Відгуки FatCow: Чи дійсно хостинг FatCow справді чудовий для новачків?

Contents

Що таке хостинг FatCow?

FatCow – провайдер веб-хостингу, який був заснований у 1998 році в Берлінгтоні, штат Массачусетс. Компанія пропонує єдиний спільний план хостингу, проданий на веб-майстрах початкового рівня, таких як власники малого бізнесу. FatCow придбала Endurance International Group у 2007 році.


Наскільки хороший хостинг FatCow?

FatCow продає початкових власників веб-сайтів, і це дуже привабливий випадок для їх бізнесу. Пропонуючи лише один інклюзивний план, вони знімають велику напругу вибору особливостей, які підходять саме вам. І з дуже доступною вступною ставкою FatCow, здається, є однією з найкращих цін для початкових веб-хостингів на ринку. Але хоча FatCow пропонує освіжаючу простоту та прозорість у деяких аспектах, їхні плани пронизані оманливими та зайвими розпродажами, низькою швидкістю та тривалістю роботи та високими показниками оновлення.

Дивіться офіційний сайт Відгуки FatCow 2.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Екологічно чистий веб-хостинг Рішення
 2. Необмежені домени
 3. Супер доступний для веб-майстрів початкового рівня
 4. Безкоштовні рекламні ресурси

Мінуси

 1. Немає VPS або виділених серверів
 2. vDeck Замість cPanel
 3. Обмежені сертифікати SSL
 4. Оманливі оновлення
 5. Нижче середнього часу і низької швидкості

ПідсумокЗа жартівливою назвою, низькою вступною ціною та зручним для початківців форматом, FatCow може здатися природним вибором для перших веб-майстрів. Однак більш ретельна перевірка їх обслуговування та ефективності може запропонувати інше. Підтримка3Швидкість2.5Особливості3Завдання3Тересність2.5

Наш офіційний огляд хостингу FatCow

Є кілька речей, за які ми з радістю похвалимо хостинг FatCow. А саме, вони пропонують чітке та просте короткотермінове рішення для розміщення веб-хостингу, яке не в останню чергу не страждає від непосвячених. Однак, на нашу думку, FatCow є поганим вибором для тих, хто хоче розмістити веб-сайт поза періодом їх вступної цінової пропозиції. Нижча середня швидкість та тривалість роботи, заплутані розпродажі та посереднє обслуговування клієнтів можна пробачити за $ 4 на місяць. Але коли ці ставки зростають до майже 13 доларів на місяць після поновлення, ці питання є набагато грізнішими.

Найкращі характеристики хостингу FatCow

Там, де FatCow відмінне, це легкий доступ. Від їх примхливого імені та талісмана до єдиного спільного плану хостингу, який вони пропонують, їм вдається заспокоїти значну частину технічного гніту, який може відчути починаючий веб-майстер під час вибору веб-хостингу та хостинг-плану. Плюс до цього, не можна заперечувати, що їхні вступні ціни – це казкова угода. Ось, що вони роблять правильно, і чому вони, можливо, варті вашої уваги:

Один єдиний (в основному) загальнодоступний план хостингу

План одного розміру для всіх початківців, очевидно, не дуже підходить для тих, хто створює або підтримує веб-сайти для життя. Але цільова аудиторія FatCow – це непосвячені, і вони роблять велику роботу зі спрощення свого продукту, щоб він був засвоюваний для початківців. Вони пропонують лише один спільний план хостингу, який включає необмежену кількість доменів, необмежену кількість адрес електронної пошти, необмежену кількість дисків, велику пропускну здатність, інструменти для створення сайтів із перетягуванням та перенесення, цифрові рекламні кредити та безкоштовне доменне ім’я протягом першого року. Процес звуження саме того, що потрібно від постачальника веб-хостингу, може бути дуже страшним і стресовим для веб-майстра початкового рівня. Ми цінуємо, що FatCow пропонує велику кількість прозорості та простоти під час роботи.

Блокуйте велику вступну ставку ціни до трьох років

Для тих, хто реєструється у FatCow вперше, їх вступна ставка становить всього 49 доларів на рік, або близько 4 доларів на місяць. Зважаючи на те, що їхній пакет є досить конкурентоспроможним з безкоштовним доменним іменем (перший рік) та великою кількістю пам’яті для електронної пошти та веб-файлів, це дуже величезна цінність. Більше того, якщо ви готові платити заздалегідь, ви можете заблокувати цю дуже низьку ціну до трьох років.

Безкоштовні рекламні ресурси

Як і більшість веб-хостів EIG, що належать до EIG, на борт із FatCow надходить велика кількість цифрових рекламних кредитів. Сюди входить 100 доларів як у Bing, так і в AdWords, а також безкоштовний список на YellowPage.com. Звичайно, YellowPage.com досить застарілий і ефективність інтернет-каталогів сумнівна, але безкоштовно – безкоштовно.

Працює від енергії вітру

Якщо ви зовсім чутливі до корпоративної чутливості, то факт, що FatCow належить EIG, може бути для вас трохи відключенням. Це зрозуміло, але FatCow має певні викупні та дуже некорпоративні якості. А саме, вони мають зелену печатку, яка підтверджує, що вони на 100% живляться від енергії вітру. Вони досягають цього, компенсуючи споживання електроенергії у всіх своїх центрах обробки даних, серверах та офісах, вкладаючи 200% в сертифікати на відновлювану енергію.

Недоліки хостингу FatCow

Незважаючи на зручну для початківців структуру та маркетинг, існує декілька червоних прапорів, пов’язаних із FatCow, які слід розглянути, перш ніж підписатись на них. Хоча ми стверджуємо, що їхні послуги є хорошим значенням для вступних цін, є кілька причин того, що FatCow не дуже підходить для довготривалого рішення веб-хостингу..

Коефіцієнти поновлення Спайк 310%

Вступне ціноутворення FatCow – це дуже багато, і ви можете заблокувати його до трьох років, якщо платите заздалегідь. Однак будьте готові до серйозного шоку з наклейкою, коли цей період закінчиться. Щорічне ціноутворення FatCow зростає від 49 доларів / рік до 155 доларів на рік, перескакуючи від бюджетної компанії, що займає бюджет, до одного з більш дорогих варіантів на ринку за один виток сторінки календаря. Тепер ми раді платити преміальні ціни за послуги преміум-класу. Однак, як покаже решта нашого огляду, FatCow значно не відповідає кваліфікації премії.

Дуже повільний час завантаження сторінки

Як випливає з їх назви, хостинг FatCow не є швидким. Насправді, час завантаження сторінок послідовно набирає набагато нижче середнього показника по галузях щомісяця протягом останніх кількох років. Якщо середній показник для завантаження сторінок складає близько 700 мс, FatCow в середньому становить понад 1200 мс. Це серйозно повільно, і може стати величезною шкодою для вашого веб-сайту. Це не тільки може завдати шкоди рейтингу вашої пошукової системи, але також може різко збільшити показник відмов відвідувачів. З такими відстаючими серверами навряд чи ви коли-небудь зможете скористатися рясною пропускною здатністю, яку вони обіцяють вам при реєстрації.

Нижче середнього часу

В цілому, веб-хостинги EIG не мають найкращих результатів із середніми показниками тривалості роботи. iPage є прекрасним прикладом цього, тоді як веб-сайт може бути винятком. Хоча FatCow не має найгіршої середньої тривалості роботи, яку ми коли-небудь стикалися, вона нижче середнього рівня, і це те, що має стосуватися будь-якого їх потенційного клієнта. FatCow просто скрипить на 99,9% часу, половина часу не відповідає цій позначці. Для того, щоб зробити це перспективним, більшість компаній, що розміщують веб-хостинг, пропонують 99,9% гарантії безперервного часу, що означає, що вони видадуть часткове повернення коштів за будь-який час простою, що перевищує зазначені 15 годин на рік простою. FatCow не надає такої гарантії, і їхній досвід теж не дуже заспокоює.

Немає VPS або виділених серверів

FatCow пропонує лише один тип хостингу: спільний хостинг. Звичайно, це вимагає багато аналізу-паралічу від початкового прийняття рішень, але це також може завдати шкоди існуючим клієнтам, які відчувають сильний ріст. Не пропонуючи виділених серверів або ліній VPS, вони відчужують цілу аудиторію, яка потребує або може перерости в потребу цих послуг. Це означає, що якщо ви в уряді, охороні здоров’я чи іншим чином зберігаєте конфіденційну інформацію, FatCow не є найкращим варіантом для вас.

Немає cPanel

FatCow використовує власну панель управління замість cPanel. Хоча це необов’язково проти, це відхилення від галузевого стандарту. Це те, що слід враховувати, якщо ви звикли до cPanel, якщо ви плануєте скористатися тим фактом, що довідкові ресурси, пов’язані з cPanel, є в Інтернеті. Це також може щось враховувати, якщо ви плануєте залишити FatCow у майбутньому; деякі веб-хостинги передаватимуть ваш веб-сайт лише від веб-хостинг-компанії, яка також використовує cPanel. Маленький апельсин – один із прикладів.

Погана репутація підтримки клієнтів

Підтримку клієнтів важко судити, але є деякі ключові показники того, наскільки серйозно компанія надає пріоритет своєму відділу обслуговування клієнтів. З одного боку, це, як правило, хороший знак, якщо компанія інвестувала кошти у створення надійної бібліотеки ресурсів самодопомоги та посібників із усунення несправностей. Хоча FatCow зробив це певною мірою, вони ніде не знаходяться на рівні GoDaddy або HostGator. Посібники користувача FatCow зосереджуються, головним чином, на створенні вашого веб-сайту, а не на більш складних темах чи проблемах зйомки.

Для тих проблем, які неможливо вирішити за допомогою DIY-ресурсів (яких існує незліченна кількість можливостей), FatCow пропонує також телефон, електронну пошту та підтримку в чаті. Хоча цей діапазон варіантів є похвальним, час повороту для всіх трьох каналів менше, ніж швидкий. Очікуйте, що зачекайте близько 15 хвилин на затриманні або в черзі на підтримку чату та протягом дня, щоб відповісти електронною поштою. Що ще гірше, здається, що представники служби підтримки клієнтів навчаються в основному як люди з продажу, а не як персонал із підтримки. Ось кілька подій, які ви можете з нетерпінням очікувати відмови, якщо ви вирішите зареєструватися у FatCow:

Оманливі і надмірні розпродажі

Хоча ми вітаємо FatCow за те, що вони зробили дуже прозорим початковий погляд на їхні послуги, але час перевірки вже є іншим. Будьте готові до бомбардування невеликими доповненнями, викладеними жахливо заплутаною мовою. Будьте обережні, щоб не платити за їх “WordPress хостинг”, що є надзвичайно виразним способом сказати, що ви можете заплатити їм за попередню інсталяцію деяких посередніх плагінів, які ви інакше могли б знайти безкоштовно. Також слідкуйте, перш ніж купувати Google Apps (Підказка: Google пропонує їх безкоштовно) або Автоматичне щоденне резервне копіювання (Підказка: це вже включено у ваш пакет). Для тих, хто знає, це величезне відключення. Пропонувати ці додатки як “послуги” по суті є лише хижістю для початківців, які не знають нічого кращого.

Нижня лінія:

FatCow може бути прекрасним короткостроковим варіантом для тих, хто хоче перевірити купу речей у різних областях, але справа в тому, що їхні послуги не дуже надійні. Повільний час завантаження сторінки та посереднє тривалість роботи можуть бути терпимими за низьку вступну ціну, але ці питання стають серйозними загрозами зі швидкістю оновлення. Ми рекомендуємо їх, якщо у вас є дуже конкретні короткострокові потреби з бюджетом, але не як довгострокове рішення хостингу.

Переглянути інші функції

FatCow Хостинг Питання та відповіді

Хостинг FatCow: що потрібно знати

FatCow хостинг має гумористичну назву, веб-сайт, наповнений примхами – та тривалий досвід задоволених клієнтів. Серед цих тисяч компаній, що займаються веб-хостингом, однак, деякі речі вирізняють компанію серед інших. Ми ознайомилися з цінностями та продуктами компанії та виявили, що окрім назви та логотипу, FatCow Hosting має чіткі плани, які зробили цих клієнтів щасливими.

З чого розпочався хостинг FatCow?

Компанія є однією з найстаріших компаній-хостингів, засновник якої Джекі Фьюелл розпочав у 1997 році, а запуск у 1998 році. Через лише кілька коротких років компанія зазнала величезного зростання, збільшуючи доходи приблизно на 25 відсотків щороку та збільшуючи прибуток маржа від 4 до 11 відсотків.

Таке зростання в поєднанні з лояльністю клієнтської бази та стабільно надійними пропозиціями товарів привернуло увагу Endurance International Group, зростаючої материнської компанії з більш ніж 75 різних компаній-хостингів. Fewell, яка була на чолі FatCow більше семи років, залишалася віце-президентом з маркетингу, коли EIG придбала FatCow в 2004 році. Після відставки вона працювала радником перед переходом до іншої галузі.

Як і багато інших компаній, які були придбані EIG, FatCow отримав відмінні відгуки клієнтів, які втратили частину свого хвилювання після придбання. Вони продовжують заявляти, що вони прагнуть забезпечити реальну ділову цінність для своїх клієнтів, надаючи їм відмінне обслуговування клієнтів та задовольняючи їхні потреби, використовуючи однопланову цінову філософію, що навіть ті, хто починає хостинг, можуть почати використовувати відразу.

Що відрізняє FatCow один від одного?

Хостинг FatCow керується його клятвою HeiferCratic, яка, як вони кажуть, присвячена “підтримці та створенню творчості”. У клятві зазначається, що вони хочуть визнати і виховувати пристрасті своїх клієнтів через обрані ними засоби, пропонуючи цілодобову підтримку, яка допоможе клієнтам вирішити будь-яку ситуацію з позитивним ставленням. Вони хочуть подарувати своїм клієнтам приємний та простий досвід в Інтернеті.

З цією метою FatCow поставив себе в позиції чистого, зрозумілого та зрозумілого процесу реєстрації, всебічної підтримки та догляду та інтеграції з низкою різних постачальників послуг. На жаль, багато клієнтів, які оцінили це на початку, виявили, що з моменту придбання FatCow потрапляє в норму не виконувати свої опубліковані та просунуті очікування..

Які плани спільного хостингу пропонує FatCow?

Оригінальний план FatCow, унікально названий «Оригінальний план FatCow», коштує користувачам всього 49 доларів за перший рік. Клієнти отримують необмежену кількість доменів, дискового простору та пропускної здатності, обмежених “oodles”, що означає, що доки ви дотримуєтесь їхніх умов надання послуг і не перевищуєте звичайне використання сайту для вашого розміру, вам повинно бути добре і не загрожує жодним серйозним покаранням.

Крім того, FatCow надає інші необмежені ресурси, такі як користувачі FTP та підкористувачі та поштові скриньки електронної пошти POP. Ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я, а також інструменти для його запуску та роботи, як, наприклад, розробник веб-сайтів з безкоштовною підпискою на сценарій Barn, безпека SSL, інтеграція кошика та 1 Гб пам’яті на JustCloud.

Після першого року план має різні варіанти поновлення: від 14,95 дол. На місяць на один, три або 12-місячний термін, 13,95 дол. На місяць на 24-місячний термін, або 12,95 дол. На місяць на 36-місячний термін.

Чи пропонує FatCow якісь спеціальні серверні послуги?

FatCow хостинг має розсувну шкалу, яка може задовольнити спеціалізовані потреби сервера на трьох різних рівнях. Всі плани поставляються з cPanel, що є галузевим стандартом і є чудовою особливістю, безкоштовним доменним іменем та CentOS 6.4 для їх операційної системи.

Виділений хостинг також пропонує 24-годинну підтримку своїх експертів, а це означає, що в міру зростання вашого веб-сайту ви отримаєте високий рівень безпеки та продуктивності, і швидкий час відгуку ваших відвідувачів. Клієнти, які вибирають виділені сервери, мають повний контроль над своїми приватними серверами. Вони можуть створювати необмежену кількість доменів та піддоменів, акаунти POP3, бази даних MySQL та облікові записи FTP, поставляються з 13 різними попередньо встановленими сценаріями, включаючи журнали помилок та рефералів, доступ до необробленого журналу та AWstats.

 • План запуску включає 2 ядра на сервері Intel XEON E3-1220LV2 3,5 ГГц, з 4 Гб оперативної пам’яті, 500 Гб пам’яті, 5 ТБ смуги пропускання та трьома IP-адресами, для стартової рекламної швидкості в 119,99 дол. США на місяць, яка поновлюється на рівні 149,99 дол..
 • Професійний план включає 4 ядра на сервері Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 ГГц з 8 ГБ оперативної пам’яті, 1000 ГБ пам’яті, пропускною здатністю 10 ТБ та чотирма IP-адресами. План має вступну знижку в розмірі 151,99 дол. США на місяць і поновлюється на рівні 189,99 дол. США на місяць.
 • План Enterprise включає 4 ядра з 16 ГБ оперативної пам’яті на сервері Intel XEON E3-1230V2 3,7 ГГц з пам’яттю 1000 ГБ, пропускною здатністю 15 ТБ та п’ятьма IP-адресами за $ 191,99 / місяць (оновлення на $ 239,99 / місяць).
Що робити, якщо я хочу щось середнє між спільним і відданим хостингом на FatCow хостингу?

Хостинг VPS або віртуальні приватні сервери – це напівприватні сервери, у яких менше клієнтів, ніж у спільного сервера, і дають вам рівень контролю, який ближче до спеціалізованого хостингу, за ціною, нижчою, ніж справжній спеціальний план. Ви отримуєте експертну підтримку цілодобово, і це прекрасний спосіб розмістити зростаючі сайти з гнучкими ресурсами.

Плани VPS FatCow хостингу включають cPanel, а також необов’язковий кореневий доступ або повністю керований план. Плани також отримують безкоштовну реєстрацію домену, а також плани сценаріїв і журналів, включені до спеціальних планів хостингу. Ці плани також включають необмежену кількість доменів та субдоменів, облікові записи POP3, бази даних MySQL та облікові записи FTP.

Існує три різні варіанти планування, всі вони включають CentOS 6.4.

 • Основний план починається з 19,99 дол. / Місяць на перший термін і поновлюється з 24,99 дол. США на місяць. План включає в себе 1 основний процесор і 1 Гб оперативної пам’яті, з 40 Гб пам’яті, пропускною здатністю 1 ТБ та однією IP-адресою.
 • Бізнес-план, який починається з $ 47,99 / місяць на перший термін і поновлює зі $ 59,99 / місяць, включає 2 основних процесора, 4 Гб оперативної пам’яті, 90 ГБ пам’яті, пропускну здатність 3 ТБ та два IP-адреси.
 • Оптимальний план включає 4 ядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам’яті, 120 Гб пам’яті, пропускну здатність 4 ТБ та два IP-адреси за 79,99 дол. США на місяць у перший термін та 99,99 дол. США / місяць після поновлення.
Чи є у FatCow хостингу якісь спеціальні плани для WordPress?

Вони пропонують два спільні плани, орієнтовані на WordPress, обидва з яких мають налаштовану панель управління, попередньо встановлені теми та плагіни, такі як W3 Total Cache та Jetpack. Партнерство з SiteLock підвищує вашу безпеку та захист, усуваючи зловмисне програмне забезпечення під час сну, і вони оптимізують ваш сервер, обмежуючи кількість клієнтів, забезпечуючи максимальну швидкість і постійний час роботи.

 • Основний план WP Starter включає безкоштовну реєстрацію домену, а також необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність – 3,75 долара на місяць за перший термін служби.
 • WP Essential, який коштує 6,95 долара на місяць за перший термін, включає в себе більш широкий вибір тем і плагінів, розкішний пакет безпеки, підтримку експертів 24/7 та сервери на основі SSD, які збільшують вашу швидкість. Цей план також включає безкоштовну реєстрацію домену.
Що таке час роботи хостингу FatCow, і чи це гарантовано??

Хоча хостинг FatCow не надає жодних гарантій на його тривалість роботи, раніше вони пропонували 99,9 відсотків гарантії тривалості роботи, що означало, що ваш сайт буде працювати менше 45 хвилин щомісяця. Клієнти сьогодні бачили в середньому тривалість 12-місячного тривалості 99,89 відсотків, що складає в середньому близько 47-з половиною хвилин простою щомісяця. Однак минуло кілька місяців, коли клієнти мали 99,99 відсотків тривалості роботи – що дало їм велику тривалість роботи, це означає, що щомісяця було менше п’яти хвилин простою.

Середній показник не поганий і близький до того, що пропонують також інші, і якщо ти вдасться місяць з хорошим режимом роботи, ти отримаєш більшу користь. На жаль, хоча багато інших компаній гарантують їх тривалість роботи, що часто означає, що ви отримаєте кредити на будь-який час простою, і це не є можливістю FatCow хостингу.

Чи є гарантії з FatCow хостингом?

З іншого боку, FatCow хостинг пропонує гарантію повернення грошей на 30 днів для клієнтів, які не задоволені своїм планом хостингу. Їх гарантія схожа на більшість інших, зазначаючи, що ви отримаєте відшкодування за послуги, надані FatCow хостингом; збори сторонніх компаній, включаючи реєстрацію доменних імен у розмірі 15 доларів. Це означає, що якщо ви вирішите змінити компанії, ви можете взяти своє доменне ім’я з собою.

Майте на увазі, що на відміну від інших компаній, FatCow хостинг надає цю гарантію лише клієнтам, які платили кредитними картками під час реєстрації.

Як можна почати?

FatCow має відносно простий процес реєстрації, без великих зайвих зусиль, які можна додати до вашого продажу. Що нам подобається у FatCow хостингу, це те, що, оскільки вони включили cPanel у більшість своїх планів, вони можуть запропонувати безкоштовну передачу майже для всіх веб-сайтів. Це означає, що після того, як ви вирішили перейти на FatCow, їхні спеціалісти перенесуть ваш сайт на свої сервери і забезпечать, щоб все було так, як ви задумали, як це було перед тим, як виходити наживо.

Чи пропонує FatCow хостинг зелені рішення?

Компанія хоче зберегти свої – і всі інші – пасовища зеленими, використовуючи екологічно чисті варіанти. Їх офіси та центри обробки даних повністю працюють від енергії вітру, що компенсує використання енергії на 200 відсотків; за кожну КВт електроенергії, яку використовує FatCow, компанія купує вдвічі більше сертифікатів на відновлювану енергію для отримання вітроенергетичної енергії. Як результат, їм вдалося щорічно утримувати 999 метричних тонн вуглекислого газу з атмосфери.

Де розміщуються їх сервери?

Центри обробки даних FatCow знаходяться в Бостоні, де у них багато петабайтів, що розкидаються на тисячі сховищ. Разом ці центри складають понад 2400 квадратних футів сховища. Через їхні об’єднані сервери перша машина, доступна для спільних планів, буде обслуговувати клієнтів, які прагнуть отримати доступ до веб-сайту клієнта, що, за їх словами, сприяє більш швидкому завантаженню та меншому простою..

Чи пропонує FatCow будь-які резервні копії?

Компанія має мережеве сховище, яке дозволяє будь-якій машині отримати доступ до даних. Через кластеризовані мережі кожна машина підходить до ідентичної машини, яка буде заряджатись у випадку аварії або проблеми з первинним блоком. Резервне копіювання робиться на інший серверний набір із дзеркальною копією даних.

Умови використання компанії чітко вказують, що клієнти несуть відповідальність за резервну копію своїх веб-сайтів, вмісту та електронних листів на локальному комп’ютері разом із додатковою копією. FatCow має деякі тимчасові резервні копії для клієнтів VPS, але підтримує їх лише на короткий час, якщо є збій у апаратному забезпеченні; компанія не гарантує ці резервні копії.

Як обслуговується клієнт FatCow?

Компанія раніше отримувала захоплені відгуки про свою послугу, але в останні кілька років клієнт скаржився на довгі черги на підтримку клієнтів, на невідповідність планам, які включають підтримку експертів, невирішені проблеми та мало співпереживання клієнтам, які відчувають це. ситуацій.

Вони пропонують більше, ніж один спосіб зв’язатися з ними – від електронної пошти чи форми, до телефону та чату в прямому ефірі, і зауважують, що їх служба підтримки працює цілодобово, щоб допомогти. Крім того, у них є широка база знань та посібники користувачів для часто заданих питань.

Чи рекомендуємо ми FatCow?

У порівнянні з іншими господарями, FatCow має ретельний план, який є рентабельним на перший рік. Їх спеціальні плани та плани VPS, ймовірно, найкращі для тих, хто має певний досвід, але спільні плани та плани WordPress пропонують широкий перелік функцій та переваг для покращення вашого веб-сайту та надання веб-сайту, для якого ваш бізнес повинен розвиватися..

Детальніше на FatCow.com

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map