Відгуки HostMonster травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Contents

Що таке хостинг HostMonster?

HostMonster – американська компанія, що займається веб-хостингом, заснована в 1996 році і працює під егідою групи Endurance International.


Наскільки хороший хостинг HostMonster?

Як і занадто багато інших хостингових компаній, що належать EIG, HostMonster не вдається дотримуватися галузевих стандартів щодо швидкості, бездротового обслуговування та обслуговування клієнтів. Незважаючи на те, що їхні пакети безпеки та просте, консервативне брендування може бути привабливим для багатьох, їхня ефективність у більшості областей обслуговування постійно знижується..

Дивіться офіційний сайт Огляди HostMonster 2.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (4 голоси) Плюси

 1. Безкоштовний домен на строк до одного року
 2. Необмежені домени, субдомени та пропускна здатність
 3. Суцільні функції безпеки

Мінуси

 1. Без місячних цін на місяць
 2. Нижче середнього за швидкістю та час роботи
 3. Погана репутація обслуговування клієнтів
 4. Ніяких безкоштовних підйомів назад
 5. Багато продажів

Підтримка2Швидкість2Особливості3Валюта2.5Трансформація2

Наш офіційний огляд хостингу HostMonster.

Незважаючи на свій статус ветеранів галузі, HostMonster, на жаль, є ще одним випадком зменшення сервісу та невдачі інновацій після придбання EIG. Як і дочірні компанії iPage та FatCow, HostMonster серйозно не вистачає у всіх найважливіших маркерах якісної хостингової компанії. А саме: швидкість, тривалість роботи та підтримка клієнтів. Додайте заплутану структуру ціноутворення, розпродажів та відсутність інформованого кроку продажів, і ми повинні сказати, що ми б не рекомендували HostMonster.

Найкращі характеристики хостингу HostMonster

Хоча ми пропонуємо перейти до HostMonster, варто згадати їх особливості, які, можливо, спонукали вас розглядати їх в першу чергу. З одного боку, їх брендування є простим і консервативним, що може сподобатися тим, хто трохи переповнений мерехтливими технологічними компаніями та високотехнологічною мовою. Плюс, необмежена пропускна здатність та домени – це приємна вигода! Але найголовніше, що вони пропонують дуже комплексний пакет безпеки, який навіть нас вразив. Ось совок

Безкоштовний веб-сайт Builder

У той час як WordPress є загальноприйнятим стандартом для компаній, що займаються хостингом, і є багато ресурсів, щоб допомогти навіть найменш досвідченому користувачеві отримати шаблон і запустити, для деяких це втішно мати те, що ви бачите, що ви отримуєте на веб-сайті. HostMonster використовує Weebly, що є надзвичайно інтуїтивним та добре оціненим у галузі. Тільки майте на увазі, що якщо компанія робить великий акцент на пропонуванні безкоштовного розробника веб-сайтів, їх цільова демографічна ситуація, як правило, не є натовпом техніків. Вам не потрібно бути веб-дизайнером, щоб завантажити шаблон WordPress, що може бути навіть простіше, ніж перетягування та перекидання веб-сайту через Weebly. Це не погано, але це говорить про глибину знань більшості їхніх клієнтів після реєстрації в їх послугах.

Безкоштовний домен на строк до одного року.

Хороший відсоток хостинг-компаній пропонує цю угоду, тому HostMonster аж ніяк не є чужим. Однак це хороший прихисток!

Необмежена пропускна здатність, домени, субдомени, електронні листи та зберігання

Звучить занадто добре, щоб бути правдою, правда? Це, безумовно, хороша угода, якщо ви плануєте розмістити безліч невеликих, простих веб-сайтів. Але важливо пам’ятати, що коли хостингові компанії говорять «необмежено» щодо основних планів спільного хостингу, це не означає, що ви можете завантажувати нескінченні дані на нескінченні веб-сайти. Найчастіше, і у випадку з HostMonster вони також ставлять обмеження на всі дані, вони просто не рекламують їх. Крім того, ваш сайт може завантажувати дані лише настільки швидко, наскільки він може спілкуватися з сервером. Якість апаратного забезпечення в кінцевому підсумку – це те, що справді визначає, наскільки “необмеженим” є ваш план хостингу. Якщо вас цікавить справді необмежений хостинг, радимо поглянути на DreamHost.

Комплексна безпека включена

Єдина сфера, де HostMonster випереджає конкуренцію, – це рівень безпеки, який вони пропонують у своїх найпростіших планах. До спільного хостингу входять сертифікати SSL, захист гарячої лінії, доступ до SSH, вбивця спаму та багато іншого. Ці сервіси вирішують більшість основних вразливих місць веб-хостингу, створюючи міцний фундамент захисту вашого сайту.

Недоліки хостингу HostMonster.

Якщо HostMonster звернувся до вас з будь-якої з наведених вище причин, ми настійно рекомендуємо ознайомитися з проблемами, з якими ми стикалися з ними. Хоча немає ідеальної хостингової компанії, і ваше рішення завжди повинно базуватися на ваших унікальних потребах, є деякі червоні позначки, які повинні бути порушниками у будь-якій компанії. На жаль, HostMonster не відповідає нашим основним стандартам у досить багатьох областях.

Цінні параметри початкового рівня & Без місячних цін на місяць

Ціни початкового рівня HostMonster приблизно в галузевих стандартах, але це лише для початкової реєстрації. Підготуйтеся, щоб ваші ставки збільшувалися, якщо ви вирішите залишитися з ними після закінчення початкової ціни початкового рівня. Крім того, вони не пропонують жодних місячних цін. Щоб отримати розміщену рекламу щомісячну ціну, вам потрібно заплатити за 3 роки хостингу. Це величезна прихильність до послуги, яку ви ще навіть не мали можливості випробувати. А стандартна 30-денна гарантія повернення коштів не є достатньо довгою, щоб вирішити, чи добре ви з таким тривалим контрактом.

Нижче середньої швидкості та часу

Швидкість та тривалість роботи – це, ймовірно, два найбільші показники того, наскільки хороша хостинг-компанія. Зрештою, їхня робота – розміщення вашого веб-сайту. Якщо вони не можуть підтримувати його та працювати або працювати зі швидкістю, яку очікують користувачі, за що саме ви їм платите? На жаль, HostMonster просто не може доставити в цій області. Хоча вони не мають найгіршого досвіду, який ми бачили, вони постійно нижчі за галузевий стандарт в обох сферах. Там, де середнє значення серед компаній, що розміщують веб-хостинг, становить 99,94% часу та 700мс завантаження сторінок, HostMonster не вистачає обох маркерів – 99,91% часу та близько 880 мс завантаження сторінки. Якщо ці фактори дійсно важливі для вас (якими вони повинні бути), погляньте на A2 хостинг, лідера галузі в галузі швидкості та безперервного часу. Ще одна компанія, яка серйозно ставиться до цього матеріалу, – JaguarPC, який поверне вам 10-кратну ціну за кожну годину простою вашого веб-сайту..

Заплутані пояснення особливостей & Довершені продажі

Веб-сайт HostMonster робить погану роботу з поясненням того, що саме входить у їх спільні пакети хостингу, що ще підтверджує те, що вони націлені на клієнтів без особливих технічних знань. Це призводить до дійсно заплутаного процесу виїзду, в який ви можете доплатити за функції, які, на вашу думку, були включені. Сторінка початкових функцій може призвести до того, що ви отримаєте безкоштовні резервні копії веб-сайтів (досить типово для галузі), але після перевірки ви зрозумієте, що це коштує додаткових 3 доларів на місяць.

Недостатнє обслуговування клієнтів

Хоча ви можете сподіватися, що служба обслуговування клієнтів HostMonster відповість на ваші запити протягом розумного періоду часу (приблизно 10 хвилин для підключення через миттєвий чат та ще 2-3 хвилини між відповідями), не сподівайтесь на найбільш обізнану допомогу. Стандартні поради щодо усунення несправностей часто пропонуються, навіть коли ваше питання набагато конкретніше. Крім того, швидкий пошук в Google підтягне кількість розчарованих історій обслуговування клієнтів. Це, як правило, є моделлю серед компаній, що належать до EIG, що призводить до того, що ми припускаємо, що пріоритети після придбання, як правило, не включають інвестицій у підтримку клієнтів..

Нижня лінія

Ми не рекомендуємо HostMonster, хоч би лише за те, що ціни на них вище середнього, але вони нижче середнього. Їх єдиною функцією викупу є всебічна безпека як частина їх базового хостингу. Однак у багатьох випадках оплата додаткової плати за місяць за план преміум-безпеки для вашого веб-сайту з іншою веб-хостинговою компанією коштуватиме так само і призведе до кращого досвіду клієнтів.

Переглянути інші функції

Питання та відповіді HostMonster

Що потрібно знати перед передплатою

HostMonster був популярним варіантом для багатьох людей, які шукають недорогий веб-хостинг. У складі декількох об’єднань компаній – спочатку як тріо хостинг-компаній, потім частина більшої корпорації – це був один із маловідомих варіантів. Ми відповіли на найпопулярніші запитання щодо HostMonster, щоб ви могли прийняти найкраще рішення, шукаючи хостинг-компанії.

Коли розпочався HostMonster?

HostMonster був запущений в 1996 році і базується в Прово, штат Юта. HostMonster, Bluehost та FastDomain були в одній родині на чолі з генеральним директором Меттом Хітоном, який регулярно інформував клієнтів у своєму особистому блозі про події в компаніях та їхніх послугах..

Компанії були придбані EIG – конгломератом, що приймає електростанції, який зараз має понад 40 різних хостинг-компаній. Як і у багатьох з них, право власності на Endurance International Group змінило сприйняття HostMonster у цій галузі.

У 2011 році Хітон написав допис у блозі, де він також публічно пішов у відставку з посади генерального директора, переклавши кермо на Дена Хенді, який обіймав посаду з 2011 по 2015 рік. співзасновник і розробник SimpleScripts, першого інтернет-магазину додатків для продуктів з відкритим кодом.

На що претендує HostMonster?

Згідно з веб-сайтом HostMonster, компанія присвячена надійності з моменту створення 20 років тому. Вони спеціалізуються на якісному обслуговуванні клієнтів та надають преміальні пакети, що задовольняють потреби клієнтів за низькими цінами.

Вони базували свої плани на простому пакеті, який можна оновити для отримання додаткових переваг та можливостей. Компанія пропонує безпечні резервні копії та надійні швидкості та час роботи. Вони пропонують миттєве забезпечення віртуальних приватних серверів та спеціалізованого хостингу, безліч додатків та опцій безпеки та безкоштовні доменні імена зі своїми новими планами.

Їх веб-сайт пропонує наступні переваги для клієнтів:

 • Найвище обслуговування клієнтів
 • Провідний доступний набір функцій
 • Якісне обладнання
 • Безпечні резервні копії
 • Максимально гарантований час роботи
 • Високофункціональні засоби для адміністрування
 • Тверді та чесні ділові практики
Якщо говорити про тривалість роботи, як проходить час роботи HostMonster?

Компанія каже, що вони пропонують максимально гарантований час роботи, але в їх термінах немає нічого, що стосується їх тривалості роботи або гарантії, якщо ваш веб-сайт не відповідає відсотку тривалості, який вони заявляють.

Тепер це було б добре, якби вони отримали чудові відгуки про своє продовження. Галузевий стандарт – 99,94 відсотка часу роботи, що означає, що за 99,94 відсотка місяця ваш веб-сайт працює, працює і працює. Деякі веб-хости гарантують тривалість роботи 99,9 відсотків. Час простою на цьому рівні становить близько 43 хвилин щомісяця. Багато веб-хостів із цією гарантією насправді надходять на чудові 99,99 відсотка – менше 4,3 хвилини кожного місяця простою. ХостМонстер, однак, не один із них. Їх середньорічний показник сягає 99,91 відсотка, і вони лише перевищили галузь трохи більше ніж за півроку.

Інші, правда, виявили трохи більшу консистенцію, але протягом місячного періоду тестування.

Що означає HostMonster, коли вони говорять “необмежено”?

Згідно з їх умовами та політикою, HostMonster не встановлює довільної обмеження на ресурси, якими можуть користуватися окремі клієнти. Це означає, що наскільки вони зможуть, вони нададуть вам всю сховище, файли MySQL, передачу файлів, розміщення домену та пропускну здатність, необхідну для успішного живлення вашого веб-сайту. Для вашого сайту це означає, що дотримуючись їх правил, ви не побачите жодних негативних наслідків або повільніших швидкостей веб-сайту. Однак важливо пам’ятати про використання своїх ресурсів, особливо в періоди швидкого зростання, оскільки можуть виникнути побічні реакції на систему в цілому..

Однак є деякі помічені пороги; більше 200 000 файлів, більше 1000 таблиць баз даних і більше 2 Гб MySQL або PostgreSQL в базі даних можуть спричинити негативні і повільніші показники роботи сервера, і вас можуть попросити зменшити ці числа.

Чи пропонує HostMonster регулярні резервні копії?

Поки вони говорять про свої безпечні резервні копії, умови HostMonster стверджують, що вони періодично виконують резервні копії, але не зобов’язані цього робити. Вони також заявляють, що вони не несуть відповідальності за пошкодження або втрату файлів, і що вони навіть не намагатимуться створювати резервні копії облікових записів, що перевищують 50 000 файлів або 30 ГБ місця для зберігання..

Як обслуговується клієнт HostMonster?

Компанія сприяє найвищому обслуговуванню клієнтів, але знову ж таки, це ще одна сфера, де відгуки дуже різноманітні. Частка клієнтів захоплюється послугами компанії та часом реагування. Вони провели чудові розмови з корисними сервісними представниками, які по-справжньому дбають про їх загальний досвід. Набагато більший контингент, однак, має менше сказати про службу компанії.

Клієнти повідомляють, що їхні веб-сайти були закриті без попереднього повідомлення, що веб-сайти функціонують наполовину, і що компанія не може підтримувати додатки, які вони самі включають у свої пакети хостингу.

Вони мають облікові записи як у Facebook, так і у Twitter, хоча обидва трохи застаріли. Останнє повідомлення Facebook було у 2014 році, а останній твіт був єдиним у 2016 році, опублікованим у вересні.

Вони не пропонують резервні копії, але що стосується безпеки та захисту вашого сайту?

Деякі дослідження показують, що стільки ж 41 відсоток хакерів WordPress зумовлені ситуаціями з їх хостинг-компанією. HostMonster вжив заходів для вирішення цієї ситуації, надаючи клієнтам різноманітні функції безпеки, додатки та плагіни.

Вони пропонують доступ SSH, підтримку SSL, захист від гарячих посилань та вбивцю від спаму. Вони пропонують сертифікацію SiteLock для ваших бізнес-операцій. Крім того, спеціальні плани пропонують дзеркальне зберігання RAID 1, що додає додатковий рівень захисту ваших даних та інформації облікового запису..

Коли HostMonster розповідає про провідний доступний набір функцій, що вони означають?

За ціною пакетів HostMonster пропонує неймовірно довгий перелік переваг та можливостей для своїх клієнтів. Вони включають швидку установку для WordPress, хоча деякі клієнти виявили проблеми з установкою декількох плагінів WordPress. HostMonster полегшує з’єднання Mojo Marketplace, тому ви також можете вибрати іншу систему управління контентом, наприклад Drupal або Joomla.

 • Ви можете отримати доступ до обмеженої, безкоштовної версії Weebly Sitebuilder, щоб розпочати роботу свого сайту.
 • CloudFlare інтегрований у їхні плани. Зворотний проксі надає вам більший захист від DDOS та грубої атаки, а також від брандмауера. У додатку також є широка функція кешування, щоб покращити швидкість завантаження сторінки на ваш сайт.
 • HostMonster має безліч функцій електронної комерції для управління сайтом продажів, включаючи кошик для покупок Agora, Cube Cart і Zen Cart, безкоштовні генеровані сертифікати та захищені паролем каталоги.

Крім того, вони включають стандартні функції, такі як завантаження FTP, електронна пошта, потокова та реальна підтримка відео та аудіо та широкий перелік сценаріїв. Плани також включають рекламні кредити Google AdWords та Bing.

Коли HostMonster говорить про якісне обладнання, що вони означають?

Спільні облікові записи розміщуються на серверах з подвійною продуктивністю чотирьохядерних процесорів із резервним живленням UPS та дизельними генераторами для резервного живлення. Вони пропонують операційну систему Linux із налаштованим веб-сервером Apache. Вони також пропонують цілодобовий моніторинг мережі та кілька підключень Ethernet 10 Гб.

Центр обробки даних компанії знаходиться в Прово, штат Юта, і вони пропонують найновіші версії MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails та Python. Він пов’язаний з останньою системою SONET, яка використовує лазерні сигнали для передачі по волоконно-оптичних лініях.

Які високофункціональні інструменти для адміністрування?

HostMonster запускає cPanel для своєї панелі управління. Шкіра виглядає дещо інакше, але той факт, що вони надають це для адміністраторів, є чудовим варіантом, адже кожен, хто хоче переключити хостів, може зробити це легко. cPanel – галузевий стандарт для панелей управління. Оскільки це так часто, більшість хостингових компаній включать безкоштовну передачу веб-сайтів для сайтів, на яких працює панель.

Вони дозволяють потенційним клієнтам перевірити свої вдосконалення cPanel, щоб побачити, що вони думають правильно на своєму веб-сайті.

Що робити, якщо мені не подобається HostMonster?

Більшість хостингових компаній пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, і HostMonster не відрізняється. Є деякі, які пропонують набагато довші гарантії, починаючи від 45 до 97 днів, тому хоча HostMonster не найкращий, він, безумовно, посередині пакета. Їх умови перераховують досить багато неповернених комісій, але вони часто поєднуються з послугами, оплачуваними сторонніми додатками та додатками. Поки ви скасуєте протягом перших трьох днів, ви отримаєте всі свої гроші, за винятком неповернених комісій та реєстрації безкоштовного доменного імені 15,99 дол. США за ім’я.

Через три дні ви повернете свої збори, за винятком неповернених комісій, доменне ім’я вартістю 15,99 дол. США за ім’я та комісії, сплачені за Postini або за спеціальний IP. Через 30 днів неповернення та встановлення плати також не включаються до скасування.

Запити на скасування потрібно робити через телефон або онлайн-чат.

Що включає HostMonster у своїх спільних, стандартних планах?

Усі три спільні плани включають нерегульовану пропускну здатність, стандартну продуктивність та один включений домен.

 • Основний хостинг ($ 4,95 / місяць, зазвичай 9,49 $ / місяць): клієнти отримують один веб-сайт, 50 Гб простору веб-сайту та п’ять облікових записів електронної пошти. Кожен рахунок отримує 100 МБ на рахунок. Ви отримуєте один включений домен, п’ять припаркованих доменів та 25 піддоменів.
 • Плюс хостинг ($ 6,95 / місяць, зазвичай $ 12,49 / місяць): Ви отримуєте 10 сайтів із 150 ГБ місця. Кожен обліковий запис включає один включений домен, 20 припаркованих доменів та 50 субдоменів. Рахунки отримують 100 облікових записів електронної пошти з 500 МБ на рахунок. Ці плани також включають $ 150 в маркетингові пропозиції, $ 24 на рік в додатках та один рахунок SpamExperts.
 • Прем’єр ($ 6,95 / місяць; зазвичай $ 14,99 / місяць): Цей спільний план справді необмежений, без обмежень на веб-сайтах, припаркованих доменах, субдоменах, акаунтах електронної пошти та зберіганні електронної пошти. Є необмежений простір веб-сайтів та пропускна здатність. Обліковий запис включає один включений домен. Prime включає 200 доларів за маркетингові пропозиції, 80 доларів щорічно за додаткові послуги, один SpamExperts, конфіденційність одного домену та SiteBackup Pro.

Важливо зазначити, що низькі ціни є лише на перший термін, і що ціни можуть різко зрости після поновлення, про що повідомляють деякі клієнти.

Як хостинг VPS HostMonster?

Окрім миттєвого забезпечення, хостинг VPS включає керовані послуги та гарантовані ресурси. Всі вони оснащені безкоштовним доменним іменем та мають запуск CentOS 6.5 (64-розрядний).

 • Стандарт (14,99 дол. США на місяць, зазвичай 29,99 дол. США / місяць): Ви отримуєте двоядерний, 2 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ, 1 ТБ на місяць та один IP.
 • Розширений ($ 29,99 / місяць, зазвичай $ 59,99 / місяць): Ви отримуєте двоядерний, 4 ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ, 2 ТБ на місяць та два IP-адреси.
 • Премія ($ 44,99 / місяць, зазвичай 89,99 дол. США / місяць): план включає в себе потрійне ядро, 6 ГБ оперативної пам’яті, 120 ГБ і 3 ТБ / місяць, з двома IP-адресами.
 • Кінцевий ($ 59,99 / місяць, зазвичай 119,99 дол. США / місяць): Кінцевий план – це чотириядерний план, з 8 ГБ оперативної пам’яті, 240 ГБ і 4 ТБ на місяць. Сюди також входять два IP-адреси.

Ви маєте повний кореневий доступ, можливість керувати декількома обліковими записами від хоста cPanel, а також хмара технологій, таких як OpenStack та KVM.

Як щодо присвяченого хостингу через HostMonster?

Виділені плани мають гарантію повернення грошей у будь-який час і дозволяють додавати SAN-пам’ять, коли вам потрібно. Вони пропонують ексклюзивні лінії підтримки для відданих клієнтів серверів, кореневий доступ та розширене кешування. Вони також включають безкоштовне доменне ім’я та CentOS 6.4 (64-розрядні)

 • Стандарт (149,99 дол. США / місяць): двоядерний процесор Intel Xeon 2,3 ГГц з кешем 3 Мб, 4 ГБ оперативної пам’яті та 500 ГБ (RAID 1). Є 5 ТБ на місяць та три IP-адреси.
 • Розширений (199,99 дол. США на місяць): чотирьохядерний процесор Intel Xeon 2,5 ГГц з 8 МБ кеша, 8 ГБ оперативної пам’яті, 1000 ГБ (RAID 1) та 10 ТБ на місяць, з чотирма IP-адресами.
 • Преміум ($ 249,99 / місяць): чотирьохядерний процесор Intel Xeon 3,3 ГГц, 8 МБ кеш-пам’яті, 16 ГБ оперативної пам’яті, 1000 ГБ (RAID 1), 15 ТБ / місяць і п’ять IP-адрес.
Чи можу я платити щомісяця?

HostMonster – одна з багатьох компаній-хостингів, які не пропонують щомісячні варіанти оплати і пропонують найнижчі можливі ціни при реєстрації на тривалі контракти. Вибір включає плани на 12, 24 та 36 місяців.

Детальніше на HostMonster.com

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map