Відгуки про хостинг iPage: брудний дешевий хостинг за $ 1,99 / місяць – травень 2020 року

Відгуки про хостинг iPage: брудний дешевий хостинг за $ 1,99 / місяць – травень 2020 року

Відгуки про хостинг iPage: брудний дешевий хостинг за $ 1,99 / місяць – травень 2020 року

Contents

iPage: дешево і брудно

Певним чином ми любимо, наскільки прямий iPage.


Я маю на увазі $ 1,99 на місяць за хостинг?

Це майже безкоштовно.

дешевий скріншот хостингу ipage

дешевий скріншот хостингу ipage Я маю на увазі, що це досить доступно.

Ви не можете очікувати світу від господаря такого дешевого, і якщо це зробити, давай.

Компанія iPage, заснована в 1998 році, є веб-хостинговою компанією, яку придбала Endurance International Group (EIG) у 2009 році. Компанія зі штаб-квартирою знаходиться у Берлінгтоні, штат Массачусетс. (Нудні факти, які ви можете знати).

Тепер захоплюючі речі – чи варто того?

Наскільки хороший хостинг iPage?

iPage не особливо швидкий або надійний, їх функції можуть бути заплутаними, а обслуговування клієнтів – не світового класу.

Але сказане, вони неймовірно дешеві. За $ 1,99 / місяць за їх найпростіший план (за перші 12 місяців) важко поскаржитися на будь-які недоліки в обслуговуванні. Ми майже завжди рекомендуємо заплатити трохи більше за кращий продукт, але якщо ваш бюджет дуже низький, то iPage може бути просто господарем, який вам потрібен. Просто будьте готові керувати своїми очікуваннями.

Дивіться офіційний сайт

Наш огляд хостингу для експертів iPage

Цілком ймовірно, що ви ввімкнули iPage через їх шалено дешеві вступні ціни в розмірі 1,99 долара на місяць для спільного хостингу.

Нічого собі – це симпатичні бонкери.

Щонайменше одного високого латте на місяць, ви отримуєте сервер на півдорозі по країні, який збирається розмістити ваш веб-сайт для вас 24/7, що обслуговується експертами-фахівцями.

Серйозно, це якийсь дешевий хостинг.

Звичайно, супернизькі ціни є настільки ж вагомою причиною, як і будь-яка покупка хостинг-плану.

Ви, як споживач, визначати вартість товару. І ми повинні допомогти вам зважити плюси і мінуси! Якщо коротко, ми вважаємо, що iPage залишає бажати кращого з точки зору швидкості, надійності та підтримки. Але, маючи безліч необмежених функцій та інструментів веб-побудови, які ідеально підходять для початківців, дешеві вступні ціни можуть просто зробити цей пакет саме тим, що ви шукаєте.

Кращі характеристики хостингу iPage

Існують певні переваги хостингу з iPage, що перевищує надто дешеві вступні ціни, але почнемо з цього.

1) Ціни на iPage – Дурне дешеве (з 3-річним зобов’язанням)

Хоча більшість стандартних спільних хостинг-планів потрапляють у діапазон $ 4-12 / місяць, підписання на iPage коштує всього 1,99 долара на місяць протягом перших 3 років хостингу. Це ставить їх до тієї ж цінової точки, що і WebHostingPad (1,99 долара на місяць, навіть після перших 12 місяців), хоча ми раді повідомити, що послуги iPage надійніші.

Ця вступна пропозиція заманює тонн клієнтів, але ці клієнти можуть не бути такими, коли їх перші 36 місяців закінчуються. Основний план є їх єдиним спільним хостинговим планом, і він набирає ракет до 7,99 дол. США на місяць на 4-му році, що ставить їх прямо в середній діапазон спільного хостингу.

Однак, якщо ви тестуєте короткострокові проекти, iPage може насправді добре підходити. До того моменту, коли закінчиться перший період, ви будете добре уявляти, чи достатньо ви щасливі, щоб продовжувати надавати послуги.

Крім того, iPage фактично дозволяє платити щомісяця, коли занадто багато хостів рекламують свої щомісячні ціни, але просять платити за рік, два роки або три роки. У порівнянні з оплатою за рік та за 1 та 1 рік, або три роки наперед за DreamHost, виставлення рахунків iPage щомісяця на місяць є надзвичайно освіжаючим для прихильників телефонів там.

2) Необмежений домен під одним обліковим записом

iPage дозволяє вам зареєструвати необмежену кількість доменів під одним обліковим записом. Крім того, вони надають вам один безкоштовний домен, коли ви реєструєтесь як новий користувач. Звідти ви можете безкоштовно додати стільки доменів під один дах, скільки захочете. Щоб ще більше скористатися цією функцією, у кожного домену може бути стільки піддоменів, скільки вам потрібно.

Є багато людей, які займаються перегортанням доменів. Для цього домени потрібно придбати та припаркувати. iPage знає цю бізнес-модель і дозволяє вам паркувати стільки доменів, скільки вважаєте за потрібне.

І при $ 1,99 на місяць, чим більше доменів ви розміщуєте, тим солодше стає ця угода. Ваша вартість за домен може стати в значній мірі незначною.

3) Параметри безпеки iPage є суцільними

План хостингу Evey iPage поставляється із захисним програмним забезпеченням SiteLock. SiteLock виконує все необхідне з базового плагіну безпеки, включаючи брандмауери, сканування та видалення зловмисних програм, захист DDoS і навіть буде працювати, щоб видалити вас із чорних списків. Крім того, ви отримаєте безкоштовні щоденні резервні копії, які можна відновити. Це дуже приємний бонус, за який платить занадто багато компаній. З іншою компанією, що належить EIG, HostGator, резервні копії проводяться лише щотижня, і вони стягують з вас 15 доларів за відновлення.

4) Підтримувані додатки сторонніх програм + халяви

iPage безперешкодно інтегрується з безліччю звичних сторонніх додатків, що робить їх відмінним вибором для початківців. Ви можете легко включати додатки, такі як Google Analytics, Paypal і WordPress, і процес установки є простим. Мабуть, це не те, що буде хитати досвідчених розробників та веб-майстрів, які заробляють на життя, налаштовуючи ці речі, але ми аплодуємо iPage за те, що процес не залякує невідомих.

Крім того, підписка на iPage включає в себе купу рекламних кредитів для Google, Yahoo та Bing; приємний привілей, щоб бути впевненим.

5) Інструменти побудови сайтів для перетягування та перетягування для початківців

Плани хостингу iPage включають в себе розробник веб-сайтів Weebly, що є надзвичайно простим та інтуїтивно зрозумілим способом перетягування та виготовлення веб-сайту. Хоча вам не потрібно знати CSS, щоб завантажити безкоштовну тему WordPress, багато початківців веб-майстрів швидше мають можливість вручну вносити зміни в макет свого веб-сайту вручну. Включення Weebly у свою платформу робить iPage чудовим вибором для веб-майстрів, які не мають супер технологій, але хочуть здійснювати певний контроль над дизайном свого сайту..

Ми перериваємо це повідомлення дампом даних про всі функції.

Недоліки хостингу iPage

Більшість цих недоліків важко поскаржитися, якщо ви розглядаєте лише вступне ціноутворення. Але якщо ви плануєте залишатися з iPage більше року, уважно зверніть увагу на ці проблеми. Вони зберігатимуться навіть після того, як ваш план хостингу підвищиться на 600%.

1) Дуже повільний час завантаження сторінки

Оцінки iPage в нижній третині всіх веб-хостів, які ми перевірили на час завантаження сторінки, із середніми показниками від 1100 до 1600 мс (порівняно із середнім показником в 700 700 м). І це не мала справа. Поражає кількість відвідувачів зі своєї сторінки, якщо вона не може швидко завантажити, що є повним вбивцею, якщо вам потрібно, щоб вони витратили гроші на ваш сайт.

Це слід уважно розглянути, якщо ви плануєте розмістити свій сайт за допомогою iPage. Якщо ви дійсно використовуєте це вступне ціноутворення, ми рекомендуємо замість цього хостинг 1and1, який має ще дешевший ($ .99 / місяць) пакет вступу та завантаження сторінки в рази ближче до середнього. Але якщо ви дійсно визначаєте пріоритетність швидкості, радимо поглянути на DreamHost (чиє щомісячне ціноутворення схоже на тарифи оновлення iPage) або A2 хостинг (найшвидший на ринку з конкурентоспроможними цінами).

2) Нижче середнього часу

Окрім повільної швидкості завантаження, iPage – одна з менш надійних опцій, доступних з точки зору тривалості роботи. Хоча галузевий стандарт складає 99,99% тривалості роботи (що означає 8,76 години простою на рік), iPage знижується майже втричі частіше, ніж більшість інших господарів на ринку. Це жахлива новина для сайтів електронної комерції чи насправді будь-якого сайту, який конвертує відвідувачів у готівку.

Цей час простою – це червоний прапор для будь-якого хоста, який стверджує, що пропонує необмежену кількість доменів та дискового простору. Якщо їх сервери навіть не можуть надійно стояти, тоді жодного способу їх обладнання не вистачить, щоб ви могли коли-небудь скористатися «необмеженим» простором. Теоретично, ви ніколи не можете відмовитися, але тільки тому, що доставка буде настільки повільною, ви ніколи навіть не матимете шансу досягти межі.

3) Немає приватно зареєстрованих доменів

Ми з подивом виявили, що ви не змогли приватно зареєструвати домени за допомогою хостингу iPage. Нас здивувало наше здивування – той факт, що так багато інших хостинг-компаній надають вам цю можливість. Без можливості приватної реєстрації ваших доменів ви не можете уникнути переліку в базі даних WHOIS. Це робить вашу всю операцію набагато більш сприйнятливою до спамерів або інших небажаних організацій, які можуть легко і легко отримати ваші контактні дані з бази даних.

4) Служба обслуговування клієнтів iPage – тони перебоїв

Хоча ми раді повідомити, що обслуговування клієнтів iPage є досить доброзичливим та корисним у нашій взаємодії з ними, будьте готові до припинення. Як в онлайн-чаті, так і по телефону, затримки та переривання зв’язку часті, а іноді на прості запитання може знадобитися до 20 хвилин, щоб отримати задовільну відповідь.

iPage розміщує понад мільйон веб-сайтів, а відгуків клієнтів про них багато. Як і у багатьох компаніях, придбаних EIG, у скаргах щодо обслуговування клієнтів після придбання, як правило, спостерігається помітний сплеск. Дотримуйтесь цих знань як завгодно.

5) Використовує vDesk замість cPanel

Хоча cPanel аж ніяк не ідеальний, це галузевий стандарт чомусь. Завдяки безлічі ресурсів в Інтернеті про те, як максимально використати її, та безперебійних передачах між хостами, які її використовують, це простий вибір для веб-хостингу. На жаль, iPage замість цього використовує vDesk як панель приладів. vDeck незграбний і менш інтуїтивний, а також має менше ресурсів, доступних в Інтернеті, щоб допомогти вам вирішити проблеми. Враховуючи дорогі тарифи на оновлення iPage, дещо неприємно, що cPanel не стає стандартним. Навіть ультра-дешевий WebHostingPad пропонує cPanel.

6) Вони справді роблять лише спільний хостинг

Подивіться, вони пропонують деякі інші плани, такі як VPS хостинг, присвячений хостинг та хостинг WordPress – але насправді цілий їхній сайт спрямований на те, щоб ви потрапили в цей солодкий дешевий $ 1,99 / місячний план.

Невелика спроба хостингу WordPress.

Як ви бачите вище, вони kiiiindddaa намагаються запропонувати хостинг для WordPres.

Але їхнє серце не в цьому.

Нижня лінія:

iPage ринків для початківців, і вони справді роблять прекрасну роботу, гарантуючи, що початківці веб-майстри мають усі необхідні інструменти для створення робочого веб-сайту.

І з такими низькими вступними цінами, не дивно, що так багато людей охоче скачуть на борту своїми послугами. Але в перспективі стрімкі темпи оновлення не є вартістю пропонованих послуг. Є хости з кращим обслуговуванням клієнтів, швидкістю, режимом роботи та функціями для частки стандартної щомісячної ціни iPage.

Звичайно, вони можуть бути не такими дешевими після реєстрації, але ми радимо заплатити трохи більше, щоб уникнути довгострокових розладів.

Наша рекомендація? Ви все ще можете отримати цінні ціни за долар протягом перших 3 років за допомогою SiteGround – і отримати винятково кращі функції.

Див. Огляди офіційних сайтів iPage 3.5 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Супер дешевий хостинг
 2. Необмежений домен на одному акаунті
 3. Халяви, як доменне ім’я та кредити AdWords

Мінуси

 1. Випуск приватно зареєстрованих доменів
 2. Домен, сприйнятливий до спамерів
 3. Використовує vDeck замість cPanel
 4. Повільний час завантаження сторінки, не вражаючий час роботи

Підтримка3Speed3Особливості3Value4.5Світлість4

Запитання щодо хостингу iPage & Відповіді

Що таке хостинг iPage?

Хостинг iPage – постачальник послуг веб-хостингу, який надає користувачам необхідні інструменти для створення онлайн-присутності для їхньої компанії. Він має безліч надійних та сучасних функцій, що допомагають створювати веб-сайти, дозволяючи бізнес-лідерам краще розвивати ринок та розвивати свої компанії в цифровому світі сьогодні.

Які основні особливості хостингу iPage?

Хостинг iPage має безліч основних функцій, в тому числі

 • Безкоштовний домен “.com” для веб-сайту вашої компанії
 • 24/7 обслуговування клієнтів та технічна підтримка
 • Необмежений трафік на ваш веб-сайт, електронні листи та бази даних
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Інтеграція WordPress
Скільки людей використовують хостинг iPage?

На сьогодні iPage хостинг розміщує понад мільйон веб-сайтів для людей та компаній у всьому світі.

Які особливості я отримую під час оформлення рахунку на хостингу iPage?

Оформлення облікового запису на хостингу iPage отримає веб-розробників, маркетологів чи лідерів бізнесу безліч спеціальних переваг, пільг та привілеїв. Плани з хостингом iPage оснащені повним набором спеціальних функцій, які розроблені не лише для створення веб-сайтів, але і для розвитку компанії на цифровому бізнесі. Іншими словами, акаунти та плани з хостингом iPage будуть створювати та продавати веб-сайт компанії різними способами та для різних типів інтернет-бізнесу, таких як збільшення кредитів пошукових систем і рейтингів, які покращать щоденний привід трафіку, а також допоможуть -комерційний бізнес росте, будуючи для них безкоштовні інтернет-магазини.

Обліковий запис або план із хостингом iPage включає основні функції, такі як:

 • Необмежений обсяг диска
 • Масштабована пропускна здатність
 • Дозволено необмежену кількість доменних імен
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Безкоштовний домен більше року (вартість до 14,99 дол. США)

Інші набори спеціальних функцій, які постачаються з обліковим записом на хостингу iPage, включають:

 • Інструменти проектування та будівництва
 • До 6 сторінок програми розробки веб-сайтів Weebly
 • Оптимізований конструктор сайтів, який працює на мобільних пристроях
 • Встановлення WordPress одним клацанням кнопки миші
 • Сотні тем і шаблонів на вибір
 • Розміщення утиліт та налаштувань
 • Файловий менеджер
 • FTP Manager
 • Безпечний FTP
 • Спеціальні сторінки з помилками
 • Маркетинг веб-сайту
 • Пропозиція Google Adwords у розмірі 100 доларів США (лише для США)
 • $ 100 у пошуковому кредиті для Bing
 • Безкоштовний перелік на YellowPages.com
 • Один безкоштовний номер телефону (лише для США)
 • Доступ до сотень путівників онлайн-маркетингу
 • Інтернет-продаж
 • Працює з веб-сайтами електронної комерції
 • Безкоштовний інтернет-магазин для роздрібної торгівлі
 • Легка установка одним клацанням миші
 • Інтеграція PayPal
 • Кошик для покупок AgoraCart
 • Управління електронною поштою: надсилання та отримання
 • Налаштована електронна адреса, яка постачається разом із вашим веб-доменом
 • Перевірте електронну пошту онлайн або через мобільні пристрої за допомогою Webmail
 • Переадресація електронної пошти
 • Світового класу та сучасної технології
 • Поліпшений пакет безпеки вартістю до 100 доларів
 • vDeck панель управління
 • 24/7 моніторинг мережі
 • Статистика відвідувачів
 • Звітність про трафік сайту
 • Обслуговування клієнтів та технічна підтримка
 • Центр продажу квитків та онлайн-довідковий центр
 • Покрокові навчальні посібники
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Цілодобова підтримка телефону та чату
Наскільки швидко та просто створити веб-сайт на хостингу iPage?

Створити веб-сайт на хостингу iPage дуже швидко і просто. Веб-розробники, маркетологи та лідери бізнесу можуть швидко створювати веб-сайти, використовуючи прості у використанні та перетягуванні веб-програми та програми дизайну, такі як Weebly Website Builder. Вони також можуть залучати більше відвідувачів і створювати більше трафіку на своєму веб-сайті за допомогою повного і всебічного маркетингового набору, а повністю завантажений хостинг навіть постачається з однією безкоштовною реєстрацією доменних імен, щоб зробити весь процес вибору та створення домену набагато менш складним і стресовий.

Скільки коштує підписатися на план або рахунок на хостингу iPage?

Реєстрація в обліковому записі та плані за допомогою хостингу iPage – напрочуд доступна, наскільки це стосується планів і постачальників хостинг сайтів. Зазвичай iPage хостинг постачається зі звичайною щомісячною підпискою безкоштовно 11,95 дол. США на місяць, але на даний момент iPage хостинг пропонує знижку в Інтернеті до 1,99 долара на місяць.

Як мені можуть допомогти команди з обслуговування клієнтів та служби технічної підтримки на хостінгу iPage мені зі створення мого веб-сайту чи розібрання їх сервісу?

Хостинг iPage підкріплений спеціальною та нагородженою командою кваліфікованих експертів із веб-розробок та веб-служб хостингу, які можуть допомогти веб-розробникам компанії, маркетологам та бізнес-лідерам вирішити будь-яку проблему, коли справа стосується створення, розробки та проектування своїх веб-сайтів та маркетинг та вирощування своїх товарів, брендів чи послуг в Інтернеті. Служби обслуговування клієнтів та технічна підтримка iPage хостингу можуть допомогти користувачам майже в чому завгодно, від управління обліковим записом та доменом до дизайну веб-сайтів, від того, як з’ясувати, як найкраще використовувати наявні інструменти SEO маркетингу, до того, як продавати електронну пошту та багато іншого. До них можна дістатися за номером 877-472-4399.

Я власник малого бізнесу. Чи може хостинг iPage допомогти мені розрости свій малий бізнес?

Хостинг iPage може допомогти будь-якому бізнесу розвиватися – великим чи малим. Але власники малого бізнесу та менеджери отримують особливі переваги, оскільки малому бізнесу потрібна найбільша допомога в розвитку бізнесу. Компанія iPage хостинг розуміє, що для власників малого бізнесу веб-сайти часто є першим (і найважливішим) способом зв’язку з потенційними клієнтами, і що побудова сильної присутності в Інтернеті – це те, як вони можуть переходити від малого до великого, саме тому iPage хостинг забезпечує підвищення сучасне та світове створення контенту та інші веб-розробки та інструменти інтернет-маркетингу для власників малого бізнесу. Завдяки цим інструментам для створення контенту, хостинг iPage допоможе власникам малого бізнесу створити чіткий, ефективний та узгоджений з баченням, голосом, цілями та місією своєї компанії так, щоб вони змогли ефективніше створити потужний та переконливий інтернет-бізнес, який буде залучати потенційних клієнтів, зробіть їх більш зв’язаними і, нарешті, допоможіть їм розвиватися та продавати свій бізнес в Інтернеті.

Що станеться, якщо я вирішу скасувати свій обліковий запис або запланувати план iPage hositng?

Якщо ви вирішите скасувати свій обліковий запис або план підписки за допомогою хостингу iPage, то важливо зазначити, що вступні ціни, зазначені на цих акаунтах і планах підписки, є лише на перший термін служби, і тому автоматично поновлюються незалежно від звичайна ставка є. Якщо особа чи компанія зареєстрували безкоштовний домен через хостинг iPage, і вони вирішили, що хочуть скасувати свій рахунок, тоді їм доведеться сплатити безвідшкодову доменну плату в розмірі 15 доларів, якщо вони захочуть зберегти свій домен.

Чи пропонує хостинг iPage як сервіси веб-хостингу на основі Windows, так і Linux?

Ні, хостинг iPage пропонує лише веб-хостинг на основі Linux.

Чи пропонує iPage хостинг керовані або виділені сервери веб-хостингу

Хостинг iPage пропонує як повністю керовані, так і спеціалізовані послуги хостингу веб-серверів.

Я студент, або я керую школою чи некомерційною організацією. Чи пропонує iPage хостинг для мене спеціальні знижки або інші послуги та підписки?

Ні, знижки, акції та інші особливості та деталі плану підписки є загальними та універсальними. Вони будуть однаковими для студентів, шкіл та неприбуткових організацій, як для досвідчених бізнес-лідерів або більш традиційних комерційних підприємств та послуг.

Скільки адрес електронної пошти може підтримувати iPage хостинг?

За загальним TOS, хостинг iPage дозволяє необмежену кількість адрес електронної пошти та облікових записів, а також необмежений простір для зберігання на повністю керованих та виділених серверах веб-хостингу, що означає, що ви можете розміщувати та керувати кількома веб-сайтами для декількох компаній на одному сервері або на декількох домени (оскільки домени також необмежені), не турбуючись про те, що не вистачить місця для зберігання чи електронних адрес та облікових записів, які ви можете створювати, розробляти та керувати за допомогою хостингу iPage.

Чи пропонує хостинг iPage щомісячні послуги або лише мінімальний контракт?

Компанія iPage хостинг пропонує щомісячні плани передплати без будь-якого виду договорів, включаючи мінімальні договори. Однак важливо відзначити, що хостинг iPage запропонує вищі ціни за триваліші умови обслуговування.

Чи пропонує iPage хостинг послуги Virtual Private Server або VPS?

Так, хостинг iPage пропонує віртуальний приватний сервер або VPS-сервіси з широким спектром варіантів, розроблених і розроблених для задоволення будь-яких потреб клієнта, незалежно від того, наскільки унікальний чи складний.

Які мови пропонуються службою підтримки клієнтів та технічною підтримкою iPage hosting, а також які мови програмування підтримують їхні послуги?

Хоча це постачальник послуг веб-хостингу, який обслуговує веб-сайти з усього світу, хостинг iPage пропонує англійську мову лише тоді, коли мова йде про їх обслуговування клієнтів та технічну підтримку. Що стосується мов програмування, платформа та сервіси iPage хостингу підтримують PHP та Perl.

Де знаходиться розміщення хостингу iPage і де розташовані їх центри обробки даних?

Хоча це глобальна платформа веб-хостингу, iPage хостинг розташований у Сполучених Штатах зі штаб-квартирою в Берлінгтоні, штат Массачусетс. Крім того, їхні центри обробки даних, які є найсучаснішими, розташовані в Бостоні, штат Массачусетс, який знаходиться недалеко від міста Берлінгтон.

Чи є у iPage хостингу доступні варіанти перепродажу?

Залежно від того, що конкретно шукають клієнти, хостинг iPage пропонує широкий вибір опцій реселерів для веб-хостинг-програм, доступних для всіх клієнтів, незалежно від їх конкретних абонентських планів або типу та розміру їх бізнесу.

Чи зможуть команди для обслуговування клієнтів та служби технічної підтримки iPage хостингу допомогти мені перенести існуючий веб-сайт або доменне ім’я до їхніх служб?

Хоча команди із обслуговування клієнтів та технічної підтримки iPage хостинг можуть допомогти клієнтам у повному перенесенні будь-яких файлів для самоміграції, проте вони не зможуть повністю допомогти їм упродовж усього процесу, оскільки в хостингу iPage на даний момент немає жодного доступного та спеціалізованого веб-сайту та послуги міграції доменних імен. Однак, сервісні служби клієнтів та служби технічної підтримки iPage hosting зможуть запропонувати підтримку, форум та достатню базу знань для подальшої допомоги під час самого процесу міграції..

Які програми підтримує хостинг iPage?

Домени та сервери хостингу iPage підтримують WordPress та Joomla, хоча для Joomla файли повинні бути переміщені особисто та вручну (на щастя, допомогу можна швидко та легко знайти за допомогою служб підтримки клієнтів та служб технічної підтримки, форумів та доступних онлайн-підручників). Хостинг iPage не підтримує Magento, але клієнти все одно можуть встановити Magento, оскільки передумови для установки Magento доступні на їх платформі. Хостинг iPage також є підходящим хостом для веб-сайтів електронної комерції, оскільки вони пропонують безліч функцій, характерних для веб-сайтів електронної комерції, таких як SSL, кошики для покупок і обробка платежів через безпечні сайти, наприклад PayPal.

Які варіанти оплати пропонує iPage і які типи оплати вони приймуть?

Хостинг iPage приймає основні кредитні картки, такі як Visa, MasterCard, American Express та Discover. Вони також приймають платежі через PayPal.

Чи безпечний хостинг iPage? Наскільки безпечним є хостинг iPage?

Так, хостинг iPage дуже безпечний і безпечний у використанні. Хостинг iPage пропонує функцію «посилений набір безпеки» для всіх їхніх планів, продуктів та послуг. Незалежно від того, який тип облікового запису чи план підписки, клієнтам ніколи не доведеться турбуватися про порушення своїх доменів, зламування веб-сайтів або будь-які інші загрози та порушення кібербезпеки через хостинг iPage.

Чи буде iPage хостинг пропорційним на час простою та чи мають вони гарантію тривалості?

Хостинг iPage пропонує гарантії повернення грошей, засновані на задоволеності клієнтів, але вони прямо не обмежують це робочим часом.

Як порівняння iPage хостингу порівняно з іншими платформами та постачальниками послуг веб-хостингу?

У порівнянні з конкурентами постачальників веб-хостингових платформ – SiteGround, BlueHost, Arvixe, хостинг Inmotion, DreamHost та A2 хостинг – хостинг iPage дуже добре порівнюється, оскільки він є одним із найкращих рейтингових та найкращих рецензованих постачальників платформ для розміщення веб-сайтів серед клієнтів..

Чи можливо розмістити веб-сайт, який дуже важкий на хостингу iPage?

Так, завдяки хостингу iPage можна розмістити дуже візуальний або навантажений зображеннями веб-сайт завдяки необмеженій політиці пропускної здатності та дискового простору. Дивіться офіційний сайт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector