Відгуки FastDomain травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг FastDomain?

На перший погляд, є багато причин, щоб люди нарешті зупинилися на FastDomain хостингу як своєму постачальнику хостингу на вибір. Це частина, в якій ми можемо пролити трохи світла на деякі сфери, які, як нам здається, хостинг FastDomain може бути невдалим.


Огляди FastDomain 1.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Стабільний хостинг для основних сайтів
 2. Хороша технічна підтримка
 3. Співвідношення ціни є вражаючим

Мінуси

 1. Вони можуть бути надто простими
 2. Немає місця для оновлення
 3. Занадто багато було принесено в жертву

Підтримка1.5Швидкість1.5Особливості2Залежність2Транспрограми1.5

Наш офіційний огляд хостингу FastDomain

FastDomain займається бізнесом з 2005 року. Вони входять до групи Endurance International, групи, яка здійснює контроль та є материнською компанією кількох постачальників веб-хостингу..

Найкращі характеристики хостингу FastDomain

На перший погляд, є багато причин, щоб люди нарешті зупинилися на FastDomain хостингу як своєму постачальнику хостингу на вибір.

Вони неймовірно прості

По-перше, FastDomain надзвичайно простий. Замість того, щоб пропонувати людям 30+ різних способів розміщення свого веб-сайту, FastDomain має лише один варіант. Зараз на поверхні один варіант може здатися недостатнім, щоб когось задовольнити. Зрештою, потреби в хостінгу настільки різноманітні, що знайти рішення, яке можна класифікувати як один-підходить всім, можливо, неможливо. Однак саме це робить FastDomain настільки привабливим для кількох людей.

Стабільний хостинг для основних сайтів

Хоча у них може бути спеціалізована і обмежена аудиторія, вони переносять мантру одного розміру на абсолютно новий рівень. Якщо те, що ви шукаєте, відповідає тому, що вони пропонують, ви, можливо, знайшли собі сірник, зроблений на небі. Вони пропонують набагато більше можливостей у своєму одному хостинг-плані, ніж будь-який веб-майстер, можливо, сподівається використати, тому не дивуйтеся, якщо ви потрапите до їх аудиторії.

Гідна технічна підтримка

Вся передумова FastDomain полягає в тому, щоб якнайшвидше підняти людей та йти. Ось чому вони пропонують лише один спільний план хостингу. З такою передумовою слід очікувати, що їхня аудиторія не є технічно налаштованою групою людей. Це означає, що люди, яких вони наймають для технічної підтримки, повинні бути достатньо технічно налаштовані, щоб заповнити прогалини. Їх години обслуговування клієнтів працюють цілодобово та цілодобово. Вони пропонують однаковий рівень обслуговування через прямий чат та телефонні канали. Щоб завершити свою підтримку, FastDomain також приймає чудову електронну систему підтримки квитків.

Співвідношення ціни є вражаючим

Раніше я згадував, що FastDomain може шукати клієнтів під парасолькою одного розміру. Це може здатися виділити спеціалізовану аудиторію, не в змозі задовольнити деяких технічно налаштованих людей, які мають певний набір потреб. Ви можете ставити під сумнів, наскільки це правда, враховуючи те, що ви отримуєте в одному плані хостингу. FastDomain окреслив 67 фантастичних особливостей та причин, які вирізняють їх. Здається, що вони можуть підтримувати все під сонцем, а потім і деякі.

Недоліки хостингу FastDomain

Це частина, в якій ми можемо пролити трохи світла на деякі сфери, які, як нам здається, хостинг FastDomain може бути невдалим.

Вони можуть бути надто простими

Незважаючи на велику кількість функцій, які може запропонувати швидкий хостинг, просто наявність одного розміру хостингового плану може стати головним поворотом для кількох людей. Вони, звичайно, не залишають занадто багато фантазії. Що можна сказати, це це. FastDomain не пропонує VPS хостинг-плани, хмарні хостингові плани або спеціальні хостингові плани.

Ця особливість або ця відсутність можливостей можуть відвернути багатьох людей. Кілька людей потребують VPS та спеціальні плани хостингу. Просто той факт, що FastDomain не пропонує ні VPS, ні спеціальні хостингові плани, не призведе до того, що ті самі люди звертаються в інше місце для своїх хостинг-потреб.

Немає місця для оновлення

Відсутність планів хостингу також означає, що немає місця для оновлення. Про це я вже говорив раніше, але це ще раз згадується. FastDomain хостинг не пропонує планів VPS. FastDomain хостинг не надає спеціальних планів хостингу. Нарешті, FastDomain хостинг не забезпечує хмарні хостингові плани.

Якщо все, що ви хочете зробити, це запустити простий веб-сайт, то FastDomain може бути ідеальним для вас. Однак якщо ви плануєте запускати веб-сайт електронної комерції, вам, можливо, краще подаватись в іншому місці, оскільки FastDomain не пропонує програм, які дозволять вам чи вашому бізнесу масштабуватись чи рости.

Занадто багато було принесено в жертву

FastDomain – це багато речей. Вони надають безліч функцій. Вони надають багато можливостей для забруднень поблизу. Однак виявляється, що їм довелося пожертвувати багатьма речами, щоб досягти цього рівня. Багато людей скаржаться на рівень їх роботи. Кілька інших скаржаться на ступінь обслуговування клієнтів, які вони отримують. Кілька сайтів не рекомендують FastDomain як результат.

Нижня лінія

Якщо все, що ви хочете зробити, це запустити базовий веб-сайт, FastDomain – ваш квиток. Вони доступні, багаті на функції, і поки на вашому базовому веб-сайті немає вимог електронної комерції, ви золоті. Однак саме тут люди стикаються з проблемами FastDomain. Люди вибирають хостинг-провайдерів на основі різноманітних критеріїв – багато з яких є функціями електронної комерції. Ці функції включають кошики для покупок, вміння сценаріїв, сертифікати SSL та інше. Крім того, якщо ви не можете змінити масштаб свого веб-сайту, ви знаєте, що з самого початку ви переходите від одного постачальника хостингу до іншого в майбутньому..

Що вам потрібно запитати, це таке – чи потрапляєте ви до їх спеціалізованої аудиторії? Ви маєте намір ніколи не рости? Якщо ви це зробите, вам, можливо, краще послужити, щоб шукати в іншому місці.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map