Відгуки хостгатора травень 2020 року: Я спробував це, мені сподобалось. Але прочитайте це спочатку.

Відгуки хостгатора травень 2020 року: Я спробував це, мені сподобалось. Але прочитайте це спочатку.

Відгуки хостгатора травень 2020 року: Я спробував це, мені сподобалось. Але прочитайте це спочатку.

Contents

Що таке веб-хостинг HostGator?

Заснована в 2002 році, HostGator – компанія з веб-хостингу в Х’юстоні, штат Техас, яка має 950 000 зареєстрованих доменів у всьому світі. Компанія пропонує спільний, VPS, реселлер та спеціалізований веб-хостинг. Вони мають додаткові офіси та центри обробки даних в Остіні, Техасі, Індії та Бразилії. HostGator входив до першої групи великих веб-хостингових компаній, які взяли участь у екологічному хостингу, який передбачає використання екологічно чистих технологій для компенсації викидів вуглецю та зменшення екологічних відходів.


Відгуки хостґаторів

Якби був Wal-Mart веб-хостингу, ми би вказали на GoDaddy. Тоді HostGator більше схожий на Target: можливо, не настільки загальновідомий або добре відомий, але з аналогічно низькими цінами та більш вишуканою репутацією, пов’язаною з їхнім брендом. HostGator – відмінний хостинг знижок для нових веб-майстрів.

Дивіться офіційний сайт

Наш офіційний огляд HostGator

HostGator – одна з найбільш широко використовуваних хостингових послуг у світі, і це є відмінною причиною. Ціни на HostGator є одними з найнижчих, і вони включають великий вибір інструментів для створення веб-сайтів без зайвих витрат. Вони настільки впевнені у своєму продукті, що пропонують 45-денну гарантію повернення грошей, і дозволяють вам спробувати їхній cPanel перед покупкою. Підтримка HostGator доступна цілодобово, включаючи функцію прямого чату. Але хоча представник служби підтримки завжди може бути у вас під рукою, команда підтримки HostGator не має репутації завжди бути дуже корисною. Не варто побоюватися, що з такою величезною кількістю клієнтів форуми підтримки, створені користувачами, неймовірно надійні. А на таку низьку вартість важко поскаржитися. В цілому, HostGator простий у використанні та має великий режим роботи, що робить його відмінним вибором для початківців веб-майстрів.

 

Кращі характеристики планів HostGator

Якщо ви схожі на більшість веб-майстрів, ваші основні пріоритети в веб-хості – це, мабуть, прості у користуванні сервіси, доступна підтримка клієнтів та швидкий час роботи – все для чудового значення. HostGator, безумовно, відповідає цим критеріям, а потім і деяким. Ось наші улюблені функції HostGator:

1. Підтримка HostGator – Чат в прямому ефірі & Більше

Більшість найпопулярніших веб-хостингових компаній сьогодні пропонують цілодобову підтримку, але багато хто обмежує свої канали підтримки у години роботи. Підтримка HostGator завжди доступна в будь-якому обраному вами середовищі. Підтримка чату в прямому ефірі – наш улюблений із цих методів для швидких та ефективних відповідей, які ви можете отримати для швидких питань та надзвичайних ситуацій. Якщо ви займаєтесь бізнесом, час простою дорого впливає. Коли вам потрібна допомога негайно, знаючи, що за кілька секунд вам вдасться зв’язатись з живою людиною – це надзвичайно заспокійливий аспект служб підтримки HostGator. Звичайно, електронна пошта все ще доступна для тих, що не є надзвичайними ситуаціями. Але ймовірно, що ви, ймовірно, зможете знайти відповідь, яку шукаєте в обширній HostGator форуми користувачів. Зрештою, користуватися тією ж платформою, як мільйони інших, може бути велика користь – хтось, швидше за все, вже стикався і вирішував усі ваші проблеми.

2. Ціни HostGator – розширена гарантія повернення грошей

При такій низькій ціновій формі навіть важким веб-майстрам буде важко стверджувати, що вони не отримують своїх грошей. HostGator досить впевнено пропонує 45-денну гарантію повернення грошей – що на 50% довше, ніж галузевий стандарт на 30 днів. HostGator дозволяє вам легко спробувати їх, не приймаючи великих зобов’язань. Якщо інші компанії, наприклад SiteGround, пропонують лише цілорічні контракти, які вимагають від вас розплатити масу грошових коштів на початку, низькі платіжні платежі HostGator щомісяця надають вам велику гнучкість. Це ідеальний варіант для тих, хто намагається протестувати відразу кілька короткотермінових проектів.

3. Сумісність HostGator WordPress

Якщо у вас вже є сайт WordPress, перенести його на HostGator неймовірно просто. Вони створили ручний інструмент міграції, який більшість хтось може розібратися за лічені хвилини. Якщо ви хочете зробити це ще швидше, вони навіть мають інструмент міграції WordPress у 1 клік. Крім того, HostGator оснащений стандартом cPanel, який, як правило, посібник користувача WordPress передбачає, що ви вже працюєте. Підсумовуючи це, відносини з WordPress HostGator є безпроблемним, що робить його простим вибором для всіх, хто використовує CMS WordPress.

Окрім WordPress та cPanel, HostGator пропонує широкий спектр інших додатків із одним кліком та відкритим кодом, які зроблять проектування та створення вашого веб-сайту легким вітром. Вони пропонують 4500 безкоштовних шаблонів, програмне забезпечення для блогів, кошики для покупок, вікі, CMS тощо. Найкраще, що всі ці функції є стандартними як частина вашого пакету. Якщо ви не хочете витрачати час і розумову енергію на покупки для різних плагінів і функцій, HostGator може допомогти полегшити тривогу в процесі прийняття рішень. Будьте легкі, знаючи, що вони вибрали кілька чудових, і всі вони вже інтегровані.

4. Безлімітні адреси електронної пошти

Купуючи домен, ви можете встановити скільки завгодно безкоштовних електронних адрес. Дійсно! Скільки вам подобається!

5. Безкоштовна пробна версія HostGator cPanel

HostGator дозволяє випробувати їх cPanel та адміністративні інструменти, щоб ви могли переконатись у них перед тим, як стати клієнтом. Крім цього, ви також можете ознайомитись з інструментами для створення сайтів та їх шаблонами. Коли ви приймете рішення про покупку, у вас буде досить гарна ідея, чи HostGator підходить саме вам. Це випробування не постачається з повним пакетом, який ви отримаєте при реєстрації, але це досить щедро, враховуючи, що мало господарів надають потенційним покупцям безкоштовний доступ. Але якщо ви шукаєте хостингову компанію, яка надасть вам повністю безкоштовну пробну версію ВСІХ їхніх послуг, перегляньте сайт Site5. Вони дозволять вам розпочати хостинг протягом 30 днів без оплати.

 

Недоліки хостингу HostGator

Ми говорили про це раніше, і ми повторимо це знову – жодна хостинг-компанія не є ідеальною. Навіть у HostGator є кілька помилок, які вони можуть дозволити собі виправити, якщо вони хотіли справді бути на вершині.

1. Часто нечасті резервні копії сервера

Вони створюють резервні копії своїх серверів лише раз на тиждень. Враховуючи, що більшість людей користуються доступними варіантами спільного хостингу, це може зробити, а може і не зробити це для вас. Для багатьох людей це може бути ідеально. Однак, якщо вам потрібно робити резервні копії свого веб-сайту частіше, ніж це з важливою інформацією, ви можете звернутися до стороннього сервісу або плагіну WordPress, який зробить роботу за вас.

2. Хмарний хостинг не пропонується

Хмарний хостинг дозволив би компанії надати набагато більш масштабований план хостингу, тому шкода, що це не пропонується. Якщо б вони запропонували хмарний хостинговий план, у вас буде можливість платити лише за простір та ресурси, які ви використовуєте, а не єдину місячну ставку. Крім того, хмарний хостинг цінується за його надмірність – ваша інформація зберігається на декількох серверах. Якщо з одним сервером щось не так, вони природно створюють резервні копії в системі. Це було б особливо корисно, враховуючи те, що HostGator вже робить резервні копії своїх баз даних раз на тиждень. Якщо ви хочете зберегти багато життєвої інформації, HostGator, ймовірно, не є правильним хостом для вас. Це не велика справа, якщо ви власник малого бізнесу, якому більш-менш потрібна основна інформація в Інтернеті. Але для будь-якого бізнесу чи компанії, для яких потрібна власна база даних, може бути більше сенсу придбати хостинг-план, який включає варіанти як спільного, так і хмарного хостингу.

3. Відсутність спаму & Захист від вірусу

Хоча ми цінуємо можливість створювати стільки електронних адрес, скільки вам потрібно, серйозний брак вбудованого спаму та захисту від вірусів в електронному програмному забезпеченні HostGator – це величезна кількість. У епоху, коли небажана пошта розповсюджується експоненціально, і де ми всі звикли до вільної та легкої фільтрації програм, таких як GMail, важко зрозуміти, чому хтось охоче працює з веб-портала HostGator WebMail. Конкурент A2 хостинг також пропонує необмежену кількість адрес електронної пошти, але їх платформа включає вбудований захист від спаму та вірусів.

Нижня лінія:

З низькими щомісячними платежами, без плати за налаштування та всіма інструментами для створення веб-сайтів та опціями електронної пошти, можливо, вам не доведеться шукати більше, ніж HostGator, для своїх основних хостинг-потреб. Вони добре поєднуються з обслуговуванням клієнтів, пропонують величезну кількість варіантів обслуговування та дають можливість спробувати їх, перш ніж купувати їх. Якщо ви справді намагалися заплатити мінімум за веб-сайт без надмірностей, є більш дешеві варіанти, такі як WebHostingPad. Однак HostGator – це, мабуть, найкраща цінність на ринку для бюджетного хостингу. З цієї причини HostGator завжди вважається однією з найпопулярніших компаній, що займаються веб-хостингом.

Переглянути інші функції Відгуки хостгаторів 3.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (18 голоси) Плюси

 1. Розширена гарантія повернення грошей
 2. Широкий вибір чудових інструментів веб-сайту
 3. Безлімітні адреси електронної пошти
 4. 24/7 Підтримка чату

Мінуси

 1. Жодного хмарного хостингу
 2. Немає однокрокового імпорту WordPress
 3. Часто нечасті резервні копії сервера
 4. Відсутність спаму електронної пошти & захист від вірусів

SummaryHostGator – відмінний вибір для початківців веб-майстрів, які шукають хостинговий план з невисокою вартістю та зручні функції. Ціни на HostGator – одні з найнижчих на ринку, плюс вони мають чудові інструменти для створення веб-сайтів та електронної пошти, які є частиною пакету. А з 45-денною гарантією повернення грошей у вас є багато часу, щоб спробувати свій план, перш ніж взяти на себе зобов’язання. Завдяки цілодобовому обслуговуванню клієнтів за допомогою різних засобів, включаючи чат в прямому ефірі, підтримка HostGator швидко відповідає на кожен ваш запит. Підтримка3.5Швидкість4Особливості3.5Залежність4.5Телевидність3.5

Поширені запитання щодо хостингу HostGator

Чи хороший варіант HostGator для розміщення мого сайту WordPress?

Так, HostGator – один з найбільш часто використовуваних доменів веб-хостингу для розміщення веб-сайтів WordPress. Ви знайдете процес інтеграції безпроблемним. Сумісність HostGator WordPress дуже проста, що дозволяє вам якнайшвидше запустити і запустити свій сайт.

Чи можливо перенести мій поточний веб-сайт WordPress на HostGator?

Так! HostGator дозволяє без додаткової оплати переміщувати інформацію про ваш сайт до облікового запису HostGator. Спільні плани хостингу надають вам одну безкоштовну передачу цих даних. VPS та спеціальні серверні плани отримують необмежені можливості передачі.

Чи пропонує HostGator партнерську програму?

Так, HostGator пропонує партнерську програму. Вони мають програму оплати комісії з продажу. Оплата, яку ви отримуєте, дорівнює кількості підписок, які ви маєте на своєму рахунку. Зі збільшенням цієї кількості плата за комісію з продажу збільшується.

Чи підключається доменне ім’я під час реєстрації в HostGator? Або купує домен окрему транзакцію?

HostGator не надає вам доменне ім’я як частину вашого нового облікового запису хостингу. Вам потрібно буде поїхати в інше місце, щоб придбати ваш домен, якщо у вас його ще немає. Однак, за перенесення доменного імені на сервери HostGator немає плати за реєстрацію домену.

Чи дозволить HostGator придбати автономну реєстрацію домену? Чи пропонують WHOIS реєстрацію конфіденційності?

Так, HostGator надає вам можливість повноцінного управління та придбання будь-якого окремого домену, який ви бажаєте, за умови наявності доменного імені. Реєстрація конфіденційності WHOIS також доступна за номінальну плату.

Чи хороший варіант HostGator для мого сайту електронної комерції?

HostGator – це відмінний варіант для веб-сайту електронної комерції. Вони надають сертифікати SSL для всіх веб-сайтів на хост-серверах, що робить транзакції вашого сайту безпечними. Ви також маєте доступ до приватної IP-адреси, а також повну службу підтримки клієнтів, яка готова допомогти, коли вам потрібна додаткова допомога. Крім того, ви отримаєте доступ до їх функцій і бібліотеки програм, які можуть покращити вашу інтернет-роздрібну присутність.

Чи пропонує HostGator Linux або Windows хостинг?

Основна спеціалізація HostGator полягає в системах на базі LAMP, таких як Linux, Apache, MySQL та PHP. Однак вони також пропонують систему на базі Windows для своїх клієнтів з особистих та бізнес-облікових записів.

Чи зможу я отримувати будь-які керовані послуги за допомогою свого облікового запису HostGator?

HostGator надає повні можливості управління для клієнтів, які перебувають на спільному хостингу, хостингу реселерів, VPS та виділених планах хостингу.

Які варіанти хостингу VPS пропонує HostGator?

HostGator надає вам можливість мати обліковий запис сервера VPS, який використовує систему CentOS Linux. Можна вибрати декілька доступних варіантів облікового запису, і той, який ви виберете, залежить від швидкості продуктивності та бажаних функцій.

Які мови розробки підтримує HostGator?

HostGator підтримує широкий спектр мов розробки, тому незалежно від того, якою мовою працює ваш сайт, HostGator, ймовірно, є надійною ставкою. Якщо у вас є VPS або виділений серверний хостинг-акаунт, ви можете використовувати мову розробки на свій вибір.

Для своєї системи хостингу Linux вони підтримують наступні мови: MySQL; База даних з доступом до PHPMyadmin; CGI; Швидкий CGI; PHP 5; Рубін на рейках; PerL; Python та SSI

Для своєї системи хостингу Windows вони підтримують наступні мови: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python та SSI.

Чи можу я використовувати HostGator для розміщення окремих зображень або галерей на своєму сайті?

HostGator дозволяє вам легко використовувати обліковий запис хостингу для розміщення зображень та галерей зображень на вашому веб-сайті. У вас є доступ до декількох різновидів програм галереї зображень через програму HostGator QuickInstall Software, що знаходиться в розділі панелі управління обліковим записом. Усі облікові записи HostGator у спільному плані також мають необмежений простір для зберігання зображень.

Як HostGator створює резервну копію мого веб-сайту?

HostGator надає автоматичну програму резервного копіювання для спільних, реселлерських та VPS-хостингових облікових записів, розміром яких менше 20 ГБ, і 100 000 входів. Резервне копіювання відбувається раз на тиждень. Вони не забезпечують автоматичну програму резервного копіювання для виділених облікових записів серверів. Однак у вас є доступна можливість створити власний резервний план для цього типу облікового запису хостингу.

Скільки електронних адрес я отримую з облікового запису HostGator? Чи є потреба в диску для цих адрес електронної пошти?

Якщо у вас є спільний план хостингу, ви отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної адреси. Ви також маєте необмежену кількість дискового простору для розміщення цих облікових записів. Якщо у вас є VPS або виділений серверний план хостингу, ви також отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної адреси. Однак обмеження дискового простору еквівалентне обмеженню дискового простору для вашого точного плану хостингу.

Чому я отримав сповіщення від HostGator про те, що мій веб-сайт зловживає ресурсами сервера? Який спосіб дій мені потрібно вжити для вирішення цього питання?

Повідомлення, яке ви отримали, стосується ситуації, коли ваш конкретний веб-сайт використовує більше, ніж його частка ресурсів загального сервера HostGator. Це може засмутити, оскільки ви не отримуєте сповіщення, коли ви починаєте наближатись до межі, лише після того, як ви вже переоцінили. Ваш найкращий спосіб дії – переглянути вимоги щодо обмеження HostGator для ключових областей вашого веб-сайту, включаючи ліміти облікових записів, використання ресурсів процесора та обмеження розміщення електронної адреси. Вся ця інформація легко доступна на порталі підтримки HostGator.

Наступним вашим дією буде робота над проблемою та пошук способу зменшити кількість ресурсів сервера, необхідних для роботи вашого веб-сайту. Служба підтримки клієнтів HostGator із задоволенням допоможе вам у виявленні проблеми та співпрацюватиме з вирішенням проблеми та видаленням вашого облікового запису від призупинення.

Чому моє нещодавно зареєстроване доменне ім’я ще не працює? Чи є додаткові кроки, які я повинен зробити в першу чергу, перш ніж це буде працювати з моїм веб-сайтом?

Якщо ви купуєте своє доменне ім’я разом із хостинговим обліковим записом сервера HostGator, може знадобитися кілька додаткових хвилин, щоб зв’язати ці два елементи разом. Вам потрібно буде зачекати, поки розпочнеться розповсюдження DNS до того, як ім’я з’явиться у вашому обліковому записі хостингу. Процес розповсюдження DNS може зайняти від 24 до 48 годин, щоб почати належну роботу.

Якщо ваше доменне ім’я та хостинг-сервер HostGator – це окрема покупка, вам потрібно буде переконатися, що ім’я домену належним чином асоціюється з пакетом облікового запису хостингу. Перегляньте налаштування вашого доменного імені в каталозі WHOIS, щоб побачити, як налаштовано конфігурацію вашого доменного імені. Ви хочете, щоб сервери імен вказували на ваш новий обліковий запис сервера HostGator. Їх команда з обслуговування клієнтів може допомогти вам у вирішенні цього питання, якщо це необхідно.

Я хочу налаштувати параметри DNS для свого облікового запису торгового посередника. Що таке приватний сервер імен?

Сервер приватних імен – це версія стандартного сервера DNS, для якого більшість веб-сайтів потребує належного функціонування. Сервер приватних імен для вашого облікового запису реселера буде вказувати на певне ім’я хостингу домену, яке не асоціюється з обліковими записами сервера HostGator. Ви можете використовувати сервер приватних імен лише в VPS HostGator, реселлері або на спеціальному обліковому записі сервера. Він не доступний для облікових записів HostGator, дитячих та бізнес-серверів.

Який план HostGator найкраще підходить для мого конкретного веб-сайту?

HostGator пропонує чотири основні типи облікових записів серверів. Ці параметри включають: спільний хостинг, хостинг реселлерів, VPS-хостинг та спеціальний хостинг сервера. Кожна з них має свій набір переваг та недоліків. Вам просто потрібно вирішити, які функції є найбільш важливими для вашого веб-сайту, а також вибрати варіант хостингу, який найкраще відповідає цим потребам.

Ось короткий конспект варіантів вашого облікового запису хостингу.

 • Спільний: Ви можете одночасно мати більше одного оперативного веб-сайту. Ви виконуєте функції адміністратора веб-сайтів для кожного веб-сайту, а HostGator можна отримати за допомогою.
 • Реселлер: Ви виступаєте в ролі хостингової компанії, дозволяючи іншим розміщувати веб-сайт за межами вашого облікового запису хостингу. Ви несете відповідальність за свої дії та поводження з рахунком.
 • VPS: Ви маєте доступ до іншої установки програмного забезпечення за допомогою цього облікового запису хоста. Це оновлення із загального або реселлерського хостинг-акаунта.
 • Відданий: Ви маєте вільний доступ до того, як функціонує ваш веб-сайт, інформація, яку він містить, і хто має доступ до облікового запису. Він популярний для великих компаній, яким потрібен хостинг веб-сайтів.

Представники служби обслуговування клієнтів HostGator допоможуть вам визначити, який обліковий запис хостингу найкраще відповідає тому, що вам потрібно для вашого конкретного веб-сайту.

Яку гарантію тривалості роботи має HostGator?

HostGator має 99,9% гарантії тривалості роботи, що означає 8,76 годин простою на рік. Детальніше на HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector