Відгуки 1і1: чи краще хостинг 1 і 1 Іонос у травні 2020 року?

Contents

Що таке 1&1 Хостинг Іонос?

1&1 Хостинг Ionos – це ребрендована версія 1and1 – німецької веб-хостингової компанії та реєстратора домену. Вони були засновані в 1988 році, і вони є одними з найстаріших веб-хостингових компаній, які досі працюють.


З центрами обробки даних по всій Європі, а також у Ленекса, штат Канзас, США, 1and1 є однією з найбільших світових компаній-хостингів.

Наприкінці 2018 року 1and1 ребрендували на 1&1 Іонос.

Отже, воно отримало нову назву – чи це добре??

Наскільки хороший хостинг 1і1?

1and1 входить до числа найбільш відомих і найбільш тривалих брендів веб-хостингу. Вони існують ще з того часу, поки НЕ існував Google – старий.

Я пам’ятаю, як бачив їх 6 сторінок рекламних журналів, замазаних у ділових журналах, – і я пам’ятаю, як вони виглядають такими симпатичними, що я ніколи їх не торкаюся.

Вони, здається, виросли, і, можливо, варто скористатися на 2019 рік і далі.

Горда домашня сторінка, що показує мільйон варіантів.

Але окрім цього визнання, не так вже й багато, щоб виділити їх серед сотень інших конкурентоспроможних і унікально представлених веб-хостів сьогодні на ринку. Хоча є кілька привілеїв, які приєднуються підписатись на 1and1, користувацький досвід засмучує їх надійність і чим похвалитися..

Дивіться офіційний сайт 1і1 Відгуки 3.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (5 голоси) Плюси

 1. Супер дешеві вступні ціни
 2. Необмежений простір на диску, веб-сайти та параметри пропускної здатності
 3. Інструмент відновлення даних за попередні шість днів
 4. Управління доменом 1and1 та хостингом на одному акаунті

Мінуси

 1. Немає підтримки прямого чату
 2. Плута в користувацькій панелі інструментів без cPanel
 3. Немає варіантів торговельних посередників
 4. Пробіг та швидкість роботи менш конкурентоспроможні

Короткий зміст З такими низькими вступними цінами ($ .99 / місяць за перший рік) та необмеженою кількістю веб-сайтів та веб-просторів, хостинг 1 та 1 може бути досить спокусливим. Але, маючи серйозні недоліки в роботі та користувальницькій роботі, ви, ймовірно, не будете задоволені, коли перший рік збільшиться, а цінові стійки повернуться до звичайних ставок. Підтримка3.5Швидкість3.5Особливості3Залежність3.5Трансформація3

Наш офіційний огляд хостингу 1and1

Є певні переваги щодо вибору великої та довготривалої корпорації в якості веб-хоста, і кількома способами 1&1 Іонос може мати перевагу перед іншими великими іменами, такими як GoDaddy.

Однак, більшість хороших речей про 1and1 хостинг – це не те, що можна здути. Вони мало що пропонують, що робить їх унікальними або лідерами в будь-якій категорії. І крім того, ми виявили, що користувальницький досвід є божевільним приглушенням, окрім низьких середніх швидкостей та безперервної роботи. Ми рекомендуємо їх, якщо у вас уже є домен 1and1 або якщо ви надаєте пріоритетні пріоритети, такі як кредити AdWords, або, можливо, вам потрібно розмістити купу веб-сайтів дуже дешево. Інакше є десятки інших компаній, які пропонують по-справжньому зоряні послуги без такої кількості розладів.

Найкращі характеристики хостингу 1and1

Ми можемо навіть сказати, що найкращі функції 1and1 – це лише ті області, де вони просто адекватні. Але розбивка їхнього найосновнішого плану за особливістю може насправді вказувати на те, що вони мають перевагу перед іншими великими брендами, такими як GoDaddy та HostGator.

Ось галузеві стандарти, яким відповідає 1and1 без проблем:

1) Супер низькі вступні ціни

1and1 пропонує те, що, мабуть, найкраща угода для клієнтів першого року на ринку веб-хостингу. Хоча їхній основний загальний хостинг-план коштує трохи вище середнього $ 7,99 на місяць після першого року, ваш перший рік хостингу коштує всього $ 0,99 на місяць. Це навіть вибиває ультрабюджетний хост WebHostingPad (принаймні на рік).

2) Необмежена смуга пропускання, веб-сайти та веб-простір

Особливо, якщо розглядати їх поряд із спеціальними вступними цінами, обіцянка такої кількості необмежених можливостей неймовірно заманлива. Одним із випадків використання, в якому ми б абсолютно рекомендували 1and1, було б, якщо вам потрібно розмістити купу різних веб-сайтів протягом короткого часу за суворим бюджетом. Теоретично це можна зробити за допомогою хостингу 1and1 за долар на місяць. Ні GoDaddy, ні HostGator не могли зробити це за вас.

Звичайно, обіцянка необмеженої пропускної здатності така ж хороша, як і інфраструктура, яка її підтримує. І ми будемо ще багато сказати про продуктивність 1and1 в області швидкості та безперервного часу трохи пізніше. Для іншого безлімітного плану з аналогічною ціновою ціною, ніж звичайні ціни 1and1 (не вступні), перегляньте DreamHost.

3) Домен стає безкоштовним, ним можна керувати за допомогою одного облікового запису

1і1 кидає безкоштовне доменне ім’я з кожним придбаним пакетом веб-хостингу. Крім того, 1and1 є одним з найбільш часто використовуваних реєстраторів домену в Інтернеті. Якщо ви коли-небудь купували у них доменні імена, ви можете безперешкодно розміщувати ці сайти, не створюючи додатковий обліковий запис або вхід.

4) Відмінні пакети ділових бонусів

Практично кожна хостингова компанія пропонує якийсь бізнес-орієнтований бонусний пакет. Пакети, пропоновані хостингом 1and1, конкурують з найкращими. Ви не лише отримаєте безкоштовні кредити для Google AdWords, Facebook, Bing та Yahoo, але і безкоштовно отримаєте сертифікат SSL. 1and1 пропонує більше ста популярних інструментів для веб-сайтів, таких як кошики для покупок, слайд-шоу та розробники сайтів, для встановлення яких включено один клік і включено у ваш план. Це одна дуже приємна перевага в ліжку з великою корпорацією – вони мають зв’язки і можуть дозволити вам передати безліч халяв.

5) 1і1 бере участь у Зелених заходах

Ці функції не мають нічого спільного з вашим досвідом хостингу 1and1, але ви можете бути спокійні, знаючи, що ви працюєте з компанією, яка цінує її вплив на навколишнє середовище. Їх центри обробки даних встановлені з поновлюваним джерелом енергії і практикують повністю безпаперові рахунки – особливість, якою користуються багато людей. Вони не HostPapa, але ми можемо оцінити їхню прихильність до екологічних операцій.

Вони пішли трохи більше, ніж їх сирне минуле.

Недоліки хостингу 1і1

Але перки чудового хостингу не роблять! Ось кілька важливих проблем, які не дозволяють нам від щирого серця рекомендувати хостинг 1and1.

1) Обслуговування клієнтів швидке, але не дуже корисне

1and1 пропонує підтримку 24/7 по телефону та електронній пошті, і здебільшого вони дуже швидко реагують. Проблема полягає в тому, що їх представники не володіють тонна технічними знаннями, і це дійсно показує, коли ви отримуєте їх по телефону. Якщо у вас є рішення про їх вирішення та адекватне опис вашої проблеми, ви заощадите багато часу назад і назад. Але реальність полягає в тому, що більшість клієнтів не знають, що стосується веб-хостингу, або саме те, що полягає в тому, що їх веб-сайт знижується, вони просто знають, що щось порушено і потрібно виправити..

У відділі обслуговування клієнтів 1and1 також відсутня функція підтримки чату в реальному часі. Дещо дивно, що такій великій компанії з такою кількістю ресурсів не вистачило б такого зручного і широко використовуваного методу підтримки.

Оскільки 1and1 існує так довго і обслуговує стільки клієнтів, Інтернет наповнений жахливими відгуками про них. Переважна більшість цих негативних відгуків не дивно вказує на відділ обслуговування клієнтів. Репутація компанії 1and1 їх справді продовжує, і огляди не покращувались роками. Це призводить нас до думки, що обслуговування клієнтів є для них чимось задумливим.

2) Немає cPanel, і їх приладова панель заплутує

1і1 вирішує відмовитись від галузевого стандарту для сервісних панелей задніх часів, cPanel. Це не обов’язково само по собі. Безліч настійно рекомендованих хостів, таких як Flywheel та Dreamhost, використовують користувацьку панель інструментів. Afterall, cPanel – не самий відшліфований додаток, і навігація може бути трохи легшою. Проблема полягає в тому, що спеціальна інформаційна панель 1and1 насправді вдається бути менш привабливою і набагато заплутаною, ніж cPanel. По-перше, найвизначніша область самої панелі інструментів – це меню продажів. По-друге, жодна з основних, найчастіше використовуваних функцій (як, наприклад, Каталог файлів або Встановлення WordPress), не чітка. Принаймні, з cPanel він використовується настільки часто, що в Інтернеті є безліч ресурсів, які допоможуть вам зрозуміти, що робити. Насправді це не так з 1and1, і зателефонувавши в службу обслуговування клієнтів, щоб розібрати просту проблему, наприклад: “Як додати інший домен до свого облікового запису?” створює величезну марна трату часу з великою кількістю можливостей розчаруватись далі.

3) Невражаючий час & Швидкість

Усі проблеми зі службою обслуговування клієнтів та заплутаною інформаційною панеллю можуть бути прощені, якщо 1and1 виявиться неймовірно надійним та швидким. Але реальність така, що вони просто середні, можливо, навіть трохи нижче середнього багато часу. Часи завантаження сторінки 1і1 знаходяться в діапазоні 700-800 мс, що ставить їх на повільну сторону кривої дзвону. І хоча вони залишаються вірними своїй 99,9% гарантії безперервного часу, вони ніде не знаходяться в рядах надто надійних хостів, як Siteground або A2 хостинг.

 

Нижня лінія

Важко сказати “не” необмеженим веб-сайтам і пропускній здатності менше ніж на долар на місяць, але 1and1 дає безліч інших причин сказати “ні”. Ви можете отримати багато грошей на свій долар, якщо у вас уже є безліч доменів, але розчарування, пов’язані з їх швидкістю, досвідом роботи та обслуговуванням клієнтів, все ще зберігатимуться.

1&1 Ціни на хостинг Ionos & Плани

Які ваші варіанти для 1&1 Хостинг Ionos?

Це заплутано, тому що кожен веб-хост представляє його по-різному. Ваші потреби будуть відрізнятися залежно від типу сайту, який ви будуєте.

Що ми любимо про 1&1 Іонос – це вони чітко викладають плани фактично. Вони прості і до речі.

Таблиця цін 1 і 1

Ось швидка розбивка варіантів:

ОсновніБізнесЕксперт
Ціноутворення$ 4 / місяць$ 8 / місяць$ 14 / місяць
Безкоштовний доменТакТакТак
SSL сертифікатТакТакТак
24/7 ПідтримкаТакТакТак
Веб-сайти1До 5До 50
Зберігання10 Гб100 ГБ500 ГБ
Бази даних 10 (1 Гб SSD)25 (1 Гб SSD)50 (1 Гб SSD)
Рахунки електронної пошти1025500
Безкоштовний доменТакТакТак
Початкові показники LvlОсновніLvl 1Lvl 3
Захист від зловмисних програм SiteLockТак
Мережа доставки вмісту (CDN)Так
Найкраще дляСтартовий стисВеликі веб-проектиКілька великих веб-проектів

Наш експертний висновок? Плани пристойні, але якщо ви перебуваєте на певній платформі, наприклад WordPress, ці плани хостингу є досить елементарними і можуть не мати всіх необхідних функцій.

Але якщо ви хочете базового хостингу, займіться цим!

І ось що вони вникають у деталі, якщо ви цього дуже хочете, ось ми прокручуємо сторінку:

1 і 1 прокрутки іону

Переглянути інші функції

1&1 Хостинг Q&А

1&1 – це хостинговий сайт, який любить працювати як з окремими людьми, так і з підприємствами. Якщо у вас є малий бізнес або блог, ви, можливо, дослідили деякі доступні хостинг-сайти. Це займає деякі найбільш задані питання стосовно 1&1, надаючи більше інформації для вирішення питання про хостинг-сайт.

Де 1&1 офіс?

1&1 розташований у всьому світі. Вони мають офіси в Австрії, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Польщі, Канаді, Італії, Мексиці та США. Їх головний штаб знаходиться в Честербруку, штат Пенсільванія у Сполучених Штатах. Центр обробки даних знаходиться в зеленому центрі міста Lenexa, KS. Вони вміщують усе обладнання, що дозволяє користувачам мати все необхідне.

Що робить хостинг Windows 1&1 пропозиція?

1&1 забезпечує хостинг для Windows та Linux хостингу для будь-якого користувача. Ви можете використовувати 1&1, щоб допомогти вам визначити, який проспект буде кращим для вас. Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звернутися до 1&1 за допомогою.

Чи є гарантія тривалості роботи?

1&1 надає гарантію безперервного часу. Вони гарантують тривалість роботи 99,99%. Якщо він опуститься нижче відсотка часу, що випадає, ви можете попросити кредиту на час простою. Залежно від часу простою, ви отримаєте кредит на час простою.

Чи можливо утримувати декілька сайтів та доменів в обліковому записі?

Так, ти можеш. Безлімітні веб-сайти доступні для більшості 1&1 планів, хоча кількість баз даних може мати обмеження. Це може вплинути на кількість сайтів, які ви хочете створити. Плани WordPress мають більше обмежень, а менш дорогі плани обмежують клієнтів на 1 або 5 сайтах.

Які варіанти підтримки?

1&1 пропонує різноманітні засоби підтримки для своїх клієнтів. Цілодобова технічна підтримка доступна через телефон, чати в реальному часі та електронну пошту. Їх GoToAssist – це форма віддаленої допомоги. Це вимагає встановлення програмного забезпечення на вашому комп’ютері, і 1&1 Ви можете отримати доступ до комп’ютера зі своєї області.

Чи є гарантія повернення грошей?

Для тих, хто хоче припинити обслуговування, існує гарантія повернення грошей на 30 днів. Не всі хмарні хостинги мають право отримати гарантію повернення грошей, тому вам потрібно буде порадитися з 1&1, якщо ви хочете припинити послугу, щоб побачити, чи маєте ви право.

Чи доступні інсталятори одним натисканням кнопки?

Так, є. Якщо ви використовуєте Linux, він має Click&Збірка, пакет встановлення одним кліком. Він включає понад 120 сценаріїв та веб-додатків для своїх клієнтів. Якщо ви йдете з цим планом, він поставляється з WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB та Moodle.

Буде 1&1 перенести існуючий веб-сайт?

На жаль, 1&1 не зможе безкоштовно перенести існуючий веб-сайт. Ви можете зробити це самостійно або мати 1&1 робіть це за певну плату. Обладнання 1&1 використання несе витрати, тому вони не можуть перенести веб-сайт безкоштовно.

Який мінімальний контракт на використання 1&1?

Коли ви шукаєте варіанти контракту, 1&1 має мінімальний термін більшості своїх планів на один місяць. Він ідеально підходить для тих, хто хоче переключитися, якщо їм не подобається користуватися ним. Якщо ви не використовуєте 1&1 протягом 30 днів, можливо, ви отримаєте право на повне повернення коштів на свій рахунок.

Що таке панель управління, яка постачається разом із планом?

Коли ви підписуєтесь на план з 1&1, у нього буде своя панель управління. CPanel надається, але лише для хмарних планів хостингу. Якщо ви користувач Windows, у вас є Plesk для параметрів панелі управління. Ви можете поговорити з представником з будь-яких питань.

Був би 1&1 підходить для веб-сайту електронної комерції?

Абсолютно. Вони мають плани хостингу, спрямовані на веб-сайти електронної комерції. Є сценарії та програми електронної комерції. Це частина клацання&Складіть пакет 1&1 пропозиції. Якщо вам потрібен сертифікат SSL, 1&1 надасть сертифікат на придбання. Ви можете використовувати відкриті додатки, такі як Magento, PrestaShop, osCommerce або Zen Cart для вашої платформи електронної комерції..

Є 1&1 хороший для розміщення зображень та галерей?

Так, вони є. Для будь-якого плану пропонується необмежений простір на диску та пропускну здатність. Клацання&Пакет інсталятора в один клік містить кілька типів сценаріїв фотогалереї. Це не повинно бути проблемою, якщо немає великих файлів, які потрібно завантажити. Якщо у вас є якісь питання щодо вашого пакету, ви можете звернутися до 1&1 для відповідей.

Чи можу я отримати CDN через 1&1?

Так, ти можеш. CloudFlare безкоштовний з деякими хостинг-пакетами, включаючи хостинг WordPress. Міраж та Railgun входять до комплекту, і якщо ви хочете отримати про CDN пакет, він доступний.

Які пакунки найкращі для 1&1 основний веб-хостинг?

Існує численні основні пакети веб-хостингу, доступні з 1&1. Вони зручні та зручні для налаштування вашого ідеального веб-сайту. Пакет початкового рівня ідеально підходить для веб-розробників, які хочуть починати з малого бізнесу в процвітаючу компанію, надаючи інструменти для створення простих та функціональних веб-сайтів на базі HTML. 1&1 пропонує пакет середнього рівня, який є більш потужним, має кращі показники та максимальне зберігання, що дозволяє професійну присутність в Інтернеті. Преміум-пакет, пропонований 1&1 має чудову продуктивність та сховище, включає необмежений веб-простір та розміщення кількох сайтів одночасно. Вона включає підтримку додатків Expert, яка дозволяє максимально використати програмне забезпечення для розробки.

Буде 1&1 надають підтримку розвитку, після початку хостингу?

1&1 присвячений роботі зі своїми клієнтами, і у них є кілька способів допомогти вам розвивати та розвивати веб-сайт. 1&1 Builder веб-сайтів надає вам можливість створити свій ідеальний веб-сайт. Простий та інтуїтивний інтерфейс допомагає створити ваш приголомшливий та функціональний веб-сайт. Існують професійні шаблони для вибору та редагування для настільних та мобільних пристроїв. NetObjects Fusion дозволяє користувачеві мати повний контроль та творчість для свого веб-сайту. 1&1 допоможе вашому веб-сайту привернути увагу людей через 1&1 Інструмент інформаційних бюлетенів, вихід соціальних медіа та 1&Це інструмент SEO для привернення уваги людей. Потужні інструменти аналізу дозволяють побачити, як працює ваш веб-сайт та як відвідувачі використовують ваш веб-сайт.

Чи 1&1 надайте безкоштовний план хостингу?

На жаль, 1&1 не має вільного плану хостингу. Більшість клієнтів, які хочуть професійний веб-сайт, який працює цілодобово, та обладнання 1&1 використання – одне з найкращих. Пакети хостингу включають унікальний домен, відповідні акаунти електронної пошти для своїх клієнтів та підтримку різних мов та баз даних, які є доступними. Перший місяць безкоштовний і може тривати на кілька місяців. Якщо ви вирішите мати контракт, перші кілька місяців є безкоштовними, і виплати розпочнуться, без прихованих комісій. Якщо ви вирішите не підписувати контракт, стартує звичайна ціна, але ви все одно отримаєте перші 30 днів безкоштовно. Якщо ви хочете скасувати план протягом перших 30 днів, ви отримаєте відшкодування. Це спосіб зрозуміти, чи сподобався вам пакет, щоб побачити, чи він вам підійде.

Які заходи безпеки вживаються?

Безпека важлива для кожного замовника, і 1&1 прагне забезпечити захист кожного веб-сайту. Високопродуктивний центр обробки даних має новітні технології. Вони мають 300 Гбіт / с підключення (зовні) та високу надійність хостингу веб-сайтів. Покращений захист SSL включає зовнішній брандмауер, який запобігає атакам іззовні. Відновлення веб-простору забезпечує безпеку цінних даних для хостингу Linux. Якщо відбувається атака, адміністратори можуть відновити дані до 6 днів із резервного копіювання веб-сайту. Будь-які окремі файли в окремих папках також можуть бути відновлені. 1&1 SiteLock щомісяця проводить сканування програм, SQL, ін’єкційних сканувань та крос-сайтів. Будь-які вразливості виправлені, перш ніж хакери зможуть їх використати. Якщо ви йдете з 1&1 Пакет SiteLock Premium, він скануватиме до 500 сторінок, надаючи вашому бізнесу спокій.

Які варіанти доступні для розширення?

Коли ви хочете розширити свій веб-сайт, 1&1 доступні гнучкі плани. Якщо потрібні більше можливостей для зберігання та продуктивності, потрібно просто оновити. Гео-надлишкові сервери 1&1 використання – це новітні технології та програмне забезпечення. Функції, доступні через 1&1 можна оновити в будь-який час, включаючи 1&1 SiteLock Basic і 1&1 CDN. SEO Pro, маркетинг пошукових систем та ListLocal – це частина основних пакетів хостингу. Ви можете додати будь-які додаткові функції, які можуть знадобитися, допомагаючи мінімізувати витрати та мінімум обслуговування. Програми з відкритим кодом, такі як WordPress, Joomla! і Drupal дозволяють додавати функції в майбутньому. Для їх установки потрібно лише кілька простих клацань миші.

Що таке система підтримки веб-хостингу 1&1 пропозиції?

1&1 із задоволенням обслуговує понад 13 мільйонів клієнтів, і їхній досвід надав велику допомогу кожному клієнту. Їхні технічні експерти проходять високу підготовку і пропонують цілодобову підтримку по телефону та електронній пошті для будь-якої допомоги, яка вам потрібна. На будь-які запитання щодо їх продукції відповіді оперативно, і ви зможете знайти потрібний продукт, коли ваш бізнес зростає. 1&1 займається бізнесом з 2001 року, і вони є одним з лідерів розміщення сайтів. Їх обслуговування клієнтів було визнано за проведення нагород та відгуки клієнтів, які всі рекомендують 1&1. Навіть якщо ви працювали з хостингом веб-сайтів, 1&1 може надати вам будь-яку допомогу, яка вам потрібна. 1&1 тут, щоб допомогти вам покращити свій сайт і перерости ваш бізнес в успіх.

Як я можу зв’язатися з 1&1 на допомогу?

Існує кілька різних способів зв’язатися з 1&1 за будь-яку допомогу, яка вам потрібна. З будь-якими питаннями або труднощами ви можете звернутися безпосередньо до експертів за номером 1-866-991-2631. Що стосується питань виставлення рахунків, ви можете звернутися за допомогою до 1-877-300-8316. Будь-які замовлення на веб-хостинг, ви можете зробити це в Інтернеті або по телефону через відділ продажів за номером 1-844-871-2631. Детальніше на 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map