WPX Hosting (Was Traffic Planet) Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

How Good is WPX Hosting (wcześniej Traffic Planet)?

WPX Hosting to usługa hostingowa, która specjalizuje się w jednych z najszybszych taktowanych prędkości hostingu. Plany zaczynają się od 24,99 USD miesięcznie, co jest nieco drogie dla niektórych użytkowników, ale ten plan obejmuje hosting maksymalnie pięciu stron internetowych. W porównaniu z droższymi gospodarzami, tutaj dostajesz dużo za swoje pieniądze!


Zalecamy jednak kilka innych hostów powyżej WPX. Jeśli szukasz najlepszej ogólnej wartości hosta WordPress, skorzystaj z SiteGround. Jeśli szukasz superładowanej prędkości, wybierz Hosting A2. Jeśli chcesz mieć hosta WordPress premium z obsługą poziomu 1, skorzystaj z WP Engine lub Kinsta.

WPX Hosting (Was Traffic Planet) Recenzje 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (5 głosów) Plusy

 1. Szybki czas ładowania
 2. Responsywna obsługa klienta
 3. Podstawowy plan obsługuje do pięciu stron internetowych
 4. Darmowa migracja strony
 5. Przechowuje kopie zapasowe
 6. Łatwy w użyciu interfejs
 7. Może być używany w innych systemach zarządzania treścią poza WordPress

Cons

 1. Wyższa cena początkowa za plany
 2. tyle funkcji interfejsu, co konkurencja

Podsumowanie Traffic Planet koncentruje się na użytkownikach, którzy prowadzą strony internetowe WordPress i szukają usługi, która jest bardziej usprawniona dla tego typu stron. Oferują szybkość swoim użytkownikom, ponieważ skupiają się na WordPress. Obsługa3.5Speed3.5Features2.5Value3Transparency3

Nasz oficjalny przegląd hostingu WPX

Hosting WPX jest ukierunkowany na użytkowników WordPress i przyciąga ich szybkością, jaką mogą zaoferować. Wydaje się, że ich szybkość w połączeniu z obsługą klienta sprawia, że ​​ludzie chętnie korzystają z usług hostingowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o ich usłudze? Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

To jest opinia redakcyjna oparta na doświadczeniach użytkowników z recenzji online. Kiedy podejmujesz ostateczną decyzję, powinieneś również przeczytać recenzje, które możesz znaleźć wraz ze szczegółami na ich stronie internetowej.

Najlepsze cechy hostingu WPX

Są to funkcje, które użytkownicy uwielbiają w WPX Hosting.

1. Prędkość

Większość recenzji użytkowników zauważa, że ​​ich szybkość witryny wzrosła w porównaniu z poprzednim hostingiem, z którego korzystali. W obecnym sposobie myślenia wielu ludzi może to być naprawdę ważne, jeśli chodzi o skuteczność witryny w utrzymywaniu kliknięć przyciągniętych do witryny.

najszybsze światy wpx cdn

Mają nawet najszybszy na świecie CDN WordPress, z nawet trzykrotnie większą prędkością Twojej witryny.

2. Obsługa klienta

Była to prawdopodobnie druga ulubiona funkcja, którą użytkownicy zachwycali się tą usługą. Są bardzo zadowoleni z tego, jak szybko odbierane są bilety po ich wysłaniu.

Naprawią nawet złośliwe oprogramowanie, które może zaatakować twoją witrynę!

3. Wiele stron internetowych

Inne usługi często pozwalają użytkownikom mieć tylko jedną stronę internetową dla swojego podstawowego planu, a następnie cena nieco wzrasta w przypadku planów obejmujących hosting dla kilku stron internetowych. Dzięki WPX Hosting będziesz mógł hostować pięć stron internetowych w ich podstawowym planie. Ich profesjonalny plan obejmie do 15, a ich elita obejmie do 35.

Czy jesteś marketingowcem stowarzyszonym lub ktoś, kto uwielbia tworzyć nowe strony? Następnie skorzystaj z WPX!

4. Migracja witryny

Jedną z rzeczy, które zwykle utrzymują osobę z tą samą usługą hostingową, jest to, że nie chce się martwić o migrację z jednego serwera na inny.

wpx hosting darmowa migracja

Zaufaj nam, to jest ból w A!

To nie jest problem z WPX Hosting. Obsługują migrację witryny za darmo i zrobią to za około 24 godziny. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że zrobiono to wcześniej niż w przypadku ich witryn.

5. Kopie zapasowe

Przechowują kopie zapasowe Twojej witryny w ciągu dwóch tygodni. Jeśli coś pójdzie nie tak, przywrócą ją do kopii zapasowej bez opłat.

6. Interfejs

Interfejs, który zainstalowali dla użytkowników do zarządzania stronami internetowymi, jest bardzo łatwy w użyciu. Może to być zaletą dla osób, które wciąż się uczą.

7. Systemy zarządzania treścią

WPX nie ogranicza cię, jeśli chodzi o systemy zarządzania treścią, jak niektóre inne hosty, które koncentrują się na WordPress, więc ta usługa hostingowa może być używana w innych systemach zarządzania treścią poza WordPress. Może to być pomocne, jeśli używasz już różnych systemów.

Minusy Traffic Planet Hosting

Teraz, mimo że jest wiele pozytywnych opinii na temat tej usługi hostingowej, nie jest ona w 100 procentach idealna. Jak w każdej firmie, użytkownicy będą mieli coś, co chcieliby ulepszyć lub zmienić. Jest tylko kilka dla WPX Hosting.

1. Cena

Najniższy plan to biznesplan, który kosztuje 24,99 USD miesięcznie. Nie jest to takie złe w porównaniu z niektórymi konkurentami, biorąc pod uwagę hosting dla maksymalnie pięciu stron internetowych, ale dla kogoś z dużo prostszą stroną internetową, która nie wymaga dużej prędkości, niektóre usługi hostingowe nie są tak drogie.

2. Funkcje

Niektórzy użytkownicy uważają, że drożsi konkurenci mają przewagę nad hostingiem WPX, ponieważ oferują więcej funkcji interfejsu dla Twojej witryny.

Dolna linia

Najważniejsze w WPX Hosting jest to, że wydaje się dość trudno znaleźć wielu niezadowolonych użytkowników z tej usługi.

Ogólny klimat tej usługi hostingowej jest bardzo pozytywny.

Użytkownicy uwielbiają, jak szybko wraca do nich obsługa techniczna, a wielu z nich zgłasza znacznie szybsze prędkości na swoich stronach po migracji. Cena może być nieco wysoka dla kogoś, kto ma prostszą stronę internetową, która tylko szuka obecności online, ale użytkownicy z więcej niż jedną witryną pokochają oszczędności, które widzą co miesiąc dzięki temu hostowi.

 

Hosting WPX vs WP Engine vs HostGator vs Pagely

Hosting WPX jest często porównywany do hostingu ciężkiego silnika WP, dużej marki HostGator i atrakcyjnego pagely. Jak to się porównuje?

Hosting wpx vs silnik wp vs hostgator vs pagely

Najbardziej podoba nam się WPX, ponieważ skupia się na szybkości, obsłudze klienta i funkcjach, a jednocześnie oferuje przystępne stawki dla właścicieli wielu witryn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map