Відгуки CoolHandle травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Contents

CoolHandle: відповідний господар у 2020 році?

Ця хостингова компанія була заснована в 2001 році групою ІТ-професіоналів, які хотіли потрапити в гру з розміщенням веб-сайтів. Сайт працював самостійно кілька років, поки його не придбав ProNetHosting у 2010 році, і з тих пір є частиною команди ProNet. Сайт керує групою підтримки від оригінальної компанії, а також новою. Компанія CoolHandle базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.


Наскільки хороший хостинг CoolHandle?

У порівнянні з багатьма іншими веб-сайтами хостингу, CoolHandle не робить нічого революційного. Незважаючи на те, що у початкової команди були великі сподівання змінити веб-хостинг-ігри (принаймні, відповідно до їх біографії), вони ще не змогли виконати цю обіцянку. Тим не менш, ви отримуєте те, за що платите за цю компанію, тому не варто брати участь у думці, що вона зробить щось більш значне, ніж деякі інші хостинг-сайти там.

Дивіться офіційний сайт Огляди CoolHandle 3.1 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Швидка швидкість
 2. Доступний хостинг VPS
 3. Відмінно підходить для масштабування веб-сайтів

Мінуси

 1. Підтримка клієнтів відстає
 2. Дорожче інших подібних сайтів

SummaryCoolHandle призначений виключно для операційних систем на базі Linux, що є гордістю для сайту. Вони пропонують три плани хостингу та три плани для VPS. Ви також можете зробити перепродаж, і вони мають ще трирівневий план для цього. Кожне оновлення дає більше можливостей та бонусів, як ви очікували, і все щоразу чудово масштабується. Загалом, пристойний сайт, якщо не примітний. Підтримка2.5Швидкість4Особливості3.5Залежність3Технічність2.5

Наш офіційний огляд CoolHandleHosting

Для тих із вас, хто все ще зацікавлений у CoolHandle, читайте далі, щоб ознайомитись із плюсами та хостами цієї хостингової компанії.

Тут ви дізнаєтесь про їхні плани та структуру ціноутворення, а також побачите, що працює, а що не, щоб ви знали, чого очікувати.

Одразу за воротами, CoolHandle не обіцяє запровадити нові золоті стандарти швидкості та надійності, так що це може бути чимось червоним прапором, якщо ви хвилюєтесь, що компанія стоїть за її словом.

Загалом цей сайт, схоже, намагається задовольнити малий бізнес, але не робить фантастичної роботи допомагати тим, хто ще не знає, що робить. Підтримка клієнтів – найбільша скарга на цьому веб-сайті, тому не сподівайтеся на вирішення ваших проблем так швидко або ефективно, як на інших сайтах.

Кращі характеристики CoolHandle Хостинг

Хоча цей хостинг-сервіс не має нічого по-справжньому чудового, є багато переваг приєднання. Таким чином, якщо ви завершите підписку на CoolHandle, ви можете розраховувати отримати все, за що ви заплатите, а потім дещо. Зважаючи на це, ось основні особливості цього сайту.

Швидкі та надійні швидкості

У порівнянні з деякими хостинг-сайтами там, CoolHandle швидше, ніж у більшості. Ви навіть можете бути вражені швидкістю, яку ви отримуєте, що є однією з найкращих особливостей, які ви отримуєте під час реєстрації.

Причина високих рівнів швидкості полягає в тому, що в CoolHandle вбудовано багато надмірностей, і вони використовують деякі найкращі мережі, щоб уникнути затримки часу. Компанія має штаб-квартиру в Лос-Анджелесі поряд з дванадцятьма найбільшими в країні Інтернет-провайдерами, тож ви отримуєте надійнішу систему, ніж ви, напевно, очікували.

Крім того, CoolHandle використовує декілька постачальників рівня 1-го рівня, що означає, що він може уникнути перебоїв та сплеску в онлайн-трафіку, щоб забезпечити однаковий рівень швидкості та якості незалежно від ситуації, що склалася.

Відмінна здатність до масштабування

Якщо справа доходить до роботи веб-сайту, ви, як правило, починаєте з невеликих розмірів і збільшуєтесь у міру збільшення трафіку. CoolHandle робить велику роботу, дозволяючи вам поступово оновлювати веб-сторінку, щоб ви могли бути в курсі попиту. Для початку пакети хостингу чудово розширюються, і як тільки ви будете готові перейти до VPS та присвяченого хостингу, ви можете зробити це надзвичайно легко. Незважаючи на те, що кожен розділ має лише три рівні для вибору, за кожну послугу ви отримуєте стільки, скільки потрібно.

Масова передача домену

Якщо ви займаєтесь купівлею та торгівлею доменних імен, CoolHandle робить це дуже легко зробити через них. Ціни пристойні, і компанія знає, як обробляти домени, щоб ви могли отримати велику користь, якщо це взагалі цікавить вас. Зараз на сайті ви можете зареєструвати до 18 доменів.

Бонусні програми

Якщо ви керуєте своєю компанією на Linux, ви будете більш ніж задоволені функціями програмування, які пропонує CoolHandle. Усі нові користувачі отримують сценарій Fantastico безкоштовно, що дозволяє завантажувати WordPress, Галерею зображень та OSCommerce та інші програми. Сайт також сумісний з такими програмами, як Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python та PHP5. Ви навіть можете отримати безкоштовний пакет оптимізації пошукової системи, якщо ви були настільки схильні.

Інше, що вам сподобається в CoolHandle – це те, що він використовує популярний cPanel, щоб ви могли керувати своїм веб-сайтом, що набагато краще, ніж намагатися пройти власну систему.

Недоліки хостингу CoolHandle

Незалежно від того, наскільки хороший веб-сайт чи послуга, до нього завжди будуть додаватися негативи. У цьому випадку CoolHandle не має великої кількості проблем. Однак проблем, які переважають, може бути достатньо, щоб відключити більшість людей, тому майте це на увазі перед тим, як приєднатися.

Обмежене обслуговування клієнтів

Однією з найбільших скарг на цю компанію є те, що служба обслуговування клієнтів доступна не часто і може бути часом неефективною. На веб-сайті зазначено, що у нього є цілодобові постачальники послуг, але тест цієї претензії доводить, що вона здебільшого помилкова.

З одного боку, якщо ви зателефонуєте в службу підтримки, ви зазвичай отримаєте когось протягом короткого періоду. Однак там, де справи дійсно йдуть вниз, є система квитків та чатів на сайті. Здається, члени служби підтримки входять і вимикаються випадковим чином, що говорить про те, що на сайті немає великої спеціалізованої команди для вирішення будь-яких проблем.

Загалом, підтримка клієнтів в середньому в середньому і жахлива в гіршому. Найбільш засмучуючий аспект полягає в тому, що, здається, не дуже послідовно, тому деякі відгуки є такими протилежними. Якщо ви зв’яжіться зі службою підтримки, вони можуть бути привітними та корисними та швидко вирішити вашу проблему. Однак будуть випадки, коли ви довго не можете отримати відповідь, що може розчарувати.

Нарешті, на сайті пропонуються декілька відеоуроків, які допоможуть клієнтам вирішувати поширені проблеми, але бібліотека інформації обмежена і не допомагає зі складними проблемами, тобто якщо ви знаєте, що робите, то вам може бути важко виправити значні помилки.

Ціноутворення

Як і на всіх хостинг-сайтах, CoolHandle винагороджує вас за реєстрацію на довготривале проживання. Це означає, що якщо ви ходите місяць на місяць, ви будете платити більше, але якщо ви виберете пакет на шість або дванадцять місяців, то ви можете платити набагато менше. Коли ви робите один місяць за один раз, ціна плану коливається від 29,95 дол. США за основний пакет до 49,95 дол. США для установки Pro. Що стосується планів VPS, то ви будете платити щонайменше $ 49,95, аж до $ 149,95.

Однак якщо ви вирішите придбати довгостроковий план, ви можете закінчити виплату лише $ 4,95 на місяць. Це зоряна ціна, але це означає, що ви довше заблоковані в службі, тобто якщо у вас є проблеми або хочете переключити хостів, вам не пощастить.

Сайт також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, проте деякі користувачі повідомили про проблеми з поверненням грошей, перебуваючи протягом цього періоду. Частково це пов’язано з непослідовною командою з обслуговування клієнтів, але викликає занепокоєння, що веб-сайт має цю проблему в першу чергу.

В цілому структура ціноутворення не страшна, але вона дорожча, ніж інші сайти, які мають схожі функції та кращі системи підтримки.

Нижня лінія:

Якби вам довелося вибрати хостинг-сервіс для свого веб-сайту, вам, ймовірно, буде краще шукати інші варіанти та порівнювати ціни та функції. Хоча це не означає, що підписка на CoolHandle – це погана ідея, це просто означає, що існує так багато інших хостинг-сайтів, які мають кращі сервіси та більшу цінність, що начебто перемагає ціль цього. Якщо ви вже підписалися на цьому веб-сайті, не відчувайте, що вам доведеться перемикатися, особливо якщо ви задоволені його послугою.

Коротше кажучи, CoolHandle – це гідний веб-хостинг, але ви можете зробити краще.

Переглянути інші функції

Поширені запитання про хостинг для CoolHandle

Щоб допомогти надати якомога більше інформації щодо CoolHandle, ми склали список питань, які можуть дати вам додаткову інформацію про цю послугу, щоб ви могли зайти з відкритими очима. Якщо ви не бачите запитання, на яке вам потрібно відповісти, ви можете зв’язатися з CoolHandle на їх веб-сайті безпосередньо для отримання додаткової інформації.

Які плани хостингу пропонують CoolHandle?

Сайт має три різні рівні хостингу: Starter, Business та Pro. Кожен з них пропонує однакові функції, але ви отримуєте більше всього, чим збільшуєте масштаб. Ось що ви можете очікувати від кожного рівня.

 • Стартер: п’ять доменів, п’ять припаркованих доменів, п’ять субдоменів, п’ять баз даних MySQL, п’ять скриньок електронної пошти та п’ять облікових записів FTP. Ви також отримуєте необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність.
 • Бізнес: сто кожного елемента, включаючи домени, субдомени, парковані домени, бази даних MySQL, облікові записи FTP та бази даних PostgreSQL. Ви також отримуєте тисячу облікових записів електронної пошти та необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність. На цьому рівні є можливість отримати виділену IP-адресу та приватну SSL.
 • Про: ви отримуєте необмежену кількість всього. Ви також можете отримати виділений IP-адресу та приватний SSL.

Що стосується облікових записів VPS, CoolHandle має ще одну трирівневу систему. Кожен рівень має одне безкоштовне доменне ім’я та виділений IP-адресу. Вони викладені так:

 • VPS 01: 512 Мб оперативної пам’яті, 20 ГБ пам’яті та 500 ГБ пропускної здатності
 • VPS 02: Один ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті та 1000 ГБ пропускної здатності. Ви також отримуєте керований сервер з цим пакетом
 • VPS 03: Два ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ пам’яті та 2000 ГБ пропускної здатності. Крім сервера, ви можете отримати ще одну виділену IP-адресу
CoolHandle пропонує спеціалізований хостинг сервера?

Так, ви можете отримати такий вид послуг через CoolHandle. На сайті пропонуються всі спеціалізовані серверні пакети: процесор Intel 3 ГГц, два ГБ оперативної пам’яті, 160 ГБ пам’яті (x2) та два ТБ пропускної здатності. З виділеними серверами ви також отримуєте виділений IP-адресу та приватний сертифікат SSL.

Чи працює CoolHandle з Windows?

Оскільки він працює зараз, сайт надає послуги лише для операційної системи Linux. Однак ви можете знайти посилання на сумісну з Windows службу під назвою CoolWinHosting. Однак цей сайт, схоже, відрізняється від CoolHandle та має різні послуги та ціни.

Чи надає сайт гарантію тривалості роботи?

Так, CoolHandle обіцяє, що ви відчуєте 99,9% часу роботи. Незалежне тестування показує, що це точно.

Чи можу я знайти CoolHandle в соціальних мережах?

Так, команда підтримки активна у Facebook та Twitter, і вони будуть взаємодіяти з клієнтами, які зв’язуються з ними через ці канали.

Чи пропонує CoolHandle повне повернення коштів, якщо я скасую його протягом гарантійного вікна?

Так, але тільки якщо ви купуєте стандартний пакет. Якщо ви отримаєте будь-які інші оновлення або додаткові послуги, ви не отримаєте відшкодування за ці покупки. У порівнянні з іншими веб-сайтами це виглядає як стандартна політика повернення.

Чи пропонує сайт перепродажу послуг?

Так, ви можете зробити перепродажу через CoolHandle. На сайті є три рівні обслуговування, які займають від 35 Гб дискового простору та 250 ГБ пропускної здатності до 200 ГБ дискового простору та 1000 ГБ пропускної здатності, залежно від вашого рівня. Ви також отримуєте виділені IP-адреси та доступ до скриптів, таких як PHP та WordPress.

Чи є плата за створення веб-сайту через цю компанію?

Ні, додаткових зборів за те, щоб запустити і запустити свій сайт, немає. CoolHandle також надає безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке допоможе вам розпочати роботу.

Коли йдеться про необмежену пропускну здатність та дисковий простір, чи справді це необмежено?

Як і у всіх хостинг-сайтах, ви ніколи не можете отримати по-справжньому необмежену кількість всього. Таким чином, ви будете обмежені, як компанія вважає за потрібне, тому не дивуйтеся, якщо дізнаєтесь, що в необмеженому плані є обмеження.

Чи можу я розмістити сайт потокового відео через CoolHandle?

Технічно так. Однак вам доведеться переконатися, що ви отримаєте достатньо ресурсів, щоб ваш сайт не відставав. На щастя, кожен план має необмежену пропускну здатність та дисковий простір, але ви повинні переконатися, що ви використовуєте розширення для відтворення відео, щоб гарантувати надійність відтворення. CoolHandle має доступне розширення FFMPEG, але не зрозуміло, який рівень вам знадобиться, щоб він працював ефективно та без будь-яких відставань.

Чи є реферальна програма, запропонована цим сайтом?

Так, CoolHandle має програму винагород для клієнтів, які спрямовують новий бізнес на сайт. Точна ціна та винагорода не вказані, але ви можете зв’язатися безпосередньо з компанією за цією інформацією.

Чи можу я отримати безкоштовні домени через CoolHandle?

Так, ви отримуєте один безкоштовний домен з кожним пакетом. Однак, якщо ви хочете мати кілька доменів, вам доведеться платити за кожен додатковий, ніж перший.

Чи можу я перенести свій поточний домен на цей сайт?

Так, CoolHandle дозволяє вам передавати їм домени за номінальну плату. Ціна залежатиме від розширення, наприклад, .com чи .net. У них є список цін, доступний на сайті.

Чи підтримує сценарії CoolHandle такі сценарії, як Joomla, Magento та Drupal?

Хоча на сайті немає таких сценаріїв, як є, ви теоретично можете підтримати їх через сервіс без проблем. Рамка існує для того, щоб це сталося.

Чи пропонує сайт резервні послуги?

Ні, це не так Однак клієнти мають доступ до інструментів, які дозволять вам створити власні резервні копії, як вважаєте за потрібне.

Чи додали CoolHandle функції безпеки?

Так, на сайті пропонується захищений моніторинг центрів обробки даних, який включає антивірусне та антиспам. Він також включає 24 // 7 спостереження за даними.

Як я можу оплатити послуги, пропоновані CoolHandle?

Сайт приймає всі основні форми оплати, включаючи кредитні картки, такі як Visa та Mastercard, а також PayPal.

Чи повинен я підписувати контракт, коли підписуюся на сайті?

Ні, CoolHandle не вимагає від підписання договору жодного користувача. Однак, коли ви отримуєте план ціноутворення на шість або дванадцять місяців, вам доведеться скасувати протягом 30-денного періоду, щоб отримати повне відшкодування, оскільки ці плани знижуються.

Детальніше на CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map