14 найкращих послуг з моніторингу веб-сайтів (травень 2020 р.)

Якщо ви керуєте веб-сайтом, то ви хочете переконатися, що ваша аудиторія може відвідувати та взаємодіяти з ним без проблем і затримок. У ці дні затримки та відключення сервера можуть спричинити значні збої для сайту, що призведе до поганого досвіду для кінцевих користувачів.


Але як можна бути впевненим, що ваші відвідувачі отримують найкращі результати? Як ви можете протестувати свій сайт на різних серверах, щоб побачити, чи є проблеми? На щастя, ви можете скористатися послугою моніторингу веб-сайтів, щоб стежити за своїми сторінками, щоб переконатися, що ваш вміст доставляється так, як слід.

кращі послуги з моніторингу веб-сайтів

кращі послуги з моніторингу веб-сайтів Наша найкраща спроба того, як виглядатиме моніторинг веб-сайту за допомогою лупи.

Сьогодні ми розглянемо найкращі служби моніторингу веб-сайтів і покажемо, що вони роблять та як вони можуть підтримувати ваш сайт на піку в усьому світі, 24/7. Зануримось і подивимося, що вони можуть запропонувати.

Що таке служба моніторингу веб-сайтів?

По суті, компанія, яка пропонує послуги з моніторингу, буде взаємодіяти з вашим веб-сайтом з різних серверів. Кінцева мета – визначити будь-які проблеми, такі як затримка, стрибки або час затримки. Якщо, наприклад, у Великобританії працює сервер, ви хочете бути впевнені, що ваш сайт перенаправляється, щоб люди в цьому районі не отримували повідомлення про помилку під час відвідування вашої сторінки.

Здебільшого ці монітори надсилають вам звіти, наповнені детальними діаграмами та графіками, в яких викладаються різні проблеми, які можуть зачіпати ваш сайт. Також моніторинг продуктивності в режимі реального часу може сповіщати вас про будь-які проблеми, що виникають, щоб ваша мережа команда швидше знаходила рішення. Деякі з найважливіших даних, які збирають ці служби, можуть включати-

 • Ефективність сайту: чи завантажуються певні сторінки чи посилання довше, ніж інші? Які елементи сповільнюють вас?
 • Продуктивність мережі: як ваша локальна мережа впливає на тривалість роботи та швидкість роботи вашого веб-сайту? Знання цих деталей може допомогти вам перерозподілити ресурси, щоб уникнути сплеску, який може збільшити час відгуку.
 • Здоров’я сервера: чи існують вузькі місця, які можуть спричинити проблеми в майбутньому? На яких серверах виникають проблеми, а на яких ідеально працює?

У деяких випадках, можливо, ви зможете контролювати потужності вашого сервера та розподіляти свої ресурси на задньому боці за допомогою служби моніторингу веб-сайтів. Якщо у вас немає в своєму розпорядженні спеціалізованої ІТ-команди, вам може бути безцінним доступ до цих додаткових інструментів моніторингу, щоб ви могли вживати заходів замість того, щоб спостерігати за тим, як ваш веб-сайт почне працювати без будь-якого звернення..

Що таке моніторинг часу роботи з сервером?

Час роботи – це швидкість, за якою ваш сайт залишається активним. Поки сервери працюють безперебійно, не повинно бути жодних причин, через які люди не можуть отримати доступ до вашого сайту в будь-якій точці світу. Однак якими б обережними не були люди, сервери завжди будуть певною відповідальністю.

Під час моніторингу часу роботи сервера ви отримуватимете сповіщення про відключення, щоб ви могли почати діяти. Враховуючи, що вам потрібно покладатися на безліч різних серверів, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого веб-сайту (наприклад, сервер даних, сервер електронної пошти, FTP-сервер тощо), обов’язково потрібно побачити, як вони працюють у будь-який момент часу.

Багато служб моніторингу веб-сайтів пропонують це як частину вашого стандартного пакету, але іноді це буде додаткова послуга, оскільки вона вимагає зворотного зв’язку та повідомлення в режимі реального часу. Однак це передбачено, ви повинні переконатися, що у вас є, щоб у вас не виникли простої, які обійдуться вам.

Як створити службу моніторингу веб-сайтів

На щастя, користуватися послугою моніторингу веб-сайтів ніколи не було простіше. Здебільшого все, що вам потрібно зробити, це підписатися та ввести дані свого сайту, щоб вони могли перевірити його.

Підбираючи потрібний сервіс для ваших потреб, це допомагає переконатися, що вони можуть добре працювати з розмірами вашого веб-сайту. Наприклад, якщо у вас багато трафіку, вам потрібні більш детальні звіти, щоб ви могли інформувати свою команду ІТ про будь-які потенційні проблеми.

Здебільшого багато з цих програм матимуть різні рівні обслуговування для задоволення ваших потреб. Ви хочете пройти і побачити, що кожен варіант має те, що вам потрібно, щоб вам не залишилося надійності.

Більшість програм, які ми збираємося показувати, пропонують вам безкоштовні випробування. Однак, що важливо пам’ятати, це те, що існує різниця між безкоштовною підпискою та безкоштовною пробною версією. Останнє означає, що вам доведеться платити гроші, щоб продовжувати користуватися тією ж послугою, тоді як перший завжди буде безкоштовним незалежно від того, як довго ви залишаєтесь активними.

Кращі безкоштовні послуги з моніторингу веб-сайтів

Якщо ваш сайт все ще знаходить свою аудиторію, може бути важко виправдати сплату здоровенної щомісячної плати за моніторинг ефективності, особливо якщо у вас немає тонни трафіку. Як такий, ми хочемо надати вам кілька безкоштовних варіантів, які допоможуть вам розпочати роботу.

Кожна з цих послуг також надає платні варіанти, тож якщо вам подобається те, що вони можуть запропонувати, ви можете модернізувати та отримати кращу ефективність за короткий час.

Торт статусу

Дивлячись на безкоштовні служби моніторингу, ви хочете бути впевнені, що зможете отримати гідну віддачу без додаткової оплати. Здебільшого, безкоштовні плани будуть значно обмежені порівняно з преміальними варіантами, це означає, що ви просто отримуєте основну інформацію про те, як працює ваш сайт без багато зайвих деталей.

З Statuscake їхня безкоштовна опція включає

 • 10 тестів – контролюйте до 10 URL-адрес
 • П’ятихвилинна перевірка – оновлюється кожні п’ять хвилин
 • Випадкові тестові місця – ви не можете вибрати, звідки ви тестуєте
 • Необмежені сповіщення електронною поштою – отримуйте сповіщення щоразу, коли на вашому сайті виникають проблеми
 • Фірмова публічна звітність – показуйте свої результати своїй аудиторії (у звіті є логотип Statuscake)
 • Перевірка тегів – фільтруйте свої тести, щоб наочніше проілюструвати результати

Загалом, для безкоштовного обслуговування нам подобається, що може запропонувати Statuscake. Однак якщо у вас на сайті більше десяти сторінок, вам трохи не пощастить. На щастя, платні плани не надто дорогі.

Оплачені варіанти

 • Покращений: $ 24,49 / місяць – ідеально підходить для малого бізнесу
 • Бізнес: $ 79,99 / місяць – ідеально підходить для більшості середніх / великих сайтів

Вони також мають рішення для моніторингу, якщо у вас є більше сторінок або вам потрібен більший контроль над вашими даними. Бізнес-план може перевірити до 300 URL-адрес і пропонує 30-секундну частоту оновлення.

Statuscake також пропонує більше моніторингових рішень, в тому числі

 • Моніторинг сторінок
 • Моніторинг SSL
 • Сканер вірусів
 • Моніторинг домену
 • Моніторинг сервера

Робот Uptime

Розпочата в 2010 році, розробники Uptime Robot вважають, що пропонують безкоштовні послуги з моніторингу для всіх сайтів. Оскільки кожному важливо підтримувати свої сайти та працювати, вони хочуть запропонувати просте та ефективне рішення для маси.

З їх безкоштовним планом ви можете отримати до 50 тестів з п’ятихвилинною частотою оновлення. Крім того, Uptime Robot записуватиме вашу ефективність протягом двох місяців, щоб ви могли бачити, як ваш сайт змінюється з часом. Єдиний мінус – ви не маєте доступу до різних місць моніторингу. Послуга базується в Далласі, Техас, тому інші країни можуть бути плямистими.

У порівнянні з іншими безкоштовними послугами, це далеко не найкращий варіант. У деяких випадках вам, можливо, не доведеться переходити до їх преміум-версії. Однак якщо ви це зробите, то це $ 48 на місяць, і він пропонує-

Кілька місцеположень сервера за межами США

 • 1000 моніторів URL
 • Часна хвилина оновлення
 • 12 місяців журналів
 • 80 SMS-повідомлень на місяць

В цілому, нам подобається робот Uptime як безкоштовний сервіс, але він не має багато додаткових функцій, які ви можете знайти в інших компаніях. Наприклад, вони не надають інформацію про швидкість перегляду сторінок, тому ви не зможете побачити, як швидко завантажується ваш сайт. Таким чином, якщо ви збираєтесь платити за послугу преміум-класу, ви можете вибрати іншу.

Монтастичний

Хоча цей сайт технічно пропонує безкоштовну опцію, не варто планувати його регулярне використання. Це дозволяє лише перевірити до трьох URL-адрес, а частота оновлення – 30 хвилин. Якщо ви ведете невеликий блог чи щось подібне, це може допомогти отримати миттєвий чек, але підписуватися не варто, якщо ви не збираєтесь платити.

Преміум-варіант для Montastic становить 29 доларів на місяць, і він дозволяє перевірити до 200 URL-адрес із п’ятихвилинною частотою оновлення. Він пропонує лише сповіщення електронною поштою (без SMS), і він сповіщатиме вас про те, коли ваш веб-сайт знизиться, і коли він повернеться назад (приємний бонус).

Знову ж таки, якщо ви керуєте невеликим блогом чи подібним сайтом, можливо, вам буде достатньо Montastic. Однак, оскільки в ньому відсутня багато детальних функцій, наявних в інших службах моніторингу, ми пропонуємо сплатити преміальні ціни деінде.

Кращі платні послуги з моніторингу веб-сайтів

Як ми вже згадували, більшість цих сайтів пропонують безкоштовні випробування. Ми настійно рекомендуємо протестувати їх перед тим, як підписати контракт, лише щоб ви могли бути впевнені, що у вас не виникнуть проблеми.

Пінгдом

Безкоштовна пробна версія: 14 днів

Ціни на план: $ 9,95 спеціально – 199 $ / місяць

Контрольні номери: 10-250 (доступні варіанти підприємства)

Основні переваги

 • Моніторинг часу
 • Моніторинг сторінок
 • Моніторинг сервера
 • Активні сповіщення
 • Моніторинг транзакцій
 • Інформація про відвідувачів

На додаток до моніторингу часу роботи та швидкого перегляду сторінок, Pingdom пропонує ще одну інформацію про відвідувачі. Тут ви отримуєте фактичні дані від людей, які відвідують ваші сторінки, щоб побачити, як ви працюєте в режимі реального часу. Ці дані можуть допомогти вам внести зміни до свого сайту, виходячи з того, як люди його найбільше використовують. Також моніторинг транзакцій є корисним, якщо ви працюєте в мережі Інтернет-магазину. Подивіться, чи можуть якісь проблеми з обробкою призвести до невдоволення клієнтів.

LogicMonitor

Безкоштовна пробна версія: 14 днів

Ціни на план: потрібно подати пропозицію (три варіанти плану)

Контрольні номери: 10-300

Основні переваги

 • Моніторинг мережі
 • Моніторинг сервера
 • Моніторинг веб-сайтів
 • Моніторинг хмари
 • Моніторинг додатків
 • Конфігурація мережі

В цілому, LogicMonitor розроблений для ІТ-команд. Ви можете налаштувати звітність та аналітику відповідно до ваших конкретних критеріїв, а також можна виправити проблеми на інформаційній панелі. Хоча кількість перевірок URL-адрес обмежена, для більшості підприємств цього має бути достатньо.

Нова Реліквія

Безкоштовна пробна версія: 14 днів

Ціноутворення: $ 149 / місяць

Перевірка номерів: необмежена

Основні переваги

 • Показники ефективності додатків
 • Моніторинг інфраструктури
 • Мобільний моніторинг та конфігурація
 • Статистика та Analytics
 • Синтетика – дані та прогнози поведінки клієнтів
 • Оптимізація браузера

Що насправді приємно про New Relic, це те, що він пропонує набагато більше рішень, ніж більшість сервісів моніторингу веб-сайтів. Якщо ви хочете отримати більший контроль над своїми даними та тим, як ви можете їх використовувати, тоді планується отримати New Relic. Загалом, він створений для великих компаній, які хочуть комплексного пакету рішень, а також цінних даних про своїх користувачів. Вам доведеться доплатити за деякі з цих послуг, але вони можуть бути варті того, щоб отримати аналіз та контроль.

Вихідні тренди

Безкоштовна пробна версія: 30 днів

Ціни плану: $ 11,33 – $ 158,61 / місяць

Контрольні номери: 10-250 (доступні рішення для підприємств)

Основні переваги

 • Моніторинг часу
 • Моніторинг сторінок
 • Моніторинг API
 • Реальний моніторинг користувачів (RUM)
 • Моніторинг сервера
 • Моніторинг додатків

Що відрізняється від UpTrends, це те, що вони пропонують основні та розширені пакети моніторингу. За допомогою розширених опцій ви можете налаштувати все, від кількості перевірок до швидкості ваших інтервалів. Крім того, ви отримуєте необмежену кількість даних про користувачів, і ви можете мати будь-яку кількість операторів, які мають доступ до системи.

RapidSpike

Безкоштовна пробна версія: 10 днів

Вартість плану: 36,95 дол. США – 106,95 дол. США / місяць

Перевірте номери: 3-10 сторінок моніторів (більше доступно для оновлення)

Основні переваги

 • Моніторинг часу та швидкість роботи сторінок
 • SSL та Whois моніторинг
 • Моніторинг та захист безпеки
 • Відстеження та моніторинг SEO
 • РУМ

Хоча ви отримуєте лише кілька інтелектуальних перевірок сторінок, RapidSpike також пропонує тести на RUM, API та моніторинг безпеки. RapidSpike відрізняється тим, що він не просто перевіряє час роботи та швидкість сторінки, але отримує всебічне зчитування ефективності вашого сайту, щоб ви могли відповідно налаштувати.

Однак нам не подобається, що вам доведеться платити багато за додаткові чеки. Також інтервал часу зазвичай становить 10-20 хвилин, що набагато повільніше, ніж у більшості інших сервісів. Загалом, RapidSpike пропонує багато різних даних та аналізів, але це набагато дорожче, ніж інші подібні варіанти.

Моніт (Раніше Monitor.us)

Безкоштовна пробна версія: 14 днів

Цінові плани на план: Спеціальні

Перевірте номери: Спеціальні

Основні переваги

 • Повністю налаштовані плани
 • Моніторинг веб-сайтів
 • РУМ
 • Моніторинг сервера
 • Моніторинг додатків
 • Моніторинг мережі

Моніт раніше пропонував Monitor.us як окремий безкоштовний сервіс (хоча був і преміальний варіант). Тепер вони об’єднали ці два, щоб забезпечити кращі можливості моніторингу. Що дуже цікаво в Моніті, це те, що ви можете вибрати все для свого плану. Введіть кількість моніторів, які потрібно за місяць, і отримайте індивідуальну ціну. Кожен монітор розділений за класом (тобто, тривалість роботи та безпека), тому ви платите лише за те, що вам потрібно. Monitis також пропонує рішення для підприємств та реселлерів, якщо це необхідно.

Site24x7

Безкоштовна пробна версія: 30 днів

Вартість плану: $ 9 – $ 225 / місяць

Контрольні номери: 10-100 (більше для корпоративних рішень)

Основні переваги

 • Моніторинг веб-сайтів
 • Моніторинг сервера
 • Моніторинг додатків
 • Реальний моніторинг користувачів (RUM)
 • Моніторинг мережі

В цілому сайт24×7 є доступним і всеосяжним. Кожне рішення для моніторингу надає вам безліч різних варіантів даних та підтримки, щоб ви могли вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути. Нам це подобається, оскільки він працює як для сайтів із низьким, так і з високим трафіком, що робить його життєздатним та доступним варіантом для всіх.

Господар-трекер

Безкоштовна пробна версія: 30 днів

Вартість плану: 9,92 дол. США – 74,92 дол. США / місяць

Перевірте номери: 10-150 URL-адрес

Основні переваги

 • Перевірка доступності
 • Моніторинг чорного списку
 • Управління AdWords
 • Моніторинг сервера
 • Моніторинг сторінок
 • Перевірка домену та SSL
 • Настроювана звітність

Що приємного про Hocker Tracker – це те, що вони спрощені для вашої зручності. Це відносно простий процес, просто дайте їм свої URL-адреси, і вони будуть працювати з рештою. Якщо ви віддаєте перевагу менш інтенсивному підходу до моніторингу веб-сайтів, Host Tracker може стати для вас хорошим варіантом. Також ви отримуєте деякі додаткові сервіси, такі як управління AdWords, і ви можете бачити, чи немає у вас чорних списків.

SmartBear

Безкоштовна пробна версія: 14 днів

Цінові тарифи на план: залежать від послуги

Перевірте номери: Варіюється

Основні переваги

 • Програми життєвого циклу API
 • Тестування програмного забезпечення
 • Внутрішній та зовнішній моніторинг сайту
 • Співпраця та оптимізація коду
 • Мобільна оптимізація та тестування

У порівнянні з іншими сайтами у цьому списку, SmartBear – це набагато більше, ніж просто інструмент моніторингу веб-сайтів. Ця програма створена для розробників та програмістів, щоб зробити майже все, що потрібно зробити для роботи свого сайту. SmartBear пропонує комплексні рішення для найрізноманітніших проблем. Варіантів на вибір так багато, що це може бути трохи непосильним. Загалом це призначено для професіоналів. Якщо ви не знаєте, що вам потрібно, дотримуйтесь сервісу для початківців.

GeckoBoard

Безкоштовна пробна версія: 30 днів

Вартість плану: $ 25 – $ 599 / місяць

Контрольні номери: N / A

Основні переваги

GeckoBoard – це різного роду сервіс, який дозволяє створювати інформаційні панелі для відображення показників вашого сайту. Замість надання послуг з моніторингу ця програма інтегрується з іншою службою моніторингу та проектує її на екран для вашої зручності. ІТ-офісам, які можуть скористатися централізованою інформаційною панеллю, сподобається ця послуга, але просто знайте, що вона насправді не перевіряє та не контролює дані. Натомість він просто збирає його та дозволяє налаштувати спосіб його відображення.

ContentKing

Безкоштовна пробна версія: 30 днів

Вартість плану: 11,26 дол. США – 342,52 дол. США / місяць

Перевірка номерів: 100-1м сторінок

Основні переваги

 • Огляд вмісту
 • Оптимізація вмісту
 • Моніторинг вмісту
 • Зміст співпраці

Ця послуга створена для творців контенту. Отже, якщо ви керуєте блогом чи чимось подібним, вам сподобається те, що може запропонувати ContentKing. Що цікаво в структурі ціноутворення, це те, що ви вибираєте кількість ваших сторінок, а потім отримуєте всі послуги, які вони пропонують, виходячи з цієї кількості.

Ви можете оптимізувати свій вміст для різних пристроїв, дозволяти співпрацювати на різних платформах та стежити за тим, як ваш вміст змінюється з часом.

Висновок

Ваш веб-сайт є важливою частиною вашого бізнесу. Будьте впевнені, що ви контролюєте це ефективно та будьте в курсі проблем, перш ніж вони виникнуть. За допомогою правильних інструментів моніторингу веб-сайтів ви можете постійно оптимізувати свій сайт для максимальної ефективності веб-сайту. Ласкаво просимо в майбутнє.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map