WPX хостинг (Was Traffic Planet) Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг WPX (раніше планета трафіку)?

WPX хостинг – це хостинг-сервіс, який спеціалізується на одній з найшвидших тактових швидкостей хостингу. Плани починаються з $ 24,99 на місяць, що трохи дорого коштує для деяких користувачів, але цей план охоплює хостинг для до п’яти веб-сайтів. Порівняно з господарями більш високої ціни тут ви отримуєте багато за свої гроші!


Однак ми рекомендуємо кілька інших хостів вище WPX. Якщо ви шукаєте найкраще загальне значення хостингу WordPress, перейдіть за допомогою SiteGround. Якщо ви шукаєте надзарядну швидкість, перейдіть на хостинг A2. Якщо ви хочете преміальний хост WordPress з підтримкою рівня 1, перейдіть до WP Engine або Kinsta.

Огляд хостингу WPX (Планета трафіку) 3.1 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (5 голоси) Плюси

 1. Швидкий час завантаження
 2. Чуйне обслуговування клієнтів
 3. Основний план розміщує до п’яти веб-сайтів
 4. Безкоштовна міграція сайту
 5. Зберігає резервні копії
 6. Простий у користуванні інтерфейс
 7. Може використовуватися для інших систем управління контентом за межами WordPress

Мінуси

 1. Вища стартова ціна для планів
 2. стільки функцій в інтерфейсі, скільки конкурентів

Планета SummaryTraffic орієнтована на користувачів, які керують веб-сайтами WordPress та шукають, щоб отримати сервіс, більш спрощений для цього типу веб-сайтів. Вони пропонують швидкість для своїх користувачів, оскільки вони зосереджені на WordPress. Підтримка3.5Швидкість3.5Особливості2.5Залежність3Транспластичність3

Наш офіційний огляд хостингу WPX

WPX хостинг націлює користувачів WordPress та приваблює їх швидкістю, яку вони можуть запропонувати. Їх швидкість у поєднанні з обслуговуванням клієнтів, здається, є тим, що змушує людей стикатися до використання їх хостинг-сервісу. Хочете дізнатися більше про їхню послугу? Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Це редакційний огляд, заснований на досвіді користувачів, отриманих в оглядах в Інтернеті. Коли ви збираєтесь приймати остаточне рішення, вам слід також прочитати відгуки, які ви можете знайти разом із деталями на їхньому веб-сайті.

Найкращі можливості хостингу WPX

Це функції, які користувачі абсолютно люблять у WPX хостингу.

1. Швидкість

Більшість відгуків користувачів відзначають, що швидкість їх веб-сайту зросла порівняно з попереднім хостингом, який вони використовували. Зважаючи на теперішній менталітет, який сьогодні має багато людей, це може бути дуже важливим у тому, наскільки добре буде працювати ваш веб-сайт, коли справа стосується збереження кліків, які ви приваблюєте на своєму сайті.

WPX світ найшвидший cdn

Вони навіть мають найшвидший у світі WordPress CDN, що забезпечує швидкість вашого сайту до 3 разів.

2. Обслуговування клієнтів

Це, мабуть, друга улюблена функція, якою користувачі захоплюються цим сервісом. Вони дуже задоволені тим, як швидко відповідатимуть квитки після їх надсилання.

Вони навіть виправлять зловмисне програмне забезпечення, яке може напасти на ваш сайт!

3. Кілька веб-сайтів

Інші сервіси часто дозволяють користувачам мати лише один веб-сайт для їх основного плану, і тоді ціна зростає досить небагато для планів, які охоплюватимуть хостинг для декількох веб-сайтів. За допомогою WPX хостингу ви зможете розмістити п’ять веб-сайтів за їх базовим планом. Їхній професійний план охоплюватиме до 15, а їх еліта – до 35.

Ви афілійований маркетолог або хтось, хто просто любить викручувати нові сайти? Потім перейдіть з WPX!

4. Міграція сайту

Однією з речей, яка зазвичай підтримує людину тієї ж послуги хостингу, є те, що вони не хочуть турбуватися про перехід з одного сервера на інший.

wpx хостинг безкоштовної міграції

Повірте нам, це біль у А!

Це не проблема з WPX хостингом. Вони обробляють міграцію вашого сайту безкоштовно, і це буде зроблено приблизно за 24 години. Деякі користувачі повідомили, що це було зроблено навіть раніше, ніж для їхніх сайтів.

5. Резервні копії

Вони зберігають щотижневі резервні копії вашого веб-сайту, що коштують два тижні. Якщо щось піде не так, вони відновлять його в резервну копію без заряду.

6. Інтерфейс

Інтерфейс, який вони встановили для користувачів, щоб керувати своїми веб-сайтами, дуже простий у використанні. Це може бути плюсом для людей, які ще навчаються.

7. Системи управління вмістом

WPX не обмежує вас, коли справа стосується систем управління контентом, як і деякі інші хости, орієнтовані на WordPress, тому ця служба хостингу може використовуватися для інших систем управління контентом, крім WordPress. Це може бути корисно, якщо ви вже використовуєте різні системи.

Недоліки хостингу планет руху

Зараз, хоча є багато позитивних відгуків про цей хостинг-сервіс, він не є на 100 відсотків ідеальним. Як і в будь-якій компанії, у користувачів з’являться деякі речі, які вони хотіли б побачити вдосконаленими або зміненими. Хостингу WPX є лише кілька.

1. Ціна

Найнижчий план – це бізнес-план, і він коштуватиме вам 24,99 дол. США на місяць. Це не надто погано в порівнянні з деякими конкурентами, вважаючи, що це хостинг для до п’яти веб-сайтів, але для когось із значно простішим веб-сайтом, який не вимагає великої швидкості, є деякі послуги хостингу, які не такі дорогі.

2. Особливості

Деякі користувачі вважають, що більш дорогі конкуренти мають перевагу над WPX хостингом, оскільки вони пропонують більше функцій інтерфейсу для вашого веб-сайту.

Нижня лінія

Підсумок WPX хостингу полягає в тому, що здається досить важким навіть знайти багато незадоволених користувачів за допомогою цієї послуги.

Загальна атмосфера для цього хостинг-сервісу дуже позитивна.

Користувачі люблять те, як швидко повертається підтримка, і багато хто повідомляє про набагато більші швидкості на своїх сайтах після переїзду. Ціна може виявитися трохи високою для тих, хто має більш простий веб-сайт, який просто шукає присутність в Інтернеті, але користувачі, які мають більше ніж один веб-сайт, люблять заощадження, які вони можуть бачити щомісяця на цьому хості.

 

Хостинг WPX проти WP Engine проти HostGator vs Pagely

WPX-хостинг часто порівнюють з розміщенням вагомого WP Engine, великої марки HostGator та Highly Touch Pagely. Як це порівнювати?

wpx хостинг vs wp двигун проти hostgator vs pagely

Нам найбільше подобається WPX – це їхня концентрація на швидкості, обслуговуванні клієнтів та можливостях, при цьому все ще пропонуючи доступні ціни для власників сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map