Відгуки WebHostingPad – Шукаєте найдешевшого веб-хоста?

Відгуки WebHostingPad – Шукаєте найдешевшого веб-хоста?

Відгуки WebHostingPad – Шукаєте найдешевшого веб-хоста?

Contents

Що таке WebHostingPad?

WebHostingPad була заснована в 2005 році і продає бюджетних веб-майстрів, таких як власники стартапів або власників малого бізнесу, шукаючи ультрадорогих хостинг-провайдерів. WebHostingPad – один з найдешевших веб-хостів на ринку.


Наскільки хороший хостинг WebHostingPad?

Ціни на WebHostingPad божевільно низькі, їхній основний план починається з менш ніж двох доларів на місяць. А за такі низькі ціни ви отримуєте те, за що платите, якщо мова йде про їхні послуги. WebHostingPad покриває ваші основні потреби, такі як WordPress хостинг, електронна пошта та функції безпеки. Але ви блудите, якби розраховували на те, що вони вийдуть вище та далі, щоб захистити ваші дані або зробити ваш досвід справді винятковим за таку дешеву ціну. Отже, підписка на WebHostingPad – це катастрофа, яка чекає, або це розумний хід для веб-майстра з питань бюджету? Ми кажемо, це і те і інше.

Дивіться офіційний сайт Огляди WebHostingPad 2.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Напевно, найдешевший веб-хостинг там
 2. 30-денна гарантія повернення грошей
 3. Історично віддані клієнти

Мінуси

 1. Шлях нижче середнього часу & Швидкість
 2. Тільки створює резервні копії ваших даних "Розсудливість"
 3. Не повертається, якщо ви скасуєте після 30-денного періоду відшкодування
 4. Обслуговування клієнтів не зоряне

ПідсумокВи отримуєте те, за що платите. Важко скаржитися, коли ви витрачаєте менше 2 доларів на місяць. Але чи WebHostingPad – тотальна угода, чи це тонко завуальована катастрофа? Читайте далі, щоб вирішити, що це може бути для вас. Підтримка2.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Наш офіційний огляд хостингу WebHostingPad

Якщо ви читаєте цей огляд, ви, ймовірно, звертаєтесь до WebHostingPad за їх неймовірно низькі ціни. Тож, мабуть, ваше запитання, чи це занадто добре, щоб бути правдою? Наша робота з цим оглядом WebHostingPad – це управління вашими очікуваннями.

Найкращі характеристики хостингу WebHostingPad

Насправді є кілька вагомих причин зареєструватися на WebHostingPad. Вони не найкращий господар у будь-якій категорії функцій, але за ціною пакет дійсно не поганий. Розгляньте низьку ціну як нерозривно пов’язану з кожним аспектом їх обслуговування, і ви можете знайти приємні сюрпризи. Але спочатку поговоримо про ціни на WebHostingPad …

Ціни на WebHostingPad надзвичайно доступні

Пробачте, якщо відчувається, що в цей момент ми б’ємо мертвого коня, але WebHostingPad – це дуже, дуже дешево. Більш дешевого сервісу веб-хостингу ви не знайдете в WebHostingPad. Насправді вони настільки дешеві, що рекламують на домашній сторінці те, що ви не отримуєте те, за що платите – отримуєте більше, ніж за що платите. Ми пропонуємо вам лише 1,99 долара на місяць за їхній базовий пакет, щоб знайти дешевший веб-хостинг. Ми готові зробити ставку на те, що саме низькі ціни перетворили вас на WebHostingPad.

Історично віддані клієнти

WebHostingPad має дуже низьку швидкість обороту. Більшість їхніх клієнтів були з ними дуже давно. Це може бути однією з причин того, що вони такі доступні – їм не потрібно постійно працювати з відкриттям і закриттям рахунків. Вони відкривають більше рахунків, ніж закривають. У них понад 75 000 постійних клієнтів. Це насправді говорить зовсім небагато, враховуючи, що вони відкрили свої двері у 2005 році. Вони відкриті вже 11 років, а це означає, що якщо вимірювати їх зростання за лінійною швидкістю, вони набирають понад 6000 клієнтів на рік – щороку вони відкрилися.

Плани WebHostingPad включають cPanel

Те, що вони мають такі галузеві можливості за такої низької вартості, є величезним плюсом. Наявність cPanel у вас під рукою – це швидкий, простий та звичний перехід для тих, хто прагне скоротити витрати зі свого старшого, більш преміального веб-хостингу. cPanel надійний, має можливість запропонувати установку одним клацанням (з правильними сценаріями) і безперебійно працює з WordPress. Навіть деякі супердорожчі хостинг-бутіки, як Rackspace, не пропонують cPanel.

30-денна гарантія повернення грошей

Завжди приємно бачити компанію, яка пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Хоча це стандарт, деякі компанії цього не пропонують. Якщо ви подивитесь на їхню клієнтську базу – зростаючу клієнтську базу, – клієнтів, які вимагають повернення коштів, ймовірно, мало і далеко між ними. Може, тому, що менше ніж два долари на місяць, чому турбує скасування?

Військово-ступінчаста безпека приходить стандарт

Це засмучує і шахрайство на кордонах з прикордонними ситуаціями, що так багато веб-хостингових компаній стягують додаткову плату, щоб забезпечити основну безпеку ваших даних. Зазвичай це стосується бюджетних веб-хостингових компаній, але не WebHostingPad. Завдяки їх планам WordPress ви отримаєте автоматизований сканер шкідливого програмного забезпечення та карантин зловмисного програмного забезпечення.

Підтримка WebHostingPad не наполовину погана!

Ми були приємно здивовані, виявивши, що підтримка WebHostingPad пропонується під час чату в прямому ефірі. Нам було ще приємніше дізнатися, що вони відповіли на наші запити вже за хвилину. І все ж ми знову були задоволені, коли отримані нами швидкі відповіді були дуже корисними. Однак, ми б ні в якому разі не стверджували, що підтримка WebHostingPad відмінна, просто середня. Цілодобова підтримка, але їх набагато важче досягти у неробочий час. І коли їхні сервери знизяться (про це ми розширимо пізніше), досягти їх майже неможливо. Вони не є SiteGround, це точно. Але враховуючи ціну, підтримка WebHostingPad набагато краща, ніж ми очікували.

Недоліки хостингу WebHostingPad

Є деякі великі розчарування з WebHostingPad, які, незважаючи на серйозно низькі ціни, ймовірно, стануть зловмисниками для багатьох потенційних користувачів.

Деякі з найбільш повільних навантажень, які ми колись бачили

В середньому сторінки, розміщені на WebHostingPad, завантажуються вдвічі довше, ніж у інших хостинг-провайдерів. Це надзвичайно тривожно, якщо врахувати, що майже половина Росії користувачі Інтернету відскакують зі сторінки, на яку завантажується більше двох секунд. Якщо ви намагаєтеся монетизувати свій сайт, хостинг за допомогою WebHostingPad може різко порушити ваші показники конверсії. У цьому випадку ми беззастережно рекомендуємо скористатися швидшим, більш преміальним веб-хостом. Ви можете заплатити трохи більше, але ви більше, ніж компенсувати це відвідувачам сайту, які не відскакують. Щоб отримати найкращу швидкість на ринку веб-хостингу, перегляньте хостинг A2.

Час перебоїв неприйнятний – гарантія часу не є марною

WebHostingPad обіцяє 99% гарантії безперервного часу. Це звучить як тверда гарантія, поки ви не зробите математику і не зрозумієте, що 1% простою – це більше 87 годин простою щороку, або приблизно 7 годин щомісяця. Що ще гірше, WebHostingPad компенсує вам лише у вигляді безкоштовного місяця обслуговування за кожні 8 годин простою, що перевищує їх 99% гарантії. Це означає, що ваш веб-сайт повинен бути закритим протягом 15 годин на місяць, перш ніж повернути гроші. Це число важко проковтнути, якщо врахувати, що багато інших бюджетних службовців часто мають лише близько 8 годин простою протягом усього року.

Якщо ви залежите від того, щоб ваш веб-сайт був доступний для вас, щоб заробляти гроші, як, наприклад, для електронної комерції, то варто заплатити за постачальника послуг з кращим режимом роботи. А ще краще виберіть той, який компенсує вам, як тільки вони опуститься нижче гарантії, а не на 8 годин простою пізніше. Більше долара на півтора в місяць можна отримати 99,99% тривалості безперервного часу з HostGator.

“Безкоштовний” домен поставляється з великою кількістю застережень

Як і багато хостинг-провайдерів, WebHostingPad додасть безкоштовне доменне ім’я після реєстрації. Але є багато рядків, які додають нам порадити не скористатися цією акцією. З одного боку, ви повинні використовувати код купона, і цей код приводить до недійсності будь-яку іншу акцію, яку ви хочете застосувати. По-друге, доменне ім’я безкоштовне лише протягом року. Після першого року служби вам потрібно буде сплатити щорічну плату за перереєстрацію в розмірі близько 15 доларів. Зважаючи на те, що більшість доменних імен можна придбати лише один раз за менше 15 доларів, це “безкоштовне” доменне ім’я насправді зовсім не є угодами. Якщо ви хочете використовувати WebHostingPad, радимо скористатися іншим купоном та придбати своє доменне ім’я в іншому місці. Ви заощадите більше грошей у довгостроковій перспективі.

Дані створюються резервними копіями лише при їх “розсуді”

Безкоштовні резервні копії ваших даних звучать чудово, правда? Але уважно читайте:

На власний розсуд WebHostingPad здійснюватиме щотижневе резервне копіювання облікових записів клієнтів (до 1 ГБ файлів веб-сайтів). Ця резервна копія не включає адреси електронної пошти, облікові записи електронної пошти, бази даних чи щось інше, ніж файли веб-сайту. Будь-який обліковий запис, більший за 1 Гб, не буде включений до жодної автоматизованої служби резервного копіювання, що надається WebHostingPad. Якщо клієнт вимагає відновлення резервної копії, WebHostingPad може стягувати одноразову плату за відновлення резервного копіювання в розмірі 39,95 долара..

Зібраний у легалії, спочатку може бути не видно, наскільки це насправді погано. Їх “власний розсуд” означає, що ви не можете вручну створити резервну копію свого веб-сайту, якщо ви, скажімо, переробляли його. Крім того, 1 ГБ файлів є мізерним і обмежується лише файлами веб-сайтів, тобто ви можете втратити всі електронні листи та інформацію про бази даних. Ви можете перевищити 1 ГБ файлів, і ваш сайт ніколи не буде створено резервну копію. І нарешті, якщо вам коли-небудь знадобиться відновити резервну копію, вам доведеться роздрібнити більше 40 доларів, і це навіть не відновить ваші електронні листи.

Цей вид головного болю, здається, є відносно поширеним серед господарів, що торгуються. Наприклад, конкурент GoDaddy аналогічно критичний зі своєю частотою резервного копіювання, а також стягуватиме вам непомірну плату за відновлення вашого сайту. Якщо ви плануєте зберігати велику кількість важливих даних на своєму веб-сайті, зробіть дослідження, перш ніж вибрати хоста.

Політика обмежувальної передачі

WebHostingPad рекламує безкоштовні передачі даних для клієнтів, які хочуть перенести свій веб-сайт на свої послуги. Але насправді це безкоштовно лише для сайтів з незвично невеликим обсягом даних: 2 Гб. Як і у випадку резервних копій, ця передача не включатиме електронну пошту, FTP адреси, субдомени чи будь-які додаткові домени, які у вас можуть бути.

Нижня лінія

У природі багатьох народів автоматично тяжіти до найдешевшого з наявних варіантів. І якщо низькі ціни є вашим пріоритетом номер один у пошуку веб-хостингу, то WebHostingPad насправді є досить хорошим значенням для такої низької ціни. Але для веб-майстрів, які визначають пріоритетність швидкості, часу роботи або резервного копіювання, WebHostingPad спричинить лише розчарування. Якщо платити навіть долар більше на місяць в іншому місці, то врятуєте цих людей тону скорботи.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

Поширені запитання щодо WebHostingPad

Коли запустився WebHostingPad і які їх значення?

WebHostingPad була заснована в 2005 році в штаті Іллінойс лідерами галузі та ветеранами, які хотіли забезпечити надійний і доступний хостинг. Компанія займає високий пріоритет щодо задоволеності клієнтів, пропонуючи клієнтам саме те, що їм потрібно, тому вони не повинні платити за послуги, які вони не хочуть. Проведіть декілька сертифікацій, перевірок та схвалень деяких найкращих рецензуючих компаній в Інтернеті. WebHostingPad гарантує чудове обслуговування за доступними цінами.

Які плани спільного хостингу пропонує WebHostingPad?

Усі плани WebHostingPad містять такі необмежені переваги:

 • Розміщення простору
 • Пропускна здатність
 • Рахунки електронної пошти
 • Рахунки FTP
 • Аддон та субдомени
 • Бази даних MySQL

Вони також пропонують своїм клієнтам безкоштовну реєстрацію або передачу домену, а також розробник веб-сайтів, cPanel. Ви також отримаєте розширене сканування безпеки та перелік бізнес-каталогів.

У компанії є два різні спільні плани, План живлення та План живлення Плюс. Найбільша різниця між двома – це кілька додаткових функцій програми Power Plan Plus, яка включає в себе вдосконалений фільтр спаму, безкоштовний сертифікат SSL, доступ до SSH та розширену статистику веб-сторінок.

Ціноутворення базується на тривалості послуг: один рік Плану живлення прийде $ 3,99 на місяць, а один рік Плану електроживлення плюс 6,99 долара на місяць. Якщо ви вирішите зареєструватися на три-п’ять років на рівні електроенергії, ви будете платити 1,99 долара на місяць; вартість Power Plan Plus знижується до мінімуму $ 3,99 на місяць для клієнтів, які зареєструються протягом чотирьох або п’яти років служби.

Чи пропонує WebHostingPad реселлерські або VPS плани?

WebHostingPad має шість різних планів для тих, хто зацікавлений у плані реселлера / VPS. Їх віртуальні приватні сервери працюють від VPSDepot, який дозволяє виконувати ті ж функціональні можливості без тих же витрат, що і типові виділені сервери.

Їхній план для початківців, який починається від $ 29,95 на місяць протягом шести місяців, дає 20 ГБ дискового простору, пропускну здатність 100 ГБ і 1 ГБ ОЗУ. Клієнти отримують одну IP-адресу та .5 CORE CPU.

Третій рівень, план преміум-класу, передбачає диск на 160 ГБ, пропускну здатність 1 ТБ та 4 ГБ оперативної пам’яті за 49,95 доларів на місяць для шестимісячного плану. Ви також отримаєте три IP-адреси та 2 процесора CORES.

Їхній найвищий рівень, керований план, коштує 99,95 дол. США на місяць за півроку сервісу і дає три IP-адреси, 3 процесора CORES та найвищий рівень зберігання: дисковий простір 300 ГБ, пропускну здатність 3 ТБ та 8 ГБ оперативної пам’яті.

Між ними є плани, які дозволяють знайти необхідні технічні характеристики. Кожен обліковий запис VPS містить безліч безкоштовних функцій, таких як:

 • cPanel / WHM
 • Софтакульозний
 • Налаштування
 • Міграція веб-сайтів
 • Брандмауер
 • Обліковий запис продавця

Усі облікові записи VPS також пропонують необмежену кількість акаунтів cPanel, домени та піддомени, акаунти електронної пошти та надсилання, акаунти FTP та бази даних MySQL.

Що таке хостинг WebHostingPad WordPress?

Плани WordPress компанії включають безкоштовну передачу, автоматичне сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення, а також необмежену кількість облікових записів електронної пошти, припарковані домени та місця для зберігання..

Плани WordPress розроблені для того, щоб допомогти користувачам WordPress усіх можливостей і включають в себе різні покращення швидкості, такі як продуктивність Cloud Linux, сховище SSD та Global CDN. Базовий план, cPanel, розроблений навколо WordPress, починається від $ 2,99 на місяць.

Основний план дає клієнтам п’ять сайтів, що мають 1х обчислювальну потужність.

Середній план, WP Pro, який коштує $ 3,99 / місяць, має 10 сайтів, 2x обчислювальну потужність, а також включає безкоштовні автоматичні резервні копії..

Найвищий план хостингу WordPress WebHostingPad, WP Premium, пропонує безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовні автоматичні резервні копії та резервні копії на вимогу, експертну допомогу WordPress та 25 сайтів з 3-кратною обчислювальною потужністю. Цей план починається від $ 5,99 на місяць.

Чи має WebHostingPad гарантія тривалості роботи?

WebHostingPad має 99% гарантії безперервного часу, але компенсуватиме клієнтам лише кожні 8 годин простою понад гарантовану ціну.

Що для мене означає необмежений простір на диску?

WebHostingPad пропонує всім хостинговим обліковим записам необмежену пропускну здатність і дисковий простір, але збільшує простір, необхідний поетапно. Кожен обліковий запис починається з обмеження як на диску, так і на пропускній здатності, але в міру збільшення сайтів збільшується, для розширення обох необхідний простий електронний запит на WebHostingPad. Завдяки цій системі компанія здатна оптимізувати роботу сервера, оскільки використовується лише необхідний простір. Як результат, послуга для клієнтів швидша та ефективніша.

Перш ніж компанія збільшить пропускну здатність або дисковий простір, вони вимагають повністю використовувати поточну квоту, а власник веб-сайту повинен відповідати умовам та умовам WebHostingPad.

Як WebHostingPad залишається актуальним?

Компанія пропонує блог компанії, в якому висвітлюється багато різних відомостей, які клієнтам та користувачам будуть цікаві, починаючи від обговорення помилок та способів їх виправлення, способів підвищення безпеки та розмов про зміни та оновлення компанії, включаючи різний рівень винагород та відповідей до потреб клієнтів.

Нещодавно лідерство вжило заходів для вирішення деяких найбільших проблем своїх клієнтів, але не лише розмістило опитування, щоб побачити, скільки бажають менеджери верифікаційних облікових записів у своїх облікових записах, але й вносить оновлення в свою систему.

 • Оновлена ​​платіжна система: Система була перероблена для підвищення функціональності та полегшення управління обліковим записом.
 • Weebly веб-сайт: WebHostingPad працює над партнерством з Weebly, що дозволить клієнтам отримати доступ до простої у користуванні будівельної системи.
 • оновлення cPanel: Під час переключення поточних тем cPanel на тему Paper Lantern є необхідною умовою правильної роботи, вони також показують клієнтам, як ретро-шкіра робить новіший інтерфейс cPanel змінити більше схожий на інтерфейс x3.
 • Оновлені сервери: Всі сервери оновлюються до новітньої стабільної версії CentOS – великого починання, яке зробить для клієнтів ще кращий досвід.
Як WebHostingPad підтримує свої сервери?

Центр обробки даних N + 1 знаходиться в Чикаго. Він пропонує цілодобову безпеку на місці, а також системи вентиляції системи вентиляції повітря. Вони створюють резервні копії центру обробки даних щотижня, але також пропонують частіші резервні копії на основі обраного хостинг-плану. Щотижневе резервне копіювання включає облікові записи і до 1 ГБ файлів веб-сайтів, і не включає адреси електронної пошти, облікові записи електронної пошти, бази даних або файли, що не належать до веб-сайтів. Облікові записи, що перевищують 1 Гб, не включаються в тижневе резервне копіювання, але компанія пропонує одноразове відновлення резервного копіювання за певну плату. Вони також пропонують послугу резервного копіювання на вимогу за додаткову плату.

Якщо буде відключено живлення, WebHostingPad підтримує генераторне паливо, яке підтримуватиме роботу ваших сайтів.

Яку підтримку пропонує WebHostingPad?

Програма обслуговування клієнтів 24/7 компанії охоплює такі потреби в сервісі:

 • Веб-сервіси, такі як FTP, SSH, cPanel, електронна пошта, MySQL та php. Вони забезпечуватимуть нормальну роботу сервісів та перевірятимуть, чи вважають клієнти проблему.
 • Управління сервером включатиме обслуговування, безпеку та конфігурацію всього програмного забезпечення, що знаходиться на їх серверах, включаючи Apache, MySQL та php.
 • Обслуговування обладнання з регулярним моніторингом та ремонтом при необхідності
 • Установка сценарію для сторонніх сценаріїв, яка не включає підтримку, інформацію про використання, функції, плагіни або налаштування.
 • Резервне копіювання даних не гарантує наявність втрачених даних від звичайних резервних копій. Клієнти повинні бути впевнені, що вони регулярно підтримують поточні резервні копії.
 • Основна конфігурація електронної пошти та базове з’єднання FTP

Клієнти несуть відповідальність за знання основ Інтернету, а також за реєстрацію власних доменних імен та роботу всіх сценаріїв та програм.

Вони пропонують чат в прямому ефірі, підтримку електронної пошти та телефону, а також службу довідки, яка дозволяє подати квиток на підтримку. Компанія підтримує базу даних із запитаннями про найрізноманітніші робочі теми, а також відповідає на коментарі на сторінці у Facebook та акаунті Twitter.

Що робити, якщо WebHostingPad не для мене?

Компанія пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для нових клієнтів, з триденним попереднім попереднім повідомленням перед скасуванням.

Скасування VPS повинно бути здійснено протягом п’яти днів і включає лише гроші, сплачені за послуги хостингу; інші послуги, такі як ліцензії, розробники сайтів або IP-адреси, не включаються.

WebHostingPad є ідеальним варіантом для клієнта, який шукає недорогу послугу з голими кістками для спільного хостингу та VPS. В ідеалі клієнти матимуть знання про Інтернет та комп’ютерні основи, але підтримка клієнтів компанії може допомогти у багатьох поширених ситуаціях.

Детальніше на WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector