Відгуки HostPapa – Чи хостинг HostPapa підходить для вашого сайту?

Contents

Що таке HostPapa?

HostPapa – канадський веб-хостинг, заснований у 2009 році. HostPapa – один з найдешевших екологічно чистих веб-хостингів на ринку, що живить свої сервери, центри обробки даних та офіси зі 100% відновлюваною енергією. Крім спільних планів хостингу, вони також пропонують послуги VPS та реселлерів.


Наскільки хороший хостинг HostPapa?

Для екологічно свідомої хостингової компанії HostPapa є дуже доступною і пропонує все, що може знадобитися більшості початківців веб-майстрів. HostPapa ідеально підходить для клієнта, орієнтованого на навколишнє середовище, який хоче створити простий веб-сайт і не передбачає багато трафіку чи можливостей електронної пошти. Але масив прихованих зборів та обмежень може розчарувати будь-якого веб-майстра, який планує більше працювати на своєму веб-сайті. Хоча вони пропонують оновлені плани, які можуть зробити цю роботу, ціна на HostPapa не є дешевою, а основний план залишає бажати кращого.

Див. Огляди офіційного сайту HostPapa 2.9 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. 99,99% гарантії часу
 2. Один із найдешевших зелених хостів
 3. Необмежені домени
 4. Підтримка англійською, французькою та іспанською мовами
 5. Безкоштовна реєстрація доменних імен з підпискою на рік

Мінуси

 1. Дорогі плати за скасування
 2. Повільний сервер
 3. 24/7 Підтримка не справді 24/7
 4. Серйозні обмеження електронної пошти
 5. Немає масштабованих планів хостингу

Підтримка2.5Швидкість3Особливості3Валюта3.5Трансформація2.5

Наш офіційний огляд HostPapa

HostPapa упакований в міжнародну та екологічно чисту риторику, яка, безперечно, приваблива для багатьох клієнтів. Вони охоплюють усі основи, необмежену пропускну здатність, гарантію тривалості роботи та підтримку на різних мовах для завантаження. Але HostPapa серйозно не вистачає масштабованості, коли мова йде про їх спільні хостинг-плани, при цьому багато важливих особливостей та міркувань відсутні в їхньому базовому плані або доступні лише за рахунок сплати прихованих платежів. Читайте далі, щоб визначити, чи відповідають їх послуги саме вам.

Кращі характеристики хостингу HostPapa

Нарешті! Зелений хостинг, який фактично доступний! Якщо ви хочете мати певний спокій щодо викидів вуглецю на вашій простій веб-сторінці, ціна HostPapa робить їх простим вибором. Основний план HostPapa коштує всього 6 доларів на місяць, де конкурент GreenGeeks коштує 10 доларів. Інші компанії, такі як A2 Hosting і Dreamhost, беруть участь у програмах компенсації викидів вуглецю, але HostPapa повністю зелений за дуже доступну ціну.

100% працює на відновлюваних джерелах енергії

Останнім часом більше компаній, що займаються хостингом, почали обговорювати свої зусилля щодо просування екологічно чистішого сервісу, будь-то, надаючи працівникам можливість працювати вдома або продавати спеціальні плани зеленого хостингу. Однак HostPapa – це єдина компанія, що знає хостинг, про яку ми справді інтегруємо стійкість у свою корпоративну місію. Від ноутбуків своїх працівників до серверів, на яких розміщений ваш сайт, все працює на 100% відновлюваних джерелах енергії. Крім того, всі їхні клієнти мають можливість відображати на своїх сайтах значки зеленої сили. Ці зусилля заслуговують на користь, очевидно, і, очевидно, роблять їх чудовим для будь-якого веб-сайту з погіршенням екології.

Гарантія часу

HostPapa надає 99,99 відсотків гарантії безперервного часу, і більшість відгуків Hostpapa вказують на те, що це на практиці більше чи менше. Однак, схоже, у них немає справжнього процесу для компенсації своїх користувачів, коли тривалість тривалості тривалості роботи нижче, ніж гарантована. Можливо, вам потрібно буде зателефонувати в службу обслуговування клієнтів, щоб вимагати повернення коштів, якщо ставка тривалості роботи знижується нижче гарантії.

Необмежені домени & Пропускна здатність

Кожен план хостингу, який пропонує HostPapa, має необмежену пропускну здатність, що є чудовим додатковим бонусом, який надасть вам спокій у випадку, якщо ваш веб-сайт коли-небудь стане вірусним. Найдешевший план пропонує лише 2 домени (як і раніше краще, ніж багато бюджетних хостів), але їх оновлені плани пропонують необмежену кількість доменів. Крім того, ви отримаєте абсолютно безкоштовне доменне ім’я з однорічною підпискою на їхні послуги, чудова вигода, яка спрощує процес створення та роботи вашого веб-сайту.

WebMail HostPapa включає надійний захист від спаму / вірусу

Найбільш базовий план HostPapa включає 100 електронних адрес, а оновлені плани включають необмежену кількість. Це більш-менш стандарт серед веб-хостів, але HostPapa чудово справляється зі своїми функціями захисту електронної пошти, які входять навіть у їх основний план. Деякі конкуренти з великими іменами в цьому плані серйозно не вистачають (Ми дивимось на вас, HostGator!).

Підтримка HostPapa на кількох мовах

HostPapa пропонує підтримку клієнтів англійською, французькою та іспанською мовами. Їх веб-сайт також може бути повністю перекладений на іспанську мову. Можливо, для вас це не має значення, якщо весь ваш персонал вільно володіє англійською мовою, але ця особливість може стати величезним благом для будь-якого бізнесу з міжнародною присутністю.

Масштабована VPS & Параметри плану торговельних посередників

Для людей, які бажають оновити свій веб-сайт та розробити свій бізнес, HostPapa пропонує три масштабовані плани на основі VPS на базі Linux та Windows. Вони також пропонують п’ять різних варіантів облікових записів торгових посередників. Кожен план передбачає необмежену кількість доменів, баз даних MySQL, 3 IP-адреси та гнучкі ціни, залежні від необхідної кількості дискового простору..

Низькі сторони хостингового хостингу

Ціни на HostPapa можуть бути чудовими для такої «зеленої» послуги, але коли ви порівнюєте їх ціни з тими функціями, які пропонують інші хостинг-провайдери, вони в багатьох областях не вистачають. Крім того, веб-майстри повинні стежити за прихованими платежами.

Дорогі плати за скасування

HostPapa пропонує гарантію повернення грошей на 30 днів. Однак, до них додаються приховані збори відповідно до їх Умов надання послуг. Здається, вони отримують прибуток від безкоштовної реєстрації доменних імен, якщо ви скасуєте – це коштуватиме вам 24,95 дол. США за реєстрацію доменного імені плюс одноразова плата за налаштування в 19,95 дол. Це означає, що якщо ви заплатите за два роки вперед, які коштували 118 доларів, ви втратите понад 40 доларів прямо з кажана.

Підтримка HostPapa не справді цілодобово

HostPapa рекламує підтримку цілодобово, але це не зовсім так. Підтримка працює цілодобово, але у вихідні дні обслуговування клієнтів доступне лише з 6 ранку до 19 вечора. Крім того, були випадки, коли ми чекали відповіді через свою підтримку в чаті понад 10 хвилин. За цей час відповіді ми можемо також щойно надіслати електронний лист.

Інтеграція HostPapa WordPress – немає керованого WordPress

HostPapa інтегрується з WordPress, Joomla та більш популярними системами управління контентом. Однак вони не пропонують ніяких керованих планів WordPress. Це те, про що слід пам’ятати, якщо ви плануєте масштабувати.

Серйозні обмеження електронної пошти в базовому плані

Звичайно, 100 адрес електронної пошти може бути достатнім для малого бізнесу, але це видається порожнім номером, коли фактична ємність сервера електронної пошти настільки мала. Клієнти повідомили про досягнення лімітів поштової скриньки після надсилання всього 300 електронних листів на день. З такою низькою шапкою ви можете поцілувати будь-які плани прощальної розсилки. У вас може бути 100 адрес електронної пошти для вашого бізнесу, але вашим працівникам потрібно буде обмежити свою комунікацію до 3 електронних листів щодня. Щоб уникнути цих лімітів, вам доведеться заплатити за оновлений план. Приблизно за однакову ціну на місяць Site5 пропонує дійсно надійні можливості електронної пошти, які ідеально підходять для управління вашими списками розсилки.

Нижня лінія

З іншого боку, HostPapa виглядає привабливо як хостинг-компанія. Вони мають рейтинг А + у BBB, серйозно сприймають корпоративну відповідальність та загалом мають непідкупну репутацію. Ми від щирого серця рекомендуємо HostPapa для екологічно налаштованих клієнтів, які мають намір створити просту сторінку, яка не потребує великого управління. Але якщо ви шукаєте більш надійні функції, є багато інших господарів, які можуть запропонувати більше за дешевші.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

Поширені запитання щодо хостингу

Що таке гарантія повернення грошей HostPapa?

Ви можете скасувати своє замовлення в HostPapa протягом 30 днів після покупки. Деякі збори та реєстрація доменів не можуть бути повернені через політику. Якщо ви не подасте сповіщення про скасування, ви не отримаєте відшкодування за покупки..

Який процес підтримки клієнтів, як у HostPapa?

HostPapa пропонує функцію чату в реальному часі для підтримки клієнтів, що, як правило, є найшвидшим способом зв’язатися з кимось. Ви також можете надіслати електронний лист або подзвонити, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем зі своїм веб-сайтом. Розмістивши квиток, ви побачите, де ви знаходитесь у черзі. Ви можете вписати свій квиток до, і ви зможете побачити, коли ваш номер з’являється через веб-сайт. HostPapa пропонує підтримку французькою, англійською та іспанською мовами. Хоча вони пропонують цілодобову підтримку, час реакції, як правило, довше у неробочий час.

Чи працює HostPapa на мобільному телефоні?

HostPapa пропонує додаток для пристроїв iOS та Android. Під час використання програми вам не доведеться входити через веб-сайт. Вид на пристроях трохи скорочений зі звичайного веб-сайту, і вам потрібно буде ввійти на веб-сайт, якщо вам потрібні вибіркові послуги. В іншому випадку ви повинні мати можливість використовувати додаток для базового доступу на ходу.

Де розташовані сервери HostPapa?

Головний штаб-квартира HostPapa знаходиться в Торонто, Канада. Вони мають сучасну безпеку для захисту власності та відмінну кібербезпеку для кожного клієнта.

Які продукти пропонує HostPapa?

HostPapa має хостингові плани як для приватних осіб, так і для підприємств. Вони пропонують різноманітні продукти та послуги, серед яких: веб-хостинг, хостинг посередників, послуги мобільних веб-сайтів, хостинг і розробники Google Apps, безпека та сертифікація блокування сайтів, CloudFlare та маркетингові рішення електронної пошти. Ви можете налаштувати свої послуги під свої потреби для ефективного запуску веб-сайту.

Як я можу поновити свій домен?

Щоб відновити свій домен, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису HostPapa. Ви можете вибрати в меню опцію “Домени”, а потім вибрати ті, які потрібно оновити. Потім виберіть вкладку “Параметри оновлення”, де ви можете натиснути на “Поновити зараз” та подати заявку. Він перенесе вас на сторінку, де ви зможете підтвердити свій вибір і потім обробити свій платіж.

Чи втрачу домен, якщо не поновлю його?

Якщо термін дії вашого домену закінчується до того, як у вас є можливість оновлення, у вас є деякі варіанти. У вас є п’ятиденне вікно, щоб оновити ваш домен після закінчення терміну придатності, після чого будь-яке повідомлення буде припинено. Якщо ви не поновите свій домен, термін його дії закінчується і вважається занедбаним. У вас є принаймні 31 день після закінчення терміну, щоб спробувати повернути його з періоду зберігання, але він може бути придбаний третьою стороною, в результаті чого ви втратите права на домен. Однак якщо через 44 дні він не був придбаний, він вводить 30-денний пільговий період викупу, де ви зможете придбати домен знову. Дорожче пройти цей маршрут, але повернути домен можна, якщо ви не поновите його.

Що це означає, якщо мій домен "Викуп"?

Період викупу може тривати 30 днів після початкового пільгового періоду відновлення. Ви можете претендувати на домен, і включає плату в розмірі 70 доларів США та звичайну плату за оновлення. Оскільки дорожче спробувати повернути домен, доцільніше оновити його до його закінчення. Ви можете встановити автоматичне поновлення, щоб ніколи не пропустити платіж.

Чи є варіант автоматичного оновлення для мого домену?

Так, це функція безпеки, яка є опцією за замовчуванням для кожної покупки домену. Якщо ви не хочете функцію автоматичного оновлення у вашому домені, вам потрібно буде змінити її вручну. Це запобігає випадковому закінченню домену, щоб не втратити свій веб-сайт. За 15 днів до того, як термін дії домену закінчиться, автоматичне оновлення виставляється на рахунок наданої вами пов’язаної інформації.

12. Чи можу я додати більше CPU, оперативної пам’яті чи пам’яті до свого облікового запису WordPress

Це можна зробити за допомогою посилання “Додати ресурси” на вкладці “Додатки” на панелі керування HostPapa. Для певних продуктів вам доведеться врахувати додаткову вартість. Якщо вам потрібно знизити версію, ви також можете піти цим маршрутом, особливо якщо ви платите за продукти, які не використовуєте.

Що означає OHWM?

OHWM – це абревіатура для оптимізованого хостингу для WordPress. Це керований сервіс хостингу WordPress через HostPapa. Він ідеально підходить для оптимізації досвіду WordPress та пропонує швидкі та безпечні продукти. Це відмінний спосіб використовувати WordPress для будь-якої платформи блогу.

Що таке ManageWP?

ManageWP – програма, що використовується HostPapa, яка дозволяє користувачеві отримувати доступ до декількох сайтів WordPress. Ви можете отримати доступ до програми з Панелі управління або з веб-сайту ManageWP. Існує безліч інструментів та функцій для покращення вашого досвіду роботи з WordPress та залучення більше трафіку на ваш сайт.

Якщо мій веб-сайт знищиться, чи буде мій обліковий запис перенесено на інший сервер?

Якщо сервер не працює, HostPapa працюватиме над тим, щоб якнайшвидше відновити та запустити сервер. Сервери рідко бувають, і переміщення вашого веб-сайту на інший сервер дійсно займе більше часу, ніж якби ви просто чекали, коли ми відновимо його. Крім того, якщо сервер підтримується, нам було б неможливо отримати доступ до вашого сайту, щоб перенести його на інший сервер. Хоча HostPapa приносить вибачення за незручності, перенести ваш сайт на інший сервер було б не простіше чи швидше, вчасно.

Коли оновлення зазвичай планові?

Коли планується оновлення, HostPapa надсилатиме сповіщення електронною поштою кожному клієнту. Протягом дня можуть виникнути надзвичайні ситуації, які відключать сервери. HostPapa працюватиме швидко та ефективно, щоб забезпечити належне обслуговування серверів. HostPapa враховує кількість потенційного трафіку, щоб гарантувати, що він не перешкоджатиме максимальній кількості споживачів на будь-якому веб-сайті.

Що таке дерево відновлення?

Дерево відновлення – це спільний сервер веб-хостів, який містить мільйони різних файлів. Коли на загальному сервері великий об’єм трафіку, на сайті може статися корупція. Перевірка дерева відновлення або файлових систем виправляє пошкодження, і цей процес може зайняти від однієї до чотирьох годин. У деяких випадках можливо, що система може прийняти до восьми.

Детальніше на HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map