Bluehost Review mai 2020: kas Bluehost on lihtsalt odav või hea?

Bluehost Review mai 2020: kas Bluehost on lihtsalt odav või hea?

Bluehost Review mai 2020: kas Bluehost on lihtsalt odav või hea?

Mis on Bluehost?

Enamik inimesi, kes on kuulnud ühestki hostiettevõttest, on Bluehostist kuulnud.


Podcastrid ja internetiturundusjuhid armastavad seda reklaamida, kuid kas sellest on kasu?

2003. aastal asutatud Bluehost on eraviisiline hosting ettevõte, mis kuulub Endurance International Groupile. Koos oma õdede hostiettevõtetega HostMonster, FastDomain ja iPage omab grupp ligi kaks miljonit domeeni. Asub Provo, Utah, teenuse Specialities on Bluehost VPS ja spetsiaalsed serverite hostimiskavad.

Kui hea on Bluehost’i hostimine?

Bluehost’i suurim müügipunkt on nende müügiargument.

Bluehost’i hinnad (alates umbes 2,95 dollarist) on ühed madalamad turul ja standardvarustuses on kõik põhifunktsioonid, mida jagatud hostingu pakkuja võiks soovida..

Neid tasub võrrelda teiste samalaadsete eelarvega võõrustajatega, kuna need pakuvad mitmesuguseid plaane, millel on teatud niššieelised. Võib-olla soovite silma peal hoida mõnedel asjadel, mida meie teadlased leidsid. Uptime ja kiirused on märkimisväärselt madalamad kui enamikul konkurentidel (eriti kõrgema hinnaga konkurentidel) ning Bluehost klienditeenindus pole nii kasulik, kui võiks loota. Vaadake ametliku saidi Bluehost Review 3.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (18 hääled) plussid

 • Mõned odavaimad hinnad
 • Palju funktsioone
 • Hea algajatele
 • Suurepärased turvaelemendid eelarve majutamiseks

Miinused

 • Kiirus võib olla probleem
 • Uptime pole tagatud
 • Mõned toetusprobleemid

KokkuvõteKuna kuna Bluehost on nii suur ja jagab ressursse sõsarettevõtetega, võivad nad pakkuda majutamiseks mõnda odavaimat hinda. Ja uskumatult madalate hindade korral hõlmavad Bluehosti plaanid enamikku põhitõdesid, nagu WordPressi hostimine, VPS, kindlad turvafunktsioonid ja palju tasuta käivitamiseks vajalikke tööriistu. Kuid päeva lõpuks saate selle, mille eest maksate. Bluehosti klienditeenindust pole, tööaeg on napp ja nende kiirus jätab palju soovida. Eelarvega veebimeistrid, kes ei näe ette suurt liiklust ega tugipileteid, leiavad Bluehost’i hinnakujundusega kõik, mida nad otsivad. Kui aga teie jaoks on oluline suurem töökindlus, tasub seda kliendile orienteeritud hostile nagu SiteGround või WP Engine eraldada lisaraha. Tugi3.5Speed2.5Features4Value4.5Läbipaistvus3.5

Meie ametlik ülevaade Bluehostist

Kas otsite odavat hostimist, mis kataks kõik teie põhivajadused? Siis on Bluehost teie jaoks suurepärane võimalus.

Bluehosti hinnakujundus on ühed madalamad turul, sellega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii ning see hõlmab enimkasutatavaid veebisaitide loomise ja turbe tööriistu. Kuid kui teie veebiprojekt nõuab serverisügavusi, tööaja garantii, kiiret kiirust ja igakülgset klienditeenindust, pole Bluehost tõenäoliselt teie parim panus.

Kulutage natuke rohkem raha, et saada palju rohkem töökindlust.

Bluehost rõhutatakse

 • Väga soodne hind, alates vaid 2,95 dollarist kuus (allahindlusega)
 • WordPressi ühe klõpsuga installimine – sobib suurepäraselt uute saitide jaoks
 • Ööpäevaringne tugi – mis on viimase aasta jooksul paranenud
 • Seda soovitavad kõrgeimad podcastrid, näiteks Pat Flynn
 • Nagu kõigil jagatud hostidel, võib ka teie suure saidi korral aeglustada teid
 • Pilvemajutus ja muud versiooniuuendused on saadaval
 • E-posti salvestusruum on põhiplaanil väga piiratud
 • Veebisaidid on piiratud põhiplaanis ainult ühega
 • 30-päevane tagasimakse, kui teile need ei meeldi

Bluehost plussid

Bluehost teab suurepäraselt, mida keskmine klient oma veebimajutusteenuse pakkujalt vajab. Bluehosti suurim tugevus on see, et need katavad kõik need alused uskumatult madala hinnaga. Ja millel on 2 miljonit domeeni kogu maailmas, on see selgelt suurepärane müügipunkt.

1. Bluehost cPanel – demonstreerimise ümberdefineerimine

Enne kui kulutaksite võrguteenustele peenraha, kaasa arvatud hostimine, kas poleks tore teada, mille eest täpselt maksate? Bluehost’i hostimine annab teile tõelise maitse selle kohta, mis tunne on olla nende klient, andes teile demo juurdepääsu täielikult funktsionaalsele cPanelile. Kuna kogu oma veebisaidi haldamiseks kasutate cPaneli, oleks teile selle programmi eemaldatud versiooni näitamine teile karuteene. Täielik tutvustus on nutikas samm, kuna cPaneli funktsioonid on vastupidavad ja kasutajasõbralikud. Ostuotsuse tegemise ajal teate täpselt, millesse end sisse segate.

2. sõjaväe astme krüptimine & Muu turvalisus

Enne kui saadate kunagi andmeid hostiettevõttele, kas te ei taha teada, kui turvaline see on? Bluehost hosting on nende serverite kapuutside all kõik ajakohane. Jagatud ja pühendatud SSL-sertifikaatide, igapäevaste varukoopiate ja turvalise FTP-protsessi abil teab Bluehost hostimine, mida teie andmete turvalisena hoidmine tähendab. Kui järele mõelda, võib see olla üks teie toote müügiomadusi, kuna kliendid tahavad enne peenraha andmist teada saada, kas nende isiklik ja privaatne finantsteave on heades kätes..

Bluehostil on odavate veebimajutusettevõtete seas üks parimaid turvaelemente. Näiteks nende konkurent HostGator on pisut kallim, kuid postkastides puudub tõsine rämpsposti ja viirusekaitse ning nad varundavad teie andmeid ainult üks kord nädalas. Isegi kallim variant SiteGround ei suuda nende turvalisust häkkimise eest kaitsta. Bluehost tõepoolest ületab oma hinna turvalisuse.

3. Lõpuks – Freebies, mida saate kasutada

Bluehost tunnistab, et enamik inimesi alustab põhilisi veebisaite, et laiendada oma turundustegevust ja kaubamärgi olemasolu. Nii et teie Bluehosti kavas on ka tasuta e-kaubanduse, ostukorvide, e-posti ja turundusrakenduste looming. Google Apps ja CloudFlare on kaks näidet. Kõik need rakendused integreeruvad sujuvalt ja on uskumatult kasutajasõbralikud. Te ei pea olema arendaja, et välja mõelda tasuta rakendused, mis on kahtlemata kasulikud iga väikeettevõtte jaoks.

4. Lihtsad disainitööriistad

Bluehost’i hostimine viib teid veebisaidi kujundamisel juhi kohale ja need muudavad selle nii lihtsaks, et teil pole vaja kogemusi. Ühel hetkel võis veebidisainerite palkamine kuuluda teie turundusstrateegiasse, kuid nüüd ei pea see seda olema. Bluehost plaanid pakuvad tasuta veebisaitide tarkvara koos lohistamise tehnoloogiaga, mis võimaldab teil seda saiti hõlpsalt ise kujundada. Sellist tarkvara nimetatakse üsna sõna-sõnalt WYSIWYG – see, mida näete, on see, mida saate. See tähendab, et te ei pea valdama arvutiprogrammeerimist, et kohandada oma veebisaiti soovitud viisil.

5. Bluehost VPS on tegelikult taskukohane

VPS-i hostimine on alati kallim kui jagatud hostimisplaanid, kuna teile on tagatud privaatserveri ressursid. Kuid kus enamus hostiettevõtteid võtavad VPS-i eest uskumatult kõrgeid hindu, ulatuvad Bluehosti madalad hinnad VPS-i. Bluehost VPS on täielikult hallatud ja rikkalike funktsioonidega, nagu täiustatud cPanel, CentOS ja võimas pilvetehnoloogia. Nelja erineva tasemega Bluehost VPS plaanid pakuvad kasvuruumiks palju ruumi.

Bluehost miinused

Kui hinnad on nii madalad, on raske Bluehost’i plaanide puuduste üle liiga palju kaevata. Kuid Bluehostil on tõsiseid miinuseid, mida ei saa tähelepanuta jätta, kui madalad hinnad pole teie prioriteet.

1. Bluehost’i klienditeenindus on Hit või Miss

Kõik ettevõtted, kellel on kliente kogu maailmas, peavad saama neid ööpäevaringselt toetada. Bluehost kiidab piletite reageerimise ajaga keskmiselt 30 sekundit, kuid tegelikkuses see vaevalt näib. Tipptundidel teatavad paljud kliendid, et ooteajad on peaaegu 45 minutit. Olukorra halvendamiseks väljendavad paljud kliendid pettumust, et suhtlemine võib olla pärsitud ja kasutu. Mõni asi on tüütum, kui teil on tehnilisi raskusi, kui peate ootama liiga palju aega ainult selleks, et saada vastus, mis ei vii teid lahendusele lähemale. Aeglane ja kasutu teenus ei ole alati Bluehost, kuid sageli juhtub, et me ei saa öelda, et nende klienditeenindus on püsivalt kõrge kvaliteediga.

Kuid Bluehostil on YouTube’i kanal täis kasulikke õpetusi. Kui teie küsimus pole kiireloomuline, on mõnikord parem lihtsalt varrukad üles keerata ja õppida, kuidas seda ise parandada. Võite isegi probleemi lahendada, enne kui tugiteenusest kinni hoiate.

2. Uptime garantii puudub

Enne hostimisotsuse tegemist olete tõenäoliselt lugenud sadu erinevaid ülevaateid mitmest erinevast vaatenurgast peaaegu iga seal asuva hostiettevõtte kohta. Üks mustritest, mida võite märgata, on see, et mitmed nendest hostimisettevõtetest pakuvad tööaja garantii – tavaliselt 99,99% tööaja garantii. See lubab, et teile kompenseeritakse rohkem kui 8 tundi seisakuid aastas. Bluehost ei ole see nii. Bluehost ei hüvita teile, kui nende tööaeg on allapoole reklaamitud keskmist. Ehkki nende tööaja rekord pole palju maha jäänud, näitavad uuringud, et Bluehost on tavaliselt pisut madalam tööaeg kui enamikul nende nimekatest konkurentidest. Saidide puhul, mis teenivad külastuste ajal raha, võib see täiendav 4 tundi seisakuid aastas teie ettevõttele tohutult mõjuda. Kuid võrreldes muude eelarvesaitidega, näiteks WebHostingPad, on Bluehost teie makstud raha palju parem tööaeg..

3. Aeglane laadimine

Bluehost’i lehtede laadimine võtab keskmiselt 25% rohkem aega kui teiste tipptasemel hostingu pakkujate hostitud lehed. See ajavahe ei pruugi tunduda kuigi suur, kuid kas teadsite, et kui teie leht ei laadi 5 sekundi jooksul laadimata, põrkub peaaegu kolmveerand teie liiklusest? Aeglane laadimiskiirus kahjustab teie kasutajakogemust, vähendades seeläbi teie külastajaid ja teie kasumit. Muidugi, Bluehost on veel paljudest väiksematest veebihostidest kaugel ees, kuid nad on oma parimate konkurentide seas tünni lõpus. Me sooviksime kiirust kui elementi number üks, mida nad saaksid parandada, kui nad sooviksid oma teenust parendada. Kui kiirus on teie veebi hostis esmane prioriteet, võiksite olla huvitatud tasumisest ülikiire A2-hostimise eest paar dollarit kuus.

4. Kõigi oma e-kirjade saamine

Veel üks funktsioon, mis Bluehost hostingul puudub, on nn otsetee e-posti postkast. See tähendab, et keegi saadab teie domeeni olematule kasutajale e-kirja, see jõuab lõpp-sisendkausta sisendkausta. Kuigi see pole vajalik funktsioon, on see ka teistel hostimisettevõtetel.

5. Parim hind nõuab pikemat lepingut

Kui plaanite oma saidil pikka aega kinni hoida, siis pole sellel tegelikult vahet. Kui te pole kindel, kui kaua teie sait üles töötab, võib parima hinnakujunduse jaoks ette nähtud 36-kuuline periood olla pisut pettumust valmistav.

Seega on teie otsustada, kas see on negatiivne või mitte, kuid arvasime, et soovite teada.

Alumine rida:

Suure väärtusega madalale hinnale on raske öelda “ei” ja Bluehost’i populaarsus annab sellele tunnistust.

Neil on kõik teie põhitõed kaetud ühes kenas ja odava hinnaga paketis – see on täpselt see, mida teie tavaline algaja veebimeister otsib, kui on aeg oma ettevõtte jaoks sait üles ehitada. Bluehost jääb kõigest murdosadest maha, kuid suurte murdosadega tegelemisel need murdosade arv tõesti suureneb. Seetõttu ei soovitaksime Bluehostit saitidele, mis koguvad tohutult liiklust või kaotavad suure aja, kui nende sait väheneb. Kuid kui kõik, mida soovite, on teie enda väike Interneti nurk ja te ise ei pruugi seisakuid või hilinenud kiirust märgata, on Bluehost suurepärane koht alustamiseks, odav.

Vaadake Bluehost’i hindu

Bluehost’i hostimise KKK-d

Millised on kesksed omadused, mida Bluehost pakub?

Funktsioone, mida Bluehost pakub, on kümneid, kuid siin on neli kõige olulisemat, millega alustada.

 • PHP – Kui soovite, et teie veebisait ei oleks igav ja igav, peate kasutama PHP-d. See teenus võimaldab teil luua oma saidile dünaamilise sisu, sealhulgas pilte, nuppe ja teksti, mis eristab teid rahvahulgast. Sõltuvalt sellest, millist tüüpi veebisaite soovite luua, pakub Bluehost erinevaid pakette, et anda teile PHP kaudu rohkem kontrolli.
 • WordPress –  Lisaks saidi hostimisele annab Bluehost teile juurdepääsu ka WordPressile, nii et saate kohandada ja luua soovitud ilme. Enamik uusi saite kasutab WordPressi, nii et soovite seda kindlasti kasutada.
 • MySQL – Kui plaanite oma saidil olla palju andmeid või soovite oma veebisaidiga koguda palju andmeid, vajate selleks MySQL-i. Bluehost annab teile vajalikud tööriistad, nii et saate mitte ainult koguda, vaid ka töödelda ja hallata kõiki soovitud andmeid. Nagu me mainisime, on erinevaid pakette, mille saate valida, et teil oleks kõige jaoks piisavalt salvestusruumi.
 • Uptime garantii –  Bluehostil on 100% tööaja garantii, mis tähendab, et teie sait ei tööta kunagi ühegi aja jooksul. Kui mis tahes põhjusel see juhtub (koputage puule), hüvitab Bluehost teile selle.
 • E-post – Bluehost pakub tasuta e-posti kontosid koos kõigi pakettidega.
Milliseid e-posti funktsioone Bluehost pakub?

Bluehostil on oma kasutajatele veebiposti portaal ja see võimaldab teil ka valida oma postkasti lemmikprogrammi. Teie postkasti filtreerimiseks kasutavad nad nii SpamAssassini kui ka SpamExpertsi. Neil on ka mõned e-posti turunduse võimalused, mis aitavad teil tellimusi kasvatada.

Millist häkkimise turvalisust pakub Bluehost?

Kaitsmise tagamiseks pakub Bluehost mitmeid sisselogimis- ja turvafunktsioone, mis võivad teie saidi ja kogu asjakohase teabe häkkerite ja varaste käe alt välja viia..

 • Kahefaktoriline autentimine: lisaks paroolile vajate sisselogimiseks teistsugust turvavõtit. See aitab vältida häkkerite juurdepääsu
 • PIN-kood: täiendava turvafunktsioonina saate seadistada kinnitamiseks PIN-koodi. Sisselogimiseks ei saa aga PIN-koodi kasutada.
 • Parooli korrigeerimine volitatud kasutajatele: kui teie veebisaidi haldamiseks on teisi inimesi, ei pruugi te soovi, et neil oleks juurdepääs kõigele, mida teete. Nii saate seada, millised suvandid on kasutajatele saadaval, samuti saate paroole eemalt vahetada.
 • Konto parool: see võimaldab teil või volitatud kasutajatel juurdepääsu veebisaidile muudatuste tegemiseks või teabe värskendamiseks
 • Arveldusparool: see parool on mõeldud ainult kontoomanikule, kuna see võimaldab teil osta lisateenuseid Bluehostilt või konto täielikult tühistada
 • Ühekordne sisselogimine usaldusväärsete saitide jaoks: nagu Google ja WordPress.
Kui ostsin domeeni mujalt, kas saan selle üle kanda Bluehostile?

Jah, Bluehost võimaldab teil oma domeenid oma hostikontole üle kanda. Peate siiski oma domeeninime seaded lähtestama, et see Bluehostile suunata.

Kas ma saan domeeni nime osta Bluehost kaudu?

Jah, te olete Bluehost’i kaudu domeeninime ostmas rohkem kui teretulnud, kui keegi teine ​​pole seda endale võtnud. Sisestage lihtsalt soovitud nimi ja sait annab teile teada, kui see on saadaval.

Kas Bluehost pakub domeeninime privaatsust??

Jah, nad teevad seda. Kõik ostetud domeeninimed on seadusega kohustatud näitama teavet selle kohta, kellele domeen kuulub. Kui olete siiski mures oma isikliku teabe avalikkuse pärast, võib Bluehost anda teile privaatsuse valikuid selle teabe privaatseks hoidmiseks. Mis juhtub, kui te ei kasuta seda turvafunktsiooni? Võite olla sihtmärk:

 • Spämm
 • Telefonikõned
 • Postipost
 • Identiteedivargus
 • Domeenide petturlik ülekandmine
Milliseid makseviise aktsepteerib Bluehost?

Bluehost aktsepteerib enamikku suuremaid krediitkaarte, samuti PayPali ja mitmeid muid veebipõhiseid finantsteenuseid. Kui te pole kindel, kas teie makse laekub, võtke ühendust tugitiimiga. Samuti pakuvad nad üksikasjalikku arveldusajalugu, mis on veebis juurdepääsetav.

Kas ma saan oma saidi automaatse uuendamise seadistada??

Jah, sõltuvalt teie vajadustest saate pikendamise seadistada kas kuus või aastas. Bluehost seadistab kõigi uute kontode automaatse uuendamise, kuid vajadusel saate üle minna ka käsitsimaksele. Bluehost võtab teiega ühendust, kui teie makse pikendamiseks on ette nähtud makse tasumise aeg või selle tühistamise aeg. Lähemalt saidil Bluehost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector