Відгуки про хостинг по Greengeeks травень 2020 року: Чи варто цього Greengeeks?

Відгуки про хостинг по Greengeeks травень 2020 року: Чи варто цього Greengeeks?

Відгуки про хостинг по Greengeeks травень 2020 року: Чи варто цього Greengeeks?

Наскільки хороший хостинг Greengeeks?

Greengeeks зосереджується на забезпеченні цінового хостингу з екологічним нахилом. Вони надають багато основ і добре працюють з WordPress. Щоденне резервне копіювання та допомога з переміщенням сайту – великий плюс. Деякі недоліки включають підтримку, яка не настільки хороша, як інші лідери галузі, та електронну пошту, що контролюється поза cPanel. Подивіться нижче, щоб побачити, чи підходять вони вам.


Огляди Greengeeks 3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Бюджетна компанія веб-хостингу
 2. 24/7 Служба підтримки клієнтів
 3. Резервні копії робляться щодня
 4. Безлімітний хостинг
 5. Безкоштовно налаштовувати та мігрувати
 6. Розроблений для WordPress

Мінуси

 1. Деякі погані сторони їх підтримки клієнтів
 2. Кілька прихованих зборів за повернення коштів
 3. Плата за резервні копії, якщо вони не підготовлені
 4. Відсутність інструментів для створення мобільних сайтів
 5. Не вдається керувати електронною поштою через cPanel

Підтримка3Speed3.5Особливості3Value3Transparency2.5

Наш офіційний огляд Greengeeks хостингу

Чи можете ви здогадатися, чим відомий Greengeeks? Вони відомі тим, що роблять вплив на навколишнє середовище в галузі веб-хостингу. Від того, що є членом Агентства з охорони навколишнього природного середовища до використання енергії вітру для своїх серверів, вони є перспективною мислячою компанією, яка пам’ятає планету.

Найкращі характеристики хостингу Greengeeks

Greengeeks – це хостингова послуга на рівні бюджету. Вони пропонують все, що роблять великі хлопці зі знижкою. Крім того, вони роблять це з урахуванням навколишнього середовища.

Greengeeks підтримує Зелену Ініціативу

Greengeeks рекламує, що вони на 300 відсотків зелені. Що це означає? Це означає, що на кожну одиницю енергії, яку споживають, вони купуватимуть утричі більше, ніж кількість енергії вітру. Вся ідея полягає в тому, що якщо ви використовуєте Greengeeks, ви не будете мати просто нижчий вуглецевий слід, ви матимете негативний слід вуглецю. Іншими словами, ви робите позитивний вплив на навколишнє середовище.

Резервні копії робляться щодня

Не кожна компанія-хостинг щодня робить резервні копії вашого веб-сайту. Greengeeks точно розуміє, наскільки важливі ваші дані для вас. Вони кладуть свої гроші туди, де є рот, і щодня виконують резервні копії сервера. Якщо з вашими даними щось трапиться, ви лише втратите день роботи над ними.

Безлімітний хостинг

Маючи необмежену кількість доменів – прекрасна особливість для компанії, що займається веб-хостингом. Це означає, що ви можете мати необмежену кількість зареєстрованих доменів під одним обліковим записом. Це також включає безмежну кількість субдоменів та облікових записів електронної пошти. Якщо ви займаєтесь гортанням доменів, Greengeeks – прекрасне місце для їх паркування.

Безкоштовно налаштовувати та мігрувати

Єдина плата, яку вам доведеться сплатити Greengeeks – це щомісячні плати за послуги. Вони не стягуватимуть плату за налаштування вашого веб-сайту на своїх серверах, а також не вимагають переходу на Greengeeks. Цей же принцип застосовується, якщо ви хочете передати дані з одного домену в інший. У цьому відношенні міграція даних є вільною. Це все включено у вашу щомісячну плату.

Розроблений для WordPress

Greengeeks призначений для WordPress. Вони мають відмінний cPanel (без управління електронною поштою, див. Нижче) і дозволяють встановити WordPress та будь-які сумісні плагіни одним натисканням кнопки. Якщо ви вивчали розділ довідки про Greengeeks, ви знайдете цілий розділ, присвячений допомозі вам у WordPress. Крім того, коли ви використовуєте WordPress з Greengeeks, Greengeeks запропонує вам безкоштовне доменне ім’я.

Вони почнуть вас розпочати

Greengeeks робить більше, ніж пропонує вам шаблони для створення вашого веб-сайту. Вони надають послугу побудови веб-сайтів безкоштовно. Використовуючи один із їх шаблонів, Greengeeks створить ваш веб-сайт із усією вашою інформацією, створить п’ять електронних адрес, прикріплених до вашого доменного імені, та подасть ваш сайт у каталоги пошуку Google, Yahoo та Bing..

Багато варіантів масштабування

Коли ви будете готові, Greengeeks дозволить вам масштабувати свій веб-сайт, пропонуючи VPS або спеціалізовані варіанти розміщення сервера. Всі стандартні смаколики поставляються з ним – включаючи спеціальні SSL сертифікати. Виділені сертифікати SSL мають вирішальне значення для людей, які керують своїми веб-сайтами електронної комерції, оскільки це робить транзакцію веб-сайту більш безпечною.

Нижче хостингу Greengeeks

Корисні та погані підтримки клієнтів

Greengeeks пропонує цілодобову підтримку клієнтів цілодобово. Хоча їх телефонна підтримка не є цілодобовою, їх підтримка в чаті є. Це хороша частина їх політики щодо обслуговування клієнтів. Частина, в якій ми не були настільки впевнені, була, коли отримала підтримку – у нас виникло відчуття, що їхні представники служби підтримки клієнтів можуть використовувати більше навчання.

Кілька прихованих зборів за повернення коштів

Greengeeks пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Вони не скажуть вам, що інші збори, наприклад реєстрація доменних імен, не підлягають поверненню. Хоча ця практика є стандартною для всіх хостинг-компаній, ми виявили, що плата за реєстрацію була втричі вищою, ніж на інших веб-сайтах, або якщо ми самі зареєстрували доменне ім’я. Іншими словами, так виглядає, ніби Greengeeks отримує прибуток від реєстрації доменних імен і відмовляється пропонувати повернення коштів під прикриттям називати його реєстрацією доменного імені..

Відсутність інструментів для створення мобільних сайтів

Greengeeks не надає інструментів, які допоможуть вам створити мобільний сайт. Кожен власник веб-сайту знає, що вони повинні мати дві версії своїх сайтів – одну для настільних ПК та ноутбуків та одну для мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети. Однак ви можете звернутися до інших місць.

Не вдається керувати електронною поштою через cPanel

Ми закинули цю туди, оскільки кожна інша веб-хостингова компанія, яка пропонує електронну пошту, має можливість керувати вказаною електронною поштою через свій незалежний cPanel. Greengeeks цього не забезпечує. У них є інструменти керування електронною поштою, але вони не доступні через cPanel.

Нижня лінія

Greengeeks – це відмінна бюджетна веб-хостинг-компанія з зеленим поворотом. Вони розуміють, як працює бізнес у сьогоднішній день та вік – що ним керують Millennials. Millennials – це м’яке місце для компаній, які беруть міру корпоративної відповідальності за турботу про планету.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector