WebHostingHub Recenzje hostingu Maj 2020: Dobry czy zły host?

Jak dobry jest WebHostingHub Hosting?

WebHostingHub to znana firma hostingowa, która ma zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Przy konkurencyjnej cenie i zestawie funkcji zdecydowanie warto to sprawdzić. Funkcje sub-par obejmują powolną reakcję na czacie, nieco zwodniczy marketing i inne problemy.


Recenzje WebHostingHub 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Gwarancja zwrotu pieniędzy
 2. Standardowy cPanel z instalatorem skryptów Softaculous
 3. Nieograniczone domeny w swoich wspólnych planach hostingowych
 4. Całodobowa pomoc telefoniczna w USA

Cons

 1. Problem z czatem na żywo
 2. Dostępny tylko hosting współdzielony
 3. Czas działania niższy niż konkurentów
 4. Powolne czasy reakcji biletów pomocy technicznej

Obsługa3.5Speed3Features3.5Value3.5Transparency3

Nasz oficjalny przegląd WebHostingHub

WebHostingHub nie jest dla dużych firm. Swoje usługi kierują bardziej do początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę, oraz tych, którzy nie chcą robić nic więcej, jak prowadzić mały blog.

Najlepsze funkcje WebHostingHub

Wiele osób twierdzi, że WebHostingHub jest jedną z najlepiej rozwijających się firm hostingowych na rynku i oto dlaczego.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

WebHostingHub ma gwarancję zwrotu pieniędzy, która obejmuje trzy miesiące. Oznacza to, że z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z ich usług, ponieważ zwrócą ci pieniądze – jednak nie w całości. Zamiast tego będą proporcjonalnie zwracać Twój zwrot pieniędzy od momentu zarejestrowania się do momentu anulowania.

Standardowy cPanel z instalatorem skryptów Softaculous

WebHostingHub oferuje standardowy cPanel z instalatorem skryptów Softaculous. Jeśli połączysz je z gratisami, które zobaczysz poniżej, zdasz sobie sprawę, że mają ponad 300 aplikacji dostępnych za darmo i dostępnych przy instalacji jednym kliknięciem.

Nieograniczone domeny w swoich wspólnych planach hostingowych

WebHostingHub pozwoli ci mieć nieograniczoną liczbę domen na wspólnym planie hostingowym. Jest to świetne, jeśli zajmujesz się przerzucaniem domen. Widzisz, wiele firm hostingowych pozwala mieć tylko jedną domenę na konto. Jeśli chcesz dodać więcej, musisz zapłacić więcej. Tak nie jest w przypadku WebHostingHub. Oznacza to, że możesz zarejestrować domenę i zaparkować ją, czekając tylko na kogoś, kto jej potrzebuje i jest gotów zapłacić za jej zwolnienie.

Całodobowa pomoc telefoniczna w USA

Wsparcie wydaje się być jedną z tych rzeczy, które albo firmy hostingowe otrzymują, albo nie. Gdy ludzie zarejestrują się w hostingu, będą potrzebować wsparcia. Naprawdę nie da się tego obejść. Zatrudnianie ludzi przez całą dobę w celu zapewnienia wsparcia klientom międzynarodowym jest czymś, z czego inne firmy hostingowe mogą się nauczyć.

Więcej niż standardowe gratisy

WebHostingHub oferuje 301 różnych aplikacji bezpłatnie z subskrypcją. Ponadto oferują one Softaculous Script Installer, dzięki czemu można zainstalować dowolną z tych aplikacji jednym kliknięciem. A jeśli to nie wystarczy, oferują ponad 200 USD kredytów reklamowych, które pomogą Ci rozpocząć działalność.

Wady WebHostingHub

Biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy oferowane przez WebHostingHub, może być trudno spojrzeć za bałagan, aby zobaczyć, o co tak naprawdę chodzi.

Prawdopodobnie zwodnicze taktyki marketingowe

WebHostingHub ma link na swojej stronie głównej, który prowadzi do przeglądu witryny, dzięki czemu można porównać WebHostingHub z innymi dużymi graczami rynkowymi. Więcej niż jedna osoba twierdzi, że ta funkcja jest całkowicie stronnicza na korzyść WebHostingHub. Przytaczają fakt, że nie można znaleźć ani jednej negatywnej recenzji na temat tego, co WebHostingHub na tej stronie z recenzjami. Jeśli jednak spojrzysz poza tę jedną stronę z recenzjami na inne strony z recenzjami, które powiedzą ci o swoich doświadczeniach z WebHostingHub, około 38 procent (na jednej stronie z recenzjami) jest negatywnych.

Straszne wrażenia z czatu na żywo

Przez większość czasu powiedziałbym, że samo oferowanie funkcji czatu na żywo będzie pozytywną rzeczą. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że ​​mają najgorszy czat na żywo, jaki kiedykolwiek widziałem. Kiedy próbowałem uzyskać je online, byłem zawieszony na ponad 10 minut. Gdy tylko udało mi się połączyć ich z linią, technik po drugiej stronie wydawał się być rozproszony i nie mógł nadążyć za rozmową. Czas oczekiwania między jego pozornie skryptowanymi odpowiedziami wynosił niekiedy ponad pięć minut.

Dostępny tylko hosting współdzielony

Jeśli masz duże plany rozwoju witryny, lepiej obsłużyć ją gdzie indziej. WebHostingHub nie oferuje niczego poza wspólnymi planami hostingowymi. Oznacza to, że nie oferują VPS ani dedykowanych planów hostingowych. Udostępnione plany hostingu, choć świetne dla początkujących, będą źle służyć, gdy Twoja witryna będzie musiała zostać rozbudowana, aby obsłużyć większą grupę odbiorców.

Czas działania niższy niż konkurentów

Czas działania jest absolutnie krytyczny, gdy prowadzisz witrynę firmy. Im dłużej witryna klienta jest zamknięta, tym bardziej prawdopodobne jest, że klient zareaguje ze względu na potencjał utraconych dochodów. Przestój nie oznacza zadowolenia klienta. Chociaż ich czas sprawności wyniósł 99,42 procent, wskaźnik ten jest zaskakująco niski w porównaniu z konkurencją.

Powolne czasy reakcji biletów pomocy technicznej

To wspaniałe, że WebHostingHub oferuje całodobowe linie wsparcia telefonicznego. Co nie jest świetne, że kiedy korzystasz z ich systemu obsługi biletów e-mail, odpowiedzi mogą zająć ponad 24 godziny. Gdy potrzebujesz wsparcia, czekanie 24 godziny może być równoznaczne z ponad 24 godzinnym przestojem dla Twojej witryny. Zapewnienie szybkiego wsparcia jest kluczowe dla przetrwania każdej firmy hostingowej.

Dolna linia

Jeśli szukasz hostingu dla małego bloga lub witryny hobby, WebHostingHub jest opcją. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, ponad 300 aplikacjom, które oferują z instalacją za pomocą jednego kliknięcia oraz telefonicznym liniom pomocy 24/7, patrzysz na konkurencyjną firmę hostingową. Jeśli jednak chcesz zbudować firmę z hostingiem i najlepszymi w swojej klasie funkcjami i wsparciem, będziesz lepiej obsługiwany gdzie indziej.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map