Відгуки iPower травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг для iPower?

iPower хостинг – один із утверджених лідерів, що допомагають досягти успіху малому та середньому бізнесу. Їх основний план включає необмежений простір і пропускну здатність. Ви можете миттєво розміщувати блоги, форуми та галереї. Створення шаблону сайтів просте і просте. Їх професійний план, який є одним із найкращих планів, які вони пропонують, за розумною ціною 5,95 долара на місяць. Під час використання хостингу iPower вам потрібно мати підписку на рік. Якщо у вас є велика компанія, ви можете перевірити інший сайт хостингу, щоб допомогти підтримати вимоги хостингу веб-сайтів.


Відгуки iPower 2.2 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. Добре округлений хостинг-сайт
 2. Простий у використанні
 3. Додавання магазинів легко

Мінуси

 1. Для деяких планів може знадобитися річне зобов’язання
 2. Може не вистачати служб Windows
 3. Не ідеально підходить для складних підприємств

ПідсумокЯкщо ви шукаєте послугу веб-хостингу, яка дозволяє вам працювати на вашому першому веб-сайті, iPower, ймовірно, стане вашою найкращою ставкою. Хоча це не ідеально для підприємств з великою кількістю наступних, прості та прості у користуванні інструменти ідеально підходять для новачків. Незважаючи на те, що цілорічні зобов’язання не в інтересах малого бізнесу, це дозволяє вам ознайомитися з їх послугами. Підтримка1.5Швидкість3Особливості2.5Залежність2Транспроможність2

Наш офіційний огляд хостингу iPower

Хоча iPower був одним із найбільш широко використовуваних веб-сайтів, хостинг не обійшов. Вони займаються бізнесом з 2001 року, і продають свою продукцію для малого та середнього бізнесу. Це чудово для тих, хто хоче хостинг-сервісу для компанії, яка тільки починається, але якщо ви шукаєте розширений веб-хостинг, ви можете піти в іншому напрямку. Їх спрощений дизайн створення веб-сайту дозволяє кожному охопити Інтернет та розширити свою присутність в Інтернеті.

Найкращі характеристики хостингу iPower

Хоча в iPower виникають певні проблеми з неузгодженістю, вони намагаються переробити свої послуги для вирішення скарг клієнтів. Зазвичай вони розглядаються як середина між дешевими та дорогими веб-сервісами, а конкуренція жорстока. Коли вони намагаються йти в ногу зі своїми конкурентами, їхніх планів з низькими цінами може бути недостатньо, щоб не відставати.

Вони пропонують низькі ціни

Однією з найважливіших причин, чому люди користуються iPower, є те, що їх основні плани не дадуть вам зламатись. Їх вступні ставки дешеві, і легко дізнатись, де є ціни на поновлення. Ви можете платити щомісяця за деякі плани, а ви можете заощадити більше грошей, якщо хочете взяти на себе зобов’язання з iPower. Їх план для початківців є базовим, і він коштує $ 5,95 на місяць, разом з річним зобов’язанням. Ви отримаєте 5 Гб місця на диску, 250 ГБ щомісячних передач даних та домен. Обліковий запис електронної пошти включено до основного плану.

Якщо ви дивитесь на план Pro, він починається від $ 7,95 на місяць і пропонує необмежену кількість дискового простору, необмежену щомісячну передачу даних, необмежену кількість доменів та 2500 облікових записів електронної пошти. Pro Plus починається з 11,99 доларів США і включає все в профільний план, і включає три безкоштовні URL-адреси та необмежену кількість облікових записів електронної пошти. По мірі оновлення плани стають дорожчими, особливо якщо ви збираєтеся використовувати Windows. План Windows Pro починається від $ 83,40 на рік, і ви отримуєте безкоштовну URL-адресу, 25 доменів, 1000 облікових записів електронної пошти, необмежений обсяг пам’яті та інші функції.

Пакети VPS

iPower також має пакети VPS на базі Linux. Їхній пакет VPS Basic починається від $ 24,99 на місяць, з URL-адресою, 1 ГБ оперативної пам’яті, 40 Гб пам’яті, 1 ТБ щомісячних передач даних та необмеженою кількістю електронних листів. Якщо ви шукаєте більш високий план, їх найпотужніший спільний хостинг-план становить 79,99 дол. США на місяць. Ви отримуєте 8 Гб оперативної пам’яті, 120 Гб пам’яті, 4 ТБ щомісячних передач даних та інші необмежені варіанти. Хоча це один з більш дорогих пакетів, він може вирівняти навіть у довгостроковій перспективі.

Легко встановити WordPress

WordPress – одна з найважливіших для веб-сайту, а iPower дозволяє легко встановити WordPress на ваш веб-сайт. Ви можете встановити WordPress на стандартному сервері на базі Linux або зареєструватися через керований сайт хостингу WordPress. Для кожного плану існують різні ціни, а план WP Starter становить $ 3,75 на місяць і включає безкоштовну URL-адресу, налаштовану панель управління, попередньо встановлені теми та плагін. Сайт щоденно створює резервні копії даних, а для плану початкового плану є щомісячні передачі даних, сховища та електронні рахунки.

Якщо ви шукаєте інший план, пакет WP Essentials починається від $ 6,95 на місяць і забезпечує швидкий привід. Пакет безпеки високого класу та спеціалізована підтримка клієнтів роблять його одним із кращих варіантів. Оскільки iPower створений спеціально для встановлення WordPress, для його встановлення потрібно багато роботи. У ньому є все необхідне для запуску веб-сайту та створення ваших сторінок та публікацій. Це відмінний вибір для тих, хто не має досвіду роботи з WordPress або створення веб-сайту.

Недоліки хостингу iPower

Хоча є деякі проблеми, які вирізняються з iPower, і він не є ідеальним, але він справний. Можливо, ви не хочете витрачати занадто багато часу, зосереджуючись на цьому хостинговому сайті, але краще мати уявлення про деякі області, які вони можуть прийти коротко.

Налаштування веб-сайту

Один з найбільших недоліків iPower – це його налаштування. Включено плату в розмірі 10 доларів, яка може заставити вас поза охороною, якщо ви не звернете на себе уваги. Якщо ви хочете отримати додаткову безпеку, ви можете додати конфіденційність домену за додаткові $ 9,99 на рік, додавши до загальної вартості. Він знімає вашу контактну інформацію з веб-сайту. Після того, як ви пройдете це, ви перейдете на сторінку підтвердження, де два додатки вже зареєстровані. Якщо ви не хочете їх (автоматизований щоденний інструмент резервного копіювання та захисту), вас запитають, чи потрібно вам сертифікат SSL, конфіденційність домену та інші параметри.

Під час навігації по цій рукоятці це може стати неприємними відчуттями і болем. Якщо ви хочете отримати сертифікат SSL, це $ 49,99 на рік, що дешевше, ніж пропонують інші пакети. Важко пройти процес налаштування, особливо якщо ви не знаєте, що робити чи шукати під час покупки. Це складна система, яка має майже занадто багато варіантів, але вони пропонують багато проектів WordPress. Як тільки ви пройдете всю платіжну інформацію, звідти стає простіше. Це вимагає терпіння і читання.

Обслуговування клієнтів

Якщо вам доведеться зателефонувати в службу обслуговування клієнтів, можливо, ви будете чекати кілька хвилин. Хоча хтось відповість протягом декількох хвилин, немає періоду очікування. Отже, ви можете витратити до півгодини на очікування когось, але ви ніколи не дізнаєтесь. Представники можуть бути обізнаними про свою продукцію, але можуть не знати деяких відповідей. Хоча кожен агент із обслуговування клієнтів не знатиме всього, він може принаймні направити вас до потрібної людини та зв’язати вас безпосередньо. Це не найгірше обслуговування клієнтів, і це може спричинити загрозу.

Linux Bias

iPower пропонує лише сервери, що працюють на базі Linux, що ускладнює хостинг Windows. Хоча ви можете вибрати хостинг для Windows, ви повинні бути готові витратити більше грошей. Якщо це не проблема, вам не доведеться надто хвилюватися, коли ви налаштовуєте свій веб-сайт. Однак якщо ви хочете використовувати Windows, вам краще використовувати інший хостинг-сайт, який не обійдеться вам за руку та ногу для створення веб-сайту.

Суть

Якщо ви тільки починаєте розробляти веб-сайт, iPower – це не найгірший вибір. Це добре працює з WordPress, що дозволяє легко розміщувати блоги та вміст. Однак, якщо ви хочете веб-хостинг, ви можете піти в іншому напрямку. Найбільша проблема, як видається, пов’язана з людьми, які знають, на що повинен бути здатний веб-хост, а iPower, здається, не має функціоналу для підтримки цих досвідчених користувачів. Були скарги щодо їх обслуговування клієнтів, але це не повинно стримувати вас від їх використання.

Якщо ви більша компанія, можливо, вам захочеться зосередитись на іншому веб-хостинговому сервісі, який може надати вам все необхідне. Хоча iPower здатний, вони не мають можливості обробляти великі веб-сайти. Вони зроблять це, але якщо ви не відчуваєте, що можете взяти на себе зобов’язання протягом року, коли зареєструєтесь, ви можете заглянути в іншому місці. Якщо ви хочете, щоб хостинг-сервіс працював з будь-якими продуктами WordPress, iPower – це відмінний вибір, оскільки вони надають все необхідне від WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map