Відгуки про хостинг Arvixe травень 2020: Чи Arvixe корисний?

Наскільки хороший хостинг Arvixe?

Arvixe – це багатообіцяюча хостинг-компанія, яка має сильний набір функцій. У них є хороші хороші речі, такі як широкий спектр хостингових планів та маса інструментів, які допоможуть вам розпочати роботу. Деякі недоліки включають поганий час очікування та повільну реакцію підтримки. Однією з найприємніших речей є погана підтримка, тому майте це на увазі, коли ви порівнюєте господарів.


Огляди Arvixe 3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (4 голоси) Плюси

 1. Багато інструментів для створення веб-сайтів
 2. Необмежена щомісячна передача даних
 3. Необмежений домен та адреси електронної пошти
 4. І сервери на основі Linux, і Windows
 5. Широкий спектр хостинг-планів

Мінуси

 1. Погана тривалість роботи
 2. Тривале обслуговування клієнтів триває час

Підтримка2.5Швидкість2.5Особливості3.5Залежність3Телевидність3.5

Наш офіційний огляд хостингу Arvixe

В один момент часу Арвікс опинився на вершині. Вони навіть були королем пагорба, що стосується PC Mag. На папері вони мають великий потенціал. Однак тестування в реальному світі говорить про те, що їм належить виконати певну роботу.

Найкращі характеристики хостингу Arvixe

Хостинг Arvixe – це один із найкращих потенційних можливостей, які ми бачили. Насправді здається, що вони мають свої речі разом, і ось чому.

Здатний інструмент для створення веб-сайтів

Вся причина, чому люди потребують хостингової послуги, полягає в тому, щоб вони могли створити веб-сайт. Коли компанія, що займається веб-хостингом, пропонує здатні інструменти для створення веб-сайтів, це ніби вони вбивають двох птахів одним каменем. Ці види інструментів особливо корисні для початківців, які ледве чистять руки. Вони сумісні з програмою Softaculous Script Installer, що означає, що ви можете встановити додатки та плагіни безпосередньо на своєму веб-сайті одним натисканням кнопки.

Необмежені щомісячні перекази даних

Багато постачальників веб-хостингу часто встановлюють обмеження на ваші передачі даних. Вони можуть або обмежити кількість адрес електронної пошти, які ви можете зареєструвати у своєму домені, скільки доменів у вас, або просто кількість даних, які ви можете передати між клієнтським комп’ютером – вашим ноутбуком, який у вас перед собою, – та їх сервером. Також відомо, що хостингові провайдери обмежують кількість відвідувачів, які веб-сайт може мати на місяць. Arvixe все це не робить – дає вам спокій з необмеженою щомісячною передачею даних. Вам не потрібно хвилюватися з приводу того, що ви переносите або наскільки великі файли – Arvixe не хвилює.

Необмежені домени та адреси електронної пошти

Можливість необмеженої передачі даних не закінчується. Arvixe хостинг також не переймається тим, скільки різних електронних адрес ви хочете зареєструвати у своєму домені. Це дає змогу надати окрему та чітку електронну адресу для кожного з ваших співробітників чи колег. Хостинг Arvixe ідеально підходить для тих, хто займається перегортанням домену. Це означає, що ви купуєте доменне ім’я і «паркуєте» його – стримуєте його і чекаєте, коли хтось купить його у вас.

Як сервери на базі Linux, так і Windows

Багато веб-хостингових компаній пропонують або сервери на базі Linux, або сервери на базі Windows, але не обидва. У кожного є плюси, і у кожного є свої мінуси. Хоча багато людей скажуть, що Linux є кращою операційною системою, більш надійною та відкритим кодом, набагато більше людей знайомі з серверами на базі Windows, а не з серверами на базі Linux. Так чи інакше, хостинг Arvixe не хвилює, з ким би ви хотіли піти, бо вони пропонують і те, і інше.

Широкий діапазон планів хостингу

Arvixe має широкий спектр хостингових планів, починаючи з найпоширенішого – спільного плану хостингу. План спільного хостингу постачається із сертифікатами SSL, які мають вирішальне значення для роботи веб-сайту електронної комерції. Наступний крок пропонує сервери виділених класів, а це означає, що у вас є власний виділений сервер для вашого бізнесу. Різниця між спільними хостинг-планами та спеціальними хостинг-планами полягає в тому, що при виділених планах хостингу весь фізичний сервер та супутні ресурси користуються вами – вони не поділяються між різними клієнтами. Між планами спільного хостингу та спеціальними планами хостингу є сервери класу VPS, які дозволяють мати власний віртуальний приватний сервер. Усі ці плани є важливими і дають можливість масштабувати свій бізнес у міру його зростання.

Нижні хостингу Arvixe

Як я вже говорив раніше, хостинг Arvixe виглядає на папері фантастично. Однак у них є деякі прогалини, які просто неприйнятні.

Поганий час

З урахуванням цих прогалин – це кількість часу, який ви можете очікувати при хостингу Arvixe. Протягом двох тижнів хостинг Arvixe знизився загалом на 29 хвилин та 41 секунду. У нас це було налаштовано так, щоб ми могли відслідковувати точну кількість часу, коли наш веб-сайт був перерваний. Образною частиною цього поганого часу роботи було те, що це було не через певну проблему. 29 хвилин і 41 секунда розповсюджувалися спорадично – кілька секунд тут за кілька секунд. Це підказує мені, що у зв’язку з нею щось не так, і в цьому винна більша проблема.

Тривале обслуговування клієнтів триває

Не так давно було проведено опитування, в якому вони запитали велику групу людей, що вони вважають, що це визначення поганого обслуговування клієнтів. Фактор №1, який змусив клієнтів покинути одну компанію та перейти до іншої, – це призупинення людей на затриманні. Люди не люблять затримуватися – особливо якщо їм потрібна підтримка. Тривалий термін обслуговування клієнтів для хостингу Arvixe – це цілком запобіжна проблема, на яку вони повинні звернути увагу.

Нижня лінія

Арвікс хостинг має великий потенціал. Насправді вони раніше були одними з найкращих. Саме зараз, під час написання цього запису в кінці 2015 року, наша рекомендація полягає в тому, щоб ви шукали деінде. Однак хостинг Arvixe має достатній потенціал та чудову історію веб-хостингу. Це змушує мене стежити за ними, щоб побачити, чи зможуть вони заповнити прогалини і стати знову зіркою, що зростає.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map