Відгуки про хостинг імен в травні 2020 року – Спільний, EasyWP та VPS

Відгуки про хостинг імен в травні 2020 року – Спільний, EasyWP та VPS

Відгуки про хостинг імен в травні 2020 року – Спільний, EasyWP та VPS

Contents

Що таке хостинг Namecheap?

Згадайте, коли GoDaddy потрапив у біду за свого засновника, який відстрілює слонів?


Ну Namecheap взяв моральну позицію і допоміг шокованим клієнтам перейти на свою платформу.

Вони йдуть, коли вам потрібно доменне ім’я, але що робити з їх хостингом?

Ця компанія була заснована в 2000 році людиною на ім’я Річард Кіркендалл, і вона є незалежною власністю та керуванням.

Протягом першої половини свого існування Namecheap займався виключно наданням реєстраторів доменних імен, але з 2007 року вони розширилися і пропонували спільний варіант хостингу. Офіси компанії Namecheap зосереджені в Лос-Анджелесі, і до цих пір вони можуть похвалитися списком клієнтів понад два мільйони.

Наскільки хороший хостинг в Namecheap?

Як випливає з назви, цей сайт відомий своїми дешевими доменними іменами.

Але зараз вони медують борсуки і заявляють про свої вимоги у веб-хостингу.

Всього 10 доларів на рік.

Провівши більше п’ятнадцяти років, компанія набула міцної репутації реєстратора домену, і сервіси веб-хостингу добре, навіть якщо вони не такі чудові, як інші сайти. Загалом, найкраще в імені Namecheap – ціна, але вони мають досить хороше обслуговування клієнтів, і вони забезпечують все необхідне для роботи та роботи вашого веб-сайту. Якщо ви шукаєте щось просте і просте, то Namecheap може стати гідним варіантом, якщо ви хочете заощадити гроші. Якщо ж вам потрібно щось більш надійне або хочете розмістити кілька сайтів або зробити щось дуже складне, то Namecheap може бути надзвичайно обмежуючим.

Див. Офіційні огляди хостингу імен сайту 3.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Економічно ефективним
 2. Гідна підтримка клієнтів
 3. Досвідчений реєстратор домену
 4. Зручний інтерфейс
 5. Надійний час роботи
 6. Пристойні особливості бізнесу

Мінуси

 1. Пропоновані обмежені можливості
 2. Ціннісні плани значно обмежені
 3. Не ідеально підходить для великих підприємств або розміщення багатьох сайтів
 4. Проблеми можуть спалахувати дещо регулярно

Підсумок Що стосується послуг веб-хостингу, Namecheap, безумовно, не входить до верхнього рівня. Однак для тих, хто шукає щось вигідне без зайвих зусиль, це може бути хорошим варіантом. Ціна – найкраща річ, але це не обов’язково означає, що вона має велику цінність. Підтримка3.5Швидкість3Особливості3Залежність4.5Трусність4

Наш офіційний огляд хостингу імен

Ця компанія була заснована в 2000 році людиною на ім’я Річард Кіркендалл, і вона є незалежною власністю та керуванням. Протягом першої половини свого існування Namecheap займався виключно наданням реєстраторів доменних імен, але з 2007 року вони розширилися і пропонували спільний варіант хостингу. Офіси компанії Namecheap зосереджені в Лос-Анджелесі, і до цих пір вони можуть похвалитися списком клієнтів понад два мільйони. Іменна книга має акредитацію ICANN.

Найкращі можливості хостингу імен

Перш ніж ми зануримось у численні проблеми, що виникають із хостингом Namecheap (на жаль, їх досить багато), почнемо з перегляду речей, які вони роблять добре. Довгий час працювати в бізнесі і мати так багато клієнтів (так вони кажуть) означає, що вони повинні робити кілька справ правильно, тому ми повинні виділити позитивні моменти, що виникають із отримання дешевого домену та веб-сайту від Namecheap.

1. Економічно

Можна вибрати чотири плани, і всі вони смішно дешеві порівняно з іншими сайтами. Там, де насправді світить Namecheap, є його вступне ціноутворення, яке починається від $ 9,88 для пакету Value. Ціновий перелік такий.

 • Значення: $ 9,88 для початку, поновлення на $ 38,88 на рік
 • Професійні: $ 19,88 для початку, $ 78,88 за рік оновлення
 • Кінцева: $ 29,88 для початку, поновлення на $ 129,88 на рік
 • Бізнес Pro: $ 19,88 для початку, $ 17,98 на місяць для поновлення

Як бачите, ви можете розпочати роботу за дуже низьку вступну ціну. Але чи багато ви отримуєте за гроші? Не зовсім. Але ми з цим підемо пізніше.

2. Швидкий і простий борт на борту

Щоразу, коли ви реєструєтесь на новому веб-сайті хостингу, ви повинні отримати всю свою інформацію та розпочати роботу. Деякі сайти можуть зробити це непотрібно складним, це означає, що якщо ви ще не знайомі з компонуванням, це може заплутатись і зайняти більше часу, ніж потрібно. Імпорт, на щастя, робить процес на борту на борту надзвичайно простим. Ви отримуєте привітання електронною поштою, як тільки зареєструєтесь, і зможете ввійти в систему негайно. Все викладено ефективно, це означає, що вам взагалі не доводиться звертатися і потрібно викликати службу підтримки.

3. Підтримка

Переглядаючи відгуки клієнтів, схоже, є певна розбіжність із системою підтримки. З одного боку, деякі користувачі стверджують, що їм дали змогу, а з іншого боку, різні люди кажуть, що підтримка клієнтів – це найкраща річ на сайті. Маючи наш обмежений досвід, ми маємо сказати, що в цілому надана послуга трохи вище середнього, час реакції порівняно швидко.

Одне, що ми б хотіли, – це якщо вони мають підтримку по телефону, але ви можете спілкуватися в прямому ефірі, а це означає, що ви повинні мати можливість вирішити свою проблему протягом години. Інший варіант – відкрити квиток, який може зайняти від п’яти годин до повного дня, залежно від обсягу клієнтів.

4. Управління веб-сайтами

Як ми вже згадували вище, Namecheap корисний лише для тих, хто не потребує великої кількості функцій або функцій на своїй сторінці. Більшість скарг, які ми бачили, були від користувачів, які хотіли інтегрувати багато доданих програм та програм у свій веб-сайт, що не ідеально підходить для цього хоста.

Якщо говорити, якщо припустити, що простота – це ваша кінцева гра, то Namecheap дійсно полегшує вам справи. Щойно ви розпочали роботу на своєму веб-сайті, зворотний кінець стає дуже мінімалістичним та зручним для користувачів, що означає, що вам не потрібна ступінь інформатики для навігації по меню. Деякі навіть можуть сказати, що це занадто просто.

5. Параметри резервного копіювання

Щоразу, коли ви керуєте веб-сайтом, ви повинні переконатися, що ви регулярно створюєте резервні копії своїх матеріалів. Однак, Namecheap знімає багато ваших вантажів з ваших плечей і створює резервні копії вашого веб-сайту два рази на тиждень. Хоча ми радимо вам робити це також самостійно, це приємна особливість, яку вони пропонують, тому якщо ви забудете це зробити, ви не зіткнетеся з часом.

6. Особливості веб-сайту

Хоча додаткові можливості, які пропонує Namecheap, обмежені в порівнянні з іншими сайтами, ті, які у неї є, є досить хорошими.

 • Softaculous: що стосується встановлення сторонніх скриптів та програм, ця програма робить речі дуже простими, дозволяючи розмістити все одним клацанням миші.
 • CloudFlare: ця стороння програма може допомогти прискорити ваш сайт і зробити вас більш мобільними. Namecheap дозволяє інтегруватися з CloudFlare для кращої продуктивності.
 • Google Apps: для всіх, хто любить Google, ви можете встановити додатки компанії на свій веб-сайт через Namecheap

7. Перебіг

Перейшовши на будь-який веб-сайт хостингу, всі вони заявляють, що вони гарантують понад 99% надійність безперервного часу. Наскільки ми могли сказати, Namecheap не пояснює, що вони можуть запропонувати, якщо цей відсотковий спад, це означає, що їх гарантія може бути просто порожніми обіцянками.

Незважаючи на це, ми не бачили жодних суттєвих проблем, пов’язаних із тривалістю роботи, тобто, здається, у них все під контролем. Більшість скарг, які ми бачили, стосувалися функцій та сценаріїв, які не працюють належним чином, але, здається, ніхто не має такої кількості проблем із режимом роботи. Звичайно, іноді трапляється таке, але загальний сайт, здається, виконує свої обіцянки.

8. Реєстратор домену

Перш за все, Namecheap стартував як реєстратор доменів, і тому такий сайт робить надзвичайно добре. Якщо ви хочете придбати домен і розмістити його в іншому місці, Namecheap робить це надзвичайно просто. Насправді багато основних сайтів користуються цією послугою, а потім переходять через інший хостинг-сайт, оскільки він настільки економічно вигідний і простий у використанні. Загалом, навіть якщо ви не використовуєте Namecheap для розміщення веб-сайтів (ви, мабуть, не хочете), це може бути приголомшливим варіантом для придбання доменів.

Недоліки хостингу Namecheap

Тепер, коли ми подивилися на позитивну сторону Namecheap, нам слід перевернути монету і побачити, що не працює. На жаль, у цьому випадку погане переважає добро, але якщо вам потрібен дешевий хостинг-сайт і у вас немає багато зайвих вимог, можливо, вам не доведеться турбуватися про будь-який із цих матеріалів.

1. Обмежені варіанти

Переглядаючи послуги хостингу, Namecheap накладає обмеження на кількість доменів і баз даних, які ви можете мати. Очевидно, що чим дешевше ваш пакет, тим менше ви отримуєте, але в цьому випадку обмеження більше, ніж ви б очікували. Ось розбивка.

 • Пакет цінності: Три домени, 20 ГБ дискового простору, п’ятдесят баз даних та п’ятдесят облікових записів електронної пошти.
 • Професійні: Десять доменів, 50 Гб дискового простору, 100 баз даних та акаунти електронної пошти
 • Кінцева: П’ятдесят доменів, 50 Гб дискового простору, 100 баз даних та облікових записів електронної пошти
 • Бізнес Pro: Дисковий простір 20 ГБ і пропускну здатність 5000 ГБ

Як бачите, ви не отримуєте стільки своїх грошей, скільки ви очікували. Однак якщо у вас не виникне жодних проблем із перебуванням під цими шапками, ви побачите, що Namecheap набагато вигідніше, ніж конкуренція. Однак ви також не отримаєте однаковий рівень функціональності та продуктивності, тож слід пам’ятати про це також.

Інша річ щодо цих шапок – це те, що вони не такі прості, як інші сайти. Оскільки ви обмежені в кожному аспекті, це означає, що вам може знадобитися оновити пакет з однієї з кількох причин. Наприклад, у вас може бути один сайт і домен, але якщо вам потрібно більше 20 Гб дискового простору, тоді вам доведеться оновити. Аналогічно, якщо вам потрібно більше баз даних, вам доведеться оновити тощо. Інші хостингові послуги розширюються, так що ви оновлюєтесь, коли збільшуєтесь та додаєте більше функцій. За допомогою Namecheap ви можете продовжувати працювати на одному веб-сайті та потребувати оновлення, незалежно від того, наскільки ви отримали великий розмір.

2. Швидкість

Ще одне головне обмеження Namecheap – швидкість, з якою він завантажує вашу сторінку. Припускаючи, що ви хочете, щоб люди переглядали ваш веб-сайт, ви повинні переконатися, що завантаження не займе багато часу; в іншому випадку ваші клієнти відскакують, перш ніж щось побачили. Таким чином, вам потрібно знайти хостингову службу, яка може забезпечити, що ваш сайт швидко з’явиться, незалежно від того, який пристрій використовується.

У цьому плані Namecheap не так вже й великий. Знову ж таки, якщо у вас є проста сторінка без великої кількості графіки або складних додатків, вам, мабуть, не доведеться турбуватися. Але якщо ваш сайт починає мати додаткові функції або функціональні можливості, можливо, у вас виникнуть проблеми. Загалом, Namecheap ніде не так швидко при завантаженні сторінки, як конкуренція.

3. Гарантія повернення грошей

Хоча це не завжди найкращий показник сили компанії, один із способів зрозуміти, наскільки надійним буде бізнес, – пропонують вони гарантію повернення грошей чи ні. Це означає, що компанія стоїть за своїм продуктом на 100%, що дає клієнтам відчуття безпеки та комфорту.

Зважаючи на це, Namecheap надає таку гарантію, але вона є надзвичайно обмеженою за обсягом. Більшість хостинг-сайтів, які пропонують таку угоду, будуть робити це протягом тридцяти днів. Тут у вас є лише два тижні, щоб вирішити, чи правильно це для вас, чого в нашій книзі недостатньо часу. Таким чином, ми мусимо перелічити це як негативне, оскільки, здається, сайт сподівається залучити новачків, які не знають, що два тижні занадто короткі, щоб оцінити хостинг-компанію. Якби Namecheap були більш впевнені у своїх послугах, то вона запропонувала б принаймні тридцять днів.

4. Лише Linux

Хоча цього обмеження не обов’язково достатньо для засудження сайту, варто зазначити, що Namecheap пропонує лише послуги для Linux, тобто користувачі Windows або Mac не пощастили. Примітно, що цей сайт полягає в тому, що цей сайт, здається, орієнтований на користувачів, які вперше не користуються Linux, щоб створити свою сторінку. Тим не менш, саме це може запропонувати сайт.

Нижня лінія

Загалом, дивлячись на всі плюси і мінуси, ми повинні сказати, що єдине, що має намір Namecheap, це те, що вони мають нижчі ціни, ніж конкуренція. Якщо ви хочете покластися на цю компанію для зберігання вашого домену, то ми настійно рекомендуємо робити це, оскільки саме це робить найкраще. Однак, що стосується хостингових послуг, у Namecheap є занадто багато проблем, щоб зробити його життєздатним рішенням.

Однак, якщо ви є типом людини, яка набагато більше переймається ціною, ніж продуктивністю, ви можете дати шанс Namecheap. Однак нижчі ціни не означають кращої вартості, а це означає, що ви можете отримати набагато кращі функції та функціональність за трохи більше грошей, і вам не доведеться боротися з будь-якими головними болями далі вниз..

Коротше кажучи, Namecheap вийшов відмінним реєстратором домену, а потім вирішив спробувати свої сили на веб-хостингу. Однак, оскільки це не було первісною метою, сайт не спеціалізується на хостингових послугах, що означає, що він має низьку продуктивність.

Суть полягає в тому, щоб купити свій домен тут, але розмістити його в іншому місці.

Переглянути інші функції

Поширені запитання про хостинг імен

Якщо ви все ще стоїте на огорожі щодо Namecheap або думаєте підписатися з ними, то ось декілька поширених питань, які виникають у людей щодо служби. Якщо ви не можете знайти тут те, що шукаєте, радимо зв’язатися безпосередньо з веб-сайтом. Вони повинні мати можливість відповідати на всі ваші запитання, хоча ви повинні пам’ятати, що вони намагатимуться вам продати пакет, так що це може звучати краще, ніж є насправді.

Чи можете ви розміщувати кілька веб-сайтів через Namecheap?

Так, можна, хоча кількість вас обмежена. Однак слід пам’ятати про те, що ви обмежені дисковим простором та базами даних, тобто навіть якщо ви розміщуєте лише два сайти, вам, можливо, доведеться перейти на більш високий рівень, щоб забезпечити більше зберігання даних. Тим не менш, Namecheap дозволяє розміщувати як мінімум три сайти і не більше п’ятдесяти.

Який тип хостингу доступний?

Namecheap пропонує чотири різних типи хостинг-послуг. Спільні, торговельні посередники, VPS та спеціалізовані сервери.

Чи пропонує сайт безкоштовні домени, якщо ви підписалися на його хостинг-план?

Ні, Namecheap не надає безкоштовних доменів. Оскільки це почалося як реєстратор, вам доведеться купувати свої домени окремо. На щастя, вони дуже економічно вигідні.

Чи є приховані збори?

На щастя, Namecheap дуже впевнений у своїх цінах та витратах, що означає, що ви не повинні знаходити жодних зборів, які не були перелічені та не показані вам перед тим, як зареєструватися..

Чи можу я розмістити електронну пошту через Namecheap, якщо у мене немає веб-сайту?

Так, сайт пропонує спеціалізовані хостингові послуги. Ви можете отримати дисковий простір та сховище файлів для своїх електронних листів, а також захист від спаму.

Чи пропонує Namecheap гарантія повернення грошей?

Так, але він діє лише чотирнадцять днів (два тижні). Однак якщо ви вибираєте виділений серверний план, то у вас немає цього варіанту. Крім того, якщо ви стягуєте додаткові збори протягом перших двох тижнів, вони не будуть повернені.

Цей веб-сайт пропонує різні структури платіжних планів?

Так, Namecheap дуже різноманітний щодо того, як ви можете платити за його послуги. Ви можете платити щомісяця, щорічно, дворічно або навіть трирічно, якщо хочете. План Business Pro, однак, доступний лише для щомісячного поновлення, тому ви не можете передоплатити за цілий рік. Загалом, чим більше ви витратите на передову, тим більше заощадите в довгостроковій перспективі.

Щодо того, як можна платити, сайт бере всі основні кредитні картки, а також PayPal і навіть BitCoin.

Які типи варіантів підтримки клієнтів має Namecheap?

Основний спосіб зв’язатися з командою підтримки – через систему квитків або відкривши чат в реальному часі. Наразі у них немає телефонних послуг. Ви також можете пройти через базу знань сайту, щоб знайти відповіді на поширені проблеми.

Де розташовані центри обробки даних Namecheap?

Вони мають численні місця в Північній Америці, такі як Даллас, Фенікс та Атланта. Штаб-квартира сайту знаходиться в Лос-Анджелесі. Також у Namecheap є центри обробки даних у Великобританії та Європі, якщо ви перебуваєте за межами США.

Чи має Namecheap надлишки для своїх центрів обробки даних?

Так, як і на всіх хостинг-сайтах, у Namecheap є надлишки для живлення, функцій безпеки та мереж.

Чи надає сайт гарантію на його тривалість роботи?

Якщо у вас є спільний або виділений серверний план, тоді Namecheap пропонує 100% гарантію безперервного часу. Якщо ви отримаєте план реселера або VPS, то цей відсоток падає до 99,9%. Якщо у вас виникне щось менше, ви можете мати право на продовження циклу. Ви повинні подати квиток протягом десяти днів, щоб отримати право.

Чи пропонує Namecheap необмежені плани?

Так, пара запропонованих планів має необмежену пропускну здатність та дисковий простір. Але ви повинні заплатити за це премію.

Чи має Namecheap власну систему панелі управління?

Ні, на сайті використовується cPanel, який є галузевою системою управління вашим веб-сайтом.

Чи резервний сайт створює резервну копію моїх даних?

Так, ви отримуватимете резервні копії двічі на тиждень, хоча сайт каже, що це “лише для реставрації”. Це означає, що вам слід створити резервну копію самостійно. Ви можете безкоштовно запитати додаткові резервні копії у Namecheap.

Яку мову програмування прийнято на цьому веб-сайті?

Namecheap дійсно дозволяє багатьом галузевим програмам інтегруватися у ваш веб-сайт. Головні імена – MySQL, Perl, Ruby on Rails та PHP.

Чи можу я перенести свій домен або веб-сайт у Namecheap?

Так, ти можеш. На сайті є команда з переходу, яка допоможе вам принести будь-які існуючі доменні імена та веб-сайти, які ви маєте, на їх сервери. Найкраще, якщо ваш старий хост мав іншу настройку панелі управління, Namecheap зробить його сумісним із cPanel. Ви можете передати весь наявний матеріал незалежно від того, який план ви вибрали.

Якщо я новачок у створенні веб-сайту, чи пропонує Namecheap інструменти, які допоможуть мені?

Так, ви можете знайти безліч галузевих інструментів, які допоможуть вам легко створити веб-сайт. Найпоширенішими є WordPress, Joomla та Drupal. Ви можете налаштувати все одним натисканням кнопки за допомогою Softaculous. Ці інструменти працюють, незалежно від того, починаєте ви простий блог або налаштовуєте інтернет-магазин.

Які параметри безпеки надає Namecheap?

Поки сайт захищає вашу інформацію лише через брандмауер. На сайті також є власна команда з безпеки, яка буде стежити за будь-якими проблемами.

Чи можу я надати потокове відео на своєму веб-сайті через Namecheap?

Так, але це потрібно зробити через VPS або виділений серверний план. Якщо ви користуєтесь спільним хостинг-пакетом, ви не можете передавати відео, оскільки це вплине на швидкість сервера.

Детальніше на NameCheap.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector