. Інтерфейс Site5, Backstage, дає користувачам швидкий та ефективний вхід, де серед інших фактів вони можуть знайти всю їх важливу інформацію, наприклад реєстрацію домену, виставлення рахунків та афілійовані рахунки. Вони також надають кожному користувачеві SiteAdmin користувацьку шкіру cPanel, яка дозволяє користувачам отримувати необхідну інформацію про свої сервери, бази даних, облікові записи FTP, домени та переглядати статистику веб-сайтів.

Спільні плани починаються з hostBasic, що починається від $ 4,95 щомісяця, коли клієнти обирають дворічний план; для тих, хто хоче однорічний план, вони розпочнуть щомісячну вартість $ 5,95.

hostPro, другий рівень планів хостингу на сайті Site5 починається з 8,95 доларів США на місяць для дворічного плану; річний план починається з 9,95 доларів щомісяця, і, на цьому рівні, клієнти можуть обирати щомісячний контракт, який починається від 10,95 доларів на місяць. Крім усього, що входить у hostBasic, користувачі отримують необмежену кількість веб-сайтів.

Найвищий рівень компанії – це hostPro + Turbo, який починається від $ 11,95 на місяць для плану на 24 місяці. Один рік з цим пакетом коштує $ 12,95 на місяць, а щомісячний контракт починається від $ 13,95 на місяць. Клієнти на цьому рівні отримують виділений IP, а також контроль MultiAdmin, який надає кожному веб-сайту в обліковому записі окрему панель управління.

Які плани Web Cloud пропонує Site5?

Три плани веб-хостингу Site5 були розроблені таким чином, щоб мінімізувати час простою електронної пошти та роботи веб-сайтів, орієнтованих на клієнтів з невеликими ІТ-бюджетами, але високими потребами в режимі безперервного часу. Site5 надає клієнтам Cloud вхід на спільний веб-хостинг з тією ж якістю обладнання та часу роботи, що і VPS-сервер.

Усі клієнти Cloud отримують необмежену кількість веб-сайтів, виділені IP, резервні копії та Backstage. Кожен клієнт також має доступ до SiteAdmin та MultiAdmin.

 • The Плюс план починається з 20 доларів щомісяця, у 12-місячному зобов’язанні. Плюс пропонує 10 Гб місця на диску і 100 ГБ пропускної здатності. За місяць на місяць користувачі можуть розраховувати, що старт починається від 25 доларів щомісяця.
 • Рівень середнього рівня, Розширений, починається з 27 доларів на місяць для 12-місячного плану і 30 доларів, коли клієнти хочуть платити кожен місяць. Розширений план дає користувачам 20 ГБ дискового простору та 200 ГБ пропускної здатності.
 • Найвищий рівень Site5, Преміум, пропонує користувачам 40 Гб дискового простору і пропускну здатність 500 ГБ, при 36 $ щомісячної вартості, коли користувач купує 12-місячний план, і щомісяця коштує 40 доларів США.
Які варіанти VPS Site5?

Site5 пропонує вражаючу кількість варіантів VPS з 10 різними повністю керованими варіантами. Вони працюють над тим, щоб постійно оновлювати програмне забезпечення, забезпечувати постійний моніторинг та негайно реагувати на проблеми чи атаки. Вони також будуть обробляти будь-які виправлення безпеки.

Повністю керовані плани починаються від 55 доларів щомісяця за VPS2, який включає в себе одну IP-адресу, SiteAdmin / MultiAdmin та Softaculous або cPanel / WHM та Softaculous, 2 ядра, 1 Гб пам’яті, 50 Гб дискового простору та 800 ГБ пропускної здатності. Вибір між панелями управління коштує додатково 10 доларів на місяць, але вибір cPanel / WHM дає користувачам 2 безкоштовних IP-адреси. Клієнти також можуть додавати віддалені резервні копії протягом 30 днів за 7 доларів.

Найвищий рівень, VPS11, включає 16 ядер, 20 Гб оперативної пам’яті, 1000 ГБ дискового простору та 7 ТБ смуги пропускання для однієї IP адреси з вибором SiteAdmin / MultiAdmin та Softaculous. Знову ж таки, вибір між двома параметрами панелі управління коштує 10 доларів, а користувачі cPanel / WHM та Softaculous отримають дві безкоштовні IP-адреси. Віддалене резервне копіювання на 30 днів можна додавати за 125 доларів щомісяця.

Якщо клієнти хочуть отримати кореневий доступ, вони можуть вибрати один з 11 різних варіантів управління VPS. Перший, UVPS1, починається з 25 доларів щомісяця за 2 ядра, 1 Гб пам’яті, 50 Гб дискового простору і 800 ГБ пропускної здатності. Повний кореневий доступ включений, а також вибір шаблону операційної системи CentOS, Debian або Ubunto. Вибір cPanel / WHM додає 10 доларів за ліцензію, а клієнти можуть додавати Softaculous ліцензію за 1,25 долара щомісяця.

Їх найвищий некерований рівень VPS, UVPS11, включає багато однакових функцій, включаючи шаблони операційної системи, одну IP-адресу та ті ж витрати на ліцензування для cPanel / WHM та Softaculous, але додає 16 ядер, 24 Гб пам’яті, 1200 ГБ дискового простору та 8 ТБ пропускної здатності, починаючи з 600 доларів кожен місяць.

11 варіантів VPS VPS також повністю керовані, з багатьма тими ж керованими додатками: віддалені резервні копії додають 5 доларів щомісяця, а опція панелі управління коштує додаткові 10 доларів на місяць. Найнижчий рівень, CVPS1, дає клієнтам 2 ядра, 768 МБ пам’яті, 15 Гб дискового простору та 600 ГБ смуги пропускання, починаючи з 60 доларів щомісяця. Найвищий рівень, CVPS11, має 16 ядер, 20 Гб оперативної пам’яті, 400 ГБ дискового простору та 7 ТБ пропускної здатності, і починається від 1490 доларів щомісяця.

Чи пропонує Site5 плани реселерів?

Site5 має три плани хостингу для реселерів, який починається від $ 23,95 на місяць, і включає три IP-адреси, cPanel / WHM, користувацькі сервери імен DNS, програмне забезпечення для виставлення рахунків та резервні копії, а також 50 Гб дискового простору та 500 ГБ пропускної здатності щомісяця. Найвищий рівень коштує $ 49,95 щомісяця за ті самі функції, але забезпечує 120 Гб місця на диску і 1000 ГБ пропускної здатності..

CloudOne, Варіант хостингу для торговельних посередників коштує 50 доларів щомісяця і включає 50 Гб місця на диску та 500 ГБ пропускної спроможності, а також ті ж функції, що й у нехмарних планах.

Сайт 5 hostPro спільний план хостингу також надає вам можливість керувати кількома доменами з одного облікового запису, який також може бути використаний як обліковий запис легкого реселера, якщо ви бюджетуєте.

Розкажіть про гарантію повернення грошей Site5.

Site5 пропонує 45-денну гарантію повернення грошей з повним відшкодуванням за спільний веб-доступ та спільний хмарний веб-хостинг, а також реселлером та реселлерським хмарним хостингом. Вони обіцяють відсутність улову або розширеного повідомлення. Усі плани VPS, включаючи керовані, некеровані та Cloud, мають 15-денну гарантію повернення грошей. Гарантія не поширюється на реєстрацію, передачу та поновлення доменних імен та розпочинається при активації облікового запису.

Site5 також надає 99,9 відсотків гарантії безперервного часу і надасть оціночну суму кредитів для спільних, торгових посередників, напіввідданих, керованих VPS та керованих виділених серверів, зі 100-відсотковим кредитом для майбутніх рахунків за що-небудь менше 95 відсотків часу роботи. Їх хмарні параметри (спільний, реселлерський та керований VPS) мають гарантію 99,99% тривалості безперервного часу, а за умови, що не перевищує 99,5 відсотка часу, клієнти можуть отримати 100-відсотковий кредитний відсоток.

Крім того, кредити за інцидент надаються клієнтам, які очікували більше шести годин на відповідь на технічну підтримку. В середньому відповіді надаються протягом декількох хвилин, але якщо квиток триватиме більше шести годин, клієнти можуть вимагати 1 дол. США за квиток.

Детальніше на Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector