Відгуки про Rackspace травень 2020: Чи Rackspace – ваш ідеальний хост-матч?

Contents

Що таке Rackspace?

Rackspace – компанія з веб-хостингом у публічній власності, заснована в Сан-Антоніо, яка спеціалізується на керованому хостингу для підприємств та корпорацій. Заснований у 1998 році Патом Кондоном та Дірком Ельмехофом, компанія Rackspace має центри обробки даних у Далласі, Сан-Антоніо, Ванкувері та Гонконгу. Нещодавно Rackspace був проданий компанії Apollo Global Management, і тому деякі деталі, можливо, змінилися з моменту угоди.


Наскільки хороший хостинг у Rackspace?

Rackspace – преміальна хостингова компанія з додатковою підтримкою та послугами, орієнтованими на бізнес. Вони не для середнього користувача, хостинг починається з потрійних цифр на місяць. Це напевне ціна точно, але переваги численні. Компанія не обіцяє простоїв і має більший досвід роботи з OpenStack, ніж будь-яка інша компанія на ринку. Звичайно, Rackspace – не найкраще рішення, якщо ви просто хочете розмістити єдиний веб-сайт. Але ті, хто шукає керований хостинг, хмарні сервіси та інфраструктурні послуги все в одному, знайдуть це за допомогою Rackspace. Однак конкуренти веб-сервісів Amazon та Google Cloud пропонують більші портфелі послуг за значно менші гроші.

Додаткові можливості Огляди Rackspace 4.2 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 • Фанатична підтримка
 • Тон функцій
 • Бізнес орієнтований

Мінуси

 • Ціноутворення на стійку простого середнього користувача
 • Конфузна структура облікових записів
 • Різні шари підтримки незрозумілі

SummaryRackspace не збирається для маленького користувача хостингу, вони орієнтовані на бізнес і є технічним рішенням, а не просто іншим постачальником. Однак, будучи користувачем на масштабах підприємства, все ж є деякі функції, яких не вистачає. Підтримка4Швидкість4.5Особливості5Залежність3.5Трансформація4

Наш офіційний огляд хостингу Rackspace

Rackspace має високу репутацію, виходячи з фанатичної підтримки клієнтів та керованого обслуговування. Компанію не раз називали “Nordstrom хмари.”Їх цільовий ринок – це середній та великий бізнес, який може дозволити собі більш високі ціни, і особливо добре підходить для компаній із низьким ІТ-відділом. Ті, хто шукає виключно хостинг-сервіси, але той самий бутик, повинні заглянути в WP Engine, кероване рішення WordPress без хмарних сервісів.

Найкращі характеристики хостингу в Rackspace

Протягом останніх кількох років компанія Rackspace змінює свої пропозиції щодо надання імен та послуг, коли вони намагаються відновити свою основу та вирішити, яким типом компанії вони хочуть стати після Веб-сервісів Amazon, Pair Networks та інших дуже дешевих постачальників. Їх брендинг вищого класу є ключовим у цьому рефреймінгу, оскільки так багато конкурентів потрапили на ринок.

Обслуговування клієнтів Rackspace – швидке та стильне

На найосновніших планах ви маєте доступ до електронної пошти, чату в реальному часі та підтримки телефону – на електронні листи, як правило, відповідають менше 20 хвилин з неймовірно ретельними відповідями, а відповіді на чат в реальному часі зазвичай отримують менше хвилини. До Rackers можна дістатися за телефоном 24/7 і дуже корисно по телефону.

Значна частина обслуговуючого персоналу піде вище та далі, щоб забезпечити вам додаткову підтримку. В обліковому записі на рівні інфраструктури підтримка не входитиме та не вносить зміни для вас, але в небезпечних ситуаціях вони можуть продовжуватись і робити це все одно. Плани вищого кінця дозволяють зробити це, що може заощадити вам багато часу та горя. Rackspace пишається тим, що надає підтримку світового класу та в цілому вони надають.

Багаті риси & Веб-програми

Rackspace має безліч функцій і може налаштувати більшість будь-якої конфігурації для вашого сайту. Під час розмови з менеджером облікового запису вони заручаться, щоб знайти потрібні функції та шляхи вдосконалення структури. Мультимедіа, мобільні додатки, електронна комерція, системи SharePoint, SaaS та багато інших доступні в Rackspace і працюють безперебійно. Їх обладнання є першокласним і дозволяє вам скільки завгодно відповідних серверів.

100% часу

У Rackspace працює спеціалізовані сервери та створює резервну копію вашої інформації щодня, що дозволяє їм швидко коригувати та переміщувати речі, коли вони стикаються із загрозами простою. Там, де багато хто звинувачує веб-сервіси Amazon у перевантаженні своїх серверів, схоже, що Rackspace справді виправляє цей аспект. Вони справді мають і численні докази цього. Починаючи з 2005 року, Rackspace працює майже на 99,99%.

Ціноутворення на стійку залежить від використання

Починаючи з $ 499 на місяць, за один сервер і обмежуючи від $ 1,249, спеціальні сервери Rackspace розраховуються відповідно до серверного простору, який ви використовуєте. Менеджери їхніх облікових записів оцінять потрібні вам послуги, виходячи з потреб вашого бізнесу, і рекомендують справедливу погодинну ставку для вашого плану. Цей тип управління розумним сервером дуже корисний для підприємств, які планують масштабувати та хочуть взяти з собою хостинг та хмарні послуги.

Нижні хостингу Rackspace

Rackspace не ідеальний, і вони експериментували з різними ціновими планами та послугами у відповідь на зміни в галузі. А оскільки вони є одними з найдорожчих постачальників навколо, то варто вартий свого часу, щоб уважно ознайомитись з місцем, де вони не вистачають, не відводячи очей від будь-яких зловживань.

Потрібні роботи панелі та структури адміністратора

Їх задній кінець досить чистий і швидкий за багатьма стандартами. Але це все ще має зробити чистку. Якщо ви звикли до cPanel, вони не використовують його, тому будьте готові звикнути до іншої системи. Ще один недолік, пов’язаний із цим, – якщо у вас є кілька рівнів облікового запису, вам доведеться входити та виходити з кількох із них. Організація не зовсім інтуїтивно зрозуміла, і може створити круту криву навчання для тих, хто звик до більш базового рівня хостинг-провайдерів.

Додаткові шари

Якщо ви хочете змінити статус свого облікового запису або обговорити ціни, вам доведеться обговорити з спеціалізованими менеджерами облікових записів, ви не можете просто зайти і змінити його самостійно. Якщо ви хтось, хто любить пройти через все, це може принести користь, але якщо вам подобається деякий ступінь контролю і ставлення до DIY, то це може виявитися додатковою перешкодою.

Підтримка квитків займає час

Іноді не хочеться телефонувати і спілкуватися з кимось. для тих часів, коли ви просто хочете зняти квиток і вирішити свою проблему, можливо, доведеться почекати близько 30 хвилин. Це швидше, ніж у багатьох хостів, але не так швидко, як Siteground. Іноді вони пропонують скласти вашу телефонну розмову у квитку, однак це корисно. Вони також обіцяють негайне реагування на “надзвичайні” ситуації, але ваше визначення надзвичайної ситуації може відрізнятися від їхнього.

Перше враження – це переборливість

Веб-сайт Rackspace може бути надзвичайно заплутаним для мирян, які недостатньо добре розбираються у хмарі та VPS. Rackspace пропонує величезну кількість послуг, і їх плани можна поєднувати безмежною кількістю способів, а це означає, що ваш перший візит на їхній веб-сайт може відчути себе безцільним блуканням у лабіринті. Плюс, щоб зробити покупку, потрібно спочатку зареєструватися, бомбардуючи себе рекламними електронними листами. Зробіть собі прихильність і не ставте основну папку “Вхідні” як контактну електронну пошту, якщо ви просто хочете отримати додаткову інформацію. Однак, Rackspace робить чудову роботу, роблячи борт на борту легким як пиріг, так що якщо ви зможете пройти цей початковий етап, ви можете очікувати плавного плавання.

Нижня лінія:

Суть полягає в тому, що Rackspace призначений для бізнесу, особливо для підприємств з великими та / або технічно складними веб-сайтами. Якщо ви запускаєте магазин Magento і вам потрібен складний хостинг, врахуйте Rackspace. Якщо ви шукаєте технологічного партнера, киньте їх у суміш. Rackspace перекреслює багатьох своїх хмарних конкурентів у підтримці клієнтів та безперервного часу. Але чи достатньо цього, щоб компенсувати їхні преміальні ціни? Для деяких відповідь із захопленим так. Але якщо ви шукаєте більш дешевий варіант з меншим практичним управлінням, більш звичними функціями і не боїтесь невеликих простоїв, ви будете щасливішими з іншим сервісом.

Переглянути інші функції

Поширені запитання щодо хостингу в Rackspace

Що унікального у Rackspace?

Хостинг Rackspace – це постачальник послуг веб-хостингу, який є найбільшим керованим постачальником хостингових послуг. Він обслуговує більше половини компаній Fortune 100 і вважається лідером галузі в магічному квадранті Gartner для веб-хостингу, який підтримується хмарою. Хостинг Rackspace обслуговує як великі корпоративні підприємства, так і малий бізнес, з командою кваліфікованих експертів, готових надати всі найкращі та сучасні рішення для веб-хостингу, від управління безпекою до хостингу веб-сайтів, електронної комерції та управління електронною комерцією..

Які хостингові послуги пропонує Rackspace?

Хостинг Rackspace пропонує спеціалізований хостинг, веб-сервіси Amazon, хостинг Microsoft Cloud або Azure та Openstack Cloud. Для завзятого хостингу, Rackspace пропонує понад 3000 інженерів хостингу для Linux, Windows та Vmware. Для веб-служб Amazon Rackspace має понад 370+ AWS-сертифікованих фахівців, які підтримують усі 11 державних регіонів AWS. Для Microsoft Cloud / Azure, Rackspace – це п’ятикратний хостинг-партнер Microsoft року, який виграв нагороду в рази більше, ніж будь-який інший постачальник послуг веб-хостингу, який зараз доступний. Нарешті, для Cloud Openstack, Rackspace є співзасновником сервісу розміщення веб-сайтів разом з NASA, тобто Rackspace має сто разів найбільший досвід у світі..

Які найкращі характеристики Rackspace?

Хостинг Rackspace було переглянуто користувачами на чотири найкращі якості. Ці чотири найкращі якості – це підтримка, особливості, цінність та підтримка. Нещодавно хостинг Rackspace отримав найкращі рейтинги користувачів у режимі безперервного часу, другий за кількістю функцій та найменший за підтримкою та цінністю.

Скільки доменів може розмістити клієнт у Rackspace?

Як і більшість платформ для розміщення веб-сайтів, які пропонують спільні послуги хостингу, немає обмежень у тому, скільки доменів можна розмістити через хостинг-платформи Rackspace. Клієнт буде контролювати все на своєму хмарному сервері, якщо він розміщує домени через Rackspace.

Чи буде складним Rackspace для тих, хто не знайомий або не знайомий з веб-хостингом?

Хостинг Rackpace може бути складним для тих, хто не знайомий або не знайомий з послугами веб-хостингу, але це залежить. Рівень складнощів у роботі з хостинговими послугами Rackspace залежатиме від їх ознайомлення та рівня досвіду роботи системним адміністратором для серверів веб-хостингу Linux або Windows. Однак їхні спеціальні послуги, розміщені у хмарному хостингу, спеціально орієнтовані на клієнтів та клієнтів, які не знайомі з хостингом веб-сайтів і хочуть розпочати хостинг веб-сайтів з нуля, а не заздалегідь встановлені функції, такі як сервіси розміщення веб-сайтів Linux або Windows Server.

Що можна зробити з хмарним сервером через хостинг Rackspace?

Поки це законно і дотримується прийнятної політики використання Rackspace, можна робити все, що завгодно, із хмарним сервером через хостинг у Rackspace. Службовий хостинг Rackspace Cloud Server – це необмежений доступ на рівні кореневого / адміністраторського типу, середовище Linux або Windows, тип сервісу хостингу веб-сайтів, який може працювати на будь-якому типі додатків чи служб із традиційного, фізичного або виділеного некерованого сервера операцій через хмару.

Чи може Rackspace допомогти мені встановити програмний пакет?

Чи допоможе хостинг Rackspace клієнту чи клієнту в установці програмного пакету, залежить від рівня сервісу, який підписав клієнт або клієнт і за який платить. Для облікових записів керованої інфраструктурної хмари клієнт або замовник несе відповідальність за встановлення та обслуговування всього програмного забезпечення на своєму сервері, але для хмарних серверів з керованими операціями Rackspace надає технічну підтримку, що стосується встановлення та обслуговування конкретних програмних пакетів і навіть конфігурації сервера.

Чи можу я знову встановити інший дистрибутив на хмарному сервері Rackspace? Або я повинен починати спочатку?

Завдяки хостингу Rackspace можна перевстановити інший дистрибутив на своєму хмарному сервері. Не потрібно починати все спочатку. Все, що вам потрібно зробити, це просто натиснути кнопку «Перебудувати» на панелі управління, і тоді вони зможуть вибрати новий розподіл. Але перш ніж це зробити, переконайтеся, що існує резервна копія всіх даних, оскільки є ймовірність, що цей процес перевстановлення нового, іншого розподілу знищить будь-які попередні дані зі старого дистрибутива, який знаходиться на сервері. Процес відновлення нового та іншого розповсюдження також дозволяє зберегти свою IP-адресу зі старого, попереднього розповсюдження.

Що робити, якщо я помиляюся на своєму хмарному сервері?

Якщо хтось повинен зіпсувати свій хмарний сервер, у них є багато варіантів, щоб виправити проблему. Якщо Rackspace заважає клієнту, він може перезавантажити сервер, відновити будь-які дані з сервера в резервній копії або просто видалити сервер і почати з нуля. Вони також мають можливість перезапуститись у аварійний режим порятунку та спробувати самостійно виправити проблеми, або зателефонувати за технічною підтримкою, якщо це застосовно, і якщо жодне з перерахованих вище рішень не зробить цього. Найкращий і найпростіший спосіб уникнути помилок на хмарному сервері – це регулярне резервне копіювання та створення нового резервного копіювання перед спробою внесення будь-яких значних змін у конфігурацію сервера або перед встановленням нового програмного забезпечення.

Чи пропонує Rackspace знижки для хмарних серверів?

Так, хостинг на Rackspace пропонує знижки для хмарних серверів, але існують різні типи знижок, які базуються на використанні.

Чи можу я придбати додаткове сховище для свого сервера?

Клієнти можуть додавати додаткові обсяги наявного сховища для своїх серверів у будь-який час за допомогою служби Cloud Block Storage для хостингу Rackspace, однак власне розподілення пам’яті для хмарного сервера базується на типі хмарного сервера, який вибирають.

Що стосується продуктивності сервісу, які відмінності існують між звичайними хмарними серверами стандартного та загального призначення?

Існує кілька помітних і істотних відмінностей у роботі сервісу між стандартними та загальними хмарними серверами на хостінгу Rackspace. По-перше, хмарні сервери загального призначення використовують більш швидкі твердотільні накопичувачі або SSD, порівняно зі стандартним розподілом спінінг-дисків, використовуваним хмарними серверами стандартного призначення. По-друге, хмарні сервери загального призначення мають до 120 ГБ доступної оперативної пам’яті порівняно зі звичайними хмарними серверами, які мають лише до 30 ГБ доступної оперативної пам’яті. Нарешті, максимальна пропускна здатність мережі для хмарних серверів стандартної мети становить 300 мбіт / с загальнодоступна мережа та 600 мбіт / с приватна мережа, тоді як для хмарних серверів загального призначення максимальна пропускна здатність мережі становить 10 000 мбіт / с, яку можна розділити між загальнодоступною та приватною мережами в будь-якій кількості, що замовник бажає.

Чи все одно мені виставлять рахунок, якщо мій сервер вимкнений?

Так, хостинг Rackspace все одно виставить рахунок своїм клієнтам, навіть якщо сервери, які вони використовують для розміщення своїх веб-сайтів, вимкнено в будь-який час і на будь-який час. Коли сервер створений, клієнтам надається певна, виділена кількість оперативної пам’яті та доступний простір на жорсткому диску. Поки цей сервер існує, ніхто більше не зможе використовувати ті ресурси, які були виділені. Це головна причина, через яку клієнтам виставляють рахунок за годину, навіть якщо і поки сервери вимкнено. Якщо клієнт хотів би припинити стягнення плати за вимкнутий сервер, він повинен видалити цей сервер на панелі керування.

Крім того, якщо клієнти хочуть перестати платити за сервер, але все ще потребують або хочуть зберегти конфігурації з цього сервера, тоді їх найкращим варіантом є створення образу хмарного сервера. Системні конфігурації на диску диска системи зберігатимуться на зображенні, а зображення зберігатимуться у хмарних файлах та бути доступними на вкладці Збережені зображення на Панелі керування. Однак за зберігання хмарних файлів існує плата, але вона значно менша, ніж вартість запуску активного сервера. Клієнтам також потрібно буде зберегти дані з диска даних на Cloud Block Storage або Rackspace Cloud Backup, щоб мати їх доступними на наступному сервері. Тоді клієнти зможуть видалити оригінальний сервер, запевнившись у тому, що вони завжди можуть надати новий сервер, використовуючи збережене зображення свого старого сервера та старі збережені дані. Після відновлення свого сервера із збереженого зображення первинна відмінність їхніх серверів полягатиме в тому, що їх новий сервер має іншу IP-адресу від попереднього. Використання нового сервера може вимагати від клієнтів оновлення будь-яких пов’язаних DNS-записів для відображення нової IP-адреси.

Скільки користувачів можуть перейти на кожну машину?

Кількість клієнтів або користувачів хост-машини на хмарному сервері залежатиме від розміру хмарних серверів клієнтів та типу операційної системи, яку вони купують.

Чи підтримуються групи безпеки в хмарних мережах?

Так, групи безпеки в хмарних мережах підтримуються в Rackspace. Rackspace використовує найкраще та найсучасніше програмне забезпечення для того, щоб переконатися, що їхні хмарні сервери та інші сервіси веб-хостингу є безпечними та безпечними для використання та зберігання даних. Детальніше на Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map