Відгуки JaguarPC травень 2020 – Ціни та плани хостингу

Contents

Що таке хостинг JaguarPC?

JaguarPC – приватна хостингова компанія, що базується в Колорадо, заснована в 1998 році. Вони пропонують різні спільні, хмарні та VPS-хостингові плани для різних бізнес-потреб. JaguarPC має сервери в Колорадо-Спрінгс, Атланті, Чикаго, Далласі, Нью-Йорку та Великобританії. Протягом середини-кінця 2000-х років JaguarPC придбав ряд менших хостинг-компаній, таких як Hostingzoom, Wowvps та Devpond.


Наскільки хороший хостинг JaguarPC?

JaguarPC демонструє постійне та вражаюче зростання рік за роком з часу їх створення. Роблячи часті інвестиції у свою мережу та обладнання, вони наблизилися до 100-відсоткової гарантії. Але хоча їхні спільні плани хостингу здебільшого мають конкурентоспроможні ціни, деякі користувачі можуть виявити, що інші компанії надають більше можливостей для вартості долара.

Дивіться Огляди офіційного сайту JaguarPC 3.1 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Підтримка хостингу для Windows та Linux
 2. 100% гарантія часу
 3. Обширні ресурси підтримки
 4. Інклюзивні пакети

Мінуси

 1. Сувора політика щодо скасування
 2. Не найконкурентніша цінність

Підтримка3Speed3.5Особливості3Value3Transparency3

Наш офіційний огляд хостингу JaguarPC

Якщо хостинг з меншою приватною компанією для вас важливий, ніж JaguarPC входить до числа кращих на ринку. Маючи майже два десятиліття досвіду хостингу, вони не є новачком. Крім того, угода про рівень обслуговування включає 10-разову компенсацію за кожну годину простою, яку зазнає ваш сайт. Однак, якщо ви хочете порівняти такі функції, як простір на диску, зберігання електронної пошти та домени долар за доларом, JaguarPC не вистачає інших хостів.

Найкращі характеристики хостингу JaguarPC

JaguarPC прямо сидить на кривій дзвону в багатьох відділах, але в них є кілька примх, які варто згадати, а також деякі місця, де вони справді сяють.

Підтримка Windows та Linux

Якщо ви жорстоко віддані одній операційній системі над іншою, це, мабуть, мало для вас має значення. Але той факт, що JaguarPC пропонує обидва варіанти, свідчить про технічну обробку та інвестиції в обладнання.

100-відсоткова гарантія часу

JaguarPC пропонує те, що може бути найкращою гарантією безперервної роботи у всій галузі веб-хостингу. За кожну годину простою, яку зазнає ваш веб-сайт, JaguarPC поверне вам у 10 разів вартість цієї години. І з такими дорогими ставками ризику, JaguarPC робить велику роботу, гарантуючи, що їм не часто доводиться вести гроші за ці гроші. JaguarPC в середньому на 99,98% тривалості роботи протягом останніх декількох років, що ставить їх серед одних з найнадійніших веб-хостингових компаній в галузі, таких як Dreamhost, A2 хостинг та SiteGround.

Шість центрів даних, п’ять у США.

JaguarPC має декілька центрів обробки даних: п’ять у Сполучених Штатах і один у Великобританії. Це надає підприємствам можливість розміщення свого веб-сайту на сервері в межах свого регіону, що може бути корисним для підприємств, які в першу чергу обслуговують місцевих клієнтів. Він також демонструє, що мережева інфраструктура JaguarPC є великою, що зазвичай добре відповідає швидкості завантаження сторінки.

Чат в реальному часі + Підтримка телефону + Розширені форуми довідки користувачів

JaguarPC виділив значні ресурси для розробки підтримки клієнтів. Клієнти мають не лише цілодобовий доступ до чату в реальному часі, підтримки телефону та отримання електронних листів, але також доступні активні форуми користувачів та підручники для самодопомоги. Це означає, що найпоширеніші проблеми, з якими стикаються їхні клієнти, чітко проіндексовані та шукають, що дозволяє врятувати вас навіть від клопоту звернутися до служби підтримки клієнтів. Крім того, більшість їх клієнтів повідомляють, що задоволені рівнем підтримки, яку вони пропонують, і швидкістю, з якою вирішуються їхні проблеми.

Відмінні халяви та небагато продажів

Навіть основні плани JaguarPC включають безкоштовні щоденні резервні копії, використання SSL, передачі даних, створення веб-сайтів, спам-фільтр, захист паролів та управління DNS. Це доволі обширний список, і він забезпечує чистий і легкий процес перевірки, який не здивує вас розпродажами.

Недоліки хостингу JaguarPC

Число, не найбільший удар для вашого долара

У той час як JaguarPC пропонує чудову послугу та переконливу гарантію безперервного часу, їхній пакет не є особливо конкурентоспроможним, якщо ви розбивали їхні послуги долар за доларом, особливості за характеристикою. Хостинг-гіганти, такі як HostGator та GoDaddy, пропонують ті самі характеристики, а також більше халяви за дешевші. У порівнянні з іншими меншими гравцями, такі місця, як SiteGround та A2 хостинг, затьмарюють їх у відділі обслуговування клієнтів або відділах швидкості. Якщо ви дійсно переймаєтесь розтягуванням своїх грошей настільки, наскільки це піде на користь конкретних наборів функцій, JaguarPC може просто не вистачити.

Сувора політика щодо скасування

Хоча це зрозуміло, JaguarPC не пропонує найбільш симпатичну політику щодо скасування. Після закінчення терміну дії стандартної 30-денної гарантії повернення грошей, зрозумійте, що ви не отримаєте багато грошей назад для скасування. Вони не повернуть вам додаткову плату за послуги, такі як реєстрація доменних імен, лише повернуть вам плату за хостинг. Вони не повертають нічого до дати скасування – це означає, що вони не стягуватимуть кошти. Ви знайдете форму скасування в cPanel та на інформаційній панелі облікового запису адміністратора.

Нижня лінія

JaguarPC пропонує те, що, мабуть, найкраща угода про рівень обслуговування в хостинговій індустрії для безперервного часу. Крім того, вони надійні, доброзичливі, за помірними цінами та пропонують чіткий шлях до розширення плану хостингу. Це все прекрасні причини розмістити ваш сайт за допомогою JaguarPC. Однак JaguarPC легко затьмарюється, коли оцінюється поруч з деякими іншими великими гравцями. Важко отримати настільки ж джазову інформацію про повернення за безробітну роботу, як це можливо, щодо блискавичної швидкості чи неймовірного обслуговування клієнтів. І якщо справа стосується вартості долара їхніх послуг, то корпоративні господарі виграють кожного разу. Але JaguarPC – це надійний та надійний господар, який ми б із задоволенням рекомендували – якщо їхні пакети пропонують все необхідне за ціною, яку ви готові заплатити, то ми маємо відчуття, що ви будете задоволені їх послугами..

Переглянути інші функції

Запитання та відповіді JaguarPC

1. Коли компанія стартувала?

Грег Лендіс хотів створити компанію, яка б запропонувала провайдера Інтернет-послуг та веб-хостингових послуг, які відрізнялися від інших з однієї причини: винятковий сервіс та підтримка. У 1998 році народився Jaguar PC, який швидко перетворився з операції на людину до провідного провайдера, на якому розміщено понад 300 000 доменів. Вони перенесли компанію з Х’юстона в Колорадо-Спрингз у 2010 році, де зараз головний офіс компанії.

2. Щодо центрів даних?

JaguarPC пропонує чотири різні центри обробки даних, усі вони пропонують найвищий рівень якості та технологій. Три американські центри обробки даних в Атланті, Денвері та Х’юстоні пропонують корпоративні клітки, Row1-2 JPC, акуратні кабелі та додаткові комунікатори та комутатори від старої клітки. Засоби забезпечені цілодобовим відеоспостереженням та озброєною безпекою, і їх можна вводити лише з дозволом безпеки, що включає картки наближення та біометричні сканери для рук в Атланті та біометричний доступ руки в Х’юстоні. Споруди доглянуті з передовими джерелами охолодження та живлення та доступом до понад 100 перевізників.

 У центрі даних Великобританії JaguarPC забезпечує функціональний та надійний центр обробки даних про колокацію з простором для одиночних серверів та повних кабінетів. Центр обробки даних Tier 3 забезпечує 99,982 відсотка часу безперервної роботи з активною безпекою 24/7 та підстанцією на місці.

3. Як працює служба обслуговування клієнтів Jaguar PC?

JaguarPC пропонує своїм клієнтам безліч різних способів дістатися до компанії – від активних акаунтів соціальних медіа у Facebook та Twitter, де вони взаємодіють із клієнтами та обмінюються інформацією про будь-які можливі ситуації, які можуть виникнути у клієнтів. У них є блог, який пропонує покажчики, про які вам потрібно знати, вибираючи компанію веб-хостингу, а також детальну інформацію про компанію та деякі її програми та послуги. На форумі спільноти клієнти можуть обговорювати з іншими людьми та шукати інформацію про їхні ситуації, а сторінка статусу живої мережі розповідає про будь-які проблеми простою. База знань включає статті про багато найпоширеніших проблем, з якими стикаються клієнти.

Технічна підтримка доступна цілодобово, із телефонною підтримкою як у США, так і у Канаді, а також у міжнародних клієнтів, а також в чаті та системі квитків.

Хоча вони пишаються прекрасною підтримкою, хоча багато клієнтів виявили, що вони не зовсім отримують час відгуку, на який сподіваються від JaguarPC, а деякі клієнти відзначають, що для отримання квитків на отримання квитків знадобилося від 15 до 25 годин. . Коли ваш бізнес покладається на те, що ваш веб-сайт працює і працює, такий досвід простою може завдати шкоди вашій суті.

Деякі клієнти повідомили про видатне обслуговування клієнтів, повертаючи їх сайт та працюючи за лічені хвилини, а інші зазначили, що їхні сайти годинами працювали без відповіді.

4. Які види спільних планів пропонує ПК Jaguar?

JaguarPC пропонує різноманітні плани хостингу. Спільний хостинг cPanel включає встановлення в один клік для різних додатків, таких як WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 та Coppermine. У них три різні спільні плани, всі з керованим обслуговуванням.

 • Приватний хостинг ($ 3,97 / місяць для 36-місячного контракту): 35 ГБ простору SSD, 100 ГБ пропускної здатності, 25 загальних баз даних MySQL, сумісних облікових записів електронної пошти та FTP.
 • Веб-хостинг ($ 6,97 / місяць для 36-місячного контракту): 75 ГБ місця на диску SSD, 1000 ГБ пропускної здатності та передачі даних та 100 загальних комбінованих баз даних MySQL, електронної пошти та FTP-акаунтів. Цей план включає 100 припаркованих доменів, щоденне резервне копіювання, безпечний доступ SSL, RV Sitebuilder та Softaculous. Ви також отримуєте CloudFlare, SSL-сертифікат, LiteSpeed ​​та Spam Expert. За допомогою цього облікового запису налаштування безкоштовне.
 • Діловий хостинг ($ 24,94 / місяць для 36-місячного контракту): 125 ГБ пам’яті SSD, 5000 ГБ пропускної спроможності та необмежена база даних MySQL, облікові записи електронної пошти та FTP та припарковані домени. Сервери є напівприсвяченими та включають LiteSpeed ​​разом із усіма перевагами плану веб-хостингу. Ви отримуєте спеціалізовану IP-адресу, попередню програму RapidSSL, безкоштовну настройку та одну включену реєстрацію доменних імен.
5. Чи підтримує JaguarPC виділені сервери?

Виділені сервери JaguarPC пропонують 99,999 відсотків часу роботи з 10-разовою угодою про рівень сервісу. Вони пропонують чотири різні плани, усі з яких мають доступ до кореня, 10 Мбіт / с нерегульована пропускна здатність, віддалене перезавантаження, необмежений вихідний трафік. Існує платформа для розробки веб-сайтів та додатків, і ви маєте можливість впроваджувати власні ядра.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (починається з $ 127 / місяць): 4-ядерний 8 Гб DDR3 оперативної пам’яті, жорсткий диск 2 × 500 ГБ.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (починається з $ 167 / місяць): 8 МБ кеш-пам’яті з 4-х ядерними процесорами, 16 Гб оперативної пам’яті ECC, 2x 1 ТБ жорстким диском.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (починається з $ 227 / місяць): 15 Мб кеш-пам’яті з 6x ядрами, 32 ГБ оперативної пам’яті ECC, 1x 512 ГБ SSD і 1x 1 ТБ SATA жорстким диском.
 • 2x Intel E5-2620v3 (починається з 267 доларів США / місяць): 15 Мб кеш-пам’яті з 6x ядрами, 32 ГБ оперативної пам’яті ECC, 1 x 512 ГБ SSD і 1-дюймовим жорстким диском Sata 1 TB.
6. Чи пропонує JaguarPC хостинг для торговельних посередників?

Торговці JaguarPC цінують безліч рішень, які компанія пропонує для свого замовника.

Існують чотири різні плани для торговельних посередників у США та Великобританії, причому обидва плани пропонують різноманітні необмежені функції, такі як пропускна здатність, перепроданий рахунок, адреси електронної пошти, бази даних та облікові записи FTP. Усі торгові посередники також отримують такі переваги:

 • Увімкнено перевершення
 • Спеціальні сервери імен
 • CloudLinux та Litespeed
 • Швидкий SSL безкоштовно
 • Домен на все життя
 • Міграція до 25 рахунків
 • Облікові записи торговельних посередників, доменів та SSL
 • RVSiteBuilder
 • Щоденні резервні копії R1

Найбільша різниця в рівнях облікових записів полягає в тому, що облікові записи торговельних посередників найвищого рівня як в США, так і в США, наприклад, отримують 20-відсоткову знижку на перепродаж VPS та спеціалізованих серверів.

У США RZ1 становить 11,21 дол. США на місяць, коли ви попередньо сплачуєте протягом трьох років; RZ2 коштує $ 14,96 на місяць для трирічного передплаченого плану; RZ3 становить $ 22,46 на місяць при трирічному передоплаченому плані, а RZ4 коштує 29,96 доларів на місяць при попередній оплаті протягом трьох років.

7. Чи пропонує JaguarPC хостинг VPS?

Хостинг VPS в JaguarPC включає підтримку Windows, CentOS, Debian, Suse і Fedora руда на чотирьох різних повністю керованих планах.

 • 1 ($ 27 / місяць на передплаченому плані за 12 місяців): 30 ГБ місця на диску, 1,5 ГБ оперативної пам’яті, 2 ядра, 10 ТБ пропускної здатності, без плати за налаштування..
 • 2 ($ 47 / місяць на передплаченому плані за 12 місяців): 60 Гб місця на диску, 3 ГБ оперативної пам’яті, 2 ядра, 15 ТБ, без встановлення плати.
 • 3 (67 доларів США / місяць на передплаченому плані за 12 місяців): 90 Гб місця на диску, 4 ГБ оперативної пам’яті, 3 ядра, пропускна здатність 20 ТБ і без встановлення плати.
 • 4 ($ 97 / місяць на передплаченому плані за 12 місяців): 120 Гб місця на диску, 6 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядра, пропускна здатність 25 ТБ та без встановлення плати.

Ці плани включають необмежену кількість доменів, електронну пошту, бази даних MySQL та облікові записи FTP та вхідну пропускну здатність. Крім того, клієнти отримують CloudFlare, два користувальницькі IP-адреси, доступ до root та адміністратора на віддаленому робочому столі, щоденні резервні копії та панель керування – вибрано з cPanel, WHM або Plesk.

8. Мене цікавить хмарний хостинг – чи можу я це знайти на JaguarPC?

JaguarPC пропонує дев’ять різних планів хостингових хостингів, найменший починаючи з $ 32 / місяць і пропонує 2 ядра, 20 ГБ дискового простору, 1 ГБ пам’яті, 5 TH пропускну здатність, 1 VE та 2 IP адреси. . Cloud 9, з іншого боку, забезпечує 12 ядер, 370 Гб дискового простору, 16 ГБ пам’яті, пропускну здатність 30 ТБ, 8 ВЕ та 8 IP-адрес.

9. Як відбувається їх час?

У більшості компаній, що займаються хостингом, гарантовано тривалість 99,9 відсотків часу роботи, це означає, що в будь-який місяць ваш веб-сайт працює трохи менше 45 хвилин. Через це є досить багато компаній, які, якщо вони гарантують тривалість роботи, дотримуватимуться цього відсотка; як би ми хотіли знати, що наші веб-сайти ніколи і ніколи не знищуються, це не завжди реальність з технологіями. Однак JaguarPC пропонує декілька різних гарантій, зазначивши, десь на їхньому веб-сайті, що вони гарантують 99,999 відсотків гарантії, а в умовах надання послуг перерахована гарантія 100-відсоткового бездротового використання мережі, що означає, що всі маршрутизатори, комутатори та кабелі будуть функціонує цілодобово, якщо не передбачено планового обслуговування. Їх угода про рівень обслуговування зазначає, що 100-відсоткове тривалість роботи не включає програмне забезпечення на вашому сервері, збій обладнання, послуги чи демон.

Якщо мережа працює, клієнтам буде зараховано 1000 відсотків простою. Це означає, що якщо мережа не працює на одну годину, ви отримаєте кредит на десять годин простою. Щомісячний платіж буде розділений на кількість днів у місяці та 24 години на день, щоб отримати точний кредит. Щоб отримати кредит, ви повинні подати квиток протягом семи днів, включаючи номер квитка від оригінального випуску, який повідомляється у запиті.

10. Чи пропонує JaguarPC гарантію повернення грошей?

Якщо ви є спільним клієнтом хостингу з JaguarPC, ви маєте право на 45-денну гарантію повернення грошей. Це не найдовше в галузі, але, безумовно, перевершує 30-денну гарантію, пропоновану багатьма іншими компаніями. Як правило, гарантія включає лише плату за хостинг, а не витрати на налаштування, ліцензії, реєстрацію домену чи інші додатки. Ви також не маєте права на колокаційні або спеціальні сервери.

11. Чи можуть вони допомогти у переміщенні мого веб-сайту?

Багато клієнтів захоплюються сервісом, який вони отримали з переміщення своїх сайтів з одного хоста на JaguarPC, зазначаючи, що компанія здійснила безперебійний перехід, навіть коли сайти не контролювались cPanel. Це чудова новина, адже багато компаній, що займаються хостингом, допоможуть вам лише у випадку переходу одного сайту cPanel на інший. Міграція не є вільною у всіх планах, але вона включена в плани VPS та Cloud hosting, а також у деякі спільні та виділені плани сервера..

12. Чи має JaguarPC хороша швидкість завантаження сторінки?

JaguarPC не стверджує, що “чутливі” швидкі швидкості, як і багато інших хостингових компаній, m, але SSD-сервери та інтеграція CloudFlare, а також багато інших компонентів допомагають досить швидко прискорити завантаження сторінки, і, На відміну від інших компаній, JaguarPC дуже надійний і послідовний у підтримці цих твердих швидкостей. Оскільки дуже багато веб-відвідувачів очікують миттєвого завантаження веб-сайтів, гарантуючи, що ваші завантаження швидко є ключовими для успіху в Інтернеті.

13. Що встановлює JaguarPC крім змагань?

JaguarPC має суцільний масив керованих планів, і він не стягує руку і ногу, на відміну від інших компаній, які пропонують керовані плани. Вони забезпечують чіткий шлях до вдосконалення вашого плану в міру зростання вашого веб-сайту та пропонують стабільно надійну підтримку на кожному рівні. Плани містять найрізноманітніші функції, і компанія, навіть після майже 20 років, як і раніше керує та керується тією ж людиною, яка її розпочала – така довговічність і пристрасть рідкісні в наші дні.

14. Які мінуси хостингу у JaguarPC?

Є кілька ідеальних хостинг-компаній – негативні відгуки часто можуть перевершувати позитивні відгуки в багатьох галузях. Незважаючи на те, негативні відгуки JaguarPC часто обертаються у відповідь на час відгуку служби підтримки.

Вони не мають великої послідовності в просуванні своїх програм, перелічуючи різні відсотки в декількох місцях на своєму веб-сайті, а також.

Які плюси хостингу на ПК Jaguar?

Хостинг з JaguarPC відкриє двері для компанії, яка гарантує нечуваний відсоток часу роботи, і підкріпить це надзвичайно щедрою гарантією. Компанія ставить задоволення клієнтів як пріоритет, надаючи також 45-денну гарантію повернення грошей.

Вони пропонують миттєве налаштування, допомогу з міграції веб-сайтів та підтримку клієнтів на всіх рівнях, щоб переконатися, що ваш сайт швидко починає працювати і постійно працює..

Детальніше на JaguarPC.com

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map