25 Статистика кібербезпеки та злому 2019 року

Коли світ переміщує все більше даних в Інтернеті, кількість інформації, яку варто використовувати хакерам, зростає разом із нею. Фірми з кібербезпеки щороку знаходять типи атак та мішень. Одне впевнене – ця боротьба між хорошими та поганими хлопцями триватиме. Ми підняли кілька найпереконливіших статистичних даних на 2019 рік, які охоплюють все, від викупу до крипто-джек.


Статистика кібербезпеки

Кібербезпека має вирішальне значення для цифрової безпеки громадян у всьому світі, а також урядів та компаній. Загрожує багато – від конфіденційності до ідентичності до національної безпеки. Ці цифри свідчать про зростання в усьому світі порушень безпеки, атак та крадіжок особи.

 1. Середня кількість порушень безпеки між 2017 та 2018 роками зросла на 11% зі 130 до 145. (Акцент)
 2. Середня глобальна вартість порушення даних збільшилася на 6,4% порівняно з попереднім роком до 3,86 млн доларів. (IBM)
 3. Веб-атаки зросли на 56% за рік з 2017 по 2018 рік. (Symantec)
  веб-атаки symantec
 4. Середня вартість кожного загубленого або викраденого запису, що містить конфіденційну та конфіденційну інформацію, зросла за рік на 4,8% до 148 доларів. (IBM)
 5. У 2014-2019 роках порушення безпеки було на 67%.Акцент)
 6. На підприємства припадало 81% усіх заражених вірусом вірусівSymantec)
 7. Середня вартість кіберзлочинності для організації становить 13,0 млн. Дол. США, це в порівнянні з 11,7 млн. Дол. США у 2017 р. (Акцент)
 8. Загальні глобальні ризики кібербезпеки обчислюються у розмірі 5,2 трлн. Дол. У всьому світі протягом наступних п’яти років. (Акцент)
 9. Автоматизація, AI та машинне навчання приносять економію приблизно $ 2,09 млн. Доларів США на компанію, але її беруть на себе лише 38% компаній-респондентів. (Акцент)
 10. Середня вартість нападу зловмисного програмного забезпечення в 2018 році становила 2,6 млн доларів США. (Акцент)
 11. Лише Symantec заблокував 3,5 мільйона подій криптовалют у грудні 2018 року. (Symantec)

Розпізнавання обличчя & Статистика біометрики

Програмне забезпечення для розпізнавання обличчя та біометрична безпека швидко зростає та покращується у виявленні людей. Це і зручність, і викликає занепокоєння, оскільки особиста інформація тепер включає обличчя в бази даних. Аеропорти в США здійснюють розпізнавання обличчя на тестових майданчиках, але реакція неоднозначна.

 1. Програмне забезпечення для розпізнавання облич, яке використовує столична поліція Великої Британії, повернуло неправдиві відгуки у понад 98 відсотках отриманих сповіщень. (Незалежний)
 2. До 2021 року розпізнавання обличчя буде використовуватись у 20-ти найкращих аеропортах США для 100% міжнародних пасажирів, включаючи американських громадян. Це відповідно до виконавчого розпорядження. (Forbes)
 3. Проведений в липні 2018 року тест ACLU з використанням технології Amazon Rekogservation, запропонованої громадськістю Amazon, виявив, що технологія не відповідає 28 членам Конгресу та визначила їх людьми, які вчинили злочини. Люди кольорових кольорів складали 40% помилкових збігів, хоча їх було лише 20% відсканованих облич. (АКЛУ)
 4. Брукінгз виявив, що 50% людей є несприятливими для програм розпізнавання обличчя в роздрібних магазинах для запобігання крадіжок. (Брукінгз)
 5. У опитуванні Брукінга також виявлено, що 50% людей вважають, що слід обмежити використання програмного забезпечення для розпізнавання обличчя правоохоронними органами. (Брукінгз)
 6. За даними Національного інституту стандартів та технологій (NIST), програмне забезпечення для розпізнавання обличчя покращилось у 20 разів краще в пошуку в базі даних, щоб знайти відповідну фотографію між 2014 та 2018 роками. Це було виявлено після оцінки основної частини програмного забезпечення для розпізнавання обличчя – 127 програмні алгоритми від 39 розробників. (CBP)

Злому & Статистика порушень даних

За словами Нортона, “порушення даних – це інцидент безпеки, при якому доступ до інформації здійснюється без дозволу”. Схоже, ви чуєте про нове порушення даних у великій корпорації, що викриває особисту інформацію мільйонів споживачів. Компанії та уряди постійно борються з хакерами, щоб зберегти інформацію своїх користувачів та громадян. Ось кілька останніх порушень у новинах цього року.

 1. Особиста інформація 14,8 мільйонів користувачів 500 пікселів просочилася в результаті порушення безпеки в липні 2018 року. Про це було оголошено лише в лютому 2019 року. (Границя)
 2. 12 червня 2019 року розширення Web Clipper Chrome від Evernote виявило вразливу безпеку, що дозволило хакерам відкрити дані про 4,6 мільйона користувачів. Компанія виправила вразливість, але незрозуміло, чи були порушені дані користувачів. (Yahoo)
 3. 10 червня 2019 року було виявлено, що база даних Американського митного та прикордонного агентства була піддана кібератаці. За даними відомства, менше 100 000 людей постраждали, оскільки воно було обмежене єдиним прикордонним пунктом пропуску. (Опікун)
 4. Квест діагностики зазнав серйозного порушення безпеки даних пацієнтів, майже 12 мільйонів постраждали, включаючи викрадені фінансові дані, інформацію про стан здоров’я та інформацію про соціальне забезпечення. Хакери отримали доступ до одного з продавців виставлення рахунків у Квесті у період з серпня 2018 року по березень 2019 року. Про це повідомлялося 3 червня 2019 року (TechCrunch)
 5. 4 травня 2019 року було оголошено, що популярний інструмент веб-графічного дизайну Canva був зламаний. У звітах зазначається, що хакери вкрали дані у 139 мільйонів користувачів, включаючи імена та адреси електронної пошти. (Комп’ютерний світ)
 6. Що за гадюка. Було виявлено порушення даних WhatsApp 13 травня 2019 року, яке спричинило вразливість деяких їх 1,5 мільярдів користувачів у всьому світі. Компанія, що належить Facebook, виявила недоліки безпеки, яку виявила ізраїльська компанія NSO Group. Група НСО звинувачується у створенні технології для шпигування журналістів та правозахисників, і в даний час позов подається в Лондонському адвокаті, який був об’єктом злому. (Нью-Йорк Таймс)

  Рекомендована сторінка безпеки на веб-сайті WhatsApp.

 7. Час довіряти Facebook ще менше? У березні 2019 року Facebook визнав, що не зберігає належним чином паролі приблизно 600 мільйонів користувачів. Понад 20 000 співробітників компанії мали доступ до входу користувачів. (Facebook)
 8. У зв’язку з оголошенням в березні 2019 року було оголошено, що мільйони акаунтів Instagram також залишаються вразливими. У внутрішніх звітах зазначалося, що жодних компромісів з цими даними не було (Facebook)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map