Кращі постачальники сертифікатів SSL у 2019 році (оновлено травень 2020 року)

Сертифікат SSL – це не вибір – це необхідність.


Ви зберігаєте дані свого користувача в безпеці.

Ви отримаєте захисний символ “https” у веб-переглядачах.

А ще краще – Google нагородить ваш сайт кращим пошуковим рейтингом.

путівник по SSL

Безпека в Інтернеті – це те, про що ми всі усвідомлюємо цей день та вік. За старих часів Інтернету вам не довелося надто турбуватися про віруси та зловмисне програмне забезпечення. Сьогодні здається, що щось ховається у кожному куточку Інтернету.

На щастя, хоча хакери намагаються вкрасти наші дані, існує безліч методів, які ми можемо використати, щоб цього не сталося.

Один з найбільш ефективних і широко застосовуваних методів – це використання сертифікатів SSL. Сьогодні ми збираємось зануритися у світ шифрування в Інтернеті та побачимо, як він забезпечує безпеку Інтернету, особливо коли передача конфіденційної інформації.

Ми також зробимо порівняння SSL сертифікатів, щоб допомогти вам знайти кращий SSL сертифікат і найкращий постачальник сертифікатів SSL для вас.

Що таке сертифікат SSL?

Термін SSL – це абревіатура, яка означає захищений шар сокета. Це означає, що ваші дані розбиваються на різні частини або розетки, щоб запобігти їх перехопленню сторонніми сторонами, такими як хакер.

Те, як це працює, це те, що це двоетапний процес. По-перше, інформація шифрується розсипкою, а потім веб-сайт, з яким ви спілкуєтесь, перевіряється як реальна угода.

Наприклад, якщо ви купуєте щось в інтернет-магазині, сертифікат SSL – це спосіб переконатися, що сайт перевірений і що це не манекенна сторінка, створена хакером.

Навіщо купувати SSL сертифікат?

Технічно кажучи, будь-який веб-сайт, який хоче переконатися, що це безпечно, повинен використовувати шифрування SSL.

Це дозволить гарантувати, що сторінки не заражаються або не спричиняються хакером, а потім піддаватимуть ризик усі, хто відвідує сайт..

Є кілька різних типів сертифікатів, які можна отримати на веб-сайтах (до яких ми потрапимо трохи), а це означає, що не всі сторінки будуть зашифровані однаково.

Наприклад, хтось, що веде блог, може вибрати спрощену версію, оскільки вони не мають жодної конфіденційної інформації, але будь-який вид інтернет-магазину повинен мати розширене шифрування, щоб гарантувати, що дані клієнтів не будуть порушені..

Переваги використання сертифікатів SSL

Якщо ви менеджер веб-сайтів, є досить багато причин, що вам слід придбати та використовувати сертифікати SSL. Окрім очевидної переваги збереження вас та ваших відвідувачів, SSL може також запропонувати ці переваги.

 • Професійно: Ключовою відмінністю аматорської сторінки від професійної є наявність сертифіката. Отже, якщо ви хочете сприйматись серйозно як бізнес або інтернет-бренд, тоді вам потрібно активізуватися.
 • Знижує показник відмов: як тільки люди зрозуміють, що ваш сайт небезпечний, вони виїдуть якнайшвидше. Отже, щоб зацікавити свою аудиторію, ви повинні переконатися, що вони мають приємне враження.
 • Запобігає маркування: якщо ваш сайт зламаний, оскільки у вас немає сертифіката SSL, пошукові системи можуть вважати вас небезпечними, а антивірусні програми можуть забороняти користувачам відвідувати вашу сторінку взагалі. Намагаючись створити присутність в Інтернеті, це може стати для вас величезним блокпостом.
 • Пропонує довіру: навіть якщо клієнти не знайомі з вашим брендом, бачачи, що сторінка має високий рівень шифрування, показує їм, що ви в безпеці та можете довіряти конфіденційній інформації.
 • Покращує рейтинг: ваше місце в пошуковій системі може зробити або порушити вашу присутність в Інтернеті, а підвищений рівень безпеки допоможе вам підвищити результати пошуку, щоб ви могли перевершити конкуренцію.

 

Типи сертифікатів SSL

Як ми вже згадували, існує кілька різних різновидів сертифікатів SSL, кожен з яких визначається набором параметрів, яким ви повинні відповідати.

Хоча всі сертифікати забезпечують рівень захисту вашого сайту, лише певні (наприклад, EV ​​SSL) можуть гарантувати, що всі дані зашифровані та недоступні хакерам. Ось найпоширеніші типи сертифікатів, які ви можете знайти.

SSL перевірки домену

Якщо ви використовуєте веб-сайт низького рівня (наприклад, блог) і не обробляєте конфіденційну інформацію, то DV SSL може бути чудовим варіантом. Це порівняно дешево і легко, але він не забезпечує стільки захисту.

Причина того, що цей сертифікат є одним з найменш захищених, полягає в тому, що він не потребує перевірки від постачальника SSL. Це означає, що вам, як власнику сайту, не потрібно перевіряти всі дані своєї компанії, перш ніж отримати сертифікат.

Ось чому їх так легко отримати, оскільки це набагато спрощений процес затвердження.

Перевірка SSL організації

Наступним кроком вище DV SSL є перевірка організації. Щоб отримати такий вид сертифіката, ви повинні надати перевіряються деталі щодо вашого фізичного бізнесу, такі як адреса та номер телефону.

Цей тип сертифікату ідеально підходить для організацій, які мають цегельне та будівельне розчину, а також сайт. Однак не рекомендується поводитися з конфіденційною інформацією, наприклад, кредитними картками.

Розширена перевірка SSL

Це найвищий рівень безпеки, який ви можете мати, і він необхідний для будь-якого інтернет-бізнесу, який займається транзакціями, відомими як електронна комерція. Отже, якщо ви запускаєте інтернет-магазин або банківську систему, вам потрібна EV SSL. Цей тип сертифіката вимагає суворої оцінки органом, який вам його надає.

Лише після проходження всіх процедур перевірки ви можете отримати схвалення. Іншим бонусом отримання статусу EV SSL є те, що ваш сайт буде вказаний із зеленим символом блокування в адресному рядку.

Це показує відвідувачам, що ваш сайт максимально захищений і захищений. Зрештою, це найкращий сертифікат SSL, який ви можете придбати.

Підстановка SSL

Здебільшого веб-сайти не мають однакового рівня шифрування для кожної сторінки. Це тому, що це може бути дорогим і трудомістким.

Однак простий спосіб обійти це отримання сертифікату Wildcard SSL, який дозволяє зашифрувати всі субдомени з базового сайту.

Наприклад, якщо ваш стандартний домен www.mysite.com, ви можете отримати сертифікат Wildcard, який охоплює всі субдомени, такі як blog.mysite.com, mail.mysite.com тощо. Зазвичай вам потрібно надати лише підтвердження того, що ці субдомени є частиною вашого загального веб-сайту, але в деяких випадках вам, можливо, доведеться створити окремі IP-адреси, щоб отримати схвалення.

Загалом, потрібні Wildcard SSL – це ті, хто керує великою кількістю субдоменів і хоче, щоб все було максимально просто..

Як ви можете отримати сертифікат SSL?

Перш за все, сертифікати SSL видаються лише певними постачальниками, тому вам доведеться знайти його, перш ніж розпочати роботу. Ми переглянемо список найкращих постачальників і де їх можна знайти пізніше

Але важливо знати, що ви не можете отримати сертифікат з будь-якого місця.

Зазвичай орган сертифікації вимагає від веб-сайту трьох рівнів інформації, яка вимагає шифрування SSL. Однак, залежно від типу сертифіката, який ви отримаєте, можливо, вам доведеться надати більш-менш інформацію для перевірки.

IP-адреса

З метою безпеки для однієї IP-адреси може бути створений лише один сертифікат. Знову ж таки, Wildcard SSL також може охоплювати субдомени, але ви все одно повинні мати підтверджуваний IP для основного домену. Якщо у вас немає домену, ви не можете отримати сертифікат на нього.

Запит на сертифікат та підпис (КСВ)

Це загальний термін для зашифрованої форми, який може містити конфіденційну інформацію. КСВ використовуються для різних цілей, включаючи подання на сертифікат SSL. Кількість наданої вами інформації залежатиме від повноважень та типу сертифікату, який ви хочете.

Найпоширеніші дані включають фізичну адресу, назви підприємств, населений пункт та країну походження.

У багатьох випадках у органу сертифікації (CA) буде форма CSR, яку ви можете заповнити, але іноді вам доведеться створити її самостійно. Загалом, доки перерахована інформація є точною і перевіреною, у вас не повинно виникнути проблем із затвердженням.

Запис WHOIS

Якщо ви не знайомі з цим терміном, дані WHOIS посилаються на інформацію, яка вказана для власника певного домену. Купуючи домен, ви повинні надати такі дані, як ім’я та контактні дані, щоб кожен, хто намагається знайти власника сайту, міг зробити це швидко та легко.

Подаючи заявку на отримання сертифікату SSL, КС перехресно перевірятиме дані вашої форми CSR із записом WHOIS, щоб переконатися, що вони відповідають.

Якщо вони з якихось причин не відповідають, вам доведеться відкоригувати дані WHOIS так, щоб вони відображали поточну інформацію, вказану у вашій формі CSR. Інакше вас не затвердять.

Що таке LetsEncrypt?

Зазвичай, коли ви отримуєте сертифікат SSL, все листування проводиться вручну між вами та постачальником. Однак LetsEncrypt – це автоматизований сервіс, який робить все це для вас без будь-якого втручання людини.

Весь процес трохи технічний, але перевага від використання такої системи полягає в тому, що вона може зробити все більш гладким, і він все ще забезпечує всю перевірку та автентифікацію без жодних проблем.

Оскільки програма працює лише за умови перевірки сайту, ані постачальник SSL, ані запитувач не повинні турбуватися про те, що система допускає помилки чи помилки в безпеці.

Хто надає сертифікати SSL?

Там є досить багато ЦА, з яких ви можете придбати сертифікат, а деякі більш відомі, ніж інші. Ви повинні переконатися, що вони є законними органами, щоб ваш сертифікат був дійсним та діяльним.

Два найбільші авторитети там – Comodo SSL та Verisign, тому сміливо перевіряйте їх, чи шукаєте ви сертифікацію.

Є ще один спосіб придбання SSL-сертифікатів, і це пройти через вашу хостинг-компанію. Більшість веб-хостів пропонують SSL як сервісний варіант, а це означає, що вони обробляють усі документи та гарантують, що все працює безперебійно. Вони фактично є посередником між вами та органом, що видав інформацію.

Але чому б ви пройшли службу хостингу? Ну, головна перевага робити це таким чином, тому що ваш веб-хост має всю інформацію, необхідну для підтвердження вашого веб-сайту.

Дані WHOIS, IP-адреса та інші деталі можуть бути надані та перевірені через хост, що спрощує весь процес. У багатьох випадках веб-хости пропонують цю послугу безкоштовно або за невеликою ціною, тому в кінці кінців це може бути варте зручності..

Кращі постачальники сертифікатів SSL

Щоб допомогти вам почати купувати сертифікат SSL, ось список восьми найкращих органів сертифікації в Інтернеті. Кожен з них може надати вам потрібний тип захисту SSL, і всі вони високо оцінені за безпеку.

1. Comodo SSL

Цей КА займає перше місце у світі, тому це фантастичне місце для отримання сертифікату. Що робить цю компанію настільки ефективною, що вони пропонують 256-бітове шифрування, і їм довіряють усі браузери.

Мало того, але Comodo SSL пропонує безліч технічної підтримки та гарантії в розмірі 250 000 доларів, якщо ваш сайт зламаний. Річна ціна на сертифікат EV SSL становить 249 доларів.

2. IdenTrust

Цей авторитет добре відомий серед багатьох банківських веб-сайтів, тому ви знаєте, що це відмінний вибір. Тут ви все ще отримуєте 256-бітове шифрування та багато підтримки.

IdenTrust також використовує вдосконалений алгоритм для забезпечення додаткового підвищення безпеки. Найкраще, що ціни набагато розумніші: більшість сертифікатів коштують приблизно від 100 до 150 доларів за рік.

3. Symantec

Хоча ціни на цього провайдера набагато вище, ніж щось на зразок IdenTrust, ви отримуєте неймовірний захист, а також зразкову гарантію.

Більшість сертифікатів EV SSL застраховані на суму до 1,5 мільйона доларів, але вони можуть коштувати понад 1000 доларів на рік. Як і інші, Symantec пропонує 256-бітове шифрування.

4. GoDaddy

Більшість людей знають про цей Godaddy, але зазвичай це відбувається тому, що вони хочуть отримати домен або розмістити веб-сайт. Однак ця електростанція в Інтернеті також надає сертифікати SSL, і вони набагато доступніші за конкуренцію. Ціни коливаються від 69 до 300 доларів.

5. GlobalSign

Якщо ви хочете отримати додатковий захист для свого веб-сайту без необхідності платити завищені ціни, GlobalSign – це чудовий варіант. Він пропонує 2048-бітове майбутнє шифрування доказів, а також програми, що виявляють фішинг. Найкраще, що ви можете зареєструватися для одного домену всього за 249 доларів на рік.

6. Дігісерт

Digicert – це ще один CA, який пропонує 2048-бітове шифрування, а це означає, що він ідеально підходить для будь-яких бізнес-операцій в Інтернеті. Хоча цей постачальник не такий відомий, як деякі інші, їх варто перевірити. Ціни коливаються від 175 до 595 доларів щорічно для сертифікатів Digicert. Вони також надають необмежену ліцензію на сервер зі своїми сертифікатами.

7. Цертум

Якщо ви бюджетуєте і вам не потрібні високі рівні шифрування, то це може бути чудовим вибором CA. Хоча він пропонує лише 128-бітні сертифікати, цього більш ніж достатньо для сайтів, які не мають конфіденційних даних. Також ціни набагато доступніші, коливаючись від 23 до 299 доларів на рік.

8. Довіра

Цей CA пропонує 2048-бітове шифрування, а також відносно доступні ціни. Це робить його прекрасним варіантом для будь-якого інтернет-бізнесу, який бажає додаткового захисту, не платячи набагато більше. Ціни коливаються в межах від 180 до 575 доларів на рік, причому EV SSL знаходиться в нижній частині спектра.

9. Геотруст

Geotrust пропонує обидва SSL сертифікати, що дозволяють 256-бітове шифрування. Вони також пропонують підписання коду, який є методом використання цифрового підпису на основі сертифікатів для підписання виконуваних файлів та сценаріїв, щоб перевірити особу автора та переконатися, що код не був змінений чи пошкоджений з моменту його підписання автором, який очевидно, пропонує додатковий рівень безпеки. Сертифікати SSL, пропоновані Geotrust, коливаються від 149 до 745 доларів.

10. Швидка SSL

Rapid SSL є дочірньою компанією Geotrust і, безумовно, є більш зручним для бюджету варіантом порівняно з материнською компанією. Вони мають два варіанти своїх сертифікатів RapidSSL, які обіцяють “Захистити один домен з сильним шифруванням. ” за 59 доларів. Іншим варіантом є сертифікати підстановки RapidSSL, які “Безпечно необмежений субдомен з сильним шифруванням. ” за 249 дол. Вони пропонують гарантію 10 000 доларів і пропонують шифрування до 256 біт. Ще одна цікава особливість цього веб-сайту полягає в тому, що він дозволяє легко порівнювати його пропозицію з деякими іншими лідерами, такими як Godaddy, Globalsign та Comodo SSL тут.

11. Thawte

Аналогічно Geotrust Thawte пропонує як SSL сертифікати, так і підписання коду. Їх параметри коливаються в межах від 149 до 299 доларів на рік, однак вони також пропонують додаткові символи SSL за додаткову плату. Їх варіант SSL123 починається від 149 доларів, але доходить до $ 745, якщо ви вирішите додати підстановку. Їх веб-сервер SSL починається з 199 доларів, і він збільшується до 599 доларів із додаванням шаблону SSL. Вони пропонують до 256-бітного шифрування та 30-денну гарантію повернення грошей. Також їхні гарантії пропонують від 500 000 до 1 500 000 доларів.

12. Мережеві рішення

Мережеві рішення – це сайт, який пропонує майже все, що потрібно для створення сайту, очевидно, включаючи SSL сертифікати. У цього постачальника є 5 варіантів, починаючи від $ 59,99 з дворічним терміном до $ 579 з 2-річним терміном. Вони пропонують “гарантії” від 10000 доларів, аж до $ 1,000,000.

Інші міркування щодо SSL-сертифікатів

Хоча важливо, щоб ви розуміли основи SSL і як це все поєднується. Оскільки це “головне керівництво”, ми маємо надати вам додаткову інформацію, яка може бути корисною при вивченні SSL та як це може працювати для вашого веб-сайту. Отже, маючи на увазі, ось деякі інші речі, над якими слід замислюватися, шифруючи свої дані.

Повільна швидкість завантаження

Можливо, ви помітили, що коли ви переходите до розділу для оформлення замовлень на веб-сайті, це потребує трохи більше часу для завантаження, ніж решта сторінок. Це тому, що шифрування вимагає секунди або двох, щоб набути чинності. По суті, це те, що сторінка з сертифікатом робить «рукостискання» з комп’ютером відвідувача.

Це гарантує стабільність і безпеку зв’язку і не дозволить жодним стороннім людям прослуховувати та отримувати конфіденційні дані.

Термін дії сертифіката

Як ми вже згадували в нашому списку провайдерів, ціни на сертифікати SSL перераховуються щороку. Це означає, що будь-який сертифікований сайт повинен платити щороку, щоб оновити та актуально все. Що також означає, що якщо ви відвідуєте веб-сайт, у якого термін дії сертифікату закінчився, це не так безпечно.

Зазвичай ваш веб-переглядач або антивірусне програмне забезпечення підкаже вам, чи це так, і ви вирішуєте, чи хочете ви продовжити. За наші гроші ми ні за яких обставин не хотіли б.

Дані зеленого блокування

Як ми вже згадували вище, сайти із захистом SSL матимуть зелений замок в адресному рядку. Сайт також буде вказаний як https, а не як стандартний HTTP. Що також слід знати, це те, що натискання на зелений замок показує всю публічну інформацію.

Ця інформація стосується як компанії, яка є власником веб-сайту, так і органу сертифікації. Це ще один спосіб для відвідувачів перевірити безпеку будь-якої сторінки, яку вони відвідують. Отже, якщо на сайті немає блокування, то слід насторожитися.

Установка сертифіката

Одне важливе, що потрібно пам’ятати при подачі заявки на сертифікат – це встановити його на свій веб-сайт. Це ще одна причина, через яку люди люблять пройти веб-хостингу, оскільки хост зазвичай пропонує зробити це за вас.

Крім того, якщо у вас є веб-сайт на спільному веб-сервері, ви все одно не будете мати прямий доступ до нього. Це важливо пам’ятати, щоб ви випадково не заплатили за те, що навіть не можете використовувати.

Поступовий вихід HTTP

Це може статися або взагалі не траплятися, але зростає думка, що вся онлайн-діяльність повинна бути захищена через SSL. Це означає, що сайти, які не мають сертифікації, будуть видалені з пошукових систем або припинені взагалі.

Подумка цього полягає в тому, що, вимагаючи сертифікатів для всіх сайтів, це зробить Інтернет загалом більш безпечним місцем, але факт полягає в тому, що реалізувати таку загальну стратегію, особливо якщо враховувати широкий спектр Інтернету, може бути важко..

На сьогодні місцеві закони та нормативні акти встановлюють, для яких типів сайтів потрібно мати сертифікати SSL. Зараз лише ті, які класифіковані як список лістингу, або будь-які сторінки, які не мають стосунку до інформації про клієнтів, не потребують шифрування SSL..

Однією з найбільших проблем, яка потребує такого захисту, є те, що це може коштувати чималих грошей. Платити кілька сотень доларів на рік може бути непосильним для деяких сайтів, особливо якщо їм доводиться керувати кількома доменами або IP-адресами.

Можливо, якщо вартість знизиться, було б простіше припинити всі незахищені сайти, але буде цікаво подивитися, як все це поєднується.

Висновок

Як бачите, є багато чого, що слід врахувати, дивлячись на сертифікати SSL. Загалом, відповідальність за безпеку Інтернету – це кожен. Це означає, що якщо ви розміщуєте веб-сайт, вам слід його зашифрувати якнайшвидше.

На щастя, нинішня поширеність сертифікатів SSL, а також простий спосіб виявлення безпечного сайту означає, що більшість людей можуть бути в Інтернеті без будь-якого ризику заразитися якоюсь шкідливою програмою.

Зазвичай проблема виникає під час відвідування незахищеного сайту або завантаження чогось із незахищеного джерела. Таким чином, немає жодної реальної причини, щоб ви відчували себе небезпечно під час серфінгу в Інтернеті.

Сподіваємось, цей посібник відповів на всі ваші запитання щодо сертифікатів SSL, і ми сподіваємось, що він допомог вам знайти найкращого постачальника сертифікатів SSL для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map